Adelina Acho

Popularność: 677
Bardzo dobry coach (7)
Jestem psychologiem wyspecjalizowanym w pracy z biznesem. Od ponad 10 lat współpracuję z firmami jako ekspert ds. HR, międzynarodowy rekruter i coach. Moją pasją jest rozwój osobisty i odkrywanie potencjału ludzkiego. Specjalizuję się w executive coachingu, business coachingu oraz coachingu kariery. Pracuję w oparciu o metodologię i standardy International Coach Federation (ICF). Dostępne języki sesji coachingowych: polski, angielski, hiszpański
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Wystawiam faktury
Możliwy coaching w językach obcych
język angielski, język hiszpański
Doświadczenie
Ponad 10-letnie doświadczenie pracy w działach HR, zarówno w polskich, jak i międzynarodowych korporacjach. Jako HR Business Partner wspieram biznes w sprawach personalnych. Pracuję jako Executive Coach i Business Coach zarówno w firmach, jak i z Klientami indywidualnymi.
Wykształcenie
Mgr Psychologii pracy i organizacji, stypendysta kierunku Recursos Humanos w Hiszpanii, certyfikowany coach

Opinie

Bardzo dobry coach
Jestem po kilku spotkaniach z Adeliną. Z czystym sumieniem mogę ją polecić jako świetnego coacha. Zależało mi na kimś, kto rozumie biznesową rzeczywistość. Po kilku spotkaniach wiele kwestii mi się uporządkowało i rozjaśniło. Idę teraz z jasnym planem na przyszłość.
20 kwietnia 2023 Michał - Kierownik Projektu
Bardzo dobry coach
Przeszedłem cały proces coachingowy z Adeliną i mogę powiedzieć, że była to dobra inwestycja. Coaching pozwolił mi spojrzeć na pewne sprawy z niego innej perspektywy, poukładać poszczególne sfery życia i zdobyć większą świadomość siebie. Kończąc proces po raz pierwszy od dłuższego czasu wiem co chcę robić dalej ze swoim życiem. Adelina dała się poznać jako osoba empatyczna, ciepła, godna zaufania, a jednocześnie szalenie profesjonalna – skupiona na tym, aby pomóc osiągnąć założone cele. Zdecydowanie polecam.
20 kwietnia 2023 Tomasz - Manager Działu Sprzedaży
Bardzo dobry coach
Polecam, bardzo przyjemna współpraca, która przyniosła pozytywne efekty.
24 luty 2023 Emilia - Specjalista ds.Zaopatrzenia
Bardzo dobry coach
Szczerze polecam. Na trudnym etapie mojej kariery zawodowej podczas sesji wydobyłam z siebie ukryte wartości i pozytywy i odczuwam teraz wielką zmianę na plus. Stałam się pewna siebie i zdecydowana, tego mi brakowało. Dziękuję :)
20 stycznia 2023 Lidia - Kierownik Działu
Bardzo dobry coach
Każdej osobie, która potrzebuje towarzyszenia na drodze wyboru swojej ścieżki zawodowej serdecznie polecam Adeline. Trafność pytań, błyskotliwość i szczerość to główne jej cechy. Pracowałyśmy ze sobą w bardzo spójny sposób, który powoli pozwalał mi wyklarować sobie pomysł na swoją dalszą karierę. Adelina jest bardzo zaangażowana i zależy jej na ludziach, jest godna zaufania.
19 stycznia 2023 Julita - Specjalista ds. wdrożeń
Bardzo dobry coach
Szczerze polecam sesje z Adeliną. Podczas sesji zdałem sobie sprawę, że najprostsze rozwiązania dają najlepsze efekty. Poukładałem sobie pracę tak, że teraz znów sprawia mi przyjemność. Pytania do refleksji, zawsze w punkt. Polecam
19 stycznia 2023 Jarosław - Dyrektor Techniczny
Bardzo dobry coach
Bardzo polecam! Najlepsza w regionie!
19 stycznia 2023 Aleksander - Team Manager
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj