Anna Kamyszek

Popularność: 6164
Bardzo dobry coach (58)
Witam serdecznie, nazywam się Anna Kamyszek-Cieślarczyk i jestem pasjonatką wspomagania potencjału osób, grup i zespołów oraz rozwoju osobistego. Zawodowo jestem psychologiem, coachem oraz trenerem biznesu i umiejętności psychospołecznych. W swojej pracy kieruję się indywidualnym podejściem zarówno w stosunku do klienta, jego wyzwania lub problemu oraz kontekstu w którym się znajduje. Pracuje zgodnie z coachingiem ICF, paradygmatem CBT oraz aktywnymi i kreatywnymi metodami rozwoju, inspiracji i wspierania! MOJA PRACA to moja pasja!!! Pracuję z klientami bez ograniczeń wiekowych. Prowadzę również program dedykowany ludziom młodym tj. COACHING UNDER 30, w którym możesz skorzystać (jeśli masz mniej niż 30 lat) z 5 sesji coachingowych, wsparcia między sesjami i zadań coachingowych, możliwości wykonania zapisu audio sesji i otrzymania certyfikatu ukończenia procesu coachingowego (na życzenie) w cenie 490zł !!! Szczegóły: e-mial: kontakt@psychologicoach.pl; www.psychologicoach.pl Zapraszam do współpracy na terenie Trójmiasta (gabinet - Gdynia Śródmieście), jak i całej Polski i Świata w kontakcie bezpośrednim lub za pośrednictwem telefonu, komunikatorów Internetowych i poczty e-mail. Zanim zdecydujesz się na współprace zapraszam na sesje kontaktowe (tel./skype) oraz do lektury mojej strony internetowej i kontaktu - chętnie odpowiem na wszystkie pytania. Zapraszam do współpracy! Anna Kamyszek-Cieślarczyk
Kontakt
annakamyszek@gmail.com
kontakt@psychologicoach.pl
tel. 784-196-995

Zapraszam na codzienną dawkę inspiracji i motywacji, ciekawe recenzje okiem psychologa na blogu: www.psychologicoach.pl/blog
Specjalizacje
Miasta
Wykształcenie
Uniwersytet im. A. Mickiewicza w Poznaniu: Psychologia, Pedagogika

Opinie

Bardzo dobry coach
Pani Anna to kobieta z pasją i ogromną wiedzą. Pomogła mi pokonać słabości i zmobilizować się do zmiany w życiu. Współpraca z Panią Anią to początek zmiany i wiatr w żagle! Absolutnie polecam i serdecznie dziękuję za WSZYSTKO!!
23 lipca 2019 Iwona - wolny zawód
Bardzo dobry coach
Sesje z Anią odbywają się w bardzo pozytywnej atmosferze i na dużym "luzie". W rozmowach czuć duży profesjonalizm oraz zaangażowanie. Proces coachingowy w szybkim czasie dał bardzo pozytywne efekty. Spokojnie mogę polecić współpracę z Anią.
13 kwietnia 2019 Kamil - Analityk
Bardzo dobry coach
Super coach. Jestem bardzo zadowolona. Bardzo szybo zauważyłam zmiany, przede wszystkim w swoim zachowaniu, podejściu do niektórych sytuacji. Sesje z Anią otworzyły mi oczy na wiele spraw.Polecam z czystym sumieniem!
8 kwietnia 2019 Matylda - hotelarstwo
Bardzo dobry coach
Pani Ania podchodzi do klienta w odpowiedni sposób, uważnie słucha, angażuje się. Każda sesja była bardzo przyjazna i swobodna. Dostarczane materiały są interesujące i przykuwają uwage, pomagają w rozwoju osobistym. Polecam Panią Anie, wszystkim którzy spotykają pewne przeszkody na swojej ścieżce lub też pragną się ukierunkować.
19 marca 2018 Justyna - student
Bardzo dobry coach
Jestem bardzo zadowolona z sesji z Anią. Zawsze uśmiechnięta, przygotowana oraz profesjonalna. Atmosfera w czasie spotkań miła, swobodna oraz ciepła. Nauczyła mnie patrzeć na świat bardziej optymistycznym okiem oraz dodała pewności siebie. Sesje pomogły mi ukształtować oraz ukierunkowywać moje myśli oraz cele. Ania dodaje motywacji oraz daje "kopa" do działania. Ostatnia sesja dopiero za mną, a już realizuję powoli moje cele. Bardzo polecam współpracę z Anią, ponieważ jest to fantastyczna przygoda. Ania pomaga dostrzec w nas cechy, o których sami nie wiedzieliśmy i nawet takim nieśmiałym osobą jak ja - udaje się pewniejszym krokiem wchodzić w dorosły świat pracy.
5 lipca 2017 Weronika - Studentka
Bardzo dobry coach
Jestem zadowolona z współpracy z Anią. Jest osobą doświadczoną, pomocną, ciepłą i tworzy bardzo przyjazną atmosferę dzięki czemu sprzyja to otwarciu się. Podobało mi się że termin zajęć był bardzo elastyczny oraz dodatkowo była możliwość uzyskania ćwiczeń domowych dopasowanych do potrzeb. Bardzo polecam zajęcia, które pozwalają na pewno osiągnąć zamierzone cele.
4 lipca 2017 Paula - Studentka
Bardzo dobry coach
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Anią. Gdy rozmawiałyśmy po raz pierwszy byłam w totalnej rozsypce. Skupiałam się tylko na negatywnych aspektach mojego życia, byłam niepewna siebie i totalnie nie wiedziałam co dalej ze sobą zrobić. Byłam niecierpliwa, rozdrażniona i zła na cały świat. Dzięki współpracy z Anią wypracowałam w sobie cierpliwość, pozytywne spojrzenie na moje życie, docenianie tego co już mam. Ania podsyła ciekawe materiały, uczy zadawania sobie trafnych pytań i wspiera na każdym kroku. Gorąco polecam.
4 lipca 2017 Anna - Hotelarz
Bardzo dobry coach
Jestem zadowolona ze współpracy. Uzyskałam pomoc której oczekiwałam w sposób profesjonalny i równocześnie przyjazny za co jestem naprawdę wdzięczna. w ciągu naszych sesji udało mi się osiągnąć zamierzone cele. Bardzo gorąco Anie polecam.
9 marca 2017 Agata - Pankowska
Bardzo dobry coach
Na wstępie chciałbym przekazać to co najbardziej mi utkwiło w pamięci po odbyciu sesji coachingowych, czyli niesamowity entuzjazm Pani Anny. Mimo, że staram się zawsze myśleć pozytywnie, to przy założonych sobie celach czasem potrafi się wkraść nutka wątpliwości, jednak spotkania z Panią Anną od razu je rozwiewały. Pomogła mi usystematyzować moją pracę i zwiększyć jej efektywność poprzez zadawane prace i pytania. To na co zwróciłem również uwagę to profesjonalne podejście i wysoka kultura osobista oraz punktualność, które bardzo cenię. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy, dzięki której zaczynam dostrzegać efekty, jednak czuję, że te największe jeszcze przede mną. Bardzo polecam !
15 stycznia 2017 Sebastian - Student
Bardzo dobry coach
Dzięki współpracy z Anią byłam w stanie odkryć, co chcę robić w życiu i zaplanować poszczególne kroki, żeby to osiągnąć. Bardzo profesjonalnie, ale jednocześnie "po ludzku" podchodzi do rozmówcy. Przemiła osoba i wykwalifikowany coach. Zdecydowanie polecam
5 sierpnia 2016 Asia - poszukiwacz
Bardzo dobry coach
Ania była moim pierwszym coachem, z jakim miałam okazję współpracować. Okazała się bardzo przyjazną, ciepłą, empatyczną osobą. Okazywała zaangażowanie i zrozumienie, często odwołując się do własnego doświadczenia, co uważam za duży plus. Rzetelna, zawsze na czas, odpowiadała natychmiast na maile i smsy. Zadania domowe po każdej sesji. Gorąco polecam wszystkim młodym szukającym! :)
27 czerwca 2016 Adrianna - psycholog
Bardzo dobry coach
Miałam ogromną przyjemność współpracować z Anią podczas indywidualnych sesji coachingowych. To wspaniała osoba, która z ogromnym zaangażowaniem, profesjonalizmem i pasją podchodzi do swojego zawodu. Stwarza atmosferę poczucia bezpieczeństwa, dzięki czemu podczas procesu mogłam się przed nią otworzyć i opowiedzieć o swoich trudnościach, obawach ale też i marzeniach. Dodatkowym jej atutem było aktywne słuchanie oraz pozytywne jej nastawienie – zarażała wręcz optymizmem i mobilizowała do pracy nad sobą. Pomogła mi przejść bardzo trudny etap zawodowy, w którym się znalazłam i potrafiła odpowiednio mnie nakierować na właściwą drogę. Z wielkim przekonaniem mogę polecić Anię Kamyszek-Cieślarczyk jako profesjonalnego coacha.
12 czerwca 2016 Marta - Menedżer ds. sprzedaży
Bardzo dobry coach
Ania jest profesjonalnym couchem, który indywidualnie patrzy na każdą osobę. Skłania do pewnych refleksji, motywuje, zadaje rzeczowe, trafne pytania. Nasza współpraca to czysta przyjemność, skłoniła mnie do odpowiedzi na najważniejsze kwestie. Jestem bardzo zadowolona z naszej relacji, który zaowocowała pozytywnymi zmianami w życiu.
31 marca 2016 Małgorzata - Manager
Bardzo dobry coach
Jestem bardzo zadowolona z pracy z Anią, brałam udział w programie Coaching under 30. Dzięki tej współpracy udało mi się poprawić moją organizację i zarządzanie czasem, zmienić nieco myślenie o sobie, lepiej zdefiniować moje cele. Ania uważnie słucha, wspiera, zaraża pozytywnym nastawieniem i zadaje bardzo trafne pytania, które zmuszają do głębszej refleksji. Podsuwa ciekawe ćwiczenia i dzieli się swoją wiedzą oraz doświadczeniami. Polecam coaching z Anią!
7 marca 2016 Marysia - studentka
Bardzo dobry coach
Ania jest świetnym coachem i bardzo pomogła mi, kiedy znalazłam się na życiowym zakręcie. Wsparła i sprowadziła moje myślenie na właściwy dla mnie tor. Pomogła mi zobaczyć zupełnie nowe aspekty mojej sytuacji i wybrać najlepsze dla mnie rozwiązanie. Bez niej nie wiem czy udałoby mi się stanąć szybko na nogi. Dzięki pracy z Anią zaczynam bardziej świadomie patrzeć na życie i moje problemy. Z czystym sercem polecam Anię wszystkim zmagającym się z różnego rodzaju problemami i wahaniami dotyczącymi podjęcia właściwych decyzji.
15 luty 2016 Anna - Pracownik HR
Bardzo dobry coach
Ania jest fantastycznym coachem - uważnym, słuchającym, zadającym pytania trafiające w sedno. Jednocześnie jest bardzo ciepłą, wspierającą osobą. Praca z nią była przyjemnością, a efekty zdumiewające. Gorąco polecam.
8 luty 2016 Kasia - pracownik korporacji
Bardzo dobry coach
Serdecznie polecam inspirująca współpracę z Ania. Po zakończeniu sesji coachingowych czuje większą pewność siebie i motywację do dalszego rozwoju, pracy nad sobą. Ania jest osoba ciepłą i potrafi słuchać, dopasowuje współpracę do indywidualnych potrzeb klienta. Sesje wzbogacone są ciekawymi zadaniami, pozwalającymi poznać siebie głębiej i uwolnić swój potencjał.
28 listopada 2015 Monika - technolog zywienia
Bardzo dobry coach
Po odbyciu 6 sesji coachingowych nie pozostaje mi nic innego jak polecić współpracę z Anią. Dużo profesjonalizu i zaangażowania w całym procesie jak i pojedynczych sesjach. Jako dowód wartości dodanej po zakończeniu mogę powiedzieć, że spojrzenie na moje problemy z nowej perspektywy, osoby która jest świetnym specjalistą w swojej dziedzinie, pozwoliły mi podjąć decyzję o zupełnej zmianie i przewartościowaniu celów nie tylko zawodowych ale i życiowych. Serdecznie dziękuję za współpracę i zachęcam innych do spróbowania, warto.
27 listopada 2015 Marta - Specjalista MIŚ i Rozwoju Biznesu
Bardzo dobry coach
Gorąco polecam współpracę z Anią. Jest profesjonalistką, nie da się nie zauważyć, że praca jest jej pasją. Proces coachingowy pozwolił mi na zmianę sposobu myślenia o życiu na bardziej pozytywny i zwiększenie wiary w możliwość osiągnięcia określonych celów. Co najważniejsze efekty coachingu widać również na długo po zakończeniu sesji.
20 listopada 2015 Agnieszka - trener
Bardzo dobry coach
Bardzo miło wspominam spotkania coachingowe z Anią. Potrafi cierpliwie i bez ocieniania wysłuchać i czytać pomiędzy wierszami. Nasze rozmowy wywarły na mnie pozytywny wpływ i już widzę ich efekty.W końcu znalazłam czas na refleksję nad sobą i odkrywam coraz więcej swoich mocnych stron. Czuję, że głos Ani pozostanie mi bliski na zawsze, bo dzięki niemu zaczęłam na nowo siebie doceniać i wierzyć, że potrafię osiągnąć wiele dzięki swojej pracy i potencjałowi, który mam w sobie. Polecam!
3 listopada 2015 Agnieszka - ...
Bardzo dobry coach
W sposób konkretny, ale z dużym wyczuciem, Ania pomogła mi stawać się osobą, jaką chcę być. Każda sesja była przyjemna rozmową, która dodawała energii, prostowała myśli. Powodowała, że inspiracje i sposoby radzenia sobie ze sobą pojawiały się w głowie. To były dla mnie bardzo ważne i konstruktywne spotkania. Nie mogę porównać Ani z innymi coachami, ale nie mam też takiej potrzeby - w przyszłości z pewnością wrócę do niej.
1 listopada 2015 Anna - przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Ania jest tak ciepłą i serdeczną osobą, że że mogłam się w pełni otworzyć podczas sesji, a jako coach wykazała się pełnym profesjonalizmem. Zadawała celne pytania, a podsumowania i ćwiczenia były bardzo trafne, często Ania zauważała rzeczy, których wcześniej nie dostrzegałam. Najbardziej cieszy mnie fakt, że efekty coachingu przeszły moje oczekiwania. Ania pomogła mi uporządkować moją głowę, dzięki niej zdałam sobie sprawę, czego ja tak naprawdę chcę i czego potrzebuję. Zamknęłam wlokące się za mną projekty i odważyłam się wyjść z nowymi. Na dobrą sprawę mogę stwierdzić, że zaczęłam spełniać swoje marzenia i to z sukcesami :) Poza tym zasiała w mojej głowie jakąś taką pozytywną energię, która teraz procentuje i przynosi mnóstwo dobrych rzeczy. Współpracę z Anią polecam z całego serca :)
28 października 2015 Emilia - Studentka
Bardzo dobry coach
Wszystkim polecam pracę z Anią. Jest cierpliwa, bardzo mądra i przede wszystkim zadaje jakże trafne pytania. Współpraca z nią to czysta przyjemność ! Aniu jeszcze raz dziękuję za wszystko, na pewno jeszcze się usłyszymy :)
24 października 2015 Barbara Rolling -
Bardzo dobry coach
Ania poprzez swoje profesjonalne podejście i wiedzę na temat coachingu pomogła poszerzyc horyzonty mojego myślenia i uświadomiła jak w końcu skutecznie zabrac się do działania i realizowania swoich celów. Jej zaangażowanie, cierpliwośc i otwartośc stwarza doskonałą atmosferę do pracy i rozwoju. Szczerze polecam współpracę z Anią.
23 lipca 2015 Sandra - Księgowa
Bardzo dobry coach
Prace nad rozwojem zapoczątkowałam od szkoleń prowadzonych przez Panią Annę. Zainspirowana do zmiany zdecydowałam się na coaching indywidualny. To była najlepsza decyzja. Uwierzyła w siebie, pozbył się ograniczeń, nauczyłam się kontrolować myśli i własną motywację. Bardzo dziękuję za wspólną pracę i serdecznie polecam coaching z Anną Kamyszek-Cieslarczyk.
28 czerwca 2015 Kamila - Menager
Bardzo dobry coach
Pani Ania jest niewątpliwie profesjonalnym coachem. Niezwykle ciepłą i wrażliwą osobą. Ujęła mnie swoim zaangażowaniem i cierpliwością. Coaching z Panią Anią oceniam jako bardzo pomocny, gdyż zapoczątkował u mnie proces intensywnego rozwoju, który ciągle trwa.
1 czerwca 2015 Marzena - studentka
Bardzo dobry coach
Praca coachingowa z Anna Kamyszek-Cieslarczyk była dla mnie bardzo owocna i efektywna. Osiągnąłem swoje cele i zyskałam wiele motywacji by działać i zmieniać swoje życie prywatne i zawodowe. Serdecznie dziękuje za wsparcie, motywacje oraz wrażliwe słuchanie i inspirowanie do działania. Na pewno jeszcze wrócę, aby opowiedzieć o moich sukcesach i wyznaczać nowe cele.
21 kwietnia 2015 Monika - przedsiebiorca
Dobry coach
Bardzo dziękuję za współpracę. Pani Ania jest profesjonalistką. Niestety, ze względu na swoje schorzenie, nie mogłem w pełni skorzystać z możliwości, jakie niesie coaching z Panią Anią. Wystawiłbym ocenę bardzo dobry, ale po prostu byłoby to nieuczciwe z mojej strony, nie dlatego, że na taką ocenę nie zasługuje, tylko moja choroba i ogólne otępienie nie pozwoliły mi poznać Pani Ani na tyle, by móc uczciwie wystawić ocenę. W każdym razie, wydaje mi się, że dla osób niechorujących psychicznie Pani Ania jest dobrym coachem. Przepraszam, jeżeli Panią uraziłem.
21 kwietnia 2015 Michał - technik informatyk
Bardzo dobry coach
Sesje coachingowe postawiły mnie na nogi! Najpierw wszystko się uporządkowało, a potem nastąpiła stabilizacja i spokój. Ania jest pełna szacunku, uważna, zaangażowana, a to bardzo pomaga budować zaufanie. Obok dużej empatii, Ania jest również bardzo profesjonalna. Bardzo się cieszę, że miałam możliwość z nią pracować :)
25 marca 2015 Magdalena - studentka
Bardzo dobry coach
Pani Ania wzbudza zaufanie, słucha i włącza się w odpowiednim momencie. Naprawdę już po pierwszym spotkaniu czujesz się lepiej, odzyskujesz jakąś siłę, która pozwala ci podjąć walkę o siebie. Czujesz,że jest twoim przyjacielem, który pomaga uwierzyć w siebie ponownie. Oczywiście polecam sesje couchingowe z Panią Anią.
5 marca 2015 Joanna - pielęgniarka
Bardzo dobry coach
Bardzo dobry coach, profesjonalistka w każdym calu nade wszystko kochająca swoją pracę. Pomogła mi przy wypaleniu zawodowym, teraz dążę do wyznaczonych celów, z nową siłą i energią pokonuję napotykane trudności. Coach godny polecenia.
3 marca 2015 Ewa - Pośrednik finansowy
Bardzo dobry coach
Pani Anna zmotywowała mnie odnoście realizacji własnych celów i pomogła przezwyciężyć bariery związane z brakiem pewności siebie. Poza tym Pani Anna nauczyła mnie kilku technik motywacji, które sprawdzają się świetnie w życiu codziennym. Pani Anna była zawsze bardzo dobrze przygotowana i służyła radą- wskazała mi np. adresy instytucji i organizacji, w których mogłabym się realizować. Polecam wszystkim, naprawdę warto!!!
1 luty 2015 Agnieszka - Szkopiak
Bardzo dobry coach
Pani Anna zmotywowała mnie odnoście realizacji własnych celów i pomogła przezwyciężyć bariery związane z brakiem pewności siebie. Poza tym Pani Anna nauczyła mnie kilku technik motywacji, które sprawdzają się świetnie w życiu codziennym. Pani Anna była zawsze bardzo dobrze przygotowana i służyła radą- wskazała mi np. adresy instytucji i organizacji, w których mogłabym się realizować. Polecam wszystkim, naprawdę warto!!!
1 luty 2015 Agnieszka -
Bardzo dobry coach
Ania to przede wszystkim fantastyczna osoba. Ciepła, empatyczna. Jest naprawdę bystra jeśli chodzi o zauważanie blokujących przekonań, dostrzegania negatywnych nawyków. Odbyłem z Anią 7 sesji na przestrzeni 3 miesięcy. Widzę, że pomogła mi zmienić sposób myślenia o wielu sprawach, dzięki czemu łatwiej jest mi działać skutecznie i osiągać zamierzone rezultaty. Prawdopodobnie jeszcze do niej wrócę.
17 grudnia 2014 Jan - specjalista IT
Bardzo dobry coach
Panią Anie mogę śmiało polecić osobą które potrzebują poszerzyć swoja świadomość, zagłębić się w swoje potrzeby, odnaleźć nową drogę. Podczas spotkań u Pani Ani widać było przede wszystkim bardzo profesjonalne podejście, widać że coaching to jej pasja a to bardzo ważne, przesympatyczna osoba . Mogę śmiało polecić współprace z Panią Anią
15 grudnia 2014 Ania - mama
Bardzo dobry coach
Z pełnym przekonaniem polecam Anię jako Coacha. Już od pierwszej sesji odczułem pełne zaangażowanie oraz profesjonalizm z jej strony, który połączony był z pozytywną energią oraz poczuciem humoru. Między innymi dzięki tym cechom Ania stwarza komfortowe warunki do wspólnej pracy, jednocześnie zostawiając ogrom przestrzeni dla klienta. Dzięki swojemu warsztatowi a także osobowości skutecznie motywuje do odnalezienia swoich wewnętrznych celów, a także pomaga i wspiera w rozwiązywaniu przeszkód pojawiających się na drodze do ich realizacji. Podczas wspólnej pracy z Anią lepiej poznałem samego siebie oraz swoje zasoby a także udało mi się osiągnąć cele, z którymi zmagałem bez sukcesu od dłuższego czasu. Dlatego też bardzo się cieszę że natrafiłem na Anię w trakcie swojego rozwoju, oraz gorąco polecam ją jako Coacha!
25 listopada 2014 Michał Gessek -
Bardzo dobry coach
Muszę przyznać że Pani Ania zawsze była bardzo dobrze przygotowana na każde spotkanie zarówno pod względem teoretycznym jak i praktycznym. Ponadto zajęcia nie kończyły się tylko na spotkaniu zawsze była dodatkowo zadana praca i materiały do przerobienia co pozwalało na własną pracę w domu. Oceniam spotkania bardzo pozytywnie i to na wysokim poziomie
24 listopada 2014 Justyna - student
Bardzo dobry coach
Każdy z nas nosi odpowiedzi w sobie i Anna Kamyszek-Cieślarczyk wie to najlepiej. Potrafi wydobyć z nas to co ukryte i niewidoczne. Świetnie prowadzi w momentach, kiedy wydaje się że gdzieś ugrzęźliśmy. Potrafi stworzyć atmosferę pełnego zaufania oraz czuje się w jej obecności nieskrępowanie, które jest bardzo pomocne przy wyrażaniu swoich myśli, co oczywiście wpływa na efekty procesu. Pomiędzy sesjami Pani Anna dodatkowo wspiera materiałami, które uzupełniają poruszany temat. Dzięki coachingowi z Panią Anią zadałam sobie pytania, których być może nigdy bym nie postawiła sama. Mam teraz jasny obraz tego jak chcę osiągnąć swój cel, sesje z Anią wiele mi uświadomiły, pomogły i nadal pomagają w mojej transformacji, ponieważ proces nie kończy się z chwilą zakończenia coachingu.
9 listopada 2014 Honorata - Koordynator doskonalenia operacyjnego
Bardzo dobry coach
Proces coachingowy prowadzony przez Anię był bardzo profesjonalny, gdzie mogłam rozważyć wszelkie poruszane problemy podchodząc do nich z dystansem. Bardzo dziękuję za sesje, które przeszłyśmy razem, ponieważ ogromnie wpłynęły one na moje życie zawodowe jak i prywatne. Głowa pełna pomysłów i obaw została uporządkowana i ukierunkowana w kierunku jakim pragnęłam. Ania jako coach świetnie trafia w sedno problemu, ale nie podaje rozwiązania, dzięki czemu rozbiegane myśli wkońcu znajdują swoje miejsce. Z ogromną przyjemnością polecam Anię jako coucha dla Ciebie.
19 lipca 2014 Agata - sp.ds eksportu
Bardzo dobry coach
Serdecznie polecam współpracę z Panią Anną Kamyszek-Cieślarczyk. Pani Anna to profesjonalny coach, pełen kreatywności, uważności i pozytywnego nastawienia. Dzięki sesjom coachingowym zyskałam większą pewność siebie i pokonałam bariery które blokowały mnie w codziennym życiu i rozwijanym przeze mnie biznesie. Serdecznie polecam coaching z Panią Anną.
24 czerwca 2014 Tamara - przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Jestem po sesji pięciu spotkań u Pani Anny (rozłożonych na prawie pięc miesięcy z powodu obciążenia pracą) i bardzo je sobie chwalę. Przede wszyskim sposób bycia Pani Ani pozwolił mi się otworzyć, a myślałam, że to będzie dla mnie największym problemem. Dzięki pytanianiom zadawanym przez Panią Anię wyciągnęłam na powierzchnię nieuświadomione wcześniej, błędne przekonania i lęki, nabrałam dystansu do sytuacji oraz spojrzałam na swoje problemy z innej perpektywy. A co najważniejsze zaczęłam planować i działać, czego pierwsze rezultaty już są :-).
23 maja 2014 Monika - Kierownik zespołu w korporacji
Bardzo dobry coach
Jeżeli miałabym znowu pracować z coachem, to pewnością byłaby to Ania Kamyszek. Bardzo mi się podobały nasze sesje oraz plan jaki sobie ustaliłyśmy, omawianie celów, problem, który się pojawiał i pracowanie nad rozwiązaniem. I to jest najlepsza rzecz w coachingu i tutaj Ania bardzo mi pomogła, bo dzięki niej zobaczyłam jak łatwo niektóre problemy czy przeszkody można usuwać ze swojej drogi i jak niewiele trzeba żeby tego dokonać. Uważam, że jeśli gdzieś jesteśmy na zakręcie, taka rozmowa i pomoc coach'a jest jak najbardziej wskazane i wcale nie jest oznaką słabości. Ania cały czas pilnowała, żeby rozwiązywanie problemów leżało w głównej mierze po mojej stronie, ale tylko dlatego, że później to od nas zależy czy zastosujemy to rozwiązanie w swoim życiu, ja z pewnością będę tak będę robić. Ania jest bardzo sympatyczną i pozytywną osobą, zawsze uśmiechnięta co sprawiało, że czułam się przy niej bardzo swobodnie i nie bałam się mówić o swoich słabościach. Według mnie otwartość, profesjonalizm oraz owocna i przyjemna współpraca sprawiają, że Ania jest coachem godnym polecenia dla osób zagubionych w swoich codziennych problemach.
12 maja 2014 Sandra - Specjalista ds. Rekrutacji
Bardzo dobry coach
Miałam przyjemność odbyć z Anną Kamyszek 5 sesji coachingowych w okresie marzec-kwiecień 2014. Pierwsze spotkanie informacyjne od razu zaowocowało podjęciem decyzji o dalszej współpracy. Anna Kamyszek to bardzo sympatyczna osoba, budząca zaufanie ale przede wszystkim to profesjonalistka. Umiejętnie zadając pytania pozwoliła sprecyzować problem i pokazała, iż rozwiązanie jest na wyciągnięcie ręki. Każde spotkanie dawało dużą dawkę optymizmu, nadziei na lepsze jutro i chęci do pracy nad sobą. Dodatkowe materiały i ćwiczenia pozwalały poszerzyć psychologiczną wiedzę. Anna Kamyszek podchodzi do uczestnika treningu w sposób odpowiedzialny, uważnie słucha i nie pozwala na tracenie czasu. Szczerze polecam sesje coachingowe z Anną Kamyszek !
11 maja 2014 Gosia - ekonomista
Bardzo dobry coach
Współpracowałam z Anną w ramach projektu „Coaching under 30”. Rozmawiając z Anną od razu widać, że praca coacha jest jej pasją. Dzięki jej pomocy udało mi się wyznaczyć cele, które następnie stopniowo realizowałam. Anna angażuje się w spotkania na 100%, zadaje pytania, które umożliwiają wydobycie na zewnątrz tego, co siedzi w człowieku gdzieś głęboko, nieustannie motywuje do działania. Pracując z Anną ma się wrażenie, że nie ma rzeczy niemożliwych. Zawsze uważnie słucha co się do niej mówi, służy pomocą nie tylko podczas sesji, ale również pomiędzy nimi. Dzięki coachingowi mam większą wiarę w siebie. Patrząc na to ile dała mi współpraca, mogę śmiało powiedzieć, że biorąc udział w projekcie „Coaching under 30” podjęłam właściwą decyzję. Gorąco polecam zajęcia z Anną.
4 maja 2014 Agnieszka - pracownik korporacji
Bardzo dobry coach
Ania jest bardzo dobrym Coachem, która pomaga w procesie zmiany. Potrafi pomóc w każdej sytuacji. Jej powołaniem jest coaching, robi to z wielką pasją i to się odczuwa podczas sesji. Polecam każdej osobie, która nie wie co dalej i w którym kierunku wybrać drogę w każdej życiowej sprawie. Dzięki pełnemu zaangażowaniu obu stron i pełnym profesjonalizmie Anny udało się spojrzeć na trapiące mnie sprawy z wielu perspektyw i dostrzec problem. Dzięki temu moje życie zmieniło się zdecydowanie na lepsze. Polecam tak profesjonalnego coacha jak Anna, która jest zawsze gotowa pomóc nawet w najtrudniejszych dla nas sprawach, a co najważniejsze znaleźć odpowiednią drogę i pomocne rozwiązania......szczerze POLECAM !!!
7 kwietnia 2014 Piotr - pracownik korporacji
Bardzo dobry coach
Ania jest przede wszystkim bardzo miłą osobą, która często się uśmiecha i z entuzjazmem podchodzi do ludzi. Bardzo mocno angażuję się w każdą sesję, ciągle wydobywa z drugiej osoby to, co w niej jest najlepsze. To, co jest potrzebne i co może przynieść pozytywne skutki. Widać, że bardzo jej zależy i nie ma zamiaru poprzestać na tym, co już osiągnęła. A według mnie jest naprawdę odpowiednią osobą w odpowiednim miejscu. Widać fascynację tym, co robi! A jeśli ktoś wykonuje swój zawód z pasją, to nie ma lepszego przepisu na sukces. A do tego sukcesu należy jeszcze dodać zadowolenie drugiej osoby, z którą współpracuje. Bardzo dziękuję za wszystkie sesje i śmiało polecam każdemu, kto ma wątpliwości co do wiary we własne siły lub nie potrafi znaleźć swojej drogi. Ania jest najlepszą osobą, która może w tym pomóc. Od czasu coachingów dużo więcej się uśmiecham i rozmawiam z różnymi ludźmi. A uwierzcie, że jest to coś wspaniałego!
18 stycznia 2014 Damian - Student/Pracownik banku
Bardzo dobry coach
Z Anną Kamyszek współpracowałam w ramach Projektu COACHING UNDER 30. Tematem naszych rozmów była organizacja czasu i planowanie zadań. Dzięki Ani potrafię teraz stawiać sobie realne cele i krok po kroku lanować ich realizację. Nauczyłam się też odróżniać prawdziwe przeszkody od zwykłych wymówek. Bardzo ważne było dla mnie uświadomienie sobie, że dużo łatwiej jest mi realizować skomplikowane zadania, jeśli pamiętam, o pozwalają mi one osiągnąć. Wspólna analiza mojego trybu pracy pozwoliła na dobranie odpowiednich dla mnie narzędzi i metod, dzięki którym mogę działać wygodniej i skuteczniej. Dodatkowym, nieprzewidzianym odkryciem było dla mnie zrozumienie, że mam zwyczaj przesuwania odpowiedzialności za swoje działania na innych. Rozmowa z Anią dała mi poczucie, że to moje decyzje mają wpływ na większość wydarzeń w moim życiu. Świadomość własnej sprawczości podziałała na mnie mobilizująco. Jednocześnie nauczyłam się czerpać radość z osiągniętych sukcesów. Możliwość podzielenia się z Anią informacją o ukończeniu kolejnych, choćby drobnych, etapów realizacji celu była dla mnie bardzo ważna i dawała przyjemne poczucie bycia docenioną. Z takim ładunkiem pozytywnej energii przyjemniej było zabrać się do dalszej pracy. Organizacja sesji była bardzo dobra. Była to moja pierwsza przygoda z couchingiem, jednak zasady współpracy zostały przystępnie wyjaśnione podczas pierwszej rozmowy. Możliwość komunikacji przez telefon pozwoliły na większą elastyczność i oszczędność czasu. Oferta skierowana do młodych ludzi dała mi szansę na skorzystanie z couchingu mimo skromnych studenckich funduszy. Podsumowując, współpraca z Anną Kamyszek była prawdziwą przyjemnością i pozwoliła mi na nowe spojrzenie na stojące przede mną wyzwania.
20 września 2013 Aleksandra - studentka
Bardzo dobry coach
Rewelacyjny coach. Opinię wystawiam po kilku miesiącach od zakończenia coachingu. Oceniam więc mając dystans i niezmiennie uważam, że Ania jest znakomitym, indywidualnie zaangażowym coachem. Oprócz spokojnej analizy i zrozumienia, dostarcza ogromnej ilości inspiracji, motywacji, energii do działania i uśmiechu.
12 lipca 2013 Justyna - kognitywistka
Bardzo dobry coach
Ania jest bardzo profesjonalna, nie da się nie zauważyć, że coaching jest jej prawdziwą pasją. Potrafi przekazać swój entuzjazm i pomóc klientowi w jego wędrówce. Ania była moim coachem przez 3 miesiące, przez ten czas, za każdym razem, gdy tego potrzebowałam pokazywała mi światełko w tunelu, dzięki niej uwierzyłam, że wszystko jest możliwe. Co najważniejsze w swojej pracy kieruje się etyką. Wszystkim, którzy szukają swojej drogi serdecznie polecam.
21 czerwca 2013 Magdalena - redakcja
Bardzo dobry coach
Ania jest niezwykle profesjonalną osobą, zawsze przygotowaną, punktualną oraz niezwykle miłą i pełną poczucia humoru. Potrafi umiejętnie motywować i zachęcać do realizacji celów. W każdym widzi potencjał. Jest nastawiona na rozwój i zaraża tym innych. Inspiruje do działania i pomaga realizować każdy cel. Współpraca z Anią dała mi dużo satysfakcji i chęci do działania. Bardzo polecam.
10 maja 2013 Katarzyna - studentka
Bardzo dobry coach
Ania Kamyszek jest profesjonalnym coachem, kompetentnym, cierpliwym i przede wszystkim sprawiającym wrażenie, że kocha to, czym się zajmuje. Zajęcia z nią zachęciły mnie do przemyśleń, pomogły rozwiązać problemy, zmotywowały do działania i zbliżyły do osiągnięcia celów. Dzięki sesjom coachingowym z Anią poznałam lepiej samą siebie, czuję, że idę we właściwym kierunku, ze zwiększoną wydajnością niż kiedyś. Osobiście bardzo polecam zajęcia z Anią.
18 marca 2013 Marta - Studentka
Bardzo dobry coach
Miałem przyjemność być klientem w procesie coachingowym prowadzonym przez Panią Annę. Pomimo specyficznego problemu, z którym przyszedłem, moim zdaniem bardzo dobrze sobie poradziliśmy. Oczywiście, duża w tym zasługa coacha oraz jego profesjonalnego podejścia. Na samym początku omówiliśmy "zasady" współpracy, które stwarzały bezpieczną atmosferę dla każdej ze stron. Dlatego mogłem się otworzyć w rozmowie, co moim zdaniem umożliwiło efektywną pracę. Dlatego realizowaliśmy moje cele na każdą sesję. Dzięki procesowi coachingowemu z Panią Anną poukładałem sobie wiele spraw, ustaliłem realne plany na przyszłość oraz pozbyłem się niepotrzebnego i jak się okazało złudnego chaosu w głowie. Teraz bardzo mi miło dzielić się z Panią Anną informacjami na temat moich kolejnych sukcesów. Polecam Panią Annę jako bardzo dobrego coacha z indywidualnym podejściem do klienta.
6 marca 2013 Konstantin Dalmata - Trener/Diagnosta
Bardzo dobry coach
Anna Kamyszek wykazała się pełym zaangażowaniem, cierpliwością i otwartością na drugiego człowieka podczas procesu coachingowego. Jej dobór pytań był również adekwatny do wypowiedzianych słów. Polecam serdecznie coaching z Anią, będzie to niezapomniana podróż w głąb siebie.
17 luty 2013 Kasia - Student
Bardzo dobry coach
Anna to osoba nastawiona na rozwój. Zadaje umiejętne pytania, jest zawsze przygotowana. Widzi w kliencie zasoby (jak to kiedyś ujęła Lidia Czarkowska "diament")i pomaga je samemu dostrzec - odczułam to na własnej skórze. Myślę sobie, ze skoro już teraz jest tak dobra to drżyjcie inni coachowie - nadchodzi wasza nowa inspiracja - Anna Kamyszek!
16 luty 2013 Anna Sz - studentka
Bardzo dobry coach
Najbardziej zadowolona byłam z cierpliwości i wyrozumiałości Ani. Jestem niekiedy bardzo roztrzepaną osobą, ale nigdy nie spotkałam się z negatywnym odzewem bezpośrednio z jej strony. Oprócz tego sprawia wrażenie osoby profesjonalnej, która doskonale wie, co chce osiągnąć w życiu oraz jak do tego dojść. Bez wątpienia jest to jedna z najważniejszych cech kogoś takiego, jak coach, który ma być wzorem dla innych. Równie ważna jest jej umiejętność słuchania oraz pomysłowość. Jest ona młodą osobą, ze świeżym umysłem, ale jak wiadomo - trening czyni mistrza, a już na pewno, gdy ma się potrzebne umiejętności i narzędzia, dlatego polecam współpracę z Anią Kamyszek.
9 luty 2013 Magda - studentka psychologii
Bardzo dobry coach
Proces coachingowy prowadzony przez Anię oceniam jako pomocny w moim życiu zawodowym i osobistym. Zmusił mnie do refleksji głównie nad celami jakie chcę osiągnąć i nad sposobem ich realizacji. Narzędzia pracy zaproponowane przez nią pozwoliły mi lepiej przyjrzeć się wartościom które uznaję i uświadomić sobie jaki wpływ mają na moje działania. Podczas rozmów czułam się wysłuchana i mogłam swobodnie wyrażać swoje myśli. Anię oceniam jako rzeczową, pomocną, kompetentną i otwartą osobę. Serdecznie polecam jej usługi coachingowe.
8 luty 2013 Agnieszka - student
Bardzo dobry coach
Jestem bardzo zadowolona z sesji coachingowych prowadzonych przez Anię. Uważam, że Ania była bardzo zaangażowana w naszą wspólną pracę, uważnie słuchała, trafnie podsumowywała, klaryfikowała i dawała trafne, rozwijające zadania. Ania była bardzo profesjonalna, otwarta na drugiego człowieka (dawała przestrzeń klientowi) i tworzyła przyjemną atmosferę. Jak najbardziej polecam sesje coachingowe z Anią Kamyszek.
8 luty 2013 Agata - Psycholog
Bardzo dobry coach
Pierwsze skojarzenie jakie mi się nasuwa na podsumowanie naszych sesji to profesjonalizm. Ania jest coachem zaangażowanym w swoją pracę, do której podchodzi z pasją. Jest osobą wzbudzającą zaufanie, tworzy przyjazną i ciepłą atmosferę podczas sesji, która sprzyja otwieraniu się. Ania pracuje w sposób elastyczny, podążała za mną oraz dostosowywała ćwiczenia i zadania odpowiednie do moich potrzeb. Z coachingu jestem bardzo zadowolona, pozwolił mi on poszerzyć samoświadomość i osiągnąć zamierzone cele. Z czystym sumieniem polecam współpracę z Anią.
6 luty 2013 Aneta - student
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Coaching dla Młodych ( under 30)
12 stycznia 2014
Jeśli masz mniej niż 30 lat ta oferta jest wlaśnie dla Ciebie. Rewelacyjna cena, coaching dostosowany do Twoich potrzeb - i to bez wychodzenia z domu. Zapraszam na www.annakamyszek.com.pl
Coaching under 30
17 marca 2013
http://www.coaching-under-30.blogspot.com/ Innowacyjny projekt coachingowy dla młodych ludzi!!!