Anna Matuszewska

Popularność: 801
Bardzo dobry coach (6)
Absolwentka Studium Coachingu Chrześcijańskiego organizowanego przez Stowarzyszenie Psychologów Chrześcijańskich. Doktorantka SGH w obszarze zarządzania komunikacją. Ekonomista, socjolog, specjalista ds. PR. Szczęśliwa żona. Specjalizuję się szczególnie w tematach: wprowadzanie trwałych zmian; szukanie inspirujących ścieżek kariery; kształtowanie pozytywnych nawyków; efektywne pisanie prac licencjackich i magisterskich; odnajdywanie właściwego tempa w życiu; nauka prawdziwego odpoczywania; podejmowanie decyzji w oparciu o własne wartości, zarządzanie czasem i wyznaczanie priorytetów, radzenie sobie z chorobami autoimmunologicznymi, w tym Hashimoto.
Kontakt
Zapraszam do kontaktu.
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Ania to skuteczny coach, który potrafi zmotywować do działania, pomaga szybciej dojść do celu i pokazuje jak zmieniać ogólne zamiary w systematyczne działania. Dzięki coachingowi inaczej patrzę na relacje, staram się je świadomie rozwijać i lepiej wykorzystuję czas. Pracowałem zarówno nad celami osobistymi, jak i zawodowymi i we wszystkich osiągnąłem znaczny postęp. Bez coachingu działałabym dużo wolniej, odkładał zadania na ostatnią chwilę. Rekomenduję podjęcie współpracy z Anią szczególnie tym, którym trudno podjąć decyzje, potrzebują motywacji do realizacji planów i chcą wyrobić sobie dobre nawyki, które staną się ich drugą naturą.
3 lipca 2018 Mateusz - Manager
Bardzo dobry coach
Pani Ania podchodzi do klienta w profesjonalny sposób, uważnie słucha, angażuje się. Każda sesja była bardzo przyjazna i swobodna. Dostarczane materiały są interesujące i przykuwają uwagę, pomagają w rozwoju osobistym. Polecam Panią Anię wszystkim, którzy napotykają przeszkody na swojej ścieżce lub pragną się ukierunkować.
12 czerwca 2018 Anna - Asystent
Bardzo dobry coach
Pani Anna wykazała się profesjonalnym podejściem do przeprowadzanych sesji coachingowych. W sposób perfekcyjny odpowiadała na pojawiające się potrzeby i dostarczała niezbędnych materiałów do osobistego rozwoju. Podczas spotkań wykazywała się dużą cierpliwością, otwartością i pozytywnym podejściem. Przekazywała skuteczne narzędzia potrzebne do wypracowania prawidłowych nawyków. Te kilka spotkań było świetną okazją do pracowania nad sobą i stawiania sobie nowych celów, założeń i budowy charakteru. Jeśli masz wątpliwości co do wyboru ścieżek swojego życia to polecam Panią Anię - będzie Twoim towarzyszem w podróży, w momencie w którym staniesz na rozdrożu i szczególnie w momencie w którym będziesz chciał/chciała się poddać.
2 maja 2017 Albert - koordynator
Bardzo dobry coach
Pani Ania w profesjonalny i bezpieczny sposób przeprowadziła mnie przez proces coachingu dotyczący osobistego rozwoju, wyboru kierunku studiów itp. Spokojna ale wymagająca i konsekwentna. Polecam współpracę wszystkim tym, którzy faktycznie chcą wprowadzić zmiany w swoim życiu i świadomie zarządzać swoim potencjałem.
18 września 2015 Katarzyna Sylwesiuk -
Dobry coach
Pani Ania podczas spotkań coachingowych tworzyła bezpieczną, pełną zrozumienia i akceptacji atmosferę. Pomogła mi spojrzeć na wiele spraw z innej perspektywy. Była konkretna i rzeczowa, jasno przekazywała informację zwrotną. Mój coaching trwał 4 m-ce i przyniósł wiele owocnych zmian :)
13 września 2015 Ania - Koordynator
Dobry coach
Pani Anna jest bardzo profesjonalnym coachem. Jest bardzo spokojna ale jednocześnie potrafi dobitnie wyjaśnić i przedstawić pewne fakty, które zupełnie zmieniają pogląd na życie bądź na poszczególne sprawy. Jest bardzo cierpliwa i wyrozumiała. Polecam współpracę z Panią Anną.
3 sierpnia 2015 Rafał - Desk Manager
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Coaching chrześcijański - aby mieć życie w obfitości
21 listopada 2015
- Siłą coachachingu są pytania trafiające w sedno sprawy. Czasem jedno mocne pytanie zadane przez coacha może chodzić za klientem tydzień, np.: Jakie ponosisz koszty, gdy nie robisz tego co dla ciebie ważne w życiu? – z Magdaleną Matwiejczuk, prowadzącą Studium Coachingu w ujęciu chrześcijańskim przy Stowarzyszeniu Psychologów Chrześcijańskich rozmawia Anna Matuszewska, absolwentka I edycji Studium
Pokonaj lenia! (Tekst dla magazynu studenckiego „Tryby”, 2012)
31 lipca 2015
Dialog na Facebooku: – Hej siemka, co robisz, uczysz się? – Na razie to prokrastynuję. Tysiąc lat temu ta rozmowa wyglądałaby podobnie: - Jak się wiedzie, bracie Michale? –Ojcze opacie, dopadła mnie acedia.
Chrześcijański przepis na sukces (Tekst dla magazynu studenckiego „Tryby”, 2012)
31 lipca 2015
Studia na SGH, praktyki w korporacjach, zagraniczne stypendia, certyfikaty językowe – któż z nas nie próbuje pomóc swojemu szczęściu na rynku pracy. Osiągnięcie sukcesu zawodowego wymaga wiele wysiłku, jeszcze bardziej trzeba się starać, aby sukcesem okazało się całe nasze życie.