Grażyna Myczkowska

Popularność: 602
Bardzo dobry coach (10)
Z wykształcenia jestem ekonomistą, z zamiłowania trenerem biznesu, coachem. Specjalizuję się w szeroko rozumianym rozwoju osobistym, zarządzaniu zmianą w organizacji i życiu osobistym, motywacji, komunikacji interpersonalnej, budowaniu i motywowaniu zespołu, zarządzaniu przez cele, zarządzaniu czasem, zarządzaniu wizerunkiem osobistym i biznesowym oraz przywództwie. Jestem akredytowanym coachem ICF, na poziomie ACC. Certyfikowanym Coachem Kryzysowym. Dyplomowanym Superwizorem coachingu. Ukończyłam Akademię Coacha Biznesu i Trenerów Biznesu Grupy SET, a także roczne studium Coachingu Kryzysowego w Warszawie. Ukończyłam także kurs Superwizora coachingu u Katarzyny Dujanowicz i Anny Chraniuk. Ukończyłam kurs z zakresu stosowania Racjonalnej Terapii Zachowań, organizowany przez Simontonowski Instytucie Zdrowia. Uczestniczyłam w Warsztatach Treningu Interpersonalnego oraz warsztatach Pracy z Grupą, rozwijających umiejętności pracy z zespołem w oparciu o proces grupowy. Przez kilkanaście lat zarządzałam firmami komercyjnymi, działającymi na międzynarodowym rynku. Dało mi to unikalne i wielopłaszczyznowe doświadczenie. Posiadam wielopłaszczyznowe doświadczenie menedżerskie nabyte w środowisku międzynarodowym w różnych branżach – ubezpieczenia, żegluga, turystyka, hotelarstwo, HoReCa, sprzedaż, HR, zarządzanie nieruchomościami, nadzór właścicielski, Ukończyłam podyplomowe studia z zakresu Wyceny przedsiębiorstw i nieruchomości, Zarządzania nieruchomościami i pośrednictwa w obrocie nieruchomościami na Uniwersytecie Szczecińskim. Mam Państwową Licencję Zarządcy nieruchomości. Obecnie jestem coachem i trenerem w swojej firmie -Akademia Rozwoju i Wizerunku Osobistego-ARIWO
Kontakt
e-mail, skype, telefon
Specjalizacje
Miasta
Warszawa, Świnoujście, Nowogard, Gdańsk, Gdynia, Słupsk, Szczecin, Ustronie Morskie, Mielno, Karlino, Gryfice, Białogard, Koszalin, Kołobrzeg,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Coaching z mentoringiem dla menedżerów
Sesje skierowane do menedżerów, którzy chcą rozwijać kompetencje przywódcy, lidera, menedżera.
Superwizja dla coachów
Wspieram coachów w doskonaleniu ich warsztatu, aby byli bardziej użyteczni dla Klientów.
Superwizje-przygotowanie do akredytacji ICF ACC
Przygotowuję coachów do uzyskania akredytacji ICF na poziomie ACC. Wspieram coachów w doskonaleniu ich warsztatu
Trening kompetencji
Treningi skierowanie do zespołu- grupy osób, która szuka rozwiązania dla tego samego problemu lub ma to samo wyzwanie, chce rozwijać swoje kompetencje, rozumiane jako wiedza- umiejętności-postawa.

Opinie

Bardzo dobry coach
Szukalam osoby doświadczonej w prowadzeniu coachingu, ale również w biznesie, która będzie umiała pomoc mi w zrozumieniu sytuacji kryzysowej w jakiej sie znalazłam. Stad tez zdecydowałam sie na coaching z Grazyna. Po pierwszej rozmowie poczułam, ze dobrze mi sie rozmawia z Grazyna. Dalsze spotkania potwierdziły jej fachowość. Jest ciepła osoba, ktora elastycznie potrafiła dopasować sie do potrzeb jak i pomoc mi w zrozumieniu siebie. Dziękuję i polecam.
8 listopada 2019 Danka - Finanse
Bardzo dobry coach
Czas jaki Grażyna poświęca dla klienta jest nieoceniony. Kapitał, który przyniesie Ci wymierne efekty. Podczas pierwszej rozmowy byłam spięta, pełna obaw i strachu. Od początku Grażyna dała się poznać jako ciepła osoba a zarazem doświadczony coach. Z sesji zabrałam optymizm, wiarę w przyszłość, wiedzę i dwa symbole, które codziennie mi towarzyszą w codziennych obowiązkach. Dziękuję :)
13 marca 2018 Agnieszka - HR Manager
Bardzo dobry coach
Grażynę poznałam na jednym z warsztatów rozwojowych i już wówczas poczułam, że jest osobą u boku której chciałabym się rozwijać. Po roku zdecydowałam się na dalszy rozwój u jej boku, jako coacha. Polecam - jest konkretna, otwarta na wsparcie i posiada ogromne doświadczenie.
28 grudnia 2015 Marlena - konsultant ds. rozwoju, Trener Biznesu
Bardzo dobry coach
Pełen profesjonalizm i wysokie kompetencje... Grażyna to Osoba ciepła, miła, serdeczna, pełna wyczucia, potrafi emocje odczytać z twarzy. Jej sugestie, porady są bezcenne, Jej słowa trafiają prosto do serca... Potrafi pomóc w rozwiązaniu każdego problemu i sprawi, że uwierzysz w siebie, pokochasz świat i ludzi oraz dokonasz tego, co do tej pory wydawało się niemożliwe... Polecam bardzo gorąco tego Coacha!
13 sierpnia 2014 Dorota - Specjalista ds. Osobowych
Bardzo dobry coach
Idąc na pierwsze spotkanie miałam duże oczekiwania, trochę obaw i ogromną ciekawość, jak rozwinie się sytuacja. Co dał mi coaching z Grażyną? Pozytywną zmianę, której się nie spodziewałam a której od dawna chciałam. Dzięki trafnym pytaniom i atmosferze bezpieczeństwa jaką stworzyła Grażyna dowiedziałam się dużo o sobie, swoich możliwościach i obrałam nowe, konkretne cele życiowe które realizuję. Zaś doświadczenie, jakim Grażyna się dzieliła jest dla mnie inspiracją. Gorąco polecam.
1 marca 2014 Asia - Trener
Bardzo dobry coach
Coaching z Grażyną to bardzo dobry wybór. Idealnie trafia z pytaniami, szybko nawiązuje kontakt z klientem. Zrealizowałem swoje założenia, odkryłem to co jest dla mnie ważne a wszystko w dobrej atmosferze i z luzem, który bardzo lubię!
20 luty 2014 Andrzej - Motion Designer
Bardzo dobry coach
Coaching z Grażyną był dla mnie strzałem w dziesiątkę na ten konkretny czas. Odkryłam, że to co najważniejsze, bym mogła zrealizować swoje marzenia, posiadam, a są nimi moje umiejętności, talenty, pomysły. Ciekawe i kreatywne zadania oraz pytania: trafne, a zarazem z wyczuciem i delikatnością, pozwoliły mi na odkrycie i sprecyzowanie celów zawodowy, tego kim chcę być, co chcę robić, tego, że mogę robić to, co sprawia mi radość, z czego czerpię satysfakcję, a jednocześnie uczynić to źródłem mojego dochodu. Rozmowy z Grażyna pozwoliły mi na to, by czas stał się moim pomocnikiem, a nie katem, który stoi nade mną i mnie pogania. Odkrywanie swojego potencjału i możliwości, ogromnej radości i satysfakcji z tego, co się robi, dzięki takiemu coachowi jak Grażyna było wyjątkowym doświadczeniem, które polecam każdemu.
20 grudnia 2013 Magdalena - absolwentka PW
Bardzo dobry coach
Każda sesja z Grażyną jest dla mnie kolejnym, odkrywczym krokiem do siebie, własnej mocy sprawczej i wiary w swój potencjał. Jestem pod wielkim wrażeniem wyczucia Grażyny, kiedy wspólnie docieramy do obszarów, które wcześniej dla mnie były niedostępne przez co moje życie i plany były ograniczone. Dzięki naszej współpracy, dziś wiem, że jestem w procesie zmian do satysfakcjonującego życia i jestem pewna, że posiadam wszelkie możliwości aby spełnić swoje cele w zgodzie ze sobą.....bo każdy z nas wszystko posiada w sobie, lecz "te" wszystkie źródła trzeba odkryć a w tej drodze w sposób przyjazny, otwarty i efektywny pomaga i towarzyszy Grażyna. Z pewnością polecam tego coacha.
12 grudnia 2013 Ania - Studentka
Bardzo dobry coach
Grażyna tworzy doskonałą atmosferę, w której genialnie się pracuje, idealnie wyczuwa potrzeby i ma niesamowitą intuicję. Jej geniusz zawiera się w prostocie, więc coaching z nią to przygoda wielowątkowa i każdorazowo (dla mnie) zdumiewająca. Bardzo polecam.
6 grudnia 2013 Agata - Pisarz
Bardzo dobry coach
Współpraca z Grażyną to czysta przyjemność. Bardzo dobra komunikacja, zrozumienie i przede wszystkim profesjonalizm. Bardzo szybko zaczęliśmy nadawać na tych samych falach przez co dążenie do wyznaczonych celów było łatwe i przyjemne. Polecam wszystkim tego Coacha.
20 października 2013 Tomasz - 3D Generalist
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Jak coach wyciąga "królika z kapelusza"
28 października 2013
Na czym polega magia coachingu? Co takiego robi coach i jak to robi, ze nagle dokonujemy wielkich odkryć? Jak to się dzieje, że sami widzimy inaczej rzeczywistość?