Beata Krzos

Popularność: 109
Bardzo dobry coach (14)
Trener, coach, certyfikowany praktyk HeartMath®, certyfikowany praktyk PRISM Brain Mapping, psychodietetyk, neuroterapeuta, terapeuta w trakcie certyfikacji najnowocześniejszej metody Szybkiej Terapii Transformacyjnej (RTT®). Oferuję wsparcie coachingowo - szkoleniowe dla osób indywidualnych, które potrzebują: -Poprawiać swoje relacje z bliskimi osobami, nastolatkami, partnerami, wzmocnić więzi rodzinne, -Poprawić koncentrację i wzmocnić motywację, aby realizować swoje cele i zadania, -Wzmocnić swoją pozycję w zespole, w pracy, konstruktywnie wyrazić swoje zdanie, -Zrozumieć swoje autentyczne potrzeby, odnaleźć źródło tego, co blokuje w osiąganiu tego, czego chcą, -Zbudować własną markę osobistą i wzmocnić swoją samoocenę, -Poprawić swoją efektywność osobistą, nauczyć się realizować pilne i ważne sprawy w swoim życiu, -Zadbać o swoje zdrowie fizyczne, emocjonalne i mentalne, aby budować swój „dobry stan”- dobrostan zdrowia, szczęśliwych relacji oraz poczucia sensu i radości w tym, co robię. Wspieram także biznes - pracując z liderami, menedżerami i zespołami, pomagam klientom wypracowywać rozwiązania oraz wspierać proces rozwoju zespołów w organizacjach m.in. przechodzenie kolejnych etapów/faz rozwoju w ramach procesu grupowego. Uczę zespoły konstruktywnej komunikacji i efektywnej współpracy, a liderów motywowania i budowania zaangażowanych zespołów w oparciu o rozwój ich kompetencji liderskich, oraz style myślenia i preferencje behawioralne członków zespołów. Uczestnicy moich szkoleń rozwijają się jako kompetentni członkowie zespołów, liderzy, zwiększają skuteczność pracy w swoich zespołach i wzrastają by inspirować całą organizację. Ponadto, wspieram w wprowadzaniu kultury wellbeingowej poprzez diagnozę jej stanu obecnego z zastosowaniem sprawdzonych narzędzi badawczych, wspieranie pracowników w rozwoju kompetencji wellbeingowych – prowadzę spotkania w formule coachingu wellbeing oraz warsztaty budowania dobrostanu.
Kontakt
Napisz lub zadzwoń:
Nr telefonu: + 48 604 107 796
Cena
180zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Wrocław,
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Zdecydowanie polecam Beatę jako coacha! Sesja indywidualna w niesamowicie przyjaznej atmosferze z pomocą coacha o bardzo profesjonalnym podejściu pozwoliła spojrzeć na sprawy z innej perspektywy. Szczerze polecam :)
25 luty 2021 Maks - pracownik biurowy
Bardzo dobry coach
Pierwsze zetknięcie z coachingiem, bardzo polecam. Pani Beata bardzo mi pomogła. Warsztat okazał się bardzo skuteczny i pouczający. Korzystałam z oferty online. Wskazała mi moje mocne strony i podpowiedziała jak je wykorzystać.
22 luty 2021 Maja - Studentka
Bardzo dobry coach
Polecam warsztaty u Pani Beaty. Trenerka z prawdziwym powołaniem i ogromną wiedzą merytoryczną. Daje nowe, ciekawe spojrzenie na zagadnienia z zupełnie innej perspektywy. Do tego interesująca technika przekazywania wiedzy sprawia, że warsztaty to sama przyjemność. Polecam!!!
1 stycznia 2021 Justyna - Kierownik
Bardzo dobry coach
Pani Beato super warsztaty. Merytoryczne przygotowanie, dawka super wiedzy, fajna, miła atmosfera. Wszystko jak najbardziej na plus. Ciekawe materiały, które można wykorzystać w przyszłości. Polecam gorąco.
1 stycznia 2021 Agnieszka - handlowiec
Bardzo dobry coach
Pani Beata, to świetny trener. Warsztaty prowadzi zawsze profesjonalnie i merytorycznie. Wiedzę, którą przekazuje można wykorzystać w swojej pracy i tym samym podnieś jakość i wydajność. Polecam warsztaty, jak najbardziej.
1 stycznia 2021 Wioletta - Pracownik biurowy
Bardzo dobry coach
Polecam super treningi. Jest osobą z wielką pasją i wielkim zaangażowaniem. Profesionalne podchodzi do swoich obowiązków i jednocześnie indywidualnie. Jeszcze raz polecam wszystkim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1 stycznia 2021 Kamil - Nauczyciel
Bardzo dobry coach
Pani Beata to trenerka z duszą. Warsztaty prowadzi niezwykle inspirująco i ciekawie. Mnóstwo ciekawych tematów, świetnie opowiedzianych i zobrazowanych. Ja korzystałam z oferty online! Polecam z ręką na sercu!
1 stycznia 2021 Marek - Płacht
Bardzo dobry coach
Polecam serdecznie szkolenia Pani Beaty z Akademii Wellbeing. Super atmosfera, ogromną dawka wiedzy, skuteczne i bardzo ciekawe. Fajne materiały szkoleniowe, które można wykorzystać zawsze w razie potrzeby.
28 grudnia 2020 Emila - nauczyciel
Bardzo dobry coach
Pani Krzos wspaniale prowadzi zajęcia indywidualne z coachingu. Wskazała mi moje słabości i podpowiedziała jak je zmienić. Ponadto nauczyła mnie kontroli emocji i walki ze stresem. Teraz jestem już pewna siebie!
20 grudnia 2020 Karolina - Asystentka
Bardzo dobry coach
Polecam Pani Beata to bardzo dobry coach oraz wspaniała osoba która , posiada odpowiednie umiejętności żeby podejść indywidualnie do każdego i jak najlepiej pomóc. Jako student jestem bardzo zadowolony z sesji.
19 grudnia 2020 Michał - Student
Bardzo dobry coach
Beata Krzos to świetny Coach, mentor i trener. W naszej firmie BK Consulting regularnie prowadzi szkolenia, które motywują i zwiększają wydajność naszej załogi. Pełen profesjonalizm, wiedza, doświadczenie i indywidualne podejście do każdego pracownika. Polecam szczerze!
15 grudnia 2020 Beata - Główna księgowa/Partner
Bardzo dobry coach
Beata Krzos to cudowna osoba i bardzo profesjonalny Coach zarówno lifestyle-owy jak i biznesowy. Korzystam i bardzo sobie chwalę. Pani Beata to kopalnia wiedzy i technik psychologicznych. Polecam szczerze.
14 grudnia 2020 Dominika - Specjalista ds. marketingu
Bardzo dobry coach
Pani Beata to trenerka z duszą. Warsztaty prowadzi niezwykle inspirująco i ciekawie. Mnóstwo ciekawych tematów, świetnie opowiedzianych i zobrazowanych. Ja korzystałam z oferty online! Polecam z ręką na sercu!
11 grudnia 2020 Angela - Księgowa
Bardzo dobry coach
Pani Beata to wspaniała, profesjonalna i co najważniejsze skuteczna trenerka! Jej szeroka wiedza i wysoki poziom szkoleń pozwoliły naszym pracownikom spojrzeć inaczej na karierę i pracę w naszej firmie. Zdecydowanie podnieśli swoje kompetencje i motywację po cyklu szkoleń w Akademii Wellbeing. Polecamy serdecznie! GAPA sp. zo. o.
10 grudnia 2020 Patrycja - Dyrektor marketingu
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj