Grazyna Szabuniewicz

Popularność: 78
Jeśli potrzebujesz i chcesz: - zrobić zmianę w swoim życiu prywatnym, zawodowym, - zrozumieć dlaczego jesteś w miejscu, w którym nie chcesz być, - podjąć ważne decyzje, -> dobrze trafiłaś /eś ! Nazywam się Grażyna Szabuniewicz i pracuję z tymi, którzy chcą zmierzyć się z własnymi wyzwaniami, żyć w zgodzie ze sobą i pracować na swoje szczęście. Jestem: - certyfikowanym Coachem Kognitywnym, - Masterem i Trenerem Neurolingwistycznego Programowania, - praktykiem metody Social Panorama Posiadam również ponad 20-to letnie doświadczenie managerskie w obszarach marketingu i sprzedaży, co doskonale dopełnia moje doświadczenie pracy z ludźmi. W pracy z klientem dopasowuję sposób i plan działania do indywidualnych potrzeb, bo wiem, że każdy ma swój własny styl i drogę dojścia do własnego szczęścia. -> Jeżeli czujesz, że jestem osobą, której możesz zaufać i chcesz podjąć się pracy nad swoim życiem ze mną w tle -> serdecznie zapraszam Cię na pierwszą bezpłatną 30-minutową konsultację, podczas której poznamy się lepiej i ustalimy dalsze kroki.
Kontakt
kontakt telefoniczny: +48 790 325 068
Cena
300zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
(*) cena
Cena jest ceną za sesję, która trwa 90 min z możliwością przedłużenia do 120 min. Najbardziej efektywnie pracować jest na bazie kilku sesji . Możliwość wykupienia pakietów ( cena za pojedynczą sesję niższa).

Opinie

Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Dlaczego świat jest przeciwko mnie?
12 lipca 2023
Świat jest przeciwko tobie? Wszystko idzie źle i nic nie wychodzi? Inni mają lepiej? Tu znajdziesz wskazówki, jak poczuć się lepiej.
Jak pokonać lęk przed nadchodzącym dniem
7 lipca 2023
Czy często budzisz się rano z uczuciem niepokoju i lęku? Jeśli tak, być może cierpisz na poranny niepokój. Poranny niepokój to zjawisko, które dotyka wielu ludzi i może znacząco wpływać na nasze samopoczucie i jakość dnia
Rani nas nie to, co nam się przytrafia, ale nasza reakcja na to.
5 lipca 2023
To jak interpretujesz wydarzenia i sytuacje, wpływa na Twoje życie. Możesz zdecydować, że Twoje życie stanie się pełne ciekawych wyzwań.
Od porażki do sukcesu
26 czerwca 2023
Porażka to nieunikniony etap w podróży do sukcesu, w życiu każdego, kto działa, podejmuje wysiłek i ryzyko.
Jak budować pewność siebie
20 czerwca 2023
Pewność siebie to efekt działania. Przychodzi do nas dzięki naszej pracy, naszym nawykom i sposobie myślenia, które możemy wypracować.