Izabela Zoga

Popularność: 866
Bardzo dobry coach (15)
Witam Cię :) W życiu kieruję się intuicją. Świat dotykam empatycznie. Pracuję z wyobraźnią. Jestem certyfikowanym coachem, mentorem w zakresie efektywnej komunikacji i wystąpień publicznych, a także dyplomowaną naturopatką ze specjalizacją w metodach intuicyjnych w rozwoju osobistym. ☆ Miłością do coachingu zaraziłam się na studiach podyplomowych "Coaching w biznesie" na WSB we Wrocławiu. Coaching dla mnie to sztuka wyznaczania celów, oraz zadawanie pytań w taki sposób, aby klient- coachee mógł pooglądać sobie swoje myśli i wyzwania życiowe z różnych perspektyw. Mając dobrze sformułowany CEL, znając swoje WARTOŚCI, pomagam zbudować dobry PLAN, by wyznaczone cele zaczęły się realizować. ☆ Dzięki praktyce na kursie "Certyfikowany mentor kognitywny" prowadzonym przez Macieja Bennewicza i Annę Prelewicz, chętnie WZBOGACAM SESJE treningami. Podczas symulacji rozmów na spotkaniu, pomagam wprowadzać zmiany w tworzonych wypowiedziach klienta. Dążymy do tego, aby wybrzmiało w komunikacji, to co ważne dla klienta, oraz aby został on dobrze zrozumiany. Ćwiczymy przede wszystkim AKTYWNE SŁUCHANIE. ☆ Studia naturoterapii w Studium Edukacji Ekologicznej i Profilaktyki Zdrowia we Wrocławiu, nauczyły mnie jak dbać o zdrowie fizyczne i psychiczne. Zainspirowałam się, jak można korzystać z dobrodziejstw natury, ale także z GENIUSZU UMYSŁU i INTUICJI, którym obdarowany jest każdy z nas. Dlatego podczas moich sesji często korzystam z metod relaksacyjnych i twórczych wizualizacji, aby w spokojnym "Tu i Teraz" pomóc skonfrontować się z wewnętrznym krytykiem moich klientów. To pomaga w naturalny sposób wypracować myśli wspierające, które zamiast ograniczać, dodają energii do SIĘGANIA PO WIĘCEJ. Z tym startuję, aby wesprzeć Cię w Twojej zmianie. ☆☆☆ Zapraszam serdecznie, NAPISZ do mnie, umówmy się na pierwszą niezobowiązującą sesję, w której zobaczysz jak mogę Ci pomóc oraz jak może wyglądać nasza dalsza WSPÓŁPRACA :) Gdzie można mnie spotkać? ☆ Od kilku lat współpracuję przy projekcie Poradnia Lidera fundacji Gra o Sens, gdzie jako coach i mentor pomagam ludziom w ich karierach, a także w uzyskaniu BALANSU pomiędzy życiem osobistym a zawodowym. ☆ Od kilku lat szkolę się także w SZTUCE PUBLICZNEGO PRZEMAWIANIA oraz rozwojam umiejętności przywódcze w organizacji Toastmasters International we Wrocławskim Klubie Biznesowym, gdzie również wspieram poprzez coaching i mentoring. Prowadzę bloga o szczęściu „nabezludnej” oraz zamkniętą grupę na fb „Obudź w sobie Anioła”, gdzie grupowo wspieramy się od serca ♡ tam też możemy się spotkać :) Pozdrawiam Ciebie serdecznie
Kontakt
Telefonicznie, zdalnie, mailowo
Specjalizacje
Miasta
Wrocław,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Zwróciłem się do Izy, wiedząc, że potrzebuję wsparcia w przeprowadzce do nowej ścieżki kariery. Pragnąłem znaleźć kogoś, kto by mnie zmotywował i spojrzał na moje bariery z nowej perspektywy. Wybór Izy okazał się strzałem w dziesiątkę. Każda sesja rozpoczynała się zwykłym sposobem, nie oczekiwałem żadnych niespodzianek. Jednak niezmiennie byłem zaskakiwany, opuszczając spotkanie z nowym, zupełnie innym spojrzeniem na świat i na samego siebie. Najważniejszą lekcją, jaką od Izy otrzymałem, jest umiejętność słuchania mojej wewnętrznej intuicji i angażowania się w to, na co naprawdę mam ochotę w danym momencie. Iza, za sprawą trafnych pytań, uświadomiła mi, czego tak naprawdę potrzebuję! Za to serdecznie jej dziękuję.
6 lipca 2023 Karol Dziubek -
Bardzo dobry coach
Spotkania z Izą rozpoczęłam w trakcie mojej zmiany ścieżki kariery. To była moja pierwsza styczność z coachingiem. Tak na prawdę nie wiedziałam czego się spodziewać :) Iza pomogła mi wyodrębnić i uporządkować najważniejsze dla mnie kwestie w danym momencie mojego życia. Dzięki niej zrozumiałam jak ważny jest balans i to, żeby zbyt wiele na siebie nie brać. Sesje pomogły mi również, przygotować się do rozmów o pracę a w efekcie ją zdobyć. Dodam, że Iza to bardzo pozytywna i cudowna osoba. Polecam współpracę z Izą.
15 czerwca 2023 Marta - Scrum Master
Bardzo dobry coach
Niewiele wiedziałem o coachingu, nie widziałem potrzeby żeby brać udział w takich zajęciach. Ale pozytywnie się zaskoczyłem, Iza pomogła mi dostrzec bardzo dużo pozytywnych rzeczy, które są we mnie i których używam w pracy. Dało mi to wewnętrzną siłę, pokazało, że warto działać i kreować rzeczywistość zamiast bycia biernym i narzekania. Iza potrafi słuchać, daje dosadną informację zwrotną, która potrafi zmienić sposób myślenia. Polecam
6 czerwca 2023 Adam - Dyrektor operacyjny
Bardzo dobry coach
To było moje pierwsze spotkanie z coachingiem i z półroczej perspektywy współpracy mogę powiedzieć, że było jak najbardziej owocne. To znaczy udało się zrealizować większość założeń natomiast w przypadku pozostałych również dzięki wsparciu mentoringowemu Izy wszedłem na dobrą drogę żeby to zrobić. A więc to tylko kwestia czasu zanim i one dołączą dograna zrealizowanych celów. Moim zdaniem dobry coaching nie polega tylko na samej realizacji celów. Ponieważ dobry catch pozwala nam stworzyć i podjąć nowe wyzwania. Właśnie te cechy łączy w sobie Iza. Dlatego z czystym sumieniem polecam współpracę z Izą zarówno dla tych któż mają już wyznaczone cele jaki i dla tych któż dopiero je definiują.
15 maja 2023 Marcin - Automatyk
Bardzo dobry coach
Ukończyłem właśnie cykl sesji coachingowych dotyczących zmian w obszarze zawodowym, ale siłą rzeczy zahaczyłem życie osobiste i postawę wobec świata. I jestem pod ogromnym wrażeniem, jak Iza prowadzi sesje! Pytania, które zadaje, przekierowując moją uwagę na wnętrze samego siebie, są na tyle trafne, że zmuszają do kilkuminutowej rozwagi, szukania rozwiązania w sobie, wzięcia odpowiedzialności za życie! Stosuje sprawdzone techniki zadawania pytań, aktywnego słuchania, prowadzenia rozmowy i całego procesu coachingu, a do tego wprowadza swoje autorskie narzędzia, które zdecydowanie wzmacniają i przyspieszają efekt końcowy. Po każdej sesji przeżywałem katharsis, zdejmowałem wewnętrzne blokady, wyswobadzałem ogrom energii, które przeznaczałem na ustalone cele. Efekt jest niesamowity! Serdecznie dziękuję za wsparcie w przejściu na kolejny poziom mentalny! Wszystkim polecam Izę i sam jeszcze nie jeden raz skorzystam!
7 grudnia 2022 Roman - Manager/Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Iza jest wspaniałą, ciepłą osobą i o niezwykłej intuicji do ludzi. Ze szczerą ciekawością zadaje pytania często tak trafne, że aż idzie zaniemówić z wrażenia. Zadawane pytania mają na celu poszukać odpowiedzi w nas samych, pokazując nam że mamy wszystko co potrzebujemy aby dostać to czego pragniemy. Jako pełna energii i dobrych wibracji coach widzi potencjał którego czasem sama nie dostrzegałam, lub niedocenialam. Dzięki nieocenianiu można się przed nią otworzyć i prawdziwie dosięgnąć sedna problemu które często nie leży w braku umiejętności lecz wewnętrznym niesłużącym przekonaniu. Dzieje się magia na spotkaniach z Izą, a energia życiowa szybuje jak helikopter na paliwie rakietowym. Zdecydowanie polecam!
