Joanna Ritter

Popularność: 171
Bardzo dobry coach (5)
Jestem coachem i trenerem sprzedaży oraz finansów osobistych. Mam na swoim koncie 14 lat doświadczenia w branży finansowej. Przez ostatnie 10 lat głównie pomagałam moim klientom w uzyskiwaniu kredytów hipotecznych. Dlatego chętnie pomagam początkującym ekspertom finansowym uzupełnić potrzebną wiedzę i umiejętności. Pracuję z nimi także nad odpowiednią motywacją i nastawieniem niezbędnymi do wykonywania tego zawodu. Moimi klientami są także sprzedawcy, właściciele firm i eksperci kredytowi, którym zależy na nabyciu lub uzupełnieniu kompetencji niezbędnych do zwiększenia wyników sprzedażowych. Poza tym pracuję z osobami, które zastanawiają się nad uporządkowaniem swoich finansów. Jeśli czujesz, że pieniądze gdzieś się rozchodzą, a Ty nie masz pojęcia, gdzie się podziały. To może być dla Ciebie. Jeśli nie jesteś pewny/pewna czy to dobry moment, żeby wprowadzić zmianę w zakresie finansów osobistych, skontaktuj się ze mną pomogę Ci to sprawdzić. Jeśli potrzebujesz wiedzy o zarządzaniu budżetem i wsparcia w zmianie, która Cię czeka, nie czekaj zadzwoń!!! Proponuję 30 minutową bezpłatną konsultację, podczas której ustalimy, czy i jak mogę Ci pomóc. Do usłyszenia :)
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Trójmiasto, Poznań, Toruń, Bydgoszcz, Inowrocław,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Zaplanuj szkolenie
Akademia SET
Szkoła Trenerów Biznesu
Akademia SET
kurs Coaching przedsiębiorczości
Rafał Szewczak
Uniwersytet SWPS
coaching z elementami psychologii
Master Teacher
Jacek Wolniewicz
Trener i coach sprzedaży
Jacek Wolniewicz

Opinie

Bardzo dobry coach
Asia ma tę niezwykłą zdolność, która pozwala w niezwykle krótkim czasie na otwartość i szczerość. Nie pamiętam, abym kiedykolwiek uczestniczył w tak emocjonalnych i zarazem emocjonujących warsztatach. Polecam!
2 grudnia 2020 Paweł - Trener
Bardzo dobry coach
Przeszłam u Joanny podróż bohatera. Spotkanie to dało mi pewne pole do działania i odpowiedziałam sobie na pytania, które mnie nurtowały. Spotkania te mam w głowie cały czas. Myślę, że rozwiane zostały moje wątpliwości w pewnych kwestiach. Fajny czas i warto!
24 listopada 2020 Magdalena - Współwłaściciel firmy
Bardzo dobry coach
Podróż bohatera... Joanna, a co to takiego? A to jest gra planszowa do grupowej pracy rozwojowej która pomaga wyznaczać i osiągać cele oraz przechodzić zmianę. Brzmi ciekawie, chcę wziąć w tym udział... Wziąłem zatem udział w warsztatach „Podróż bohatera” które prowadzi Joanna Ritter i jestem mile zaskoczony. Dowiedziałem się który mój cel jest naprawdę mój, dlaczego jest dla mnie ważny, co mi przeszkadza a co mnie wspiera w dążeniu do jego osiągnięcia. Uświadomiłem sobie co się zmieni jak już osiągnę swój cel oraz to, jak zmiana wpłynie na moje życie oraz co dalej. A wszystko pod opieką Joanny w miłej i bezpiecznej atmosferze przy dźwiękach spokojnej relaksującej muzyki. Joanna prowadzi warsztaty w taki sposób, że każdy z uczestników aktywnie bierze udział w grze i krok po kroku odkrywa nieodkryte. Szczerze polecam współpracę z Joanną Ritter każdemu, kto szczerze chce osiągać Swoje cele a także przejść przez zmiany z poczuciem, że są one zgodne naszymi ukrytymi pragnieniami
15 listopada 2020 Robert - Właściciel Agencji Marketingowej
Bardzo dobry coach
Niesamowita charyzma i wiedza, a jednocześnie szczere i ludzkie podejście, dzięki czemu zajęcia były prowadzone na luzie, a nauka sama wchodziła do głowy, czyli serdecznie polecam tego coacha!!!!!!!!!! :)
31 marca 2019 Irena - bizneswomen
Bardzo dobry coach
Wspominam Panią Asię bardzo miło. To był dobrze wykorzystany czas. Pozwolił na otworzenie się i uświadomienie własnego potencjału, potrzeb i możliwości. Co istotne- z bardzo wymiernym skutkiem dla mnie. Szkoda, że w szkołach chociaż raz do roku nie możemy korzystać z doświadczenia coacha.
27 marca 2019 Jolanta - nauczyciel
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj