Grażyna Myczkowska

Popularność: 371
Bardzo dobry coach (9)
Z wykształcenia jestem ekonomistą, z zamiłowania trenerem biznesu, coachem. Specjalizuję się w szeroko rozumianym rozwoju osobistym, zarządzaniu zmianą w organizacji i życiu osobistym, motywacji, komunikacji interpersonalnej, budowaniu i motywowaniu zespołu, zarządzaniu przez cele, zarządzaniu czasem, zarządzaniu wizerunkiem osobistym i biznesowym oraz przywództwie. Jestem akredytowanym coachem ICF, na poziomie ACC. Certyfikowanym Coachem Kryzysowym. Dyplomowanym Superwizorem coachingu. Ukończyłam Akademię Coacha Biznesu i Trenerów Biznesu Grupy SET, a także roczne studium Coachingu Kryzysowego w Warszawie. Ukończyłam także kurs Superwizora coachingu u Katarzyny Dujanowicz i Anny Chraniuk. Ukończyłam kurs z zakresu stosowania Racjonalnej Terapii Zachowań, organizowany przez Simontonowski Instytucie Zdrowia. Uczestniczyłam w Warsztatach Treningu Interpersonalnego oraz warsztatach Pracy z Grupą, rozwijających umiejętności pracy z zespołem w oparciu o proces grupowy. Przez kilkanaście lat zarządzałam firmami komercyjnymi, działającymi na międzynarodowym rynku. Dało mi to unikalne i wielopłaszczyznowe doświadczenie. Posiadam wielopłaszczyznowe doświadczenie menedżerskie nabyte w środowisku międzynarodowym w różnych branżach – ubezpieczenia, żegluga, turystyka, hotelarstwo, HoReCa, sprzedaż, HR, zarządzanie nieruchomościami, nadzór właścicielski, Ukończyłam podyplomowe studia z zakresu Wyceny przedsiębiorstw i nieruchomości, Zarządzania nieruchomościami i pośrednictwa w obrocie nieruchomościami na Uniwersytecie Szczecińskim. Mam Państwową Licencję Zarządcy nieruchomości. Obecnie jestem coachem i trenerem w swojej firmie -Akademia Rozwoju i Wizerunku Osobistego-ARIWO
Kontakt
e-mail, skype, telefon
Specjalizacje
Miasta
Warszawa, Świnoujście, Nowogard, Gdańsk, Gdynia, Słupsk, Szczecin, Ustronie Morskie, Mielno, Karlino, Gryfice, Białogard, Koszalin, Kołobrzeg,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Trening kompetencji
Treningi skierowanie do zespołu- grupy osób, która szuka rozwiązania dla tego samego problemu lub ma to samo wyzwanie, chce rozwijać swoje kompetencje, rozumiane jako wiedza- umiejętności-postawa.
Superwizje-przygotowanie do akredytacji ICF ACC
Przygotowuję coachów do uzyskania akredytacji ICF na poziomie ACC. Wspieram coachów w doskonaleniu ich warsztatu
Coaching z mentoringiem dla menedżerów
Sesje skierowane do menedżerów, którzy chcą rozwijać kompetencje przywódcy, lidera, menedżera.
Superwizja dla coachów
Wspieram coachów w doskonaleniu ich warsztatu, aby byli bardziej użyteczni dla Klientów.

Opinie

Bardzo dobry coach
Czas jaki Grażyna poświęca dla klienta jest nieoceniony. Kapitał, który przyniesie Ci wymierne efekty. Podczas pierwszej rozmowy byłam spięta, pełna obaw i strachu. Od początku Grażyna dała się poznać jako ciepła osoba a zarazem doświadczony coach. Z sesji zabrałam optymizm, wiarę w przyszłość, wiedzę i dwa symbole, które codziennie mi towarzyszą w codziennych obowiązkach. Dziękuję :)
13 marca 2018 Agnieszka - HR Manager
Bardzo dobry coach
Grażynę poznałam na jednym z warsztatów rozwojowych i już wówczas poczułam, że jest osobą u boku której chciałabym się rozwijać. Po roku zdecydowałam się na dalszy rozwój u jej boku, jako coacha. Polecam - jest konkretna, otwarta na wsparcie i posiada ogromne doświadczenie.
28 grudnia 2015 Marlena - konsultant ds. rozwoju, Trener Biznesu
Bardzo dobry coach
Pełen profesjonalizm i wysokie kompetencje... Grażyna to Osoba ciepła, miła, serdeczna, pełna wyczucia, potrafi emocje odczytać z twarzy. Jej sugestie, porady są bezcenne, Jej słowa trafiają prosto do serca... Potrafi pomóc w rozwiązaniu każdego problemu i sprawi, że uwierzysz w siebie, pokochasz świat i ludzi oraz dokonasz tego, co do tej pory wydawało się niemożliwe... Polecam bardzo gorąco tego Coacha!
13 sierpnia 2014 Dorota - Specjalista ds. Osobowych
Bardzo dobry coach
Idąc na pierwsze spotkanie miałam duże oczekiwania, trochę obaw i ogromną ciekawość, jak rozwinie się sytuacja. Co dał mi coaching z Grażyną? Pozytywną zmianę, której się nie spodziewałam a której od dawna chciałam. Dzięki trafnym pytaniom i atmosferze bezpieczeństwa jaką stworzyła Grażyna dowiedziałam się dużo o sobie, swoich możliwościach i obrałam nowe, konkretne cele życiowe które realizuję. Zaś doświadczenie, jakim Grażyna się dzieliła jest dla mnie inspiracją. Gorąco polecam.
1 marca 2014 Asia - Trener
Bardzo dobry coach
Coaching z Grażyną to bardzo dobry wybór. Idealnie trafia z pytaniami, szybko nawiązuje kontakt z klientem. Zrealizowałem swoje założenia, odkryłem to co jest dla mnie ważne a wszystko w dobrej atmosferze i z luzem, który bardzo lubię!
20 luty 2014 Andrzej - Motion Designer
Bardzo dobry coach
Coaching z Grażyną był dla mnie strzałem w dziesiątkę na ten konkretny czas. Odkryłam, że to co najważniejsze, bym mogła zrealizować swoje marzenia, posiadam, a są nimi moje umiejętności, talenty, pomysły. Ciekawe i kreatywne zadania oraz pytania: trafne, a zarazem z wyczuciem i delikatnością, pozwoliły mi na odkrycie i sprecyzowanie celów zawodowy, tego kim chcę być, co chcę robić, tego, że mogę robić to, co sprawia mi radość, z czego czerpię satysfakcję, a jednocześnie uczynić to źródłem mojego dochodu. Rozmowy z Grażyna pozwoliły mi na to, by czas stał się moim pomocnikiem, a nie katem, który stoi nade mną i mnie pogania. Odkrywanie swojego potencjału i możliwości, ogromnej radości i satysfakcji z tego, co się robi, dzięki takiemu coachowi jak Grażyna było wyjątkowym doświadczeniem, które polecam każdemu.
20 grudnia 2013 Magdalena - absolwentka PW
Bardzo dobry coach
Każda sesja z Grażyną jest dla mnie kolejnym, odkrywczym krokiem do siebie, własnej mocy sprawczej i wiary w swój potencjał. Jestem pod wielkim wrażeniem wyczucia Grażyny, kiedy wspólnie docieramy do obszarów, które wcześniej dla mnie były niedostępne przez co moje życie i plany były ograniczone. Dzięki naszej współpracy, dziś wiem, że jestem w procesie zmian do satysfakcjonującego życia i jestem pewna, że posiadam wszelkie możliwości aby spełnić swoje cele w zgodzie ze sobą.....bo każdy z nas wszystko posiada w sobie, lecz "te" wszystkie źródła trzeba odkryć a w tej drodze w sposób przyjazny, otwarty i efektywny pomaga i towarzyszy Grażyna. Z pewnością polecam tego coacha.
12 grudnia 2013 Ania - Studentka
Bardzo dobry coach
Grażyna tworzy doskonałą atmosferę, w której genialnie się pracuje, idealnie wyczuwa potrzeby i ma niesamowitą intuicję. Jej geniusz zawiera się w prostocie, więc coaching z nią to przygoda wielowątkowa i każdorazowo (dla mnie) zdumiewająca. Bardzo polecam.
6 grudnia 2013 Agata - Pisarz
Bardzo dobry coach
Współpraca z Grażyną to czysta przyjemność. Bardzo dobra komunikacja, zrozumienie i przede wszystkim profesjonalizm. Bardzo szybko zaczęliśmy nadawać na tych samych falach przez co dążenie do wyznaczonych celów było łatwe i przyjemne. Polecam wszystkim tego Coacha.
20 października 2013 Tomasz - 3D Generalist
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Jak coach wyciąga "królika z kapelusza"
28 października 2013
Na czym polega magia coachingu? Co takiego robi coach i jak to robi, ze nagle dokonujemy wielkich odkryć? Jak to się dzieje, że sami widzimy inaczej rzeczywistość?
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom