Justyna Dawiskiba-Spaleniak

Popularność: 1441
Bardzo dobry coach (33)
Doświadczasz trudnego etapu w życiu? Pragniesz od życia więcej? Szukasz pracy? Chcesz rozwinąć własny biznes lub umiejętności pracy z ludźmi? Dzięki rozmowie lepiej zrozumiesz swoją sytuację i będziesz gotowy pójść naprzód. Praca to ukierunkowana na cel, dynamiczna rozmowa, która zmierza do przełożenia refleksji na konkretne działania. Dlaczego? Bo zarówno Tobie, jak i mi zależy na widocznych efektach. Moją pasją jest wspieranie ludzi w osiąganiu celów. Od 13 lat realizuję to poprzez coaching, doradztwo psychologiczne i biznesowe. Dzięki nim ludzie czują przestrzeń do zmiany i odważniej podejmują wyzwania. Poruszam się swobodnie zarówno w tematyce związanej z pracą zawodową, jak i życiem osobistym. Moje specjalizacje to: Coaching Menadżerski, Coaching Osobisty, Coaching Kariery, Coaching Kryzysowy i Językowy. Jestem konsultantem Insights Discovery. Jestem również autorką artykułów na portalach branżowych oraz rozdziału w książce „Godzina wychowawcza z Agnieszką Osiecką” Małgorzaty Wiśniewskiej-Olejnik. Więcej o mnie przeczytasz na mojej stronie: http://www.dobra-zmiana.pl Spotykając się ze mną, nie ryzykujesz. Pierwsza sesja jest sesją „chemiczną” i trwa ok 1,5h min. Podczas niej porozmawiamy na temat Twoich potrzeb, będziesz miał/a okazję nakreślić cele, które chciał/a/byś osiągnąć. Poznasz mnie i zobaczysz, jak pracuję. Na tej podstawie zadecydujesz, czy ta metoda jest dla Ciebie i czy chcesz dalej ze mną pracować. Jeśli spotkanie nie spełni Twoich oczekiwań, będzie ono bezpłatne.
Kontakt
Jeśli potrzebujesz więcej informacji zachęcam Cię do odwiedzenia mojej strony, kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Specjalizacje
Miasta
Wrocław,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Wykształcenie
Magister psychologii (Technische Uniersitat Berlin); Stosunki Międzynarodowe, Psychologia - wymiana roczna (The University of Wales College of Cardiff); Studia podyplomowe Zarządzanie Kadrami (Wyższa Szkoła Psychologii Społecznej).
Język
polski, niemiecki, angielski.
Doświadczenie
Posiadam ponad 16-letnie doświadczenie w obszarze HR, w tym 13-letnie doświadczenie w coachingu (ponad 1000 godzin praktyki). Dwukrotnie tworzyłam w międzynarodowej firmie Dział HR od podstaw. Pracuję z kadrą menadżerską wyższego i średniego szczebla, specjalistami, przedsiębiorcami oraz osobami prywatnymi. Poruszam się swobodnie zarówno w tematyce związanej z pracą zawodową, jak i życiem osobistym. Moje specjalizacje to: Coaching Menadżerski, Coaching Osobisty, Coaching Kariery, Coaching Kryzysowy i Językowy.

Od 2013 posiadam Certyfikat International Coaching Community. Jestem certyfikowanym Coachem Kryzysowym II stopnia akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychotraumatologiczne oraz certyfikowanym asesorem Assessment Center/Development Center. Posiadam ok. 400 godzin doświadczenia trenerskiego. Wykładam na studiach podyplomowych w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Jestem konsultantem Insights Discovery.

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Technicznym w Berlinie oraz studia podyplomowe Zarządzanie Kadrami w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Poszerzałam również swoją wiedzę na Uniwersytecie w Cardiff w Wielkiej Brytanii. Przez pół roku miałam okazję odbywać praktykę w klinice psychosomatycznej Theodor Wenzel Werk w Berlinie. Tam współprowadziłam terapię grupową oraz pracowałam indywidualnie z pacjentami. Doświadczenia te uczuliły mnie na psychosomatyczne objawy stresu oraz sposoby radzenia sobie z nimi.

Podczas studiów zdobyłam praktykę z zakresu interwencji kryzysowej, a także technik radzenia sobie ze stresem. Napisałam pracę na temat wypalenia zawodowego. Jej wynik przedstawiłam na Kongresie Psychologicznym w Norymberdze (45. Kongress der Deutschen Gesellschaft für Psychologie).

Uczestniczyłam w ponad 30 szkoleniach z obszaru kompetencji interpersonalnych, menadżerskich, rekrutacyjnych, psychologicznych, zarządzania projektami, coachingu.

Opinie

Bardzo dobry coach
Justyna jest idealnie docierającym coachem, nawet jeśli klient jeszcze nie jest świadomy lub gotowy :) Wspaniale wspominam naszą współpracę, pełną życzliwości, troski, ale i słuchania i słyszenia potrzeb. Bardzo ceniłam jej zrozumienie, brak oceniania, inspirowanie, ale też rozsądek w całym procesie. Justyna podąża, nie wyprzedza, nie pogania, bardzo mi to odpowiadało. 5 lat później wciąż pamiętam niektóre słowa, wpadły wprost do serca, nie tylko umysłu. Dziękuję za tę wspólną podróż i rekomenduję współpracę :)
12 lipca 2023 Dolores Gren -
Bardzo dobry coach
Nieocenione wsparcie! Justyna pomogła mi podjąć jedną z ważniejszych decyzji zawodowych w moim życiu. Określić możliwe scenariusze, ich plusy, minusy i konsekwencje. Słowem – nabrać dystansu, ocenić sytuację, przeanalizować moje oczekiwania, predyspozycje i preferencje, a w efekcie podjąć właściwą decyzję, w zgodzie z samą sobą. Wszystko odbyło się w bardzo miłej atmosferze, zgodnie z ustalonym na początku planem, liczbą spotkań i celami. Bardzo miły kontakt, duże wsparcie, profesjonalizm i transparentność. Gorąco polecam.
7 lipca 2023 Anna - freelancer
Bardzo dziękuję za opinię i zaufanie! Wszystkiego dobrego, Aniu!
Justyna Dawiskiba-Spaleniak
Bardzo dobry coach
Coaching z Panią Justyną, w szczególności polecam tym, którzy poszukują ścieżki zawodowej, zgodnej z własnymi wartościami! Pani Justyna jest bardzo profesjonalnym i zaangażowanym coachem. Dogłębnie analizuje temat, z wyczuciem stawia trafne, czasem trudne pytania! Właściwie uruchamia proces myślowy, dzięki czemu znajdujesz odpowiedz i rozpoczynasz pracę nad sobą. Odbyte sesje wyzwalają motywację do działania i sprawiają, że przestajesz się ograniczać! Gorąco polecam!!!
9 marca 2021 Weronika - Menadżer
Bardzo dziękuję za opinię i zaufanie! Powodzenia Weronika :)
Justyna Dawiskiba-Spaleniak
Bardzo dobry coach
Miałam z Justyną coaching managerski przez prawie rok i nigdy bym nie pomyślała jak szybko, ale też jak głęboko mnie to zmieni. Od pierwszego spotkania zaczęły się pojawiać przemyślenia i nowe pomysły na działanie. Justyna bardzo pomogła mi rozwinąć skrzydła, nabrać pewności siebie, ale też pewności do swoich kompetencji i umiejętności. Naprowadziła mnie też na na właściwą drogę jak je rozwinąć i wzmocnić. Jako psycholog Justyna potrafi też, odkryć słabe strony między wierszami co pomaga jej idealnie celować w obszary, które wymagają wzmocnienia. Polecam naprawdę w 100%!
1 marca 2021 Marta - Marketing Manager
Bardzo dziękuję Marta za opinię i zaufanie! Powodzenia! :)
Justyna Dawiskiba-Spaleniak
Bardzo dobry coach
Czasami idziemy przez życie bez zastanowienia biorąc to, co się pojawia na naszej drodze. Rozmowa z Justyną zmusiła mnie do zastanowienia się, czego tak naprawde chcę, w którym kierunku powinnam iść. Świetnie zadawane pytania przypomniały, że to, co robię, kim jestem, zależy od moich ŚWIADOMYCH decyzji, a nie "korzystania z przypadkowych okazji". Justyna jest rewelacyjnym słuchaczem, zmusza do refleksji i poszukania w sobie odpowiedzi na czasami wydawałoby się, oczywiste pytania, a których tak naprawdę nigdy sobie nie zadaliśmy. Z całego serca polecam, przekonała nawet takiego "psychologosceptyka" jak ja ;)
3 grudnia 2020 Katarzyna - programista
Dziękuję Kasia! praca "psychosceptykami" to moja specjalność :) wszystkiego dobrego!
Justyna Dawiskiba-Spaleniak
Bardzo dobry coach
Jeśli szukasz HRowca, który kocha to co lubi oraz podchodzi do sprawy wieloaspektowo, to Justyna jest taką osobą. Niezwykle zaangażowana, dbająca o swój rozwój, z ogromnym poczuciem humoru. Te cechy sprawiają tez, ze jest ona bardzo dobrym Coachem. W swobodnej atmosferze pomaga przeanalizować miejsce/sytuację w jakiej się znajdziesz. Efektywnie wspiera w identyfikowaniu mocnych stron, przekonań które przyczyniają się do tego, ze jesteśmy tutaj, gdzie jesteśmy:) i pomaga dobrać jak najlepsze strategie dla rozwoju. Justyna to jednym zdaniem świetny partner w rozwoju. Z przyjemnością polecam jej usługi.
28 listopada 2020 Malgorzata - Kierownik Działu Szkoleń i Rozwoju
Dziękuję Gosia za podzielenie się Twoją opinią i współpracę :) wszystkiego dobrego!
Justyna Dawiskiba-Spaleniak
Bardzo dobry coach
Justynę znam od wielu lat. Współpracowałyśmy zarówno w firmie KRUK jak i w Fitness World. Justyna to ekspert w dziedzinie polityki personalnej oraz skarbnica wiedzy zbudowanej na podstawie wielu lat doświadczenia. Podczas kilku lat współpracy wiele nauczyłam się od Justyny, wspierała mnie i pomagała rozwiązywać problemy, z którymi ja nie umiałam sobie poradzić. Justyna patrzy na problemy wieloaspektowo, dzięki czemu wybiera najlepsze rozwiązania. To silna kobieta, która nie boi się najtrudniejszych wyzwań, można jej powierzyć trudne projekty i zadania. Justyna posiada cenną wiedzę z zakresu kadr i płac. Dużą jej zaletą jest to, ze jest coachem - sama miałam okazje uczestniczyć w sesjach coachingowych, które okazały się być bezcenne. Polecam współpracę z Justyną każdemu kto szuka "solidnej firmy".
23 listopada 2020 Daria - Project & Change Manager
Dziękuję Daria :) wszystkiego dobrego, powodzenia!
Justyna Dawiskiba-Spaleniak
Bardzo dobry coach
Miałam duży problem z nauką języka obcego, który był mi potrzebny w pracy zawodowej. Dzięki spotkaniom z Justyną udało mi się znaleźć przyczynę tego problemu. Dobrać odpowiednią technikę nauki, dopasowaną do moich predyspozycji. Wypracować plan pracy oraz zrealizować cel. Justynko bardzo dziękuję za tą pomoc! Przez cały proces coachingu czułam się bezpiecznie, bo Justyna to bardzo sympatyczna, ciepła, godna zaufania osoba a przede wszystkim wielka profesjonalistka. Zna się na swojej pracy. Zdecydowanie polecam Justynę jako coacha!
23 listopada 2020 Monika - Menager procesu
Bardzo dziękuję Monika za współpracę i Twoje zaufanie! wszystkiego dobrego :)
Justyna Dawiskiba-Spaleniak
Bardzo dobry coach
Jeśli nie wiesz jak zacząć pierwsze spotkanie i wyartykułować swoje potrzeby to Justyna jest właściwą osobą, która może w tym pomóc. Bardzo cenne są jej "drążące" pytania, które najbardziej przyczyniły się do mojej zmiany. Justyna, dzięki swojej nadzwyczajnej umiejętności słuchania, często czytając między wierszami pomogła spojrzeć na temat z innej perspektywy a przede wszystkim spojrzeć na siebie samego w odpowiednio pozytywnym świetle oraz pomóc samodzielnie określić drogę i plan dojścia do celu. Empatia, umiejętność słuchania, zadawania trafnych pytań oraz nastawienie na cel to znaki rozpoznawcze Justyny. Polecam :)
23 listopada 2020 Agnieszka - Manager
Dziękuję Agnieszka za zaufanie :) wszystkiego dobrego!
Justyna Dawiskiba-Spaleniak
Bardzo dobry coach
Spotkanie coachowe daja nam wiele dopiero wtedy kiedy znajdziemy odpowiedniego coacha i sami jestesmy na zmiany gotowi. Mialam to szczescie ze trafilam na Justyne gdyz pomogla mi ona przejsc przez wiele etapow w moim zyciu tak zebym umiala zrozumiec i docenic swoja prace nad soba. Jestem ogromnie wdzieczna za spedzony czas.Za wklad pracy jak zostal wlozony w nasze spotkania . Pani Justyna jest profesjonalistka w swoim zawodzie.Polecam ja kazdemu kto zdecyduje sie zrobic cos ze swoim zyciem. Jest couchem ,jest kobieta,jest czlowiekiem. W ciaglym kontakcie z Toba ,szczerze zaineresowana tym co u klienta sie dzieje. Polecam serdecznie!!!!!!
23 luty 2016 Anna - Menager
Bardzo dziękuję za opinię i współpracę :) wszystkiego dobrego!
Justyna Dawiskiba-Spaleniak
Bardzo dobry coach
Uważam, że świetnie się z Tobą pracowało; bo przede wszystkim, słuchasz Jak dla mnie było to fantastyczne, głównie ze względu na fakt, że „przez Ciebie” usłyszałam siebie. Spotkałyśmy się w momencie, gdy stałam „pod ścianą” tak wielką, że obejście jej wydawało mi się niemożliwe. Sił, których zawsze miałam zgromadzone złoże – zabrakło. Motywacja, którą zwykle miałam z nadwyżką – zniknęła… Ciężki moment. Na szczęście już za mną z każdym mijającym spotkaniem było lepiej małymi, ale odważnymi krokami zaczęłam iść. Dziś na nowo mam siłę, by świat układać po swojemu. Cieszyć się tym, co mi daje, ale brać tylko to, co chcę. Myślę, że spokój i siła, którą z całą pewnością masz, jest swoistym darem, którym umiejętnie się dzielisz Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję .
23 listopada 2015 Zofia - Menadżer
Zosia dziękuję Ci za zaufanie i współpracę :) wszystkiego dobrego!
Justyna Dawiskiba-Spaleniak
Bardzo dobry coach
Miałem wielką przyjemność współpracować w Justyną i szczerze polecam tą przygodę. W życiu mamy wiele spraw, problemów i prawie nigdy nie mamy czasu zatrzymać się i odpowiedzieć sobie na proste pytanie, czy obrana droga życiowa jest optymalna i co warto byłoby poprawić. Odpowiedzi na to pytanie najlepiej udzielać sobie w towarzystwie Justyny, która da wsparcie i zada pytania, które pomogą spojrzeć na wszystko z różnych perspektyw. Oczywiście to dopiero początek, potem były spotkania inspirujące do stworzenia konkretnych celów i co najwazniejsze zrealizowania ich. Tego wszystkiego doświadczyłem ze świetnym coachem Justyną. Miałem szczęście, że na nią trafiłem. Gorąco polecam.
3 listopada 2015 Maciej - Programista
Maćku - dziękuję Ci i życzę wszystkiego dobrego!
Justyna Dawiskiba-Spaleniak
Bardzo dobry coach
Polecam Panią Justynę jako świetnego coacha, którego podejście do Klienta jest w pełni profesjonalne i skuteczne. Pani Justyna potrafi pokazać Klientowi jego wewnętrzną siłę, od teraz jestem świadoma mocy sprawczej własnych działań :) Nie narzuca swojego sposobu myślenia i pomaga znaleźć motywacje do rozwoju, do zmiany, do zrealizowania własnego celu. Zdecydowanie polecam!
27 lipca 2015 Magdalena - Inzynier
Magda, wszystkiego dobrego! dziękuję Ci!
Justyna Dawiskiba-Spaleniak
Bardzo dobry coach
Pani Justyna jest ogromnie zaangażowana w pracę, potrafi słuchać, jest pełna pozytywnej energii. Spotkania z nią to jak spotkania przy kawie z przyjaciółką, z którą wybierałam się w wielką podróż w głąb siebie. Pozwoliła mi zobaczyć, jakim jestem człowiekiem, ile potrafię, ile wiem. Sprawiła, że uwierzyłam w siebie. Uwierzyłam, że mogę wiele:) Zmotywowała mnie do działania, realizacji marzeń. Pokazała, jak pokonywać tkwiące we mnie przeszkody, by móc iść do przodu. Pani Justyno bardzo dziękuję:)
18 kwietnia 2015 Ania - specjalista
Dziękuję i życzę wszystkiego dobrego!
Justyna Dawiskiba-Spaleniak
Bardzo dobry coach
długo miałem wrażenie, że zajęcia coachingowe nie spełniają moich oczekiwań. wyobrażałem je sobie zupełnie inaczej. liczyłem na nagły przełom, spektakularne zmiany, wielkie emocje. tymczasem spotkałem coś zupełnie innego. długie i ciekawe rozmowy, proste pytania, konkretne rozwiązania problemów, które wymagały ode mnie dyscypliny i zaangażowania. szybko okazało się, że tego właśnie potrzebowałem. problemy nie zniknęły. ale dzięki Justynie, jej wiedzy i profesjonalnemu podejściu do pracy nauczyłem się z nimi radzić. dziś, po 4 spotkaniach z Justyną, nie ma problemu, który byłby dla mnie nie do rozwiązania. to bardzo pomaga. w pracy i w życiu. cieszę się z decyzji rozpoczęcia zajęć coachingowych. cieszę się, że odbywałem je z Justyną. to była bardzo dobra decyzja! serdecznie polecam!
22 listopada 2014 Jacek - Freelancer
Bardzo dziękuję Jacku! wszystkiego dobrego!
Justyna Dawiskiba-Spaleniak
Bardzo dobry coach
Do Justyny zgłosiłam się na coaching zawodowy z powodu braku satysfakcji z dotychczasowej ścieżki zawodowej. Justyna to bardzo ciepła i bardzo życzliwa osoba. Każda sesja była spotkaniem w miłej atmosferze sprzyjającej otwartości, choć czasem pojawiająca się tematyka była dla mnie trudna emocjonalnie, ponieważ dot. moich ograniczeń, oporów i słabości. Justyna była rzetelnie przygotowana do każdej sesji, uważnie słuchała, zadawała celne pytania a także z dużą cierpliwością i życzliwością towarzyszyła mi w dojrzewaniu do zmiany. Na nowo obudziła we mnie nadzieję i wiarę, że zmiana mojej ścieżki zawodowej jest możliwa, wiarę, że przede mną są różne możliwości. Wzmocniła moją motywację do podejmowania prób, do działania i dzięki temu zrobiłam kilka odważnych kroków do przodu. Serdecznie polecam spotkania coachingowe z Justyną – to coach z powołania, zaraża pozytywną energią .
21 listopada 2014 Ewa -
Dziękuję Ewa! powodzenia i wszystkiego dobrego!
Justyna Dawiskiba-Spaleniak
Bardzo dobry coach
Idąc na pierwsze spotkania dokładnie wiedziałam jaki mam cel. To znaczy jak się potem okazało- wydawało mi się że wiem. Umiejętne zadawanie pytań przez Justynę pozwoliło mi dokładnie sprecyzować mój cel dzięki czemu nie czułam rozczarowania, że się nie udało. Wręcz przeciwnie- swój cel osiągnęłam bardzo szybko i do dziś czuję ogromną satysfakcję. To było bardzo cenne doświadczenie – ale ostrzegam to jest niebezpieczne- gdyż po jednej sesji chce się więcej :). Polecam Justynę bo to osoba z dużym doświadczeniem a swoją pracę wykonuje z ogromnym pasją co zdecydowanie przekłada się na wysoką jakość sesji coachingowej.
22 października 2014 Gonia - Mama/pracownik biurowy
Bardzo dziękuję Gosia i życzę Ci wszystkiego dobrego!
Justyna Dawiskiba-Spaleniak
Bardzo dobry coach
Miałam wielką przyjemność odbyć cykl sesji coachingowych z Justyną. Do procesu podeszłam z dystansem, nie wiedziałam czego mogę się spodziewać i czy to ‘coś’ w ogóle u mnie ‘zadziała’. Byłam zaskoczona tym, że już po kilku sesjach z Justyną potrafiłam odpowiedzieć sobie na nurtujące mnie pytania i znaleźć rozwiązania moich problemów. Justyna w profesjonalny sposób pomaga na ścieżce rozwoju. Godna podziwu jest jej cierpliwość i elastyczność zarówno co do terminów sesji jak i tematów. Bardzo cenne są jej "drążące" pytania, które najbardziej przyczyniły się do mojej zmiany. Niesamowicie optymistyczna i ciepła osoba, potrafiąca słuchać. Skuteczna, motywująca, cierpliwa z poczuciem humoru. Ocena jak najbardziej zasłużona: celująca. Coach z powołania, dla którego praca coacha jest także ogromną pasją. Polecam wszystkim!
14 czerwca 2014 Małgorzata - ciągle szukam :)
Dziękuję! praca z Tobą Gosia to również była wielka przyjemność. Wszystkiego dobrego!
Justyna Dawiskiba-Spaleniak
Bardzo dobry coach
Znasz to uczucie, kiedy chcesz coś zmienić, ale nie potrafisz zacząć? Ja to uczucie znam, aż za dobrze i nie było mi z nim dobrze. W momencie, gdy wydawało mi się, że nie mam siły poprosiłam Justynę o pomoc – była to bardzo dobra decyzja. Justyna uświadomiła mi, jak ogromną siłę, motywację i determinację mam w sobie, by zmierzyć się z moim tematem Każde ze spotkań pozwoliło mi zajrzeć w głąb siebie. Justyna jest bardzo dobrym coachem, posiada ogromną paletę umiejętności, które pomogły mi przepracować temat z lekkością, ma umiejętność zadawania odpowiednich pytań, pozwoliła odkryć mi odpowiedzi, który były ukryte głęboko we mnie. Spotkania z Justyną sprawiły, że zmieniłam myślenie, wiem co robić w sytuacji, gdy pojawi się gorszy dzień. Jeśli nie potrafisz poradzić sobie z jakimś tematem, polecam kontakt z Justyną, wiem, że poprzez swoje zaangażowanie pomoże Ci odnaleźć siebie na nowo, uświadomisz sobie jak wielką masz wartość. Ja siebie odnalazłam, jestem teraz nową szczęśliwą osobą :)
13 maja 2014 Gabriela - politolog
Bardzo dziękuje Ci Gosia za słowa i zaufanie! Wszystkiego dobrego :)
Justyna Dawiskiba-Spaleniak
Bardzo dobry coach
Czas spędzony podczas sesji coachingowych wspominam bardzo miło. Przyjazna atmosfera, którą wprowadzała Justyna, sprzyjała otwieraniu się na siebie i innych. Za każdym razem czułam się jak na spotkaniu z bliską mi osobą, której zależy na moim rozwoju i tylko jej profesjonalne podejście nie pozwalało na rozmycie się tematu spotkania :D Bardzo serdecznie Ci dziękuję, Justynko :)
24 grudnia 2013 Ilona -
Dziękuję Ilona :) wszystkiego dobrego, powodzenia!
Justyna Dawiskiba-Spaleniak
Bardzo dobry coach
Nie wiedziałem do końca czym tak naprawdę jest coaching, gdy rozpoczynałem z nim swoją "przygodę". Początkowo nie byłem przekonany, czy aby na pewno jest to metoda dla mnie (urodzony sceptyk). Niemniej teraz z czystym sumieniem mogę polecić usługi coachingowe Justyny każdemu. To co najbardziej mnie uderzyło to to, jak wielka jest siła w umiejętnie poprowadzonej rozmowie, rozmowie, która prowadzi do poznania własnych mocnych a także i tych słabszych stron w sposób niezwykle naturalny. Co ciekawe, to tak naprawdę dialog ... z sobą samym. Brzmi prosto? Nie do końca, bo niby jak często mamy okazję w codziennym zgiełku na spokojnie i z dystansem zastanowić się nad własną osobą i wsłuchać się w samego siebie? Dzięki profesjonalizmowi i talentowi Justyny udało mi się rozpocząć proces uporządkowania i przejęcia pełnej kontroli nad zawodowym "zgiełkiem", ale efekty coachingu widzę również w życiu prywatnym. Justyno - raz jeszcze serdeczne dzięki :)
22 grudnia 2013 Maciej - Kierownik
Maćku - również Ci bardzo dziękuję! wszystkiego dobrego, powodzenia :)
Justyna Dawiskiba-Spaleniak
Bardzo dobry coach
Chciałabym serdecznie polecić usługi coachingowe Pani Justyny Dawiskiby-Spaleniak. Pani Justyna to wspaniały coach, bardzo zaangażowana i profesjonalna na każdym etapie. Wystarczyło kilka spotkań abym spojrzała na swoje problemy z innej perspektywy i co ważne, zaczęła pracować nad ich rozwiązaniem. I póki co z dużym sukcesem :) Serdecznie wszystkim polecam!
23 listopada 2013 Maja - Starszy specjalista ds.marketingu
Maju, bardzo Ci dziękuję! wszystkiego dobrego :)
Justyna Dawiskiba-Spaleniak
Bardzo dobry coach
Miałam przyjemność odbyć cykl spotkań coachingowych z Justyną Dawiskibą – Spaleniak. Był to okres intensywnej pracy i rozwoju, które wpłynęły na poszerzenie mojej wiedzy i kompetencji kierowniczych. Dzięki wsparciu Justyny udało mi się odkryć moje mocne i słabe strony a także zrozumieć wiele mechanizmów wpływających na prace zespołu i jego efektywność. Udało mi się także właściwie wyznaczać cele i podnieść moje zdolności interpersonalne. Justyna to osoba obdarzona niesamowitą charyzmą, która wciągnęła mnie w grę pytań i odpowiedzi, dzięki którym w magiczny sposób przekroczyłam moje ograniczenia. Każde nasze spotkanie było dla mnie inspiracją do znalezienia mojej drogi do sukcesu. Z ogromną przyjemnością mogę polecić takiego coacha :D
31 października 2013 Anna - Manager ds. Ryzyka
Aniu - praca z Tobą to również dla mnie była wielka przyjemność :) dziękuję Ci i powodzenia!
Justyna Dawiskiba-Spaleniak
Bardzo dobry coach
Szanowni Państwo, Miałam okazję pracować i poznać Justynę podczas sesji coachingowych dla mnie. Z ogromną przyjemnością chciałabym polecić wszystkim Justynę jako coacha. Jest profesjonalna, doskonale przygotowana i zaangażowana w proces i pracę z Klientem. Pomogła mi wydobyć swój potencjał i uwierzyć, że mogę i potrafię jeszcze więcej :-)
25 października 2013 Aneta - freelancer
Anetko, bardzo Ci dziękuję i życzę wszystkiego dobrego!
Justyna Dawiskiba-Spaleniak
Bardzo dobry coach
Spotkania z Justyną pozwalały mi efektywniej wykorzystywać posiadane umiejętności, pomagały rozwiązywać problemy związane z procesem zarządzania. Świetna atmosfera pobudzała do myślenia, motywowała do działania. Justyna potrafi zmobilizować i w toku spotkania wskazać mocne i słabe strony rozmówcy. Niewątpliwie jest to osoba z pasją i szeroką wiedzą w dziedzinie coachingu. Serdecznie polecam.
18 października 2013 Arkadiusz Cupryś - kierownik obszaru windykacji
Arku - bardzo Ci dziękuję i życzę wszystkiego dobrego!
Justyna Dawiskiba-Spaleniak
Bardzo dobry coach
Coaching jest dla mnie czymś nowym i jak do niedawna sądziłem - niezbyt potrzebnym. Spodziewałem się naprowadzania mnie na "właściwe tory" przez panią Justynę i tłumaczenia mi na czym polega sukces. Okazało się jednak, że praca coacha polegała przede wszystkim na zadawaniu pytań, na które musiałem odpowiedzieć sam. Zdarzało się, że moje własne odpowiedzi były dla mnie pewnym zaskoczeniem. Dzięki coachingowi udało mi się uporządkować moje projekty i określić, które lepiej w danej chwili pozwolą mi osiągnąć cel. Proces coachingu uważam za doskonałe doświadczenie i świetną akcję motywacyjną, przydatną w każdym biznesie. Podejście pani Justyny jest indywidualne i wymaga współpracy ale efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania.
18 października 2013 Radosław Jodkowski - Właściciel firmy
Radku, bardzo się cieszę i życzę wszystkiego dobrego :) dziękuję!
Justyna Dawiskiba-Spaleniak
Bardzo dobry coach
Jestem młodą stażem adeptką coachingu ale już po kilku spotkaniach odkryłam, że mój punkt widzenia spraw jest bardzo jednostronny, że sama zapędzam się w kozi róg z którego trudno jest wybrnąć:) Niemniej dzięki trafnym i rzeczowym pytaniom p. Justyny uświadomiłam sobie, że sama znam odpowiedzi, że odnajdując nowy punkt widzenia znajduję rozwiązanie....Co ważne,uzyskałam świadomość, że to co myślę wpływa na to kim jestem, stąd praca nad własnymi myślami i sposobem patrzenia na rzeczywistość to kroki na drodze do ukształtowania siebie i relacji z otoczeniem.Jestem niezmiernie wdzięczna za zaangażowanie Pani Justyny i Jej świeże spojrzenie na moje dotychczasowe zmagania z życiem:), za Jej otwartość i wiarę, że można dużo więcej jeśli tylko wytyczy się cel... Dziękuję za wszystkie pytania, które uruchomiły nowy sposób myślenia o sobie i własnych możliwościach.Z pełnym przekonaniem polecam współpracę z p. Justyną - profesjonalnym, pełnym zaangażowania, pasji i zrozumienia coachem:)
14 października 2013 Kwiryna - specjalista
Kwirynko, również Ci bardzo dziękuję i życzę wszystkiego dobrego!
Justyna Dawiskiba-Spaleniak
Bardzo dobry coach
Zajęcia z Panią Justyną to doskonała inwestycja w człowieka, oparta o jego naturalny potencjał, wrodzony i nabyty. Jedynym kapitałem wnoszonym z zewnątrz jest czas trenerki i serce, jakie wkłada w prowadzone sesje, jakakolwiek jest branża, rola czy misja, którą widzi dla siebie uczestnik. Osobowe cechy Pani Justyny i niezmiennie życzliwe nastawienie są zaproszeniem do spojrzenia na siebie samego w odpowiednio pozytywnym świetle. Umiejętnie zadane pytania pomagają uczestnikowi samodzielnie określić horyzont celów oraz drogi jego osiągania w realistycznie zdefiniowanych etapach, co równocześnie pobudza autonomiczny proces zrozumienia własnego środowiska i możliwości zakotwiczenia w nim posiadanego potencjału. Budowany w ten sposób realistyczny obraz poszerzonego spektrum możliwości przywraca wiarę w siebie, zamieniając niepewne nadzieje na konstruktywny plan działania. Z niezbitym przekonaniem polecam coaching Pani Justyny osobom w każdym położeniu.
11 października 2013 dr Maciej Kulisz - historyk sztuki, germanista
Bardzo dziękuję! wszystkiego dobrego :)
Justyna Dawiskiba-Spaleniak
Bardzo dobry coach
Każda sesja z Justyną była dla mnie wielkim odkryciem - samej siebie i ogromu potencjału, który posiadam, ale także niezwykłej empatii, błyskotliwości myślenia i profesjonalizmu coacha. Swoimi pytaniami trafia w sedno najbardziej zawiłych zagadnień, które z perspektywy sesji stają się o wiele bardziej oswojone i rozwiązywalne. Nie boi się trudnych pytań - stawia je we właściwym momencie odpowiednio przygotowując wcześniej grunt. Doskonale przygotowana merytorycznie, konkretna, ale jednocześnie delikatna, motywująca do działania, uśmiechnięta i optymistyczna. Z takim coachem można przenosić góry! Bardzo polecam - coaching to dla mnie jedno z ważniejszych wydarzeń w życiu.
9 października 2013 Alicja - Dyrektor/Muzykolog
Dziękuję Ci! wszystkiego dobrego Alicja :)
Justyna Dawiskiba-Spaleniak
Bardzo dobry coach
Polecam coaching każdemu, bez wyjątku ! :) Justyna, dzięki swojej nadzwyczajnej umiejętności słuchania, często czytając między wierszami pomogła mi przede wszystkim uwierzyć w siebie, spojrzeć na pewne sytuacje nie tylko bezpośrednio ale z lotu ptaka. Uwierzcie mi lub nie, ale znacznie zmieniło to postrzeganie przeze mnie otaczającej rzeczywistości. Ogromnym zaskoczeniem był dla mnie fakt, iż Justyna udzielała mi odpowiedzi "moimi ustami". Odpowiadając Justynie na zadane przez nią pytania, zacząłem zdawać sobie sprawę, iż dzieki jej wskazówkom jestem w stanie sam odnajdować drogowskazy, z których mogę korzystać w całej palecie sytuacji, zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Nie pozostaje mi więc nic innego jak tylko podziękować Justynie za profesjonalne podejście . Pomimo krnąbrnego uczestnika coachingu (jakim jestem :)) ze spokojem i wiarą pozwoliła mi rozwijać skrzydła :)
9 października 2013 Kacper - Starszy Referent Prawny
Dziękuję Kacper i wszystkiego dobrego dla Ciebie :)
Justyna Dawiskiba-Spaleniak
Bardzo dobry coach
Praca z Justyną to podróż w głąb siebie, swoich możliwości, swoich marzeń ale również swoich ograniczeń. A kiedy się już dotrze tak głęboko (co nie zawsze jest przyjemnie) to potem uczymy się radzić sobie z tym co znajdziemy. Odbiłam od Justyny całą moją frustrację, żal i niepewność a Ona nie tylko mi na to pozwoliła ale również sprawiła że inaczej zaczęłam postrzegać nie tylko siebie ale i otaczający mnie świat. Justyna nie powie Ci że jesteś super, miły, mądry i że jutro będzie dobrze - Ona po prostu sprawi że sam tak będziesz o sobie myślał a to, moim zdaniem jest bardzo cenny dar. Polecam Justynę za profesjonalizm, za wiedzę, za spokój i uśmiech. Polecam zagubionym i tym którzy myślą że wiedzą już wszystko o sobie samym. Polecam wszystkim!!!!
9 października 2013 Anna - ciągle szukam
Dziękuję Ania :) wszystkiego dobrego, powodzenia!
Justyna Dawiskiba-Spaleniak
Bardzo dobry coach
Nic naprawdę cennego nie bierze się z ambicji czy też z samego poczucia obowiązku; to, co cenne, rodzi się z miłości i poświęcenia dla innych ludzi i dla sfery ducha obiektywnego. (Albert Einstein) Justyna jest osobą, która widzi rzeczy niewidzialne, rzeczy najważniejsze, upraszcza je a kiedy Ci je poda na tacy nie możesz nie spróbować, jak spróbujesz nie możesz pozostać obojętnym. Wrażliwa, Utalentowana a przy tym skromna, Mistrzyni pytań… i odpowiedzi. Ważne jest by nigdy nie przestać pytać. Ciekawość nie istnieje bez przyczyny. Wystarczy więc, jeśli spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy każdego dnia. Nigdy nie trać świętej ciekawości. Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć. (Albert Einstein)
9 października 2013 Renata - Kierownik
Dziękuję Renata, wszystkiego dobrego!
Justyna Dawiskiba-Spaleniak
Bardzo dobry coach
Menadżer z wieloletnim doświadczeniem w branży windykacyjnej. Już od ponad roku mam przyjemność i możliwość korzystania z sesji coachingowych z Panią Justyną. Aktualnie jestem menadżerem odpowiedzialnym za współpracę z wieloma klientami branży finansowej (banki i instytucje pożyczkowe) Realizacja usług dla tak wymagających klientów, sprawia wiele możliwości i satysfakcji ale jednocześnie jest nieustannym wyzwaniem i dążeniem do coraz lepszych wyników. Wiele z sukcesów jakie udało mi się osiągnąć w ostatnim czasie, zawdzięczam również profesjonalnym sesjom coachingowym z Panią Justyną. To właśnie w trakcie nich udało mi się rozwiązać nie jeden problem lub znaleźć najlepsze rozwiązanie danej sytuacji. Osobiście polecam współpracę z Panią Justyną.
9 października 2013 Piotr - Kierownik
Dziękuję Piotr! Wszystkiego dobrego, powodzenia!
Justyna Dawiskiba-Spaleniak
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj