Jakub Rataj

Popularność: 1406
Bardzo dobry coach (13)
Jakub Rataj - Psycholog | Coach ICC. Z moich sesji korzystają osoby prowadzące swój biznes, zarządzające zespołami, projektami, pracujące w korporacjach, mediach, marketingu, szerokopojętej kulturze oraz branży medycznej, prawniczej, handlowej i reklamowej. Coaching jest procesem opartym na partnerskiej relacji i zaufaniu. Poprzez coaching wzrasta świadomość siebie, swoich zasobów, talentów, mocnych stron i słabości. W mojej pracy coachingowej specjalizuje się rozwoju i wzmacnianiu kompetencji liderskich, tworzeniu efektywnych nawyków, skutecznym budowaniu relacji z drugą osobą, odnalezieniu równowagi w sferze prywatnej i zawodowej. Poprzez indywidualne podejście, dopasowane do potrzeb i oczekiwań Klienta, sesje coachingowe mogą wpływać na poprawę jakości życia oraz poczucie satysfakcji. Budowanie drogi do osiągnięcia celu odbywa się w oparciu o przeformułowaniu przekonań, świadomość obszarów rozwojowych oraz zasobów osobistych, emocjonalnych, zawodowych, i społecznych. Pracuję nad rozpoznawaniem, rozumieniem i zarządzaniem swoimi emocjami, zachowaniem równowagi psychicznej i emocjonalnej, odzyskaniem poczucia sprawczości, budowaniem lepszych relacji z bliskimi, poprawą umiejętności komunikacyjnych, budowaniem pewności siebie, poczucia własnej wartości, poprawą efektywności zawodowej, rozumieniem swoich motywacji i zachowań. W swojej pracy skupiam się przede wszystkim na dopasowaniu odpowiedniej formy pomocy do trudności, problemów, wyzwań oraz sytuacji życiowej. Razem z Klientem sprawdzam czego potrzebuje i w tym kierunku podążamy. Pracuję z osobami niezdecydowanymi, potrzebującymi wsparcia w różnych okresach życia, doświadczającymi potrzeby zmiany, rozwoju osobistego, emocjonalnego i zawodowego. Prowadzę i praktykuję: • coaching indywidualny • coaching managerski • coaching biznesowy Co możesz zrealizować ze mną na sesji coachingowej? • odnaleźć drogę do celu, który chcesz osiągnąć, • uświadomić swoje wartości oraz wzmocnić przekonania, • odkryć i nazwać swoje potrzeby, • zrozumieć i zdefiniować swoje emocje, • wzmocnić poczucie własnej wartości, • pogłębić swoje pasje, • przygotować się do nowej roli zawodowej, • zwiększyć efektywność w realizacji celów zawodowych. Jakie obszary rozwiniesz ze mną na sesji coachingowej? • rozwój umiejętności komunikacyjnych i motywacyjnych, • zarządzanie sobą w czasie zmian, • zmiana ścieżki kariery zawodowej, • zwiększenie efektywności pracy w zespole, • adaptacja i mentalne przygotowanie do nowej roli zawodowej, • wzrost poczucia własnej wartości, • budowanie autorytetu i umiejętności przywódczych, • rozwój umiejętności reagowania w sytuacjach trudnych i kryzysowych. Dziękuję za poświęcony czas i zapraszam do kontaktu.
Kontakt
Zapraszam do kontaktu:

Mail: kontakt@jakubrataj.pl
Tel: 660-279-938

Zacznijmy współpracować --> https://jakubrataj.pl
Specjalizacje
Miasta
Wykształcenie
Psycholog, Uniwersytet Warszawski
Szkoła Coachingu
Ukończenie szkoły Coachingu ICC (akredytacja International Coaching Community)
Członkostwo w federacji ICC.

Ukończenie szkoły Coachingu Akademii SET (akredytacja International Coaching Federation)
Członkostwo w federacji ICF

Ukończenie warsztatu Coaching Prowokatywny - ProvoCare
Czas spotkania
60 - 90 minut
Lokalizacja
Sesje coachingowe prowadzę stacjonarnie Warszawie lub w formie online (MS Teams/Skype/Zoom). Jeśli rozważasz nawiązanie współpracy, zapraszam Cię na pierwszą bezpłatną sesję konsultacyjną (online). Porozmawiamy o metodach, narzędziach coachingowych, poznam Twoje oczekiwania i potrzeby odnoszące się do całego procesu coachingowego.

Opinie

Bardzo dobry coach
Miałam przyjemność nawiązać współpracę z Jakubem za pośrednictwem działu HR w mojej firmie. Po sesjach coachingowych czuje, że potrafię lepiej radzić sobie z napięciem przed ważnymi spotkaniami, prowadzę lepsze rozmowy z moim zespołem, łatwiej mi występować przed zarządem, a jednocześnie wiem, jak zadbać o siebie, o rozwój oraz o spokój wewnętrzny. Spotkania z Jakubem były w pełni dostosowane do moich potrzeb - raz w formie stacjonarnej, a raz online, co bardzo mi odpowiadało. Z pełną szczerością rekomenduję pracę z Jakubem - zwłaszcza osobom na stanowiskach managerskich-dyrektorskich. Pozdrawiam serdecznie, Katarzyna Szczuko
27 sierpnia 2022 Katarzyna Szczuko - Sales Director
Bardzo dobry coach
Praca z Jakubem była dla mnie bardzo wartościowa. Jakub jest profesjonalny, skupiony, zawsze przygotowany, zadaje mocne i inspirujące pytania, a jednocześnie jest otwarty i empatyczny. Dzięki sesjom coachingowym jestem bardziej świadomym Liderem i Managerem. Szczerze polecam pracę z Jakubem - zwłaszcza osobom, które potrzebują zrobić porządek w życiu "pracowym" i prywatnym.
19 sierpnia 2022 Paweł Suchecki -
Bardzo dobry coach
Trafiłam do Pana Jakuba w trudnym momencie mojej zawodowej drogi. Jestem managerką z wieloletnim stażem, z sukcesami prowadzę kilkunastoosobowy zespół, choć bywały momenty zwątpienia. Największe wyzwanie (jak dotąd) spotkało mnie podczas restrukturyzacji pewnych działów w firmie, co wymusiło na mnie podjecie pewnych trudnych decyzji. Zdecydowałam się na skorzystanie z usług Pana Jakuba - wewnątrz firmy zatrudniamy kilku coachów, natomiast nie byłam przekonana o wyborze kogoś, kogo już znam. Na początku wydawało mi się, że trudno będzie mi się otworzyć przed kimś obcym, stąd wybór padł na osobę będącą jednocześnie psychologiem i coachem - teraz już wiem, że wybrałam najlepiej jak mogłam. Pan Jakub jest uważną osobą, empatyczną, konkretną, w umiejętny sposób potrafi dotrzeć do sedna, dzięki sesjom uświadomiłam sobie z czym się mierze oraz co potrzebuje żeby to zrealizować. Gorąco polecam skorzystać ze wsparcia Pana Jakuba - mi bardzo to pomogło. Dziękuję.
28 października 2021 Magdalena W. - Dyrektor sprzedaży
Bardzo dobry coach
Bardzo cieszę się, że miałem okazje pracować z Panem Jakubem. Od pierwszego spotkania widziałem, że podjalem dobrą decyzję o rozpoczęciu pracy psychologicznej, a później coachingowej. Pan Jakub uważnie słucha, jest konkretny, pomocny i zaangażowany w rozmowę. Początkowo bałem się przyjść, prosić o pomoc, ale dzięki przyjaznej atmosferze, poczułem się bezpiecznie i swobodnie. Dzięki pracy z Panem Jakubem podjąłem już kilka bardzo ważnych decyzji, jestem coraz bliżej osiągnięcia moich planów i jest mi z tym bardzo dobrze. Czekam na kolejne sesje i dziękuję!
10 października 2021 Błażej - Area Manager
Bardzo dziękuję za pozostawienie opinii w komentarzu.
Jakub Rataj
Bardzo dobry coach
Długi czas zastanawiałam się nad wyborem odpowiedniego specjalisty. Moja przyjaciółka korzystała z usług Pana Jakuba i dala mi kontakt, za co jestem ogromnie wdzięczna. Aktualnie jestem już po 8 sesjach, które otworzyły mi oczy na na moje życie. Zdecydowałam się świadomie pracować z tym, co mi w sobie nie pasuje, podjęłam decyzje o przebranżowieniu się, zmianie pracy z korporacji na inną, uwierzyłam, że można inaczej. Coaching z Panem Jakubem pokazał mi, co mam, czego mi brakuje, co wymaga większej pracy, a co już jest na wysokim poziomie. Czułam się słuchana, rozumiana, miałam przestrzeń do tego, żeby mówić, myśleć oraz tworzyć konkretny plan realizacji mojego marzenia. Stałam się bardziej pewna siebie i zdecydowana. Pan Jakub jest prawdziwym profesjonalistą, z dużą wiedzą oraz empatią. Szczerze polecam!
25 września 2021 Magdalena Budzikowska - Marketing
Bardzo dziękuję za pozostawienie opinii w komentarzu.
Jakub Rataj
Bardzo dobry coach
Z polecenia trafiłam na coaching do Jakuba około 6 miesięcy temu. Patrząc z dzisiejszej perspektywy, to była bardzo dobra decyzja. W pewnym momencie życia, ciężko było mi odnaleźć równowagę między prowadzeniem swojej firmy, dbaniem o dom, dzieci, a jeszcze wygrzebanie czasu dla siebie graniczyło z cudem. Wydawało mi się, że bez ogarnięcia swojej agendy lub bez wprowadzenia zmian, przestane doceniać to co mam i kim jestem. Coaching nie dał mi gotowego rozwiązania, ale zbudowałam dzięki niemu filary, na których zaczęłam budować swoje życie na nowo. Przewartościowałam swoje ówczesne plany, aspiracje, marzenia, a to co było ważne dla mnie, po sesjach z Jakubem było ważniejsze lub zmieniało się na coś nowego. Było to dla mnie ogromne oświecenie, ponieważ zaczęłam wierzyć w to, że mam wpływ, kontrole, świadomość, że nie muszę iść z prądem, a wręcz inaczej - po swojemu! Z wielką przyjemnością zaczęłam się zmieniać, rosnąć i doświadczać czegoś nowego. Zdecydowanie polecam coaching i prace z Jakubem, zwłaszcza dla osób, które chcą coś zmienić w swoim życiu, ale nie wiedzą co i w jaki sposób to zrobić.
23 września 2021 Kasia D. - Mama, Partnerka, Prezes firmy
Bardzo dziękuję za pozostawienie opinii w komentarzu.
Jakub Rataj
Bardzo dobry coach
Od dłuższego czasu szukałam dla siebie wsparcia i pomocy w poukładaniu mojej ścieżki zawodowej. Z polecenia dostałam kontakt do Pana Jakuba i jestem bardzo zadowolona. Na początku przeszliśmy przez spotkania konsultacyjne, a później rozpoczęliśmy sesje coachingowe. Po kilku spotkaniach odzyskałam wiarę w swoje możliwości, czułam się wysłuchana i zrozumiana. Najważniejsze dla mnie jest to, że coaching przyniósł dla mnie właściwe rezultaty i korzyści moim życiu i w pracy. Bardzo polecam prace z Panem Jakubem zwłaszcza tym osobom, które zatrzymały się w pewnym punkcie i nie wiedzą, w którą stronę powinni pójść. Ponownie odzyskałam pewność siebie oraz wiarę w swoje możliwości, za co bardzo dziękuję.
19 września 2021 Edyta S. - Ecommerce Manager
Bardzo dziękuję za pozostawienie opinii w komentarzu.
Jakub Rataj
Bardzo dobry coach
Nawiązałem współpracę z Panem Jakubem ponad pół roku. Ze względu na doświadczenie zawodowe oraz wykształcenie, wydał mi się odpowiednią osobą do omawiania trapiących mnie kwestii. Przyznam, że efekty pracy z Panem Jakubem przeszły moje naśmielsze oczekiwania. Niuasne, które praktycznie wydawały się nierozwiązywalne, po wspólnej sesji nagle okazują się niemal banalne i do rozwikłania w prosty, procesowy sposób. U Pana Jakuba bardzo doceniam umiejętność ekstremalnie aktywnego słuchania oraz "odczytywania" części niewerbalnych wypowiedzi. Polecam!
2 grudnia 2020 Rafał - Manager ds. sprzedaży
Bardzo dziękuję za pozostawienie opinii w komentarzu.
Jakub Rataj
Bardzo dobry coach
Zdecydowałem się na pracę z p. Jakubem, ponieważ szukałem kogoś, kto jest zarówno psychologiem jak i coachem. Zależało mi na pracy z kimś, kto będzie w stanie pomóc mi pogłębić i zrozumieć pewne kwestie.Pierwsza sesja pokazała mi, że trafiłem na właściwą osobę. Rozpoczęliśmy coaching w lutym, tuż przed wybuchem pandemii. Zaraz później moją branżę spotkał gwałtowny kryzys, co spowodowało liczne cięcia w moim zespole. Za pomocą coachingu byłem w stanie przepracować przeszłe konflikty w relacjach oraz zaakceptować aktualny stan rzeczy. Mogę powiedzieć, że coaching uświadomił mi w jaki sposób dostosowywać się do zmian oraz być na zmiany gotowy. Polecam bardzo pracę z p. Jakubem, jest konkretny, zaangażowany, potrafi zadać celne pytania, które rozszerzają optykę danej kwestii.
23 czerwca 2020 Aleksander Filinski -
Bardzo dziękuję za pozostawienie opinii w komentarzu.
Jakub Rataj
Bardzo dobry coach
Bardzo chciałabym polecić Pana Jakuba, zgłosiłam się na coaching z powodów prywatnych dotyczących trudności w przekazywaniu swojego zdania oraz nadmiernym uleganiem naciskom innych ludzi. Pan Jakub bardzo celnie pomógł mi w uporządkowaniu moich reakcji oraz szybko przeszliśmy do konkretnego działania, które finalnie przyniosło dla mnie bardzo duże zmiany. Opcja współpracy przez Skype była dla mnie bardzo użyteczna, ponieważ dość często jestem w rozjazdach, a ważne było dla mnie utrzymanie regularności sesji. Po parunastu tygodniach czuję, że ta współpraca dużo mi dała, za co chciałabym bardzo podziękować.
7 stycznia 2020 Monika - Kosmetolog
Bardzo dziękuję za pozostawienie opinii w komentarzu.
Jakub Rataj
Bardzo dobry coach
Nawiązałem kontakt z p. Jakubem po poleceniu go przez znajomego, który miał okazję być na jednym ze szkoleń prowadzonych przez p. Jakuba. Początkowo miałem spore wątpliwości, czy coaching jest dla mnie odpowiedni do zmian, które chciałem wdrożyć w życie. Spotkania z p. Jakubem oraz sesje, które mieliśmy bardzo otworzyły mi oczy w temacie zawodowym. Mogę z całą pewnością polecić współpracę z p. Jakubem, ponieważ zdecydowanie robi to we właściwy sposób. Dzięki!
28 października 2019 Kamil - Analityk
Bardzo dziękuję za opinie.
Jakub Rataj
Bardzo dobry coach
Po prostu dziękuję! Indywidualne podejście i pełen profesjonalizm Jakuba pomógł mi już po kilku sesjach podjąć decyzje odnośnie mojej pracy i problemów zawodowych. Jakub ma bardzo świadome podejście, które pomaga w pracy z wymagającym rozmówcą. Jestem ogromnie wdzięczny, że zintegrował poziom racjonalny i emocjonalny mojego problemu oraz dzięki niemu wykorzystałem rozwiązania, które pojawiły się w pracy między sesjami. Szczerze polecam!
30 sierpnia 2019 Michał - Marketing
Bardzo dziękuję za opinie.
Jakub Rataj
Bardzo dobry coach
Kuba to konkretny i uważny coach, za co bardzo mu dziękuję. Takie podejście, a jednocześnie widoczna wiedza z zakresu psychologii sprawiły, że otworzyłam się na nowe możliwości i opcje. Potrafił skutecznie drążyć temat, dając mi jednocześnie przestrzeń na rozważenie najlepszych dla mnie rozwiązań. Nie spodziewałam się takiego obrotu sytuacji, pracowaliśmy nad moim rozwojem w obszarze pracy i tego co chcę robić zawodowo. Wyszło świetnie, choć zaskakująco - zmieniłam pracę i jestem tam, gdzie wydawało mi się, że będę dopiero za jakiś czas. Dziękuję!
21 sierpnia 2019 Marta - Specjalista ds. HR
Bardzo dziękuję za opinie.
Jakub Rataj
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj