Kamila Kusiak

Popularność: 1963
Bardzo dobry coach (29)
Dyplomowany Coach kariery z 7 letnim stażem w dziedzinie doradztwa i coachingu. Jest ekspertem w zakresie projektowania i realizacji programów szkoleniowych dla firm z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, sprzedaży, obsługi trudnego klienta, motywacji pracowniczej, start-up, zarządzania zespołem, zarządzania przez cele, technik sprzedaży, komunikacji w zespole, zarządzania czasem, etykiety w biznesie, kreowania wizerunku firmy i marki indywidualnej. Ponadto specjalizuje się w Marketingu, Reklamie, PR, Social Mediach oraz Brandingu w zakresie budowania profesjonalnego wizerunku marki firm. Prowadzi doradztwo i szkolenia z różnych branż i sektorów. Jest doświadczonym, praktykującym konsultantem, audytorem i mentorem specjalizującym się we wspieraniu rozwoju osobistego i zawodowego osób indywidualnych jak i Doradców oraz Coachów prowadząc Mentoring z zakresu Train the Trainer. Absolwentka licznych studiów humanistycznych na Uniwersytecie Wrocławski, Szczecińskim i Wyższej Szkole Edukacji Integracyjnej i Interkulturowej w Poznaniu, a także słuchacz wielu kursów i szkoleń z zakresu zaburzeń odżywiania, dietetyki, sprzedaży, marketingu i HR Manager Training and Development. Jest założycielem Centrum Rozwoju Integralnego, a także trenerem rozwoju osobistego oraz specjalistą z zakresu: Life coachingu, Diet coachingu, Business coachingu oraz Image Coachingu. Od 4 lat prowadzi także start-upy firm z całej Polski oraz nowoczesny sposób rekrutacji w ramach Assessment Center. Jestem osobą specjalizującą się w Coachingu od wielu lat, sama osiągając liczne sukcesy w życiu zawodowym i prywatnym, jestem osobą asertywną (ukończyłam szkolenie w tym zakresie i uczę asertywności moich klientów w dziedzinie komunikacji i odżywiania). Posiadam ogromną wiedzę na temat sposobów realizacji celów korzystając z licznych narzędzi coachingowych. Ukończyłam studia na Uniwersytecie Wrocławskim, Szczecińskiem i Wyższą Szkołę Edukacji Integracyjnej i Interkulturowej w Poznaniu. Współpracowałam z wieloma specjalistami z zakresu Coachingu, Mentoringu, Psychoterapii i Doradztwa Zawodowego. Stale kształcąc się, poszerzam grono zadowolonych i pełnych motywacji po ukończonym cyklu spotkań Klientów. Nie doradzam ani nie oceniam. To Ty wiesz najlepiej, co dla Ciebie dobre, a ja pomogę Ci to odkryć.
Kontakt
Możesz się ze mną skontaktować:
e-mail: biuro@kamilakusiak.pl
tel.: : +48 512 222 312
Skype: kamila_kusiak
https//: www.kamilakusiak.pl
lub na fb:
https://www.facebook.com/Kamila-Kusiak-Coach-Mentor-Trener-1317157384968366/
https://dobrycoach.pl/coach/kamila-kusiak
https://www.goldenline.pl/profil/jak-widza-mnie-inni
https://www.profsa.pl/eksperci/kamila-kusiak/
Specjalizacje
Miasta
Szczecin, Wrocław, Poznań, Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Co zyskasz?
Po zrealizowanym Cyklu Sesji Coachingowych doświadczysz zadowolenia z siebie, zobaczysz realne i widoczne efekty własnego działania, poszerzysz wiedzę na temat własnych zasobów i ograniczeń, uzyskasz pomoc w trudnych etapach podejmowania decyzji i docierania do celów oraz podniesiesz jakość życia stając się własnym, indywidualnym Coachem oraz Doradcą.
Jak współpracuję z firmami?
Kompleksowo wspieram firmy w dziedzinie zarządzania, tworzenia wysokiej jakości marki, odpowiedniego doboru kadry zarządzającej, szkoleń dedykowanych dla podniesienia efektywności nastawionej na rozwój i prawidłowe funkcjonowanie procesów wewnętrznych i zewnętrznych.
SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ, JEŚLI CHCESZ:
otworzyć firmę,
zarządzać firmą,
zbadać i wykorzystać potencjał pracowników,
rekrutować kadrę zarządzającą i specjalistów,
tworzyć plany sprzedażowe,
tworzyć i dbać o profesjonalną jakość marki indywidualnej oraz firmy,
zarządzać zespołem pracowników wybranych działów firmy (dz. sprzedaży, marketingu, reklamy, social media, hr, szkoleń),
zarządzać przez cele,
dowiedzieć się jak komunikować się w zespole, zarządzać czasem pracy oraz motywować i oceniać pracowników,
poznać zasady etykiety w biznesie i kreowania wizerunku w biznesie,
poznać tajniki wystąpień publicznych,
skutecznie brać udział w spotkaniach networkingowych.
Misja i cel
Moim celem jest wspieranie człowieka w pogłębianiu i poszerzanie świadomości, zachęcanie, wzmacnianie go tak, aby odkrył prawdziwego siebie, przejawiał swój potencjał i prowadził spełnione, szczęśliwe życie.
Obszar specjalizacji
rekrutacja | kompetencje miękkie | rozwój osobisty | coaching | budowanie i rozwój zespołów | projektowanie procesów HR | planowanie i rozwój kariery | wystąpienia publiczne | business savoir-vivre | dress code | social media | personal / company / employer branding | marketing | reklama | biznes plan | fundrising | skalowanie / ekspansja

Opinie

Bardzo dobry coach
Jako uczestnik grupowego szkolenia prowadzonego przez Panią Kamilę z wielką przyjemnością mogę zarekomendować prowadzone przez Nią sesje grupowe. Mimo dużej różnorodności kwalifikacji, branż i ambicji prezentowanych przez kursantów Pani Kamila potrafiła sprostać wymaganiom wszystkich uczestników prowadząc zajęcia w sposób bardzo profesjonalny i zaangażowany. Wysoki poziom energii utrzymywany w trakcie kursu zarażał optymizmem i motywacja.
20 luty 2019 Monika - Administrator sprzedaży w branży Automotive
Bardzo dobry coach
Współpracuję z Pania Kamilą na coachingu indiwidualnym, skupiającym się głównie na business coachingu łączonym z life coachingiem. Pani Kamila pomogła mi w osiągnięciu celi biznesowych związanych z moją karierą zawodową, przygotowując mnie do bardzo ważnej rozmowy kwalifikacyjnej oraz pomagła mi w relacjach ja – klient. Dzięki współpracy i pomocy Pani Kamili pracuję na stanowisku, które przynosi mi dużo satysfakcji. Mogę zdecydowanie powiedzieć, że 90% celi, zawodowych oraz osobistych, które załozyłam sobie, przy pomocy Pani Kamili zrealizowałam w przeciagu kilku miesiecy. Sposób w jaki przekazuje więdzę oraz motywuje do działania jest bardzo efektywny oraz profesjonalny. Pani Kamila używa technik oraz narzędzi, które są interesujące i zachęcające do pracy. Poza tym Pani Kamila to bardzo otwarta osoba, miło się z nią rozmawia dlatego też współpraca jest bardzo owocna. Polecam i dziękuje bardzo za współpracę.
27 listopada 2018 Lena - doradca klienta
Bardzo dobry coach
Z Panią Kamilą spotkałam się pierwszy raz na szkoleniu. Jej profesjonalizm sprawił że szkolenie było początkiem mojego rozwoju osobistego. Profesjonalistka w każdym calu. Polecam wszystkim którzy stawiają na rozwój osobisty.
29 października 2018 Karolina - Właściciel firmy
Bardzo dobry coach
Pani Kamila jest osobą posiadająca wyjątkowy dar uszlachetniania ludzi. Jej profesjonalizm, wiedza i umiejętności zawsze gwarantują szkolenia na najwyższym poziomie. Potrafi jak mało kto, wykrzesać z zespołu to, co najlepsze. Współpraca z Panią Kamilą to cudowne peregrynacje. Gorąco polecam!!!!!
21 października 2018 Mirosław - Pełnomocnik Zarządu ds. Jakości i HR
Bardzo dobry coach
Pracuję z Panią Kamilą już od wielu miesięcy, sesje indywidualne, szkolenia, start up dwóch salonów fryzjersko- kosmetycznych.Jestem bardzo zadowolona, Pani Kamila jest bardzo kompetentną osobą, Szkolenia z Nią są interesujące, a indywidualne sesje wyciągnęły mnie z wielu opresji. Zmieniła moje życie, myślenie przede wszystkim. Bardzo jestem Jej wdzięczna. Polecam.
8 października 2018 Anna - wizażystka
Bardzo dobry coach
Kamila Kusiak, to bardzo dobry coach. Profesjonalna, dobrze zorganizowana. Potrafi pomóc spojrzeć na swoje życie z lotu ptaka i porządnie zmotywować do aktywnego w nim działania. Polecam i pozdrawiam!
6 października 2018 Marta - Nauczyciel
Bardzo dobry coach
Miałam przyjemność pracować z p. Kamilą w ramach realizacji szkoleń. P. Kamila udowodniła, że jest osobą bardzo kompetentną w tym zakresie. Szkolenia przez nią przeprowadzane są ciekawe, profesjonalne - nie tylko pod kątem profesjonalnej wiedzy, której dostarcza uczestnikom szkoleń, ale także indywidualnego podejścia do każdej grupy, z którą współpracuje. Jeśli poszukujecie osoby, która poprzez swoją wiedzę i charyzmę przeprowadzi szkolenie w interesującym was zakresie, z którego naprawdę coś wyniesiecie - idealnie trafiliście :)
6 października 2018 Monika - Sourcing Partner
Bardzo dobry coach
Pani Kamila to profesjonalistka w każdym calu. Bardzo rzetelnie podchodzi do swojej pracy, nie pozostawiając zagadnień niezrozumiałymi. Łączy w sobie cechy kobiety biznesu i... człowieka takim, jakim w kontakcie z drugim człowiekiem być powinien. Słowem, szanuje czas i pieniądze swoich słuchaczy, będąc przy tym osobą kontaktową, elokwentną, energiczną i miłą.
6 października 2018 Asia - Specjalista ds. HR
Bardzo dobry coach
Współpracuję z Kamilą na coachingu indywidualnym, od pierwszej sesji poczułam ogromną motywację i siłę do działania. Pomogła mi niemalże całkiem wyeliminować moje złe nawyki, czego nie udało mi się dokonać na licznych terapiach, w których uczestniczyłam od około dziewięciu lat. Ponadto poprowadziła dla mnie i mojej firmy szkolenie zawodowe, które było bardzo intensywne, pełne przydatnych informacji. Jestem mega zadowolona z tego co nauczyła mnie Kamila. Poza tym jest świetną, energiczną i doświadczoną osobą!! Dziękuję!!
10 lipca 2018 Ala - właściciel firmy
Bardzo dobry coach
Pani Kamila to jedna z tych osób, które pojawiają się w życiu innych pozostawiając bardzo ciepły i pozytywny ślad. Cechują ją przede wszystkim profesjonalizm, obiektywizm i uczciwość. Gorąco polecam !
4 grudnia 2017 Anna - Specjalista ds. HR
Bardzo dobry coach
Pani Kamila to osoba z którą warto podjąć współpracę jeżeli liczy się dla nas profesjonalizm, pozytywna energia, wiedza, pasja i uśmiech :) na szkoleniu zostałam pozytywnie nakręcona do działania. Polecam!
13 listopada 2017 Joanna - Pracownik Administracji
Bardzo dobry coach
Profesjonalnie, uważnie, w miłej atmosferze :) Motywująco i inspirująco! Miałam przyjemność uczestniczyć jedynie w kursie prowadzonym przez Panią Kamilę, ale gdybym miała wybierać osobistego coacha, nie miałabym wątpliwości kogo wskazać :)
16 października 2017 Marta - przedstawiciel biura podróży
Bardzo dobry coach
Pełna energii i bardzo kompetentna osoba. Zaskakujące pomysły i praca "na żywym organizmie" sprawia, że szkolenia z Panią Kamilą to rewelacyjna pomoc w rozwiązywaniu trudnych przypadków czy znalezieniu dalszej ścieżki rozwoju zarówