Aleksandra Maćkowska

Popularność: 246
Bardzo dobry coach (6)
Jestem dyplomowanym coachem Erickson Coaching International, pracuje zgodnie z zasadami International Coaching Federation (ICF). Swoją pracą i życiem promuję ideę balansu życiowego. Zależy mi na tym, żeby ludzie żyli w zgodzie ze sobą, realizowali się, podejmowali dobre dla siebie decyzje, które doprowadzą ich do życiowego spełnienia. Pracuję głównie z ludźmi, którzy wpadli w pułapkę przepracowania i nie potrafią z niej wyjść. Są sfrustrowani, przemęczeni i nie chcą tak dłużej funkcjonować. Jako coach pomogę Ci złapać oddech, określić, co jest dla Ciebie naprawdę ważne i tak zarządzić czasem i energią, żebyś odzyskał równowagę między życiem osobistym a zawodowym. Podczas sesji wpierw przyjrzymy się Twojej obecnej sytuacji po to, żeby wiedzieć skąd startujesz. Ponieważ to istotne, żeby nasze działania wynikały z tego, kim jesteśmy i co jest dla nas ważne, sprawdzimy na czym naprawdę Ci zależy, jakiego życia pragniesz dla siebie. To będzie cel, do którego będziemy dążyć. Następnie odkryjemy, co spowodowało, że jesteś w obecnym miejscu. Określimy obawy, lęki lub przeszkody, które stoją na Twojej drodze i opracujemy strategie, które pomogą Ci je pokonać. Potem podzielimy Twój cel na mniejsze części, opracujemy do nich plan działania, który po kolei będziesz realizować. Każda część będzie zbliżać Cię do osiągnięcia tego o czym marzysz. Na sesjach będziemy skupiać się na efektywnym działaniu, budowaniu motywacji, radzeniu sobie z przeszkodami, dostaniesz ode mnie dużą dawkę wsparcia i inspiracji.
Kontakt
Zadzwoń lub napisz i umów się na bezpłatną konsultację wstępną
790 612 017
a.mackowska.coach@gmail.com
Specjalizacje
Miasta
Kraków, Warszawa, Katowice, Gdańsk, Wrocław, Poznań, Rzeszów,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Bardzo polecam coaching z Aleksandrą! Ola wykazuje się dużą empatią podczas sesji. Daje przestrzeń do pracy i przemyśleń, dzięki czemu można znaleźć swoje własne rozwiązania. Ola pomogła mi znaleźć sposób mierzenia realizacji swojego celu, który najbardziej mnie satysfakcjonuje i cieszy.
3 marca 2021 Ewa - Ciągłe Doskonalenie
Bardzo dobry coach
Ola dziękuję za przestrzeń jaką stworzyłaś dla mnie. W czasie naszych sesji czułam się całkowicie bezpiecznie, swobodnie i mogłam być sobą. Dziękuję za wiele momentów olśnienia, które uruchomiły we mnie niesamowite pokłady energii do podjęcia kolejnych kroków w moim nowym życiu. Życiu bez ograniczeń, na moich zasadach. Ola to się dzieje ! Dziękuję :)
26 listopada 2020 Katarzyna - Customer Experience Manager
Bardzo dobry coach
Dzięki sesjom z Aleksandrą udało mi się przede wszystkim lepiej zrozumieć siebie, własne potrzeby i ich wpływ na życie zawodowe i prywatne. Rzeczowo i wspierająco, z pełną dyskrecją i najwyższym zaufaniem. Temat trudny, jak i wejrzenie w głąb siebie i zrozumienie dlaczego jest tak, a nie inaczej. Nie wszystko da się zrobić samemu, Aleksandra pomogła wydobyć to co najważniejsze i bezpiecznie przejść przez proces zmiany. Po zakończeniu sesji moje własne rozwiązania wypracowane, nowa efektywność i jakość życia. Gorąco polecam, naprawdę warto.
23 listopada 2020 Bartosz - Customer Service Manager
Bardzo dobry coach
Sesje z Aleksandrą bardzo pomogły mi szerzej spojrzeć na pewne tematy oraz wyeksponować drzemiące głęboko pokłady pewności siebie. Podczas spotkań odkryłem nie tylko odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, ale również dowiedziałem się sporo o samym sobie. Dziękuję :)
23 listopada 2020 Kamil - Expert
Bardzo dobry coach
Wspierająca, pełna zrozumienia atmosfera. Jestem pod wrażeniem magii tych spotkań. Dzięki nim odkryłam, co jest dla mnie naprawdę ważne, zmieniłam dotychczasową perspektywę i nabrałam dystansu do spraw, które mnie przytłaczały i wydawały się nierozwiązywalne.
23 listopada 2020 Agata - Business Development Director
Bardzo dobry coach
Bardzo profesjonalne podejście, miły klimat i dobra atmosfera. Człowiek dopiero po takiej sesji uświadamia sobie rzeczy, do których nie dotarłby na drodze zwykłej autorefleksji. Dla mnie było to bardzo pożyteczne, szczególnie, że na codzień zarządzam dosyć dużymi strukturami i zapominam wejść do swojego mikroświata.
23 listopada 2020 Rafał - Prezes Zarządu
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj