Joanna RAJANG

Popularność: 2509
Bardzo dobry coach (11)
Jestem coachem, ponieważ rozkwitam, patrząc jak inni odnajdują wartości i przyjemności w swoim życiu i pracy. Coaching i wspieranie innych w rozwoju osobistym czy zawodowy stał się moją życiową pasją. Jako coach zrealizowałam ponad 2 200 godzin sesji coachingowych, zarówno w obszarze business coachingu, executive coachingu i life coachingu. Posiadam międzynarodowe certyfikaty Coacha PCC/ ICF, certyfikat coacha ICC oraz Biznes Coacha ICC. Moje doświadczenie zawodowe to ponad 18 lat wykorzystywania psychologii na rzecz rozwoju ludzi w różnych firmach i organizacjach. Prowadzę studia podyplomowe Coachingu i Coachingu biznesowego w renomowanych uczelniach. Prowadzę też szkoły coachingu dla pracowników firm, a dzięki temu widzę rozwój ludzi również w zakresie umiejętności coachingowych. Jestem założycielem grupy samorozwojowej coachów: Coach For Coach. Na co dzień dzielę się wiedzą z zakresu coachingu i jako dyrektor oddziału kujawsko-pomorskiego International Coach Federation propaguję idee coachingu gdzie tylko to możliwe. Z zawodu jestem psychologiem, doktorat obroniłam z zakresu umiejętności społecznych człowieka i ich uwarunkowań.
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Świecie, Piła, Włocławek, Grudziądz, Inowrocław, Gdańsk, Poznań, Toruń, Bydgoszcz, Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Wykształcenie
Doktor psychologii, certyfikowany coach PCC, ICC oraz Biznes Coach ICC, Praktyk NLP, Trener i doradca dla biznesu, wykładowca i odpowiedzialna za program i realizację merytoryczną studiów podyplomowych Coaching, Coaching zaawansowany, Studia menedżerskie, Psychologia w biznesie. Wspólpracuje z: WSB, UKW, UMK.

Opinie

Bardzo dobry coach
Pewnego dnia o 4.00 rano obudził mnie płacz mojej córki. Wstałam, poszłam do jej pokoju. Okazało się, że bolały ją zęby, a że miała wówczas 16 m-cy takie sytuacje zdarzały się dość często. Uspokoiłam ją i sama położyłam się do łóżka, lecz zaraz zadzwonił mój budzik... pora była wstawać i szykować się do pracy. Tego dnia koleżanka, która jest certyfikowanym coachem, zaproponowała mi spotkanie na kawę. Po nieprzespanej nocy nie miałam ochoty z nikim się spotykać. Jednak teraz stwierdzam, że to była bardzo dobra decyzja, gdyż spotkanie to było dla nie mnie niezwykłym doświadczeniem. Po rozmowie z nią uświadomiłam sobie co jest dla mnie najważniejsze i jakie są moje potrzeby. To było bardzo inspirujące. Przez kolejne miesiące spotykałyśmy się regularnie co jakieś 3-4 tygodnie. Odkryłam wówczas jaką drogą powinnam pójść by osiągnąć zamierzony cel. Przez kolejne 9 miesięcy więcej czasu poświęcałam zarówno sobie jak i mężowi oraz córce. W tym czasie dużo analizowałam, podsumowując dotychczasowy czas mojej pracy. Realizowałam różne zadania, które były stawiane na spotkaniach. Weryfikowałam plusy i minusy różnych metod i w ten sposób znalazłam rozwiązania na pokonanie własnych barier, które mnie ograniczały... a to wszystko działo się pod czujnym okiem coacha, który monitorował moje postępy... Skupiłam się na rodzinie i poświęciłam jej więcej swojej uwagi. Jednak wiedziałam już jaką drogą chcę iść by osiągnąć osobisty sukces. Życzę wam przeżycia równie pięknej przygody z coachingiem, którą może wam zagwarantować Joanna Rajang z firmy Personel System.
22 marca 2017 Agnieszka - Specjalista ds. powiązań kooperacyjnych
Coach
sprawdzam, czy faktycznie "Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha". sprawdzam, czy faktycznie "Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha"
10 marca 2017 Bardzo dobry - Coach
Bardzo dobry coach
Przeszedłem z Joanną cały proces coachingowy. To co mi się podobało to Jej aktywne słuchanie dzięki czemu mogłem lepiej zrozumieć to co siedzi w mojej głowie. Joanna w konsekwentny sposób przypominała mi na czym polega coaching dzięki czemu nie miałem żadnych wątpliwości, że odpowiedzialność za realizację celu procesu jaki sobie postawiłem jest po mojej stronie. Joanna potrafi w bardzo inteligentny i prosty sposób pomóc w przedefiniowaniu złożonych problemów, które z pozoru są nie do "rozborowania". Na każdej sesji mój coach był w 100% zaangażowany i nie odpuszczał - Szacun! :)
2 marca 2017 Artur - Kierownik Programu
Bardzo dobry coach
Osoba o rozległej wiedzy,inspirująca i totalna w swoim fachu. Rozwija poprzez przekazywanie wiedzy i zachęca do kreowania satysfakcjonującej nas rzeczywistości. Stanowczo polecam AKADEMIĘ tworzoną przez Joannęk,tóra odkrywa coaching krok po kroku i grozi potężnym procesem rozwoju osobistego :)
20 luty 2017 Monika - Branźa finansowa.
Bardzo dobry coach
Ukończyłam studia podyplomowe realizowane przez Joannę, kolejny etap mojej przygody z coachingiem to Akademia Profesional Coaching, również realizowana przez Joannę. Każdemu polecam coaching w wydaniu Joanny. Pełen profesjonalizm! wielka uwaga na klienta, słucha, wspiera, po prostu jest w każdym momencie nawet poza zjazdami. Dzięki temu, że Joanna pojawiła się w moim życiu zrealizowałam kilka celów, z którymi borykałam się od dawna i na tym nie koniec. Polecam wszystkim
5 maja 2016 Joanna - własna działalność gospodarcza
Bardzo dobry coach
Serdecznie polecam za profesjonalizm, fachowe i rzetelne podejście do klienta.Dzięki pomocy Pani Joanny nasz salon rozkwitł zyskał więcej zadowolonych klientów. Pomogła stworzyć unikalne standardy obsługi klienta które pozwoliły pracownikom stać się profesjonalistami w swojej dziedzinie.
13 stycznia 2015 Wiesława - Akademia Zdrowia
Bardzo dobry coach
Gorąco zachęcam do kontaktu z coachem Panią Joanną Rajang. W fantastyczny sposób potrafi dotrzeć do człowieka, budując atmosferę zaufania, otwartości i ogromnej życzliwości. Do tego obdarza nieskończonymi pokładami energii. Już po pierwszym spotkaniu unosiłam się kilka centymetrów nad ziemią  Jestem bardzo dumna z rezultatów sesji - dziękuję Pani Joanno za wszystko 
12 stycznia 2015 Anna - kierownik
Bardzo dobry coach
Polecam Joannę jako coacha, cała sesja była dla mnie bardzo inspirująca i rozwojowa. Pomimo ambitnych założeń, dzięki umiejętnością Joanny, udało mi się, doprowadzić do pozytywnego końca wszystkie aspekty. Nie mogłem lepiej trafić :). Dziękuję!
12 stycznia 2015 Piotr - Kierownik, branża telekomunikacyjna
Bardzo dobry coach
W chwili zawieszenie drogi zawodowej lepiej trafić nie mogłam, jak w "ręce" Joanny Rajang. Kompetentna, życzliwa, rzeczowa, konkretna, a przy tym ciepła, miła i empatyczna. Również doskonały psycholog. Zaraża optymizem i wiarą w "niemożliwe". Dzięki sesjom u Joanny, z powodzeniem uruchomiłam swoją działalność i nabrałam werwy i chęci działania na każdej płaszczyżnie życia. Dziękuję ;-)
12 stycznia 2015 Paulina - Właściciel firmy
Bardzo dobry coach
Bardzo dobry coach Pani Joanna Rajang poprowadzi każdego droga na szczyt.Kompetentna, empatyczna, pewna siebie, taktowna i pełna pozytywnej energii. Poświęca dużo czasu swojemu klientowi, słucha, wspiera, nic nie narzuca. Jest dostępna poza spotkaniami coachingowymi. Skorzystałam z jej wsparcia w obszarze rozwoju zawodowego. Rekomenduję
27 luty 2014 Jadwiga - Ekonomista
Bardzo dobry coach
Polecam niezwykle skutecznego coacha, jakim dla mnie okazała się Joanna Rajang. Jeśli chcecie doświadczyć tego, co ja, a mianowicie: inspiracji do działania, partnerskiego dialogu, a przy tym ciepła i życzliwości skontaktujcie się z Joanną! Już po jednym spotkaniu czułam taki przypływ energii, że mogłam "góry przenosić", wiedziałam, czego chcę i miałam motywację do tego, aby zaplanować jak dojść tam, gdzie pragnę. Dziękuję! oczywiście cel zrealizowany, teraz czekają kolejne :)
11 luty 2014 Katarzyna - Przezes Zarządu, branża finansowa
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Wizytówka nie uczyni Ciebie coachem
4 maja 2016
Tysiące coachów wokół mnie, każdy się przedstawia jako coach, coach z wieloletnim doświadczeniem. Na znanym portalu zakupów grupowych można „zostać coachem” za 29,90 i to brutto. Potem to i wizytówka ma uzasadnienie. Można przeczytać książkę o „zdobywaniu”, „przekraczaniu”, „osiąganiu”, o „możesz” itp. I już się nazwać coachem… I jednocześnie – jak uważam – już działać niezgodnie z etyką tego zawodu