Jakub Nowierski

Popularność: 225
Bardzo dobry coach (7)
Jakub Nowierski – Life & Business Coach, Mediator, Trener Sztuki Porozumienia. Współtworzę przestrzeń do pracy z klientami w ramach SensuSens – Sztuka Porozumienia. Pomagam osobom znajdującym się w zwrotnych punktach życia w poszukiwaniu swej nowej drogi,we wzmocnieniu poczucia własnej wartości i niezależności. Pracuję między innymi z osobami z DDA wspierając ich w życiowej zmianie, transformacji niesłużących przekonań i budowaniu wewnętrznego zaufania do własnych wyborów. Wspieram pary w budowaniu wzajemnego porozumienia, sposób pozwalający na połączenie bycia razem przy jednoczesnym pozostaniu sobą. Wprowadzam do organizacji komunikację konstruktywną, gdzie korzystam ze zdobytego doświadczenia w pracy biznesowej. Praktykuję tai-chi i medytacje. Wiedzę i praktyczne umiejętności zdobywałem na: Studiach Podyplomowych Porozumienie bez Przemocy na Collegium Civitas w Warszawie we współpracy z Centrum Life Coaching Polska, łącząc z umiejętnościami i doświadczeniem wyniesionym ze Szkoły Trenerów Komunikacji Opartej na Empatii w partnerstwie merytorycznym z Polskim Towarzystwem Psychologicznym, Kursie Doskonalenia Umiejętności Trenerskich i Komunikacji, studium Business&Life Coaching oparty na empatii, Studium Mediacji. Kursie Systemu Wewnętrznej Rodziny I i II poziom, udziału w wielu rozwojowych warsztatach. Z dbałości o Klientów i swój rozwój regularnie podaję moją pracę jest superwizji. Sesje prowadzę w zgodzie z kodeksami etycznymi i standardami ICF i IC. Doświadczenie: - pracy indywidualnej: 350 h - prowadzenia warsztatów dla zespołów i klientów biznesowych: 250 h
Kontakt
Cena
150zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Trójmiasto, Gdańsk, Gdynia,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Przyszłam do Jakuba z pomysłem na biznes tłumionym przez przerażenie. Zaczęliśmy od relacji z pieniędzmi i pracując na tym tematem rozebraliśmy chyba wszystko z mojej przeszłości, co nie pozwalało postawić kroku do przodu i w temacie kasy i w różnych innych. Przyszedł dzień, w którym oboje widzieliśmy, że już nie potrzebuję wsparcia w przeszłości, pora rozluźnić relacje. I kiedyś zdzwoniliśmy się omówić technikalia, teminy i takie tam. Kuba spytał po prostu jak się masz. A ja powiedziałam, z czym się właśnie boksuję. A on znów spytał czy potrzebuję wsparcia. I zajęliśmy się moją przyszłością, budowaniem, kreacją rozwiązań, które nie tylko nie tylko nie odbierają mi energii, ale wręcz mi ją dają. W zgodzie ze mną. Krystalicznie i radykalnie uczciwie. Spotkania z Kubą to dla mnie budowanie źródła mocy w samej sobie. Codziennie Ci za to dziękuję, Kuba :)
22 stycznia 2022 Kamila - CEO, Dyrektor Sprzedaży
Bardzo dobry coach
Współpraca z Jakubem to gwarancja sukcesu. Dla mnie była to podróż w głąb siebie, w zobaczenie danego zagadnienia z kilku perspektyw, które ku memu zaskoczeniu nie zawsze były jednowymiarowe w znaczeniu dobre - złe. Dziękuję Jakubie za twoją cierpliwość, uważność i wyrozumiałość oraz wsparcie kiedy go potrzebowałam.
1 września 2021 Sylwia - Indywidualna działalność gosp.
Bardzo dobry coach
Jakub potrafi stworzyć odpowiednią przestrzeń dla klienta. Dopasowane tempo, empatia (tak, tak, chłop i empatia - da się ;) ) do tego trafne pytania a czasem ćwiczenia wyginające mózg to wszystko, czego potrzebuje człowiek do samoświadomości i rozwoju.
24 czerwca 2021 Sylwia - pracownik umysłowy
Bardzo dobry coach
Wspaniały przewodnik po emocjach, cierpliwy słuchacz i przede wszystkim "pytacz", ilość zadawanych pytań kierowanych na samodzielne odpowiedzi pytanego ogromna i z każdym celnie zadanym pytaniem przybliżająca do uzyskania odpowiedzi. Niewyręczający w pracy, ale czule towarzyszący.
26 października 2020 Magdalena - pracownik umysłowy
Bardzo dobry coach
Rozpoczęłam z Kubą nasze spotkania w celu pogłębienia wiedzy o NVC, co zawsze było dla mnie interesujące, po czym płynnie wychodząc od potrzeb spotykaliśmy się w ramach life coachingu. Jakub to bardzo wszechstronnie wykształcony coach, mentor. Dzięki pasji i oddaniu do swojej pracy a także wielkiej uważności dla człowieka sprawia, że sesje z nim są wartościowymi naukami. Miałam do czynienia w życiu zawodowym z wieloma coachami jednak to Kuba jest tym, do którego wrócę z pewnością ponownie!
12 października 2020 Ania - Menadżer
Bardzo dobry coach
Bardzo rozwijajace spotkania na których zostałam wysłuchana i otrzymałam odp ,do tego praca narzędziami które pomogły odkryć nowa drogę rozwoju gdzie wcześniej nie byłabym ta droga zaintetrsowana a Kuba pokazal jaka jest tego wartosc na dalej.Wdrozylam wypracowaną metodą prob elementy treningu mentalnego i widze dla siebie ogromną wartosc.Jakub dziekuje za cierpliwość i wysłuchanie i prowadzenie w dążeniu do celu aby rozwiązanie to było wartoscia nie tylko tu i teraz ale na dluzej najlepiej na zawsze.dziekuje :)
6 września 2020 Anna - indywidualna działaln.gosp.
Bardzo dobry coach
Rozwój w bezpiecznej atmosferze, uważność, empatyczny kontakt. To pozwoliło mi, dzięki sesjom coachingowym Kuby, na nowe i bardziej świadome spojrzenie na relację ze światem, innymi ludźmi, a przede wszystkim z samą sobą. Za to wszytko bardzo dziękuję. Jeden z bardziej z efektywnych momentów w moim rozwoju i byciu w kontakcie z drugim człowiekiem. Dziękuje Kuba za bardzo wartościowy Life coaching.
22 lipca 2020 Marta - Konsultant IT
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj