Sylwia Polus-Pompa

Popularność: 0
Bardzo dobry coach (4)
Certyfikowany Coach ICF, Trener biznesu Brian Tracy International, Trener FRIS, Doradca HR, Wykładowca Akademicki na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Z biznesem związana od prawie 25 lat na stanowiskach menedżerskich, liderskich, doradczych. Od prawie 10 lat właściciel firmy Artifex, specjalizującej się w szkoleniach, kursach, treningach kompetencji miękkich, coachingu oraz badaniach Stylów Myślenia i Działania FRIS. Praca z ludźmi to moja pasja, która towarzyszy mi każdego dnia. Uwielbiam wspierać osoby w ich rozwoju osobistym i zawodowym, pomagać odkrywać ich potencjał, możliwości i moce, a potem patrzeć jak wzrastają, jak wchodzą w stan dobrostanu, jak stają się ważni dla Siebie Samych i kreują nowe, lepsze życie, o jakim zawsze marzyli.
Kontakt
Proszę o kontakt telefoniczny, mailowy lub wybrać usługę poprzez stronę internetową.
664171765

Cena
400zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Tychy, Żory, Mikołów, Katowice,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Panią Sylwię cechuje profesjonalne podejście do klienta, łatwość w nawiązaniu kontaktu opartego o wzajemne zaufanie i zrozumienie. Każde spotkanie dostarcza trafnych spostrzeżeń, nowej dawki wiedzy oraz nowej motywacji do działania. Gorąco polecam.
12 stycznia 2024 Monika - Specjalista ds. Personalnych
Bardzo dobry coach
Sylwia jest wspaniałą i ciepłą osobą, która potrafi stworzyć atmosferę akceptacji i wsparcia. Niezwykle przenikliwa, o ogromnej intuicji pozwala spojrzeć na wiele spraw inaczej. Każda sesja z nią jest odkrywaniem siebie. Serdecznie polecam.
8 stycznia 2024 Dorota - Terapeuta/coach
Bardzo dobry coach
Polecam z całego serca. Współpraca z panią Sylwią przebiegła na najwyższym poziomie. Jest to osoba pełna energii, która przekazuje swoją wiedzę w taki sposób że ma się ochotę słuchać ją bez końca. Do każdej osoby podchodzi indywidualnie i skupia się na jej potrzebach. Natomiast uzyskane dzięki jej szkoleniach informacje są niezwykle pomocne i przenoszą pracę managera na wyższy poziom. Myślę że skorzystam z jej usług jeszcze wielokrotnie.
7 stycznia 2024 Patrycja - Manager
Bardzo dobry coach
Jak dla mnie to tylko Pani Sylwia. Jest bardzo skuteczna, potrafi szybko zweryfikować problem. Bardzo uczciwa i kompetentna osoba.. Daje elementy do przepracowania ale wcześniej tak ustawi rozmowę, że jak coś się złego dzieje to już to wiesz,, rozumiesz, zauważasz i możesz to przepracować innym zachowaniem,, inną reakcja. I to jest super. Dzięki Pani Sylwi jestem teraz osobą pewną siebie a to przekłada mi się na każdy aspekt życia. Jestem bardzo wdzięczna. Praca z Panią Sylwia jest bardzo wartosviowa i przyjemna. Dla mnie to couch nr 1 na świecie. Mam bardzo duże szczęście, że na mojej drodze życia pojawiła się Pani Sylwia❤️❤️❤️.
7 stycznia 2024 Kasia M - Właściciel firmy
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Inteligencja emocjonalna
7 stycznia 2024
Czym jest inteligencja emocjonalna i dlaczego warto ją rozwijać.