BEATA RZEPECKA

Popularność: 332
Bardzo dobry coach (6)
Jeśli praca stała się dla Ciebie wszystkim, a jej nadmiar wymyka Ci się spod kontroli i czujesz, że zaraz ‘’zwariujesz’’… nie potrafisz odpoczywać, a przed Tobą widmo utraty zdrowia, rodziny i przyjaciół... ZAPRASZAM DO PRACY ZE MNĄ . Pomogę Ci zaplanować czas na odpoczynek i znaleźć harmonię pomiędzy życiem osobistym i zawodowym. > Przyjrzymy się Twojej obecnej sytuacji, jakości życia i jak zagonienie oraz brak odpoczynku wpływa w tej chwili na Ciebie i Twoje życie. > Sprawdzimy czego potrzebujesz by móc odpoczywać. > Co Cię powstrzymywało do tej pory i co potrzebujesz zmienić? > Popracujemy z Twoimi nawykami i przekonaniami na temat odpoczywania. > Dobierzemy dla Ciebie najlepsze formy odpoczynku spójne z Tobą i Twoją obecną sytuacją byś mógł je wdrożyć do swojego życia. NAUCZYSZ SIĘ ODPOCZYWAĆ, zyskasz energię, poznasz nową jakość życia i zaczniesz żyć w harmonii i w zgodzie ze sobą. Jestem coachem ICC, pilotem wycieczek i filologiem rosyjskim. Od zawsze pasjonowały mnie podróże, ciekawość świata i ludzi. Włochy, Indie, Nepal to trzy moje wielkie miłości. Podczas licznych podróży doświadczyłam tego, jak ważny jest człowiek i czas mu poświęcony. Zawsze słuchałam z uważnością ludzi, którzy opowiadali mi o sobie i o tym, co dzieje się w ich życiu, dlaczego wyjechali na wycieczkę. Odkryłam wówczas, że posiadam ogromną empatię i dar słuchania. To właśnie wtedy narodziła się we mnie idea zostania coachem. Stało się to dla mnie naturalnym połączeniem podróżowania z miłością do ludzi i wspierania ich w rozwoju. I tak coaching został moją drugą pasją. W pracy pilota to ja opowiadałam i to mnie zadawano pytania. Obecnie role się odwróciły. To ja zadaję pytania a odpowiedzi klienci znajdują w sobie. Coaching jest procesem trwającym ok. 5-6 miesięcy. Piękne w tym procesie jest to, że praca klienta odbywa się też pomiędzy sesjami i jest to dla niego bardzo wartościowe. Proces coachingowy prowadzi do zmiany. Nic już nie będzie takie jakie było. Ja to wiem. Zainspirowana podróżami do Indii i Nepalu pracuję także jako terapeutka. Pomagam klientom osiągnąć synergię poprzez masaż misami tybetańskimi i masaż lomi lomi nui. Ze względu na głębokie relaksujące działanie masaże te pomagają uporać się ze stresem, przemęczeniem, stanami obniżonego nastroju i nieprzyjemnymi emocjami. Lubię truskawki, cenię sobie spokój i radość życia. Marzy mi się by ludzie byli wierni przede wszystkim sobie, wybierali odwagę, wolność i nie zapominali o uśmiechu. Moją maksymą życiową jest ‘’SEMPRE AVANTI’’ czyli zawsze do przodu nie zważając na trudności.
Kontakt
kontakt telefoniczny 606107157
Specjalizacje
Miasta
Certyfikacja ICC - International Certified Coach, International Coaching Community
coach ICC
Studia podyplomowe Coaching i Mentoring w biznesie, Politechnika Łódzka
coach i mentor

