Iga Kozieł

Popularność: 828
Bardzo dobry coach (4)
*English at the end Jestem akredytowanym coachem ACC ICF, ukończyłam fillogię angielską, studia podyplomowe z Zarządzania Zasobami Ludzkimi i HR Business Partneringu oraz Business English. Zawodowo od 7 lat blisko biznesu w roli doradcy zarządu, wspieram menedżerów i organizacje w zarządzaniu zespołami i procesach zmian. W swojej pracy stawiam na autentyczność, pracę na głębokich wartościach i przekonaniach, porzucenie oczekiwań oraz naukę poprzez doświadczanie. Stawiam śmiałe tezy i kwestionuję to, co powszechnie uznajemy za oczywiste. Coachingiem biznesowym zajmuję się zawodowo od kilku lat, life coachingiem od 1,5 roku. Jestem absolwentką szkolenia metodą Coach Wise, ale czerpię inspirację także z innych nurtów. Kogo zapraszam na coaching? Każdego, kto: - odczuwa chęć zmiany w którymkolwiek obszarze życiowym - ma do podjęcia trudną decyzję / nie wie jaką decyzję podjąć - odczuwa wypalenie zawodowe lub brak motywacji do pracy - nie może odnależć się w nowej sytuacji życiowej lub roli w firmie - ma trudności z wytrwaniem w swoich postanowieniach - prowadzi zespół i poszukuje możliwości rozwoju w tym zakresie - chciałby lepiej radzić sobie w relacjach z innymi lub po prostu chce sprawdzić czego nowego może się o sobie dowiedzieć. Zapraszam na pierwsze spotkanie, po którym zdecydujesz, czy to dobry wybór :) Do uslyszenia! Iga * I am a certified ACC ICF Coach, I finished CoachWise Advanced Training, got MA on English and American Studies and then completed two postgraduate courses on Human Resources Management and one on Business English. Working as HR Manager and Advisor to the Board, I have been advising managers on all human related issues for years. I worked for a few international comapnies and that is where I started my adventure with coaching. Life coaching became my second passion 2 years ago. I specialize in change process - both, personal and organizational. My coaching is mostly based on CoachWise method, but also I use other techniques. I put a lot of emphasis on authenticity and integrity, I question the obvious and I love working on unconscious beliefs, both the ones that support my clients and those which limit them. I will be happy to support you if you: - want to change something in your life - are about to make a difficult decision - feel lost in a new role / life situation - feel lack of motivation for work or a need to change someting in your career - lead a team and you would like some support - have difficulties keeping your resolutions - would like to deal with other people better Let's meet and talk, then you can decide if it is a good choice :)
Kontakt
tel. 501 666 270
Specjalizacje
Miasta
Trójmiasto, Sopot, Gdynia, Gdańsk,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Bardzo polecam tego coacha. Przede wszystkim za umiejętność bycia bardzo konkretną i ciepłą jednocześnie. Dużo w sobie odkryłam, wiem nad czym dalej pracować i będę kontynuować coaching. Nie spodziewałam się, że zmiany w życiu będę odczuwać tak szybko.
13 października 2020 Joanna - Mama na etat
Bardzo dobry coach
Pełen profesjonalizm, perfekcyjne przygotowanie do sesji. Coaching jest konkretny, przemyślany i przede wszystkim skuteczny. Spotkania zostają w pamięci i finalnie mają wpływ na dużo więcej, niż tylko biznesowa sfera życia. Zdecydowanie polecam :)
28 października 2019 Krzysiek - Manager
Bardzo dobry coach
Właśnie zakończyłam swój coaching z Igą. Jestem pod ogromnym wrażeniem jej dojrzałości, uważności na drugiego człowieka i umiejętności odczytywania czyichś potrzeb. Bardzo dużo mi to dało, aż żal kończyć. Dzięki, Iga!
22 września 2019 Magda - Manager
Bardzo dobry coach
Rozpoczynająć coaching z Igą nie byłem przekonany do tego sposobu, ale ponieważ została mi polecona przez znajomego, zdecydowałem sie zaufać. Nie żałuję, po 5 miesiącach coachingu biznesowego moja sytuacja zawodowa uległa znacznej poprawie, a przy okazji poznałem siebie i czerpię z życia w każdej jego dziedzinie. Polecam spotkania z Igą, jest w pełni profesjonalna i bardzo inspirująca.
9 września 2019 Andrzej - Dyrektor Finansowy
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj