Dariusz Kwiatkowski

Popularność: 301
Bardzo dobry coach (4)
Zawodowo zajmuje się sprzedażą. Jako kierownik skutecznie zarządzałem grupą handlowców osiągając szczyty sprzedaży. Jestem coachem sprzedaży. Pracuję głównie na dwóch skrzydłach kompetencji: 1.Coaching dyrektywny kiedy wchodzę w buty mentora. Dzielę się wtedy wiedzą jak zwiększyć sprzedaż, poprzez konkretne kompetencje w procesie sprzedaży : (budowanie relacji, badaniu potrzeb, rozbijaniu obiekcji, zamykania sprzedaży, cross sellingu, obsługi posprzedażowej). Po to byś nabył wiedzę, umiejętności i postawę na stanowisku pracy. Główny jednak nacisk kładę na klucz w sprzedaży jakim jest człowiek i partnerska relacja poprzez: - poprawienie komunikacji z klientem poprzez aktywne słuchanie -słuchanie głębiej by usłyszeć to jest pomiędzy słowami -dotarcie do motywacji klienta zakupu 2. Coaching niedyrektywny to taki kiedy to Ty jesteś ekspertem w rozwiazywaniu swoich problemów. Ja jako coach będę wspierał Cię w wykorzystaniu jak najlepiej Twojego potencjału w obszarach : -zarządzanie sobą w czasie -słuchać tak by usłyszeć głębiej klienta -praca nad pewnością siebie -zwiększeniem motywacji -jak radzić sobie ze stresem -jak zachować work- life-balance Jeśli masz pragnienie w sercu, ale czujesz, że coś Cię powstrzymuje. Masz marzenia i serce mówi tak, a jakiś głoś wewnętrzny Ci w tym przeszkadza. Brakuje Ci pewności siebie, a wewnątrz czujesz strach i niemoc. Zapraszam Cię w podróż na szczyt (cel) - przez źródło (motywacja), by wyzwolić swoją energię, i cieszyć się pełnią własnego szczęścia. Na koniec dwie bliskie mi sentencje: „Niektóre szczyty można zdobywać razem” Tomasz Merton “Twój czas jest ograniczony, a więc nie marnuj go na to, aby żyć cudzym życiem. Nie daj się złapać w pułapkę przeżywania życia będąc sterowanym przez innych. Nie pozwól by zgiełk opinii innych zagłuszył twój wewnętrzny głos. I co najważniejsze, miej odwagę podążać za swoim sercem i intuicją. One jakimś cudem już wiedzą kim tak naprawdę chcesz zostać. Wszystko inne ma wartość drugorzędną.” Steve Jobs
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Poznań, Konin, Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Darek jest empatyczny, słuchający i bardzo pogodny. Brałam udział w wymianie koleżeńskiej coaching za coaching w procesie akredytacji ICF. Spotkania telefoniczne z nim przynosiły mi nową perspektywę, motywację do działań i w chwilach zwątpienia Power i optymizm. Co dopiero gdyby to były spotkania face to face
29 października 2017 Agnieszka - trener i coach biznesu
Bardzo dobry coach
Po prostu świetny coach! Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Darkiem. Każde spotkanie wnosiło nową perspektywę, poszerzało moje spojrzenie, dawało nowe narzędzia. Z łatwością budował on relację (a to dla mnie bardzo ważne) opartą na wzajemnym zaufaniu oraz wolności poruszanych zagadnień. Pracując z Darkiem już na starcie odzyskałam energię oraz zmieniłam perspektywę z tego czego brakuje, na to co już jest. Stanowiło to podstawę realnej zmiany. Darek towarzyszył moim poszukiwaniom, poprzez pytania zadawane w trafnych momentach, wykorzystywane narzędzia i umiejętność dostosowania się do mojego aktualnego zaangażowania, motywowanie do zmian. W sposób otwarty, z uważnością budował relację, co pozwalało mi czuć się bezpiecznie i odważnie podejmować zadania i wykorzystywać możliwości. Nadal czerpię z tej energii i motywacji. Darek wspierał mnie także w zauważaniu nawet małych osiągnięć w przeszłości i w trakcie współpracy. Stale miałam poczucie, iż zadania podejmowane przeze mnie nie były działaniami narzuconymi, a wynikającymi z moich wyborów. Odnoszenie się do tego, jakie mam cele, co chcę zrobić i zmienić sprawiało, że z zaangażowaniem podejmowałam kolejne aktywności, dzięki którym bardziej efektywnie realizowałam moje zamierzenia. Osobiście doświadczyłam, w jaki sposób współpraca z Darkiem pomaga w określeniu i rozwijaniu osobistego potencjału oraz efektywnego realizowania celów osobistych.
20 czerwca 2017 Anna - urzędnik
Bardzo dobry coach
Proces coachingowy z Darkiem pozwolił mi ustanowić własne priorytety i wzmocnić relacje interpersonalne. Mimo, że jestem osobą, której trudno jest wprowadzić zmiany to Darek dzięki trafnym pytaniom oraz skutecznym ćwiczeniom sprawił, że dostrzegłam to co dla mnie najważniejsze. Otworzyłam się na rozwój trudnych dla mnie sfer życia, które w wyniku coachingu udało mi się poukładać.
15 czerwca 2017 Agnieszka - Studentka
Bardzo dobry coach
Jeśli potrzebujesz analizy , głębszego zastanowienia się nad najbardziej prozaicznym wydawałoby się problemem to coaching z Dariuszem jest również dla Ciebie. Podczas sesji z Darkiem miałam okazje zobaczyć, ze za każdym zachowaniem , działaniem stoją wartości i ze wszystko ma głębsze dno. To dobry moment by się zatrzymać i zastanowić. Kiedy trzeba było zastopował mnie w moim szybkim myśleniu i zadał pytanie skłaniające do refleksji. Polecam , przypuszczam ze w tematach biznesowych działa równie dobrze jak w życiowych .
18 maja 2017 Monika - Dyrektor
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom