Anna Jakubowska

Popularność: 40
Bardzo dobry coach (2)
Niezależnie od tego gdzie mieszkasz i budujesz swoją karierę zawodową, możesz liczyć na moje wsparcie. Jako coach, mentor i trener zmiany wspieram osoby takie jak Ty. CO ROBIĘ? Pomagam planować kroki i utrzymać rytm na ścieżce zawodowej. Wspieram w pokonywaniu trudności. Przygotowuję do spotkań. Przekłuwam problem w doświadczenie, które pozwala się rozwijać zawodowo. CO MOŻESZ ZROBIĆ DZISIAJ, ŻEBY JUTRO MIEĆ KARIERĘ, JAKIEJ PRAGNIESZ? Po pierwsze KOMPETENCJE: Wykorzystamy co już masz - ułożymy strategię, jak najlepiej wykorzystać Twój potencjał. Chcesz zainwestować w swój rozwój? Ustalimy główny kierunek i priorytety działań. Po drugie EMOCJE: Nauczę Cię jak nimi zarządzać w sytuacjach biznesowych i nie tylko. Po trzecie PEWNOŚĆ SIEBIE: Pokażę jak ją wzmocnić albo wskrzesić, jeżeli już nie żyje. Marzysz o własnej firmie i niezależności finansowej? Jako trener zmiany systemowej pomogę Ci kompleksowo na wszystkich etapach rozwoju Twojego biznesu. Spotkania realizuję w trybie indywidualnych sesji online. Pracuję z użyciem szerokiego wachlarza narzędzi coachingowych i metodologii coachingu systemowego oraz globalnego. Jeżeli jesteś... OSOBĄ, która: - ma już dość czekania na “odpowiedni moment”. - chce wziąć sprawy w swoje ręce tu i teraz. - chce pójść swoją drogą i potrzebuje wytyczyć kolejne kroki zawodowe? A może OSOBĄ, która: - zmieniła kraj zamieszkania i nadal chce być aktywna zawodowo. Marzy o własnym biznesie i niezależności finansowej? Pomogę Ci odnaleźć się na rynku pracy, określić alternatywną ścieżkę rozwoju, zbudować nowe relacje, zapobiec WYPALENIU ZAWODOWEMU i EMOCJONALNEMU. DLACZEGO WARTO ZE MNĄ PRACOWAĆ? Ponieważ jestem praktykiem. Mam ponad 12 letnie doświadczenie zawodowe w międzynarodowych korporacjach, w tym połowa na stanowiskach managerskich. Od podstaw utworzyłam trzy zespoły finansowe. Zatrudniałam i dbałam o rozwój zawodowy dziesiątek pracowników. Osobiście doświadczyłam też wielu sytuacji, z którymi zgłaszają się do mnie klienci. Do każdego podchodzę indywidualnie, z uwzględnieniem złożoności ich konkretnego położenia. Cały czas też doskonalę swój warsztat pracy i zdobywam nowe umiejętności w obszarze wsparcia i rozwoju. Uważam, że każdy ma wystarczająco dobre kompetencje i potencjał, aby realizować swoje marzenia. Ta wyprawa na szczyt nie jest łatwa, ale każdy krok daje spełnienie i radość. Zapraszam do kontaktu!
Kontakt
Cena
200zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Gdańsk, Wrocław, Kraków, Szczecin, Poznań, Londyn, Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Pani Anna pomogła mi przyjrzeć się całej mojej drodze zawodowej, począwszy od analizy wyboru kierunku studiów, przebiegu mojej nauki, kończąc na omówieniu mojej aktualnej sytuacji zawodowej. Dzięki Pani Annie mogłam wrócić w czasie do wszystkich moich zawodowych sukcesów, ale również ostatecznie zamknąć i pożegnać się z błędami, które były nie do uniknięcia, a które wpisane są w ścieżkę zawodową. Pani Anna przekazała mi również zestaw wskazówek, który posłużył jako klucz przy wyborze kolejnego stanowiska w czasie poszukiwania pracy. Polecam współpracę z Panią Anną, gdyż posiada ogromne doświadczenie, ma indywidualne podejście do kandydata oraz jest bardzo empatyczną osobą.
3 maja 2022 Małgorzata - Administracja
Bardzo dobry coach
Pani Ania potrafi: - całościowo spojrzeć na temat - wziąść pod uwagę indywidualne potrzeby klienta - doskonale dopasować kolejne kroki działania - konkretnie spojrzeć na wyzwania - uskrzydlić klienta - sprecyzować wizję / temat / problem - dostrzec mocne, jak i słabsze strony opracowywanego tematu - pomóc znaleźć klientowi własne, najbardziej optymalne dla niego rozwiązanie Z serdecznymi podziękowaniami za twórcze godziny coachingu.
28 marca 2022 Edyta - Kreatywny pedagog
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj