Izabela Zoga

Popularność: 384
Bardzo dobry coach (5)
Witam Cię :) • Jeśli chcesz coś zmienić, ale nie wiesz jak? • Jeśli jesteś w trakcie zmian, ale czasem Twoje pomysły z jakiś powodów, nie wypalają, • Czujesz, że brakuje Ci energii i konkretnego planu, • Wkurza Cię to, że czasem "nie chce Ci się chcieć" i zastanawiasz się dlaczego tak jest? Przegadamy to! Pooglądasz sobie swoje dylematy z różnych perspektyw A ja wyciągnę z Ciebie całe mnóstwo Twoich talentów i mocy :) Zaczniesz budować swój nowy dzień małymi kroczkami, Zaczniesz kolekcjonować swoje sukcesy, Wzrośnie Twoja motywacja i energia do działania :) Na spotkaniach wykorzystuję: • Techniki twórczej wizualizacji, metody intuicyjne (Silva Intuition), mindfulness, transformującej obecności, radykalnego wybaczenia, coaching systemowy, techniki wdzięczności, czy ho'oponopono...wszystko, w czym jestem prywatnie zakochana ♡ • Dzięki tym ciekawym narzędziom, wesprę Cię tak, abyś w "tu i teraz" posłuchał/posłuchała, co szepcze Ci Twoja podświadomość. To właśnie w podświadomości kryje się "niewidoczne gołym okiem", Twoje wewnętrzne dziecko, a także Twój często niespełniony twórczy artysta. COŚ O MNIE Prywatnie jestem partnerką życiową oraz mamą wspaniałej, już prawie nastoletniej córki. Moja pasją jest eksplorowanie różnych dziedzin wiedzy, oraz dzielenie się z innymi zdobytymi doświadczeniami. Moje życie dopełniają rodzinne podróże z psiakiem i robienie kiszonek. Fascynują mnie naturopatia i rozwój duchowy. Uwielbiam wzrastanie w grupie zwykłych ludzi, wspólnie doświadczając piękna tego świata ☆☆☆ Codzienności dotykam empatycznie, często korzystam z intuicji. Prowadzę bloga o szczęściu „nabezludnej” oraz zamkniętą grupę na fb „Obudź w sobie Anioła”, gdzie wspieramy się od serca ♡ tam też możemy się spotkać :) To dwa miejsca, gdzie dzielę się swoimi przemyśleniami, duchowymi pozycjami książkowymi, warsztatami, czy metodami terapii naturalnych. Nie zabraknie tam również bodźców, by rozwinąć własne skrzydła, czy obudzić w sobie swoją wewnętrzną boginię :) W czasie sesji z moimi klientkami, często inspirujemy się nawzajem nowymi pomysłami, niekonwencjonalnymi projektami tak, aby zadowolić zarówno ciało, jak i duszę. Jeśli na jakiejś płaszczyźnie czujesz, że mogę Cię wesprzeć, serdecznie zapraszam na pierwszą bezpłatną rozmowę na skype: izabela.zoga :)
Kontakt
Skype: Izabela Zoga
Specjalizacje
Miasta
Wrocław, Legnica,
Coaching przez Skype: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Przyszedłem do Izy z szerokim wachlarzem rozterek, rzeczy które chciałbym zmienić i z jedną najważniejszą - własnym sposobem myślenia, który szkodził mi samemu i generował coraz większą frustrację. Iza potrafiła tak celnie zadawać pytania i procesować mój sposób myślenia żebym był w stanie walczyć a nawet zwalczyć negatywne ścieżki którymi błądziłem w kółko do tej pory, odzyskałem spokój, pozbyłem się frustracji i mam konkretne plany w stosunku do innych moich zagwostek. Iza jest bardzo empatyczną i miła osobą przez co aż chce się jej wygadać, nie będąc przymuszanym co ułatwia to pracę zarówno moją jak i jej. Iza zna również wiele ciekawych technik zarówno na dochodzenie sedna problemu jak i do lepszego poznawania samego siebie i skąd mogły wziąć się nasze motywacje (o których nawet nie jest się w pełni świadomym). Z czystym sercem daje najwyższą ocenę i polecam, była to bardzo przyjemna i przede wszystkim owocna współpraca i niewątpliwie jeśli będę miał jeszcze w przyszłości jakieś rozterki na swojej drodze zwrócę się do Izy ponownie!
1 kwietnia 2021 Jakub - Software Engineer
Bardzo dobry coach
Coaching uświadomił mi, że mogę poradzić sobie z różnymi ograniczeniami, które tkwią przede wszystkim w mojej głowie. Stał się lekcją przyjrzenia się sobie z dystansem i zachętą do dokonania istotnych zmian w sposobie myślenia. Iza doskonale sprawdziła się w roli coacha. Potrafiła umiejętnie i bardzo trafnie zadać odpowiednie pytania. Dzięki jej umiejętnościom znalazłam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Na spotkaniu potrafi stworzyć atmosferę wsparcia i akceptacji. Polecam Izę jako uważnego słuchacza oraz osobę motywującą do działania bez lęku przed odrzuceniem czy oceną. Z całego serca dziękuje i polecam Agnieszka Opolska
3 luty 2021 Agnieszka - nauczyciel
Bardzo dobry coach
Izę poznałam na warsztatach terapii naturalnych i od razu zapragnęłam udać się do niej na coaching. To tak cudowna, naturalna, magiczna, ciepła i kochana istota, której można powierzyć wszystko, najskrytsze zakamarki duszy.. a zarazem konkretna, umocowana, dodająca siły i sprawiająca że odkrywasz w sobie rzeczy, których nie byłaś świadoma a które podnoszą poczucie własnej wartości i samooceny. Zaczynam sesję zdołowana i smutna a kończymy parę piętr wyżej w skali samopoczucia. Iza stosuje bardzo fajne i zawsze inne narzędzia i metody coachingowe..gorąco polecam w pracy nad swoim rozwojem lub przy rozwiązywaniu życiowych problemów i wyzwań :) szkoda że wcześniej nie znałam Izy:)
22 grudnia 2020 Agnieszka - Nauczycielka
Bardzo dobry coach
Do Izy zgłosiłam się, bo chciałam popracować nad lepszą komunikacją i relacją w rodzinie. Nie miałam problemu, żeby się przed nią otworzyć- co było dla mnie ważne, bo poruszałyśmy ciężkie tematy a z natury jestem raczej nieufna. Jej wiedza i doświadczenie w połączeniu z intuicją i duchowością przyniosły cudowne efekty. Polecam współpracę z Izą.
19 października 2020 Joanna - Trener biznesu
Bardzo dobry coach
Iza jako coach wykorzystuje różne techniki by dotrzeć do sedna problemu. W przypadku, gdy nie wiedziałam jak coś "ugryźć", zawsze znalazła sposób by uzyskać odpowiedź z innej strony. Dużo mi daja spotkania z Izą, oprócz rozwoju osobistego, posunęłam się też w innych obszarach życia. Jest milą, ale bezpośrednią i konsekwentną osobą, która dodaje mi powera w moich działaniach.
22 września 2020 Ola - Commodity manager
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Zaufaj INTUICJI
12 marca 2021
INTUICJA - to przeczucie, jakiś wewnętrzny głos, uczucie: „wiem, że wiem, ale nie wiem skąd wiem, to co wiem”. Z języka łacińskiego Intuitius – określa także twórczą wyobraźnię, wizualizacje. Gdy coś sobie wyobrażasz, tworzysz intuicyjnie wewnętrzne obrazy. A dzięki nim, docierasz do Twojej podświadomości. Mając kontakt z podświadomością odkrywasz, co tak naprawdę potrzebujesz i co jest dla Ciebie ważne.
Jesteś Cudem JUŻ
25 listopada 2020
Jesteś doskonały w swojej istocie. A Bóg, Siła Wyższa, jakkolwiek ją pojmujesz, tak Cię kocha, że w swoim człowieczym, ograniczonym rozumie, w ogóle nie jesteś w stanie tego pojąć. Tylko Twój umysł wstrzymuje czas materializacji Twoich cudów. Dla Boskiej Siły wszystko dzieje się już i wszystko teraz masz. Więc kochaj siebie Cudzie. W każdym dialogu, najmniej pozornym, dosłysz Boski szept, odkryj swoje szczęście. Wszystko jest doskonałe już, w swoim zamyśle bezbłędne..