Opinie

Bardzo dobry coach
Beata jest osobą niezwykle cierpliwą i empatyczną. Nie poddaje się, nawet jeśli po drugiej stronie nastał opór i brak motywacji do pracy/współpracy. Szuka sposobu, by pomoc i dotrzeć/ przebić się przez "mur" różnymi metodami. Skutecznie. Ale oczywiście nic na siłę. Jest to proces trudny, ale nikt nie mówił, że będzie łatwo ;) najtrudniej zacząć, później jest już z górki. We współpracy z Beatą bardzo podobała mi się swoboda w wyrażaniu myśli. Pomimo zakończenia współpracy kilka miesięcy temu, mam poczucie, że zasiane podczas sesji ziarenka, cały czas kiełkują - każde w swoim czasie. Polecam szczególnie opornym na zmiany :)
5 sierpnia 2023 Renata - analityczka
Bardzo dobry coach
Fantastyczna kobieta o wyjątkowych zdolnościach prowadzenia drugiej osoby. Bardzo uważna i świadoma w całym procesie. Poprzez naszą świetną współpracę zrobiłam olbrzymie postępy w moim rozwoju w wielu dziedzinach mojego życia. Jeżeli ktoś chcę podjąć się pracy z Beatą Rzepecką i czuje taką gotowość to ja z serca ją polecam.
26 luty 2023 Marta - Artystka
Bardzo dobry coach
Dlaczego polecam każdemu Beatę? Powodów jest naprawdę wiele i uważam każdy znalazłby ten jeden najważniejszy dla siebie. Ja mogę powiedzieć po czasie, że najbardziej jestem wdzięczna za prawdę w byciu sobą, szczere i trudne pytania, spokój, cierpliwość, wrażliwość i empatię. Przychodząc na pierwsze zajęcia z Beatą byłam przerażona, bo czułam, że potrzebuje pomocy w wielu aspektach, nie wiedziałam czego się spodziewać, a jednocześnie czułam, że to jest moment kiedy bardzo potrzebuje zmian. Beata powiedziała, że po tym procesie nic już nie bedzie takie samo i wtedy pomyślałam sobie „No zobaczymy”. To był trudny proces i nauka o sobie samej. Dzięki Beacie ośmieliłam się na zmiany, na które zawsze brakowało mi odwagi. Z perspektywy czasu nie umiem wyrazić wdzięczności Beacie za ten proces, zmiany i siłe. Sądzę, że każdy powinien czasem się zatrzymać i zastanowić nad tym co by zmienił w swoim życiu, czy jest szczęśliwy i czy chce dalej tkwić w miejscu, relacjach, w których jest. Beatko dla mnie jesteś niesamowita i każdy mógłby uczyć się od Ciebie empatii, wrażliwości, spokoju, szacunku i miłości do samego siebie. Dziękuje.
13 luty 2022 Justyna - Lekarz dentysta
Bardzo dobry coach
Bez wahania rozpoczęłam coachingową podróż z Beata, będąc wcześniej pod jej opieką podczas podróży do Indii. Jej empatia, delikatność i dobroć doskonale współgra ze stanowczością. Dzięki odpowiednim pytaniom i zadaniom prowadzi mnie do rozwiązań i sprawia, że odkrywam w sobie mocne strony i cechy, których nie znałam, lub których nie byłam świadoma; pracujemy nad tym, co trzeba obudzić lub wzmocnić. Sądzę, że nie przesadzę, jeśli napiszę, że potrafi pokazać nam nasze światło. Opuszczanie strefy komfortu nigdy nie jest wygodne, ale przy wsparciu Beaty jest znacznie łatwiejsze. Beata wspomaga coaching różnymi narzędziami, które bardzo ze mną rezonują. W przestrzeni z Beatą czuje się bezpiecznie; zaopiekowana i mocno wspierana. Serdecznie polecam współpracę z Beatą!
15 stycznia 2022 Donata - Terapeutka manualna
Bardzo dobry coach
Od kiedy zaczęłam proces coachingowy z Beatą właściwie zupełnie zmieniłam swoje życie. Wielokrotnie rozmawiałyśmy o wartości małych kroków w realizacji celów, jednak mam wrażenie, że to co się od tego czasu wydarzyło to prawdziwe kroki milowe. Dzięki umiejętnie zadawanym pytaniom, znalazłam w sobie odpowiedzi dotyczące tego jak chciałabym, by wyglądało moje życie. Odpowiedzi zmieniły się w marzenia, a marzenia w plany, które zaczęłam powoli realizować. Okazało się, że wcześniej nawet nie zastanawiałam się nad swoimi pragnieniami, bo wypowiedziane głośno, rodziły u mnie lęk przed porażką! Nauczyłam się wychodzić ze strefy komfortu i dziś staram się robić to każdego dnia. I nie jest to historia rodem z kolorowego magazynu czy bajki - nic nie stało się za pomocą czarodziejskiego zaklęcia, nie zmieniłam się nagle z Kopciuszka w Księżniczkę - zmiany nie są łatwe, zmiany nie przychodzą z dnia na dzień, a lęk jest integralną częścią zmian. Beata nauczyła mnie, że kluczem jest działanie mimo lęku, ale też umiejętność odpuszczenia, gdy lęk jest zbyt duży, bo czasami to jeszcze nie czas na wielkie decyzje. Dziś jestem już w innym miejscu (w przenośni i dosłownie) - zmieniłam miejsce zamieszkania, zmieniłam pracę, przebudowałam życie osobiste. Jestem wdzięczna za każde jej dobre słowo i za odwagę, którą we mnie odnalazła, dlatego polecam z całego serca!
14 stycznia 2022 Nicola - Stomatolog
Bardzo dobry coach
Dzień dobry Beatko, poczułam, że chciałabym wyrazić Tobie, właśnie dzisiaj, właśnie teraz, moją wdzięczność. Dopiero teraz, po czasie czuję, jak wiele we mnie ruszyłaś (jak mną ruszyłaś). Dziękuję Tobie za Twoją, cierpliwość. Dziękuję Tobie za Twój spokój. Dziękuję Tobie za Twoją niezachwianą wiarę w posiadanie własnej, wystarczającej siły wewnętrznej do dokonania zmian (na które jesteśmy świadomie gotowi). Dziękuję za każdego pytanie, które wytrącało mnie z wyuczonego i od lat powtarzanego potoku słów, bez jakiegokolwiek znaczenia. Dziękuję za łamanie schematów myślowych. Dziękuję za Twoją pozytywną energię. Dziękuję za światło, które wpuściłaś w moje życie. Jestem wdzięczna, że to Ty wspierałaś mnie właśnie w tym czasie i właśnie w takiej formie. Wszystko jest jak ma być. D. ❤
7 grudnia 2021 Dominika - Logistyk
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj