Tomasz Nankiewicz

Popularność: 123
Bardzo dobry coach (3)
Kontakt
Możesz umówić się ze mną na bezpłatną konsultację tutaj:
Specjalizacje
Miasta
Warszawa, Lublin,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Polecam współpracę z Tomaszem, to wspaniała wędrówka wewnątrz siebie. Seria spotkań pozwoliły mi lepiej poznać samą siebie, odkryć swoje wartości i zasoby oraz dały mi mnóstwo wewnętrznego spokoju, którego potrzebowałam. Dziękuję Ci Tomku! :)
13 października 2022 Karolina - Kierownik Salonu Optycznego
Bardzo dobry coach
Tomasz to osoba godna zaufania, merytoryczna, Proces do którego mnie namówił okazał się strzałem w 10 tkę Poukładałem rozwój mojej działalności na wielu płaszczyznach w konkretny plan i konkretne cele to wiele zmieniło bo wcześniej były to tylko moje postanowienia i dalekie plany Naprawdę polecam spotkania z Tomkiem i przejście procesu coachingu niezależnie od pozycji zawodowej
1 września 2022 Pawel - Właściciel firmy
Bardzo dobry coach
Tomek przeprowadził ze mną coaching kariery. Proces zaczęłam po psychoterapii, będąc w bardzo dobrym miejscu w życiu, mając już mniej więcej wyznaczony kierunek rozwoju. Mimo to okazało się, ze bardzo skorzystałam z coachingu, połączyłam cele osobiste z zawodowymi, nabrałam motywacji do pracy i chęci do nauki. Tomek był bardzo empatyczny, zaangażowany, profesjonalny, a jednocześnie przyjacielski. Zadawał pytania, które potem chodziły mi po głowie między sesjami i na koniec wszystko ułożyło mi się tak, ze bez większego wysiłku rozpisałam plan, którego po kilku miesiącach dalej się trzymam i który mnie motywuje. Cieszę się, ze mogłam z nim dokładnie omówić i ogólną koncepcję i niuanse dotyczące mojej sytuacji w pracy i na uczelni. Akurat tak się złożyło, ze w trakcie procesu zachodziły zmiany w mojej firmie i musiałam podejmować decyzje, a dzięki Tomkowi miałam pewność, ze robię to w pełni świadomie. Czuję, ze teraz lepiej znam siebie w kontekście pracy zawodowej, celów osobistych i edukacyjnych.
10 sierpnia 2022 Iga - Analityk Biznesowy
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj