Agnieszka Woś

Popularność: 40
Wspieram rozwój kompetencji potrzebnych w życiu zawodowym. Pobudzam twórcze myślenie, kreatywność. Jeśli chcesz mnie lepiej poznać zapraszam na mój kanał na YouTube Agnieszka Woś Coaching Kreatywności. COACH KREATYWNOŚCI, COACH KARIERY, RELACJI ZAWODOWYCH, Od 2015 lat zajmuje się coachingiem wykorzystując swoje wcześniejsze doświadczenie biznesowe. Jako certyfikowany Coacha Coachwise bazuję na z tej metodologii. Moją ulubioną „techniką” pracy coachingowej jest praca z obrazem i metaforą. Pozwala ona uczestnikom moich spotkań uruchomić swoją kreatywności i wypracować nieszablonowe rozwiązania. Jako certyfikowany coach i trener PERSO.IN mam możliwość wykorzystywania w pracy testu osobowości, narzędzia opartego o najlepiej przebadaną metodologię osobowości – Wielką Piątkę. AUTORKA KART COACHINGOWYCH SYNAPSA Karty coachingowe stworzyłam jako narzędzie dla osób, które chcą wykorzystać metaforę w swojej pracy z klientem. Przewidziane są dla coacha, trenera, psychologa, pedagoga, doradcy zawodowego. Z powodzeniem sprawdzają się też w samodzielnej pracy nad własnym rozwojem (zwłaszcza tym osobom, które doświadczyły kiedyś sesji coachingowych). Jestem praktykiem biznesu z ponad 20 letnim doświadczeniem w sprzedaży i marketingu, absolwentką Wydziału Zarządzania UW. Od kilkunastu lat związałam się z branżą HR. Posiadam wiedzę i umiejętność związane z projektowaniem modelu kompetencji, systemem rekrutacji, oceny potencjału pracowników i ich rozwoju.
Kontakt
mailowo lub telefonicznie
Cena
150zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Media społecznościowe
Zapraszam : YouTube: Agnieszka Woś Coaching Kreatywności https://bit.ly/3ksjlIQ

Facebook: https://www.facebook.com/wosartcoaching
Instagram: https://www.instagram.com/agnieszka.wos_artcoach

Opinie

Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Jak rozwijać kreatywność w biznesie?
14 maja 2021
Kreatywność jest obecnie wysoko cenioną kompetencją w biznesie. Czy można być bardziej kreatywnym? Tak. Potrzebujemy do tego odpowiednich warunków. Kreatywność to kompetencja, a więc można ją rozwijać.
Metafora w naszym codziennym życiu.
14 kwietnia 2021
Może myślisz, że metafora jest zarezerwowana dla świata sztuki, wstępuję głównie w wierszach, poematach. Okazuje się jednak, że posługujemy się nią wszyscy w codziennym życiu. Słynny amerykański językoznawstwa George Lakoff w książce „Metafory w naszym życiu” udowadnia tezę, że nasz język ma charakter metaforyczny, a tym samym taki charakter ma nasz sposób myślenia. Metafora jest wszechobecna w naszym normalnym systemie pojęciowym, bo wiele ważnych dla nas pojęć, to pojęcia abstrakcyjne, niezbyt wyraźnie zarysowane (uczucia, idee, czas itd.) Zatem by je zrozumieć, przedstawić musimy używać innych pojęć, które są dla nas wyraźniejsze, łatwiejsze do opisania. System pojęć nie jest czymś, z czego zwykle zdajemy sobie sprawę. W większości spraw dnia codziennego myślimy i postępujemy automatycznie, według pewnych utartych wzorów. To jaki sposób myślimy wpływa na to jak się zachowujemy. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o metaforze i o tym co nam daje, zapraszam na mój kanał na YouTube https://bit.ly/2MsqBrT lu