Jakub Rataj

Popularność: 892
Bardzo dobry coach (6)
Jakub Rataj - Psycholog, Coach, Trener. Tym co mnie napędza w pracy jest pasja do rozwoju - siebie i innych. Jestem Psychologiem, Trenerem i Coachem pracującym w obszarze wspierania rozwoju osobowości, kształtowania postaw i podwyższania umiejętności. W pracy psychologicznej zajmuję się wspieraniem drugiego człowieka w zakresie relacji, emocji, komunikacji, poczucia własnej wartości, umiejętności miękkich i sytuacji kryzysowych. Coaching, który praktykuję jest oparty o kompetencje i wartości federacji ICF. Prowadzę coachingi w zakresie indywidualnym, kariery oraz biznesowym z elementami mentoringu. W relacji z Klientem koncentruje się na pracy w oparciu o wartości, przekonania i zasoby drugiej strony, aby odkryć rozwiązania prowadzące do zrealizowania celu. Aktualnie jestem w trakcie akredytacji na poziomie ACC (ICF). Jako Coach specjalizuje się w prowadzeniu: • coachingu indywidualnego • coachingu kariery • coachingu managerskim • coachingu biznesowego z elementami mentor-ringu Co możesz zrealizować ze mną na sesji coachingowej? • odnaleźć drogę do celu, który chcesz osiągnąć, • uświadomić swoje wartości oraz wzmocnić przekonania, • odkryć i nazwać swoje potrzeby, • zrozumieć i zdefiniować swoje emocje, • wzmocnić poczucie własnej wartości, • pogłębić swoje pasje, • przygotować się do nowej roli zawodowej, • zwiększyć efektywność w realizacji celów zawodowych. Jakie obszary rozwiniesz ze mną na sesji coachingowej? • rozwój umiejętności komunikacyjnych i motywacyjnych, • zarządzanie sobą w czasie zmian, • zmiana ścieżki kariery zawodowej, • zwiększenie efektywności pracy w zespole, • adaptacja i mentalne przygotowanie do nowej roli zawodowej, • wzrost poczucia własnej wartości, • budowanie autorytetu i umiejętności przywódczych, • rozwój umiejętności reagowania w sytuacjach trudnych i kryzysowych. Jak często przeżywasz dylemat i nie wiesz jaką podjąć decyzje? Coaching nie pokaże Ci gotowego rozwiązania, jednakże uwidoczni Twoje zasoby, wzmocni poczucie odpowiedzialności i sprawczości, uświadomi jakie są możliwości dojścia do celu, pomoże zmienić perspektywę, pomoże w rozumieniu emocji. Coaching potraktuj jako pomocne narzędzie do realizowania swoich celów oraz życiowych planów. Sesje cachingowe mogą wesprzeć Cię w budowaniu i nawiązywaniu dobrych i długotrwałych relacji z innymi oraz mogą posłużyć jako wzmocnienie siebie w sferze prywatnej i zawodowej. Jeśli chciałbyś/chciałabyś się ze mną skontaktować, poniżej znajdziesz sposób. Dziękuję za poświęcony czas!
Kontakt
Zapraszam do kontaktu:

Mail: jakub.mikolaj.rataj@gmail.com
Tel: 660-279-938

Zacznijmy współpracować --> https://jakubrataj.pl
Specjalizacje
Miasta
Szkoła Coachingu
Grupa SET, poziom ACC
Lokalizacja
Sesje coachingowe prowadzę stacjonarnie w Warszawie oraz online za pośrednictwem Skype. Jeśli rozważasz nawiązanie współpracy, zapraszam Cię na pierwszą sesję konsultacyjną (Skype) w celu poznania narzędzi, którymi pracuje oraz Twoich oczekiwań i potrzeb odnośnie całego procesu coachingowego.
Czas spotkania
60 - 90 minut
Wykształcenie
Psycholog, Uniwersytet Warszawski

Opinie

Bardzo dobry coach
Nawiązałem współpracę z Panem Jakubem ponad pół roku. Ze względu na doświadczenie zawodowe oraz wykształcenie, wydał mi się odpowiednią osobą do omawiania trapiących mnie kwestii. Przyznam, że efekty pracy z Panem Jakubem przeszły moje naśmielsze oczekiwania. Niuasne, które praktycznie wydawały się nierozwiązywalne, po wspólnej sesji nagle okazują się niemal banalne i do rozwikłania w prosty, procesowy sposób. U Pana Jakuba bardzo doceniam umiejętność ekstremalnie aktywnego słuchania oraz "odczytywania" części niewerbalnych wypowiedzi. Polecam!
2 grudnia 2020 Rafał - Manager ds. sprzedaży
Bardzo dobry coach
Zdecydowałem się na pracę z p. Jakubem, ponieważ szukałem kogoś, kto jest zarówno psychologiem jak i coachem. Zależało mi na pracy z kimś, kto będzie w stanie pomóc mi pogłębić i zrozumieć pewne kwestie.Pierwsza sesja pokazała mi, że trafiłem na właściwą osobę. Rozpoczęliśmy coaching w lutym, tuż przed wybuchem pandemii. Zaraz później moją branżę spotkał gwałtowny kryzys, co spowodowało liczne cięcia w moim zespole. Za pomocą coachingu byłem w stanie przepracować przeszłe konflikty w relacjach oraz zaakceptować aktualny stan rzeczy. Mogę powiedzieć, że coaching uświadomił mi w jaki sposób dostosowywać się do zmian oraz być na zmiany gotowy. Polecam bardzo pracę z p. Jakubem, jest konkretny, zaangażowany, potrafi zadać celne pytania, które rozszerzają optykę danej kwestii.
23 czerwca 2020 Aleksander Filinski -
Bardzo dobry coach
Bardzo chciałabym polecić Pana Jakuba, zgłosiłam się na coaching z powodów prywatnych dotyczących trudności w przekazywaniu swojego zdania oraz nadmiernym uleganiem naciskom innych ludzi. Pan Jakub bardzo celnie pomógł mi w uporządkowaniu moich reakcji oraz szybko przeszliśmy do konkretnego działania, które finalnie przyniosło dla mnie bardzo duże zmiany. Opcja współpracy przez Skype była dla mnie bardzo użyteczna, ponieważ dość często jestem w rozjazdach, a ważne było dla mnie utrzymanie regularności sesji. Po parunastu tygodniach czuję, że ta współpraca dużo mi dała, za co chciałabym bardzo podziękować.
7 stycznia 2020 Monika - Kosmetolog
Bardzo dobry coach
Nawiązałem kontakt z p. Jakubem po poleceniu go przez znajomego, który miał okazję być na jednym ze szkoleń prowadzonych przez p. Jakuba. Początkowo miałem spore wątpliwości, czy coaching jest dla mnie odpowiedni do zmian, które chciałem wdrożyć w życie. Spotkania z p. Jakubem oraz sesje, które mieliśmy bardzo otworzyły mi oczy w temacie zawodowym. Mogę z całą pewnością polecić współpracę z p. Jakubem, ponieważ zdecydowanie robi to we właściwy sposób. Dzięki!
28 października 2019 Kamil - Analityk
Bardzo dobry coach
Po prostu dziękuję! Indywidualne podejście i pełen profesjonalizm Jakuba pomógł mi już po kilku sesjach podjąć decyzje odnośnie mojej pracy i problemów zawodowych. Jakub ma bardzo świadome podejście, które pomaga w pracy z wymagającym rozmówcą. Jestem ogromnie wdzięczny, że zintegrował poziom racjonalny i emocjonalny mojego problemu oraz dzięki niemu wykorzystałem rozwiązania, które pojawiły się w pracy między sesjami. Szczerze polecam!
30 sierpnia 2019 Michał - Marketing
Bardzo dobry coach
Kuba to konkretny i uważny coach, za co bardzo mu dziękuję. Takie podejście, a jednocześnie widoczna wiedza z zakresu psychologii sprawiły, że otworzyłam się na nowe możliwości i opcje. Potrafił skutecznie drążyć temat, dając mi jednocześnie przestrzeń na rozważenie najlepszych dla mnie rozwiązań. Nie spodziewałam się takiego obrotu sytuacji, pracowaliśmy nad moim rozwojem w obszarze pracy i tego co chcę robić zawodowo. Wyszło świetnie, choć zaskakująco - zmieniłam pracę i jestem tam, gdzie wydawało mi się, że będę dopiero za jakiś czas. Dziękuję!
21 sierpnia 2019 Marta - Specjalista ds. HR
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj