Joanna Ritter

Popularność: 372
Bardzo dobry coach (6)
Wspieram przedsiębiorców, menedżerów i firmy w rozwoju jako konsultant, coach i trener. Partnerska relacja, atmosfera akceptacji połączona ze stawianiem wyzwań, nastawienie na osiągnięcie Twojego celu - tego możesz spodziewać się pracując ze mną. W jakich obszarach możesz liczyć na moją pomoc? - odporność psychiczna - diagnoza uznanym na świecie narzędziem MTQ Plus i rozwój odpowiednich obszarów - efektywniejsze zarządzanie sobą w czasie - asertywność w życiu osobistym i zawodowym - komunikacja interpersonalna Wierzę, że każdy człowiek ma swoje talenty i może je rozwijać. Ważne, aby je zidentyfikować i konsekwentnie je pielęgnować. W sporcie po zawodach na podium stają tylko trzy osoby, ale zgadzam się z Michaelem Johnsonem - jednym z największych sportowców na świecie, że zwycięzcami są wszyscy, którzy podczas zawodów osiągają swoje "rekordy życiowe". Ze mną możesz sięgnąć po swój "rekord życiowy". Zapraszam do kontaktu :)
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Warszawa, Łódź, Inowrocław, Trójmiasto, Poznań, Toruń, Bydgoszcz, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Szczecin,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Zaplanuj szkolenie
Akademia SET
Szkoła Trenerów Biznesu
Akademia SET
kurs Coaching przedsiębiorczości
Rafał Szewczak
Uniwersytet SWPS
coaching z elementami psychologii
Master Teacher
Jacek Wolniewicz
Trener i coach sprzedaży
Jacek Wolniewicz

Opinie

Bardzo dobry coach
Profesjonalne podejście do klienta, poświęcona uwaga oraz czas, indywidualne podejście do klienta to główny powód mojej opinii na 5. Wiedza oraz profesionalizm w tej firmie oceniam na 6+ Polecam serdecznie!
5 sierpnia 2021 Jaku - Menadżera
Bardzo dobry coach
Asia ma tę niezwykłą zdolność, która pozwala w niezwykle krótkim czasie na otwartość i szczerość. Nie pamiętam, abym kiedykolwiek uczestniczył w tak emocjonalnych i zarazem emocjonujących warsztatach. Polecam!
2 grudnia 2020 Paweł - Trener
Bardzo dobry coach
Przeszłam u Joanny podróż bohatera. Spotkanie to dało mi pewne pole do działania i odpowiedziałam sobie na pytania, które mnie nurtowały. Spotkania te mam w głowie cały czas. Myślę, że rozwiane zostały moje wątpliwości w pewnych kwestiach. Fajny czas i warto!
24 listopada 2020 Magdalena - Współwłaściciel firmy
Bardzo dobry coach
Podróż bohatera... Joanna, a co to takiego? A to jest gra planszowa do grupowej pracy rozwojowej która pomaga wyznaczać i osiągać cele oraz przechodzić zmianę. Brzmi ciekawie, chcę wziąć w tym udział... Wziąłem zatem udział w warsztatach „Podróż bohatera” które prowadzi Joanna Ritter i jestem mile zaskoczony. Dowiedziałem się który mój cel jest naprawdę mój, dlaczego jest dla mnie ważny, co mi przeszkadza a co mnie wspiera w dążeniu do jego osiągnięcia. Uświadomiłem sobie co się zmieni jak już osiągnę swój cel oraz to, jak zmiana wpłynie na moje życie oraz co dalej. A wszystko pod opieką Joanny w miłej i bezpiecznej atmosferze przy dźwiękach spokojnej relaksującej muzyki. Joanna prowadzi warsztaty w taki sposób, że każdy z uczestników aktywnie bierze udział w grze i krok po kroku odkrywa nieodkryte. Szczerze polecam współpracę z Joanną Ritter każdemu, kto szczerze chce osiągać Swoje cele a także przejść przez zmiany z poczuciem, że są one zgodne naszymi ukrytymi pragnieniami
15 listopada 2020 Robert - Właściciel Agencji Marketingowej
Bardzo dobry coach
Niesamowita charyzma i wiedza, a jednocześnie szczere i ludzkie podejście, dzięki czemu zajęcia były prowadzone na luzie, a nauka sama wchodziła do głowy, czyli serdecznie polecam tego coacha!!!!!!!!!! :)
31 marca 2019 Irena - bizneswomen
Bardzo dobry coach
Wspominam Panią Asię bardzo miło. To był dobrze wykorzystany czas. Pozwolił na otworzenie się i uświadomienie własnego potencjału, potrzeb i możliwości. Co istotne- z bardzo wymiernym skutkiem dla mnie. Szkoda, że w szkołach chociaż raz do roku nie możemy korzystać z doświadczenia coacha.
27 marca 2019 Jolanta - nauczyciel
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Zespół spójny, zespół osiągający wyniki
20 lipca 2021
Każdemu menedżerowi zależy na osiąganiu wyników, najlepiej ponadprzeciętnych wyników. Dlaczego zatem niektóre zespoły osiągają cele, a inne mimo wkładanego wysiłku nawet się do nich nie zbliżają?