27 października 2022 Agata - Specjalista
Bardzo dobry coach
Jeżeli tylko masz chęć, by siebie odkryć i jesteś gotowy by siebie zrozumieć Iza pomoże Ci odpowiedzieć sobie na wiele trudnych pytań. Na sesji szlifowałyśmy efektywną komunikację i udzielanie informacji zwrotnej, przerabiałyśmy trudne dla mnie sytuacje i rozpracowywałyśmy moją reakcję i na nie. Sesje te pozwoliły mi także dołożyć kolejną cegiełkę do budującej się mojej samoświadomości. A dzięki zrozumieniu samej siebie zyskałam wiele spokoju. Iza jest niezwykle empatyczną osobą i taka też jest jej komunikacja. Będziesz mógł takiej właśnie komunikacji się od niej uczyć i się nią inspirować. Zawsze uśmiechnięta i bardzo pozytywna osoba, z którą sesje to sama przyjemność, a czas na nich ucieka bardzo, bardzo szybko :).
8 sierpnia 2022 Karolina - Marketing manager
Bardzo dobry coach
Nie bez powodu życie układa nam ścieżki, po których chodzimy i właśnie dlatego na mojej drodze pojawiła się Iza - uśmiechnięta, pewna siebie, pozytywna, niezwykle inteligentna i zawsze pomocna. Jeśli na nią trafiłaś, to tak właśnie miało być i czerp z tego jak najwiecej, bo jest z czego. Oprócz bogatego wachlarzu technik, ma niesamowitą intuicje, dopasowuje się do potrzeb - jest bardzo Agile :) potrafi dotrzeć do sedna problemu, dzięki temu można go rozwiązać raz i na zawsze. Potrafi tez pozwolić zrozumieć, gdzie chce się iść i dlaczego właśnie tam. Bardzo bardzo polecam :)
6 czerwca 2022 Maja - Portfolio Project Manager
Bardzo dobry coach
Sesje z Izą pozwalają mi spojrzeć na swoje sprawy z zupełnie innej perspektywie o której nigdy bym nie pomyślała. Bardzo lubię taki efekt i po kilku sesjach, widzę jak bardzo one pomogły mi w życiu zawodowym i podejściu do pracy w zespole. Iza dysponuje szerokim wachlarzem ćwiczeń, które wykorzystuje w sposób przemyślany i na podstawie analizy moich potrzeb coachingowych.
28 października 2021 Anna - Software Tester / Quality Assurance
Bardzo dobry coach
W sesjach coachingowych z Izą bardzo pomogły mi jej pogoda ducha i płynąca od niej pozytywna energia. Iza pomoga mi przemyśleć stojące przede mną wybory zawodowe i zobaczyć jakie przekonania blokują mnie w dokonaniu zmiany. Motywowała mnie i zachęcała do działania, pokazywała moje mocne strony i potencjał na którym moge budować :) Rewelacyjny jest Izy spokój i płynąca od niej harmonia, która się udzielała :)
24 czerwca 2021 Kasia - Manager
Bardzo dobry coach
Przyszedłem do Izy z szerokim wachlarzem rozterek, rzeczy które chciałbym zmienić i z jedną najważniejszą - własnym sposobem myślenia, który szkodził mi samemu i generował coraz większą frustrację. Iza potrafiła tak celnie zadawać pytania i procesować mój sposób myślenia żebym był w stanie walczyć a nawet zwalczyć negatywne ścieżki którymi błądziłem w kółko do tej pory, odzyskałem spokój, pozbyłem się frustracji i mam konkretne plany w stosunku do innych moich zagwostek. Iza jest bardzo empatyczną i miła osobą przez co aż chce się jej wygadać, nie będąc przymuszanym co ułatwia to pracę zarówno moją jak i jej. Iza zna również wiele ciekawych technik zarówno na dochodzenie sedna problemu jak i do lepszego poznawania samego siebie i skąd mogły wziąć się nasze motywacje (o których nawet nie jest się w pełni świadomym). Z czystym sercem daje najwyższą ocenę i polecam, była to bardzo przyjemna i przede wszystkim owocna współpraca i niewątpliwie jeśli będę miał jeszcze w przyszłości jakieś rozterki na swojej drodze zwrócę się do Izy ponownie!
1 kwietnia 2021 Jakub - Software Engineer
Bardzo dobry coach
Coaching uświadomił mi, że mogę poradzić sobie z różnymi ograniczeniami, które tkwią przede wszystkim w mojej głowie. Stał się lekcją przyjrzenia się sobie z dystansem i zachętą do dokonania istotnych zmian w sposobie myślenia. Iza doskonale sprawdziła się w roli coacha. Potrafiła umiejętnie i bardzo trafnie zadać odpowiednie pytania. Dzięki jej umiejętnościom znalazłam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Na spotkaniu potrafi stworzyć atmosferę wsparcia i akceptacji. Polecam Izę jako uważnego słuchacza oraz osobę motywującą do działania bez lęku przed odrzuceniem czy oceną. Z całego serca dziękuje i polecam Agnieszka Opolska
3 luty 2021 Agnieszka - nauczyciel
Bardzo dobry coach
Izę poznałam na warsztatach terapii naturalnych i od razu zapragnęłam udać się do niej na coaching. To tak cudowna, naturalna, magiczna, ciepła i kochana istota, której można powierzyć wszystko, najskrytsze zakamarki duszy.. a zarazem konkretna, umocowana, dodająca siły i sprawiająca że odkrywasz w sobie rzeczy, których nie byłaś świadoma a które podnoszą poczucie własnej wartości i samooceny. Zaczynam sesję zdołowana i smutna a kończymy parę piętr wyżej w skali samopoczucia. Iza stosuje bardzo fajne i zawsze inne narzędzia i metody coachingowe..gorąco polecam w pracy nad swoim rozwojem lub przy rozwiązywaniu życiowych problemów i wyzwań :) szkoda że wcześniej nie znałam Izy:)
22 grudnia 2020 Agnieszka - Nauczycielka
Bardzo dobry coach
Do Izy zgłosiłam się, bo chciałam popracować nad lepszą komunikacją i relacją w rodzinie. Nie miałam problemu, żeby się przed nią otworzyć- co było dla mnie ważne, bo poruszałyśmy ciężkie tematy a z natury jestem raczej nieufna. Jej wiedza i doświadczenie w połączeniu z intuicją i duchowością przyniosły cudowne efekty. Polecam współpracę z Izą.
19 października 2020 Joanna - Trener biznesu
Bardzo dobry coach
Iza jako coach wykorzystuje różne techniki by dotrzeć do sedna problemu. W przypadku, gdy nie wiedziałam jak coś "ugryźć", zawsze znalazła sposób by uzyskać odpowiedź z innej strony. Dużo mi daja spotkania z Izą, oprócz rozwoju osobistego, posunęłam się też w innych obszarach życia. Jest milą, ale bezpośrednią i konsekwentną osobą, która dodaje mi powera w moich działaniach.
22 września 2020 Ola - Commodity manager
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

ALGORYTM OSOBISTY
18 października 2022
Algorytm osobisty, swoisty patent na siebie, na swoje szczęśliwe i spełnione życie. Po co? Aby zawsze chciało nam się chcieć.
Zaufaj INTUICJI
12 marca 2021
INTUICJA - to przeczucie, jakiś wewnętrzny głos, uczucie: „wiem, że wiem, ale nie wiem skąd wiem, to co wiem”. Z języka łacińskiego Intuitius – określa także twórczą wyobraźnię, wizualizacje. Gdy coś sobie wyobrażasz, tworzysz intuicyjnie wewnętrzne obrazy. A dzięki nim, docierasz do Twojej podświadomości. Mając kontakt z podświadomością odkrywasz, co tak naprawdę potrzebujesz i co jest dla Ciebie ważne.
Jesteś Cudem JUŻ
25 listopada 2020
Jesteś doskonały w swojej istocie. A Bóg, Siła Wyższa, jakkolwiek ją pojmujesz, tak Cię kocha, że w swoim człowieczym, ograniczonym rozumie, w ogóle nie jesteś w stanie tego pojąć. Tylko Twój umysł wstrzymuje czas materializacji Twoich cudów. Dla Boskiej Siły wszystko dzieje się już i wszystko teraz masz. Więc kochaj siebie Cudzie. W każdym dialogu, najmniej pozornym, dosłysz Boski szept, odkryj swoje szczęście. Wszystko jest doskonałe już, w swoim zamyśle bezbłędne..