Sylwia Stępień

Popularność: 0
Bardzo dobry coach (2)
Witam Cię, Jestem certyfikowanym coachem, w trakcie akredytacji EMCC EIA oraz studiów na kierunku Psychologia Cieszę się, że zajrzałaś/zajrzałeś na mój profil i mam nadzieję, że właśnie Tobie będę mogła towarzyszyć w zmianie lub pomóc poprawić jakość życia. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy jako HR Business Partner. Bardzo cenię sobie pracę z ludźmi i to zmotywowało mnie do pójścia w stronę wspierania i towarzyszenia im w dążeniu do lepszego życia w pracy i poza nią. Zapewniam wsparcie coachingowe lub mentoringowe w zakresie rozwoju kariery, wyboru/zmiany ścieżki zawodowej oraz rozwoju w aktualnie pełnionej roli. Towarzyszę osobom, które chcą znaleźć lepszą pracę lub się przekwalifikować i zmagają się z towarzyszącym lękiem lub podjęciem decyzji. Pracuję z ludźmi, którzy chcą rozwinąć się w aktualnej roli np. lidera i chcą pracować nad większą pewnością siebie, wzmocnieniem w tej roli, jak również wytyczyć sobie nowe cele i wypracować skuteczne metody ich osiągnięcia. Pomagam w polepszeniu samopoczucia i lepszym kontrolowaniu emocji w pracy i poza nią. Chętnie towarzyszę w zmianie, dodając wsparcia i motywacji. Wartości, którymi kieruję się w pracy z ludźmi są empatia, uważność, poufność i szczera relacja. Cenię sobie szacunek wobec drugiego człowieka, przestrzegam kodeksu etycznego coacha. Moją pracę coachingową poddaję stałej superwizji z akredytowanym superwizorem EMCC. Ukończyłam kurs MBRS (Mindfulness Based Stress Reduction), jestem praktykiem NLP. Specjalizuję się w: Coaching kariery, Coaching osobisty, Coaching biznesowy, Coaching menedżerski." Zapraszam Cię na krótką 20 minutową darmową konsultację, gdzie możemy porozmawiać o Twoich potrzebach. Do usłyszenia :)
Kontakt
Mój adres email: sylwiastepiencoach@gmail.pl
nr tel: 691 262 612


Cena może ulec zmianie przy z góry ustalonej ilości sesji: pakiet 3 sesji - 550 zł (każda sesja od 60 - 90 min), pakiet 6 sesji - 1100 zł (każda sesja od 60 - 90 min), pakiet 10 sesji 1850 zł (każda sesja od 60 - 90 min).
Cena
200zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Sylwia bardzo pomogła mi w podjęciu decyzji dotyczących mojej kariery. Miałam wiele myśli kłębiących się w głowie i nie wiedziałam co dalej. Dzięki serii spotkań i ćwiczeniom, przez które mnie przeprowadziła, udało mi się dotrzeć do tego czym chcę się zajmować i jak do tego podejść. Na spotkaniach z Sylwią udało nam się zrozumieć i popracować nad moim podejściem do zmiany i zarządzaniem powstającym przy niej stresie. Miałam szansę przyjrzeć się sobie z bliska, temu w co wierze i co mnie ogranicza w życiu prywatnym jak i zawodowym. Sylwia rzygotowała mnie do wymagającej rozmowy i nauczyła jak robić to w przyszłości, tak aby dotrzeć do moich rozmówców. Spotkania z Sylwią sprawiły, że mam poczucie większej sprawczości nad moim życiem, jak również tego, że jestem w dobrym miejscu. Serdecznie polecam sesje z Sylwią, ponieważ jest ona osobą bardzo otwartą, nieoceniającą i podchodzącą do spotkań z pasją i chęcią zrozumienia drugiej osoby, co uważam za szczególnie istotne :)
15 listopada 2023 Patrycja - Trener
Bardzo dobry coach
Sylwia bardzo pomogła mi w trudnym momencie życiowym, związanym z moją karierą zawodową, ale również i sytuacją rodzinną. Narzędzia które proponowała w zaskakująco skuteczny sposób pomagały mi opanować emocje oraz pogłębiać moją samoświadomość, jak i również postawić wyraźne cele. Sylwia jest niezwykle empatyczną osobą, na sesjach czułam się zaopiekowana oraz wysłuchana i zrozumiana. Gorąco polecam Sylwię jako coacha i mentora :)
10 listopada 2023 Katarzyna - Team Leader
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj