Tomasz Kruszewski

Popularność: 326
Bardzo dobry coach (1)
- Jestem naukowcem i praktykiem jednocześnie. Na rozwijaniu innych osób spędziłem ponad 10 000 godzin. - W toku kilkunastu lat pracy dobrze poznałem, jak funkcjonuje człowiek. Mam gruntowną wiedzę o psychice człowieka i jego działaniu w relacjach społecznych. - Dzięki doświadczeniu i bazowaniu na najnowszym dorobku psychologii i nauk społecznych oferuję oprócz treningów "tradycyjnych program autorski: TZRO. - Autorski Trening Zarządzania Rozwojem Osobistym: wszystko zaczyna się od poczucia szczęścia i realizacji osobistej, które skutkują efektywną pracą zawodową. Zwłaszcza tymi zagadnieniami zajmuję się w działalności trenerskiej.
Kontakt
tel. 661951113
Specjalizacje
Miasta
Bydgoszcz, Toruń, Warszawa, Gdańsk,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
blog
Polecam blog rozwojowy: lepszyjaodteraz.blogspot.com

Opinie

Bardzo dobry coach
Bardzo dobry coach, mentor, wykładowca. Prowadzi w sposób nietuzinkowy zajęcia, zainteresuje każdego Uczestnika. Warto spotkać Go na swojej ścieżce zawodowej. Kontakt i udział w sesji, zajęciach ułatwia znalezienie wielu rozwiązań w różnych sytuacjach życiowych i zawodowych. Wysoka kultura osobista, ujmujacy sposób bycia, trafia do każdego.Godny polecenia!
8 maja 2017 Gaja - absolwentka WSB Bydgoszcz
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Teoria porównań
17 grudnia 2015
Badania w psychologii społecznej pokazują, że ludzie zwykle o własnych zachowaniach, postawach, emocjach i zdolnościach wnioskują na podstawie porównania siebie z innymi ludźmi.