Joanna Ritter

Popularność: 148
Bardzo dobry coach (2)
Jestem dyplomowanym coachem Uniwersytetu SWPS w Poznaniu. Pomagam ludziom w przejściu przez proces zmiany. Specjalizuję się w pracy z ludźmi, którzy chcą rzucić etat i otworzyć swoją działalność. Sama od prawie dziesięciu lat prowadzę działalność gospodarczą. Z etatu odchodziłam z objawami wypalenia zawodowego. Działalność miała dać mi wolność, a brak przygotowania do niej sprawił, że stałam się jej niewolnikiem. Coaching pozwolił mi wrócić do istotnych dla mnie wartości. Szczególnie bliscy mojemu sercu są nauczyciele i doradcy zawodowi. Prowadziłam dla nich zajęcia na studiach podyplomowych o kierunku doradztwo zawodowe. Szczególne istotne są dla nich obszary związane z poczuciem własnej wartości, z asertywnością, z pewnością siebie oraz komunikacją interpersonalną. Z racji wieloletniego doświadczenia w obszarze bankowości bardzo chętnie pracuję też z ekspertami kredytowymi i sprzedawcami. W ich przypadku bardzo dobrze sprawdzają się sesje coaching on the job. Życzliwa i szczera informacja zwrotna potrafi zasadniczo zwiększyć jakość i skuteczność spotkań sprzedażowych. W coachingu grupowym często korzystam z gry coachingowej Podróż Bohatera, która pozwala przygotować się do podjęcia wyzwania, które przed nami staje. Konwencja gry oparta jest na coachingowym modelu TGROW. Każdy etap podróży odpowiada konkretnemu elementowi tego modelu. Głównym założeniem gry jest wsparcie graczy w wyznaczaniu i osiąganiu istotnych celów lub przechodzeniu transformacji lub zmiany. Ideą gry jest wzmocnienie w graczu poczucia mocy, sprawczości oraz motywacji do działania.
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Trójmiasto, Poznań, Toruń, Bydgoszcz, Inowrocław,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Niesamowita charyzma i wiedza, a jednocześnie szczere i ludzkie podejście, dzięki czemu zajęcia były prowadzone na luzie, a nauka sama wchodziła do głowy, czyli serdecznie polecam tego coacha!!!!!!!!!! :)
31 marca 2019 Irena - bizneswomen
Bardzo dobry coach
Wspominam Panią Asię bardzo miło. To był dobrze wykorzystany czas. Pozwolił na otworzenie się i uświadomienie własnego potencjału, potrzeb i możliwości. Co istotne- z bardzo wymiernym skutkiem dla mnie. Szkoda, że w szkołach chociaż raz do roku nie możemy korzystać z doświadczenia coacha.
27 marca 2019 Jolanta - nauczyciel
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom