Jakub Nowierski

Popularność: 38
Bardzo dobry coach (2)
Business & Life Coach, Trener Sztuki Porozumienia, Mediator - pracuję w nurcie NVC (Nonviolent Communication). Współtworzę SensuSens - Sztuka Porozumienia. Specjalizuję się w pracy z osobami DDA wspierając ich w zmianie życiowej, transformacji niesłużących przekonań i budowaniu wewnętrznego zaufania do własnych wyborów. Wspieram pary w rozwijaniu kompetencji komunikacyjnych i inteligencji emocjonalnej. Zdobyte doświadczenie w pracy biznesowej, zarządzania projektami, zespołami łączę, wprowadzając do organizacji komunikację empatyczną. Pracuję z klientami indywidualnymi, zespołami oraz jako coach on-site w firmach. Ukończyłem: Studia Podyplomowe Porozumienia bez Przemocy na Collegium Civitas w Warszawie, łącząc z umiejętnościami i doświadczeniem wyniesionym ze Szkoły Trenerów Komunikacji Opartej na Empatii w partnerstwie merytorycznym z Polskim Towarzystwem Psychologicznym, Kurs Doskonalenie Umiejętności Trenerskich i Komunikacji, Business&Life Coaching oparty na empatii, Studium Mediacji. Realizuję obecnie kursy z Systemu Wewnętrznej Rodziny I i II poziom. Doświadczenie: - pracy indywidualnej: 350 h - prowadzenia warsztatów dla zespołów i klientów biznesowych: 250 h
Kontakt
Cena
250zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Trójmiasto, Wejherowo, Reda, Rumia, Gdańsk, Gdynia, Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Bardzo rozwijajace spotkania na których zostałam wysłuchana i otrzymałam odp ,do tego praca narzędziami które pomogły odkryć nowa drogę rozwoju gdzie wcześniej nie byłabym ta droga zaintetrsowana a Kuba pokazal jaka jest tego wartosc na dalej.Wdrozylam wypracowaną metodą prob elementy treningu mentalnego i widze dla siebie ogromną wartosc.Jakub dziekuje za cierpliwość i wysłuchanie i prowadzenie w dążeniu do celu aby rozwiązanie to było wartoscia nie tylko tu i teraz ale na dluzej najlepiej na zawsze.dziekuje :)
6 września 2020 Anna - indywidualna działaln.gosp.
Bardzo dobry coach
Rozwój w bezpiecznej atmosferze, uważność, empatyczny kontakt. To pozwoliło mi, dzięki sesjom coachingowym Kuby, na nowe i bardziej świadome spojrzenie na relację ze światem, innymi ludźmi, a przede wszystkim z samą sobą. Za to wszytko bardzo dziękuję. Jeden z bardziej z efektywnych momentów w moim rozwoju i byciu w kontakcie z drugim człowiekiem. Dziękuje Kuba za bardzo wartościowy Life coaching.
22 lipca 2020 Marta - Konsultant IT
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom