Aleksandra Ilnicka-Łoza

Popularność: 787
Bardzo dobry coach (14)
psycholog, coach ICF, mentor, praktyk biznesu, trener FRIS coaching online „Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem” C.G.Jung Ostatnie 15 lat swojego życia zawodowego spędziłam w biznesie, praktykując tam wiedzę zdobytą na studiach ekonomicznych. Podczas pracy menedżerskiej, zarządzania zespołami specjalistów, wiedząc jak działa świat analiz i zależności w świecie liczb, zdecydowałam się uzupełnić moją wiedzę z zakresu funkcjonowania człowieka w otaczającym go środowisku. Aby zgłębić ten obszar wiedzy najpierw ukończyłam roczne studia z PSYCHOLOGII PRZYWÓDZTWA u jednego z najwybitniejszych polskich specjalistów z dziedziny psychologii Jacka Santorskiego, zafascynowana wiedzą tam zdobytą zdecydowałam zdobyć tytuł psychologa. Na co dzień łączę pracę w BIZNESIE, z prywatną praktyką coachingową, gdzie wspieram moich klientów w odkrywaniu dotąd nieodkrytych możliwości, pozwalając im zmienić perspektywę tak, aby dostrzegli, że mają wybór. Prywatnie mama dwóch dorastających synów. Wraz z mężem aktywnie spędzam czas pokonując przy tym kiedyś nieosiągalne dla mnie dystanse i dyscypliny. Specjalizuję się w Executive coaching, BIZNES coaching, KOMUNIKACJI doradztwie z zakresu przywództwa, zarządzania firmą i sprzedaży oraz diagnozie stylu myślenia FRIS Więcej informacji o moich kwalifikacjach znajdziesz na: https://www.linkedin.com/in/aleksandra-ilnicka-%C5%82oza-40023498/ OFERTA BIZNES COACHING / MENTORING Pakiet STANDARD - W ramach pakietu: 6 sesji * online (najczęściej co 2 tygodnia), możliwość kontaktów mailowych lub telefonicznego w czasie trwania całego procesu – 1 800 netto* Pojedyncza sesja * – 420 netto Badanie FRIS Diagnoza stylu myślenia wg metodologii FRIS wraz z sesją autodiagnozy – 520 netto * sesja trwa ok.60 minut ** PROMOCJA do końca maja lub do wyczerpania zapasów badanie stylów myślenia FRIS (cena regularna 250) w cenie pakietu STANDARD.
Kontakt
telefon: 601 487 726

Mój profil na linkdin:
www.linkedin.com/in/aleksandra-ilnicka-%C5%82oza-40023498/

Cena
369zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Wykształcenie
mgr psychologii, mgr ekonomii, Certyfikowany Coach ICF ACC, trener FRIS, od 15 lat wiceprezes zarządu w przedsiębiorstwie produkcyjno-handlowym

Opinie

Bardzo dobry coach
Bardzo szczerze polecam! Każda sesja jest bardzo profesjonalna i dobrze przygotowana. Ola jest osobą empatyczną i uważną. Prowadzi sesje w atmosferze zaufania, przez co czułam się bezpieczna i mogłam się otworzyć. W przyjemny i lekki sposób przeprowadziła mnie przez skomplikowany czas w moim życiu zawodowym i osobistym :)
23 grudnia 2022 Marta - Kadrowa
Bardzo dobry coach
W zawodzie wiedza i doświadczenie są kluczowe - skąd je zatem można mieć mając te 20 kilka lat? Jak prowadzić audyt lub jak rozmawiać z szefem o swojej pierwszej podwyżce? To trudne tematy dla każdego, natomiast dzięki Oli wszystko mi się udało. Nie tylko pomogła mi w pracy nie spalać się jak i w przygotowaniu merytorycznym - jak rozmawiać z ludźmi , jak odpowiadać na niezręczne pytania, czy nawet sprawiać wrażenie profesjonalistki, mając tylko 3 miesiące doświadczenia w zawodzie... NAJCUDOWNIEJSZA PANI PSYCHOLOŻKA z jaką miałam w życiu do czynienia :) prywatnie niesamowita osoba :) Pozdrawiam serdecznie
21 grudnia 2022 Ewelina - Inżynier
Bardzo dobry coach
Dzięki Oli poznałem siebie na poziomie dotychczas mi niedostępnym. Dzięki sesjom z Olą spoglądam na ludzi i świat (szczególnie biznesowy) w bardziej świadomy sposób. Dostrzegam to, na co dotychczas nie zwracałem uwagi. Poziom komunikacji z innym człowiekiem jest aktualnie na innym poziomie. Oli profesjonalizm pozwala na rozwój i określenie celów w wielu obszarach, zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym.
2 października 2022 Wojtek - sprzedaż
Bardzo dobry coach
Polecam pracę z Olą, efekty jakie dały mi sesje są bardzo pomocne i rozwojowe. Bardzo doceniam jej wiedzę, profesjonalizm i umiejętności interpersonalne. Poczucie bezpieczeństwa i zaufanie świetnie wpływa na proces zmian. Bardzo mnie otworzyła na możliwości i wzmocniła poczucie własnej wartości. Olu jeszcze raz bardzo dziękuję :) Praca z Tobą to najlepsza inwestycja w siebie.
12 września 2022 Dorota - menedżer
Bardzo dobry coach
Gorąco polecam sesje z Olą. Ola z ogromnym wyczuciem jest w stanie prowadzić trudne rozmowy i przekazać konstruktywną krytykę, która działa bardzo motywująco i w efekcie wpływa na dalszy rozwój. Dodatkowo zadaje bardzo trafne pytania poprzez które dochodzi się do rozwiązań dopasowanych do aktualnych wyzwań zgodnych z nami i naszymi wartościami. Nie narzucając swoich rozwiązań prowadzi do realizowania celów i uświadamia jak ważne jest odnajdywanie pozytywnych aspektów w każdej, nawet ciężkiej sytuacji :) Dziękuję! Wiktoria
7 kwietnia 2022 Wiktoria - Właścicielka
Bardzo dobry coach
Ola była zawsze w pełni skoncentrowana na mnie w trakcie sesji mentoringowej. Zapewniała atmosferę zaufania i bezpieczeństwa. Jej wnikliwe pytania i duża uważność w słuchaniu odpowiedzi powodowały, że każda sesja była niezwykle owocna.
18 luty 2022 Alicja - dyrektor operacyjny
Bardzo dobry coach
Profesjonalna i miła osoba, dzięki temu rozmowa jest swobodna i komfortowa. Trafnie wyciąga wnioski z prowadzonej rozmowy oraz pomaga ocenić skalę problemu. Skutecznie mnie nakierowała i ułatwiła osiągnąć założone cele. Bardzo owocna współpraca. Polecam!
4 grudnia 2020 Dominika - ekspert skarbowy
Bardzo dobry coach
Swietna, profesjonalna osobowość. Potrafi pieknie słuchać motywując. Polecam wszystkim, ktorzy chca poznac swoje wewnetrznie skrywane możliwości, o których nawet istnieniu nie wiedzieli. Swietna dziewczyna!
1 grudnia 2020 Basia - Kierownik
Bardzo dobry coach
całkowitym przekonaniem polecam Olę. Doceniam jej wiedzę, duże umiejętności interpersonalne. Ola buduje atmosferę pełną zaufania i szacunku, dzięki czemu w trakcie sesji czułam się bardzo bezpiecznie. Spotkania pozwoliły mi na dużą otwartość i pracę nad swoją osobą. Bardzo polecam!
20 listopada 2020 Aga - Sprzedaż
Bardzo dobry coach
Praca z Olą była dla mnie prawdziwą przyjemnością. Skupiona, rzeczowa, profesjonalna. Widziała szerszą perspektywę. Dała mi dużo do myślenia, teraz muszę wyciągnąć z tego jakieś wnioski, wcielić w czyn i działać. Olu, dziękuję!!
19 listopada 2020 Anna - Sprzedaż
Bardzo dobry coach
Ola zadaje mocne i trafne pytania, a jednocześnie wykazuje się niezwykłym wyczuciem, uważnością empatią. Jest bardzo profesjonalna w tym, co robi. W trakcie sesji można się poczuć zaopiekowanym, ale też nie "zagłaskiwanym". Sesje z Olą sprawiają, że nie stronię od trudnych tematów i nie migam się przed uświadomieniem sobie prawdy o samej sobie.
18 listopada 2020 Anna - Doradca zawodowy
Bardzo dobry coach
Ola dotyka czego wielu dotknąć się boi - nawet my sami. A bez tego ani rusz do przodu. Wreszcie trafiłam na właściwą osobę. Potrafiłaś w bezpieczny, życzliwy sposób przejść ze mną wiele trudnych rozmów. Prowadząc przy tym do moich celów. Wiele prawd o sobie przy Tobie odkryłam - pięknie dziękuje. Polecam z całego serducha! Agnieszka
17 listopada 2020 Agnieszka - Dyrektor
Bardzo dobry coach
Dzięki pracy z Olą udało mi się rozwikłać wiele sprzeczności, rzutujących do tej pory negatywnie na moją codzienność. Emanuje od tej osoby radość, profesjonalizm i pewność siebie. Relacja i rozmowa z nią to czysta przyjemność, niezależnie od wytężonej pracy jaką były nasze spotkania.
17 listopada 2020 Szymon - Life Coach
Bardzo dobry coach
Uwielbiam pracować z Olą! Jest świetnym coachem, mistrzem celowych pytań. Nasze sesje są zawsze owocne. Odkrywam całkiem nowe perspektywy, znajduję rozwiązania, czasem okazuje się, że mój problem nie leży tam gdzie myślałam i dzięki Oli to dostrzegam. Sesje przebiegają w miłej atmosferze, Ola jest bardzo uważa i profesjonalna. Polecam z całego serca! Praca z nią to inwestycja w siebie :)
17 listopada 2020 Julia - sprzedaż
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj