Izabela Zoga

Popularność: 245
Bardzo dobry coach (2)
Witam Cię :) • Porozmawiamy o Twoich marzeniach, Do jakiej codzienności goni Twoje serce? • Wydobędziesz całe mnóstwo swoich talentów i mocy, Wejdziesz w skórę kobiety szczęśliwej i niezależnej. • Odkryjesz to, co mówisz sobie w myślach, a co podcina Ci skrzydła, Zamienisz to na wspierającego kopa! • Zaczniesz budować swój nowy dzień małymi kroczkami, By za chwilę spełniać największe marzenia :) Na spotkaniach wykorzystuję: • Techniki twórczej wizualizacji, metody intuicyjne (Silva Intuition), mindfulness, transformującej obecności, radykalnego wybaczenia, coaching systemowy, techniki wdzięczności, czy ho'oponopono...wszystko, w czym jestem prywatnie zakochana ♡ • Dzięki tym wspaniałym narzędziom, wesprę Cię tak, abyś w "tu i teraz" podsłuchała, co szepcze Ci Twoja podświadomość, Twoje wewnętrzne dziecko. To właśnie w podświadomości istnieje prawdziwa skarbnica naszego istnienia i spełnienia :) COŚ O MNIE Prywatnie jestem spełnioną partnerką życiową mojego męża oraz mamą wspaniałej, już prawie nastoletniej córki. Moja pasją jest eksplorowanie wiedzy, zbieranie doświadczeń oraz aby dzielić się nimi z innymi. Fascynują mnie naturopatia i rozwój duchowy. Uwielbiam wzrastanie w grupie wspaniałych ludzi, wspólnie doświadczając piękna tego świata ☆☆☆ Codzienności dotykam empatycznie, często korzystam z intuicji. Prowadzę bloga o szczęściu „nabezludnej” oraz zamkniętą grupę na fb „Obudź w sobie Anioła”, gdzie wspieramy się od serca ♡ tam też możemy się spotkać :) To dwa miejsca, gdzie dzielę się swoimi przemyśleniami, duchowymi pozycjami książkowymi, warsztatami, czy metodami terapii naturalnych. Nie zabraknie tam również bodźców, by rozwinąć własne skrzydła, czy obudzić w sobie swoją wewnętrzną boginię :) W czasie sesji z moimi klientkami, często inspirujemy się nawzajem nowymi pomysłami, niekonwencjonalnymi projektami tak, aby zadowolić zarówno ciało, jak i duszę. Jeśli na jakiejś płaszczyźnie czujesz, że mogę Cię wesprzeć, serdecznie zapraszam na pierwszą bezpłatną rozmowę na skype: izabela.zoga :)
Kontakt
Skype: Izabela Zoga
Specjalizacje
Miasta
Wrocław, Legnica,
Coaching przez Skype: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Do Izy zgłosiłam się, bo chciałam popracować nad lepszą komunikacją i relacją w rodzinie. Nie miałam problemu, żeby się przed nią otworzyć- co było dla mnie ważne, bo poruszałyśmy ciężkie tematy a z natury jestem raczej nieufna. Jej wiedza i doświadczenie w połączeniu z intuicją i duchowością przyniosły cudowne efekty. Polecam współpracę z Izą.
19 października 2020 Joanna - Trener biznesu
Bardzo dobry coach
Iza jako coach wykorzystuje różne techniki by dotrzeć do sedna problemu. W przypadku, gdy nie wiedziałam jak coś "ugryźć", zawsze znalazła sposób by uzyskać odpowiedź z innej strony. Dużo mi daja spotkania z Izą, oprócz rozwoju osobistego, posunęłam się też w innych obszarach życia. Jest milą, ale bezpośrednią i konsekwentną osobą, która dodaje mi powera w moich działaniach.
22 września 2020 Ola - Commodity manager
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Jesteś Cudem JUŻ
25 listopada 2020
Jesteś doskonały w swojej istocie. A Bóg, Siła Wyższa, jakkolwiek ją pojmujesz, tak Cię kocha, że w swoim człowieczym, ograniczonym rozumie, w ogóle nie jesteś w stanie tego pojąć. Tylko Twój umysł wstrzymuje czas materializacji Twoich cudów. Dla Boskiej Siły wszystko dzieje się już i wszystko teraz masz. Więc kochaj siebie Cudzie. W każdym dialogu, najmniej pozornym, dosłysz Boski szept, odkryj swoje szczęście. Wszystko jest doskonałe już, w swoim zamyśle bezbłędne..
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom