Agata Żelazna

Popularność: 297
Bardzo dobry coach (5)
Jestem certyfikowanym coachem prestiżowej Szkoły Meritum, Absolwentką Zarządzania Zasobami Ludzkimi, Pedagogiem. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w międzynarodowych korporacjach. Sesje coachingowe prowadzę dla różnych grup odbiorców, zaczynając od osób będących na początku swojej kariery zawodowej na IT Managerach kończąc. Specjalizuję się w odnajdowaniu talentów, inspirowaniu innych do wykorzystania swoich mocnych stron w pracy zawodowej - to moja wielka pasja. Obecnie jestem członkiem Coach Teamu w firmie Infor, Starszym Specjalistą ds. Rekrutacji oraz Konsultantem Mocnych Stron (Gallup). Prywatnie? Uwielbiam planować podróże (małe i duże), a później oczywiście podążać ustalonymi szlakami. Ostatnio miałam okazję zjechać część USA - Kalifornia i Arizona - magia! Latem próbuję swoich sił na Windsurfingu, a zimą szusuję po stokach. Zapraszam Cię do sfery (re)konstrukcji jeśli: 1) chciałbyś dokonać (re)konstrukcji zawodowej - jesteś na początku drogi zawodowej i potrzebujesz dobrze ją określić - jesteś już na rynku pracy od jakiegoś czasu lecz chciałbyś dokonać zawodowej metamorfozy, bo nie czujesz satysfakcji z obecnej pracy/wypaliłeś się/Twoja osobista sytuacja tego wymaga/zostałeś do tego zmuszony/chcesz świadomie zarządzać swoją karierą - chcesz odkryć swoje talenty/mocne strony, aby w pełni wykorzystać swój potencjał w życiu zawodowym 2) potrzebujesz rekonstrukcji osobistej - tkwisz w miejscu, brakuje Ci energii i motywacji, żeby ruszyć dalej, - borykasz się z trudną sytuacją, co blokuje Cię przed korzystaniem z życia pełnymi garściami, - chciałbyś dokonać zmiany myślenia, porzucić ograniczające przekonania. #sfera(RE)konstrukcji #(RE)konstrukcjazawodowa #(RE)konstrukcjaosobista
Kontakt
e-mail: agata@zelazny.org.pl
telefon: 530438828
Specjalizacje
Miasta
Inowrocław, Bydgoszcz, Toruń, Wrocław,
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Gorąco polecam. Sesje z Agatą, pomogły mi w szybki i skuteczny sposób w zmianie zawodu. Poprzez zadawanie odpowiednich pytań i odpowiednie naprowadzenie Agata pozytywnie wpłynęła na moją motywację i świadome podejmowanie decyzji zawodowych. Agata, bardzo dziękuję!
2 stycznia 2019 Dagmara - Business Analyst
Dobry coach
Sesje bardzo owocne. Tym bardziej, że Agata przede wszystkim słucha, a potem zaczepnie "pociąga za sznurki", o których sam bym nie pomyślał. Dzięki jej sugestiom "nie wprost" odkryłem sposób na własne cele, które mogę realizować krok po kroku. Zdecydowanie polecam!
22 stycznia 2018 Przemek - Scrum Master
Bardzo dobry coach
zawsze uważałam, że nie jestem typem marzycieli. Mawiałam o sobie, że nie mam marzeń tylko plany. Tylko czasem zamiast planów miałam wymówki ale o tym ciii. I tak trafiłam do Agaty, która pomogła mi znaleść w sobie mocne elementy pozwalające na realizowanie planów i silne motywatory zwalczające wymóweczki. Polecam każdemu kto chce chce sobie pomóc realizować marzenia i dążyć do celu dzięki własnym może czasem i nieśmiałych takentów.
17 maja 2017 Monika - Specjalista ds. Personalnych
Bardzo dobry coach
Miałem okazję uczestniczyć w kilku sesjach organizowanych przez Agatę. Zmieniła ona moje negatywne nastawienie do coachingu. Zaskoczyła mnie "lekkość" spotkania, wyjątkowa empatia coacha i zdolność do zarażania swoich klientów pozywtywną energią. Agata potrafi odpowiednio włączyć elementy prywatne do coachingu kariery. Dziękuję za to co już osiągneliśmy i liczę, że razem zdziałamy jeszcze dużo więcej!
21 marca 2017 Michał - Finance Associate
Dobry coach
Odbyłem z Agatą już kilka sesji i chętnie polecę jej usługi. Pomogła mi dostrzec inne perspektywy mojej sytuacji i wypracować kilka możliwych rozwiązań. Co najważniejsze rozwiązania zastosowałem skutecznie w moim życiu i dalej z nich korzystam. Z pewnością skorzystam ponownie :-)
6 marca 2017 Michał - IT manager
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Ten dzień
17 marca 2019
Czy zdarzyło Ci się czekać na „ten dzień” ? „Ten dzień” czyli bardziej dogodne warunki, lepsza pogodę i samopoczucie? A jakbym Ci powiedziała, że „ten dzień” jest dzisiaj?
To nie jest opowieść o work-life balance
4 marca 2017
To był wspaniały letni weekend. Było gorąco, słonecznie. Wraz z moim nieodłącznym towarzyszem życia jechałam na kolejne weekendowe wakacje, zachwycona, że porzucam moje kochane miasto na chwil parę.