Anna Celińska

Popularność: 16
Bardzo dobry coach (1)
Jestem coachem transformacyjnym i wspieram kobiety w budowaniu zdrowych, bliskich i trwałych relacji z mężczyznami. Jeśli z jednej strony pragniesz miłości i bliskości mężczyzny, a z drugiej strony tak bardzo boisz się rozczarowania, że jesteś sama lub wybierasz nieodpowiednich partnerów ,to wiedz, że Cię widzę, słyszę i rozumiem . Przeszłam tę drogę i wiem jak Ci ciężko .Przez wiele lat motałam się od relacji do relacji , coraz bardziej raniąc siebie i tracąc nadzieję, że miłość w moim przypadku w ogóle jest możliwa .W głębi serca wciąż marzyłam o stworzeniu szczęśliwego związku i założeniu rodziny.Nie poddałam się.Szukałam różnych dróg i w końcu znalazłam tę, która pozwoliła mi na zmianę.Stworzyłam metodę pracy, która pomogła mi uzdrowić swoje lęki, przepracować stare schematy i co najważniejsze stworzyć satysfakcjonujący, pełen miłości i wsparcia związek. Dzisiaj moją misją jest wesprzeć jak największą liczbę kobiet w otwarciu się na miłość. Wierzę,że każda z nas ma w sobie moc do tworzenia relacji pełnych miłości,akceptacji i harmonii. Czasem tylko potrzebujemy przewodnika, który wskaże nam drogę do tej mocy.
Kontakt
Cena
250zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Opinie klientek
"Odpowiedziałam na wszystkie pytania, lubię z Tobą być w tym programie, dobrze się czuje. Czuję się zaopiekowana i faktycznie przeprowadzona przez moje myśli na które nie znałam odpowiedzi".Agnieszka

Opinie

Bardzo dobry coach
Pani Ania jest wspaniały,ciepłym coachem z ogromną wiedzą. Świetnie naprowadza klientów na optymalne rozwiązania, ale porponuje także zestaw rozbudowanych narzędzi do pracy wlasnej. Polecilabym Panią Anię każdemu kto chce się rozwijać i doswiadzczac spektakularnych oraz trwałych efektów.
15 maja 2023 Aleksandra - Manager
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Jak przerwać zaklęty krąg nieudanych relacji z mężczyznami?
15 maja 2023
Wszystko co musisz wiedzieć, jeśli chcesz stworzyć zdrową, bliską i pełną miłości relację z mężczyzną.