Anna Matuszewska

Popularność: 697
Bardzo dobry coach (6)
Absolwentka Studium Coachingu Chrześcijańskiego organizowanego przez Stowarzyszenie Psychologów Chrześcijańskich. Doktorantka SGH w obszarze zarządzania komunikacją. Ekonomista, socjolog, specjalista ds. PR. Szczęśliwa żona. Specjalizuję się szczególnie w tematach: wprowadzanie trwałych zmian; szukanie inspirujących ścieżek kariery; kształtowanie pozytywnych nawyków; efektywne pisanie prac licencjackich i magisterskich; odnajdywanie właściwego tempa w życiu; nauka prawdziwego odpoczywania; podejmowanie decyzji w oparciu o własne wartości, zarządzanie czasem i wyznaczanie priorytetów, radzenie sobie z chorobami autoimmunologicznymi, w tym Hashimoto.
Kontakt
Zapraszam do kontaktu.
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Ania to skuteczny coach, który potrafi zmotywować do działania, pomaga szybciej dojść do celu i pokazuje jak zmieniać ogólne zamiary w systematyczne działania. Dzięki coachingowi inaczej patrzę na relacje, staram się je świadomie rozwijać i lepiej wykorzystuję czas. Pracowałem zarówno nad celami osobistymi, jak i zawodowymi i we wszystkich osiągnąłem znaczny postęp. Bez coachingu działałabym dużo wolniej, odkładał zadania na ostatnią chwilę. Rekomenduję podjęcie współpracy z Anią szczególnie tym, którym trudno podjąć decyzje, potrzebują motywacji do realizacji planów i chcą wyrobić sobie dobre nawyki, które staną się ich drugą naturą.
3 lipca 2018 Mateusz - Manager
Bardzo dobry coach
Pani Ania podchodzi do klienta w profesjonalny sposób, uważnie słucha, angażuje się. Każda sesja była bardzo przyjazna i swobodna. Dostarczane materiały są interesujące i przykuwają uwagę, pomagają w rozwoju osobistym. Polecam Panią Anię wszystkim, którzy napotykają przeszkody na swojej ścieżce lub pragną się ukierunkować.
12 czerwca 2018 Anna - Asystent
Bardzo dobry coach
Pani Anna wykazała się profesjonalnym podejściem do przeprowadzanych sesji coachingowych. W sposób perfekcyjny odpowiadała na pojawiające się potrzeby i dostarczała niezbędnych materiałów do osobistego rozwoju. Podczas spotkań wykazywała się dużą cierpliwością, otwartością i pozytywnym podejściem. Przekazywała skuteczne narzędzia potrzebne do wypracowania prawidłowych nawyków. Te kilka spotkań było świetną okazją do pracowania nad sobą i stawiania sobie nowych celów, założeń i budowy charakteru. Jeśli masz wątpliwości co do wyboru ścieżek swojego życia to polecam Panią Anię - będzie Twoim towarzyszem w podróży, w momencie w którym staniesz na rozdrożu i szczególnie w momencie w którym będziesz chciał/chciała się poddać.
2 maja 2017 Albert - koordynator
Bardzo dobry coach
Pani Ania w profesjonalny i bezpieczny sposób przeprowadziła mnie przez proces coachingu dotyczący osobistego rozwoju, wyboru kierunku studiów itp. Spokojna ale wymagająca i konsekwentna. Polecam współpracę wszystkim tym, którzy faktycznie chcą wprowadzić zmiany w swoim życiu i świadomie zarządzać swoim potencjałem.
18 września 2015 Katarzyna Sylwesiuk -
Dobry coach
Pani Ania podczas spotkań coachingowych tworzyła bezpieczną, pełną zrozumienia i akceptacji atmosferę. Pomogła mi spojrzeć na wiele spraw z innej perspektywy. Była konkretna i rzeczowa, jasno przekazywała informację zwrotną. Mój coaching trwał 4 m-ce i przyniósł wiele owocnych zmian :)
13 września 2015 Ania - Koordynator
Dobry coach
Pani Anna jest bardzo profesjonalnym coachem. Jest bardzo spokojna ale jednocześnie potrafi dobitnie wyjaśnić i przedstawić pewne fakty, które zupełnie zmieniają pogląd na życie bądź na poszczególne sprawy. Jest bardzo cierpliwa i wyrozumiała. Polecam współpracę z Panią Anną.
3 sierpnia 2015 Rafał - Desk Manager
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Coaching chrześcijański - aby mieć życie w obfitości
21 listopada 2015
- Siłą coachachingu są pytania trafiające w sedno sprawy. Czasem jedno mocne pytanie zadane przez coacha może chodzić za klientem tydzień, np.: Jakie ponosisz koszty, gdy nie robisz tego co dla ciebie ważne w życiu? – z Magdaleną Matwiejczuk, prowadzącą Studium Coachingu w ujęciu chrześcijańskim przy Stowarzyszeniu Psychologów Chrześcijańskich rozmawia Anna Matuszewska, absolwentka I edycji Studium
Pokonaj lenia! (Tekst dla magazynu studenckiego „Tryby”, 2012)
31 lipca 2015
Dialog na Facebooku: – Hej siemka, co robisz, uczysz się? – Na razie to prokrastynuję. Tysiąc lat temu ta rozmowa wyglądałaby podobnie: - Jak się wiedzie, bracie Michale? –Ojcze opacie, dopadła mnie acedia.
Chrześcijański przepis na sukces (Tekst dla magazynu studenckiego „Tryby”, 2012)
31 lipca 2015
Studia na SGH, praktyki w korporacjach, zagraniczne stypendia, certyfikaty językowe – któż z nas nie próbuje pomóc swojemu szczęściu na rynku pracy. Osiągnięcie sukcesu zawodowego wymaga wiele wysiłku, jeszcze bardziej trzeba się starać, aby sukcesem okazało się całe nasze życie.
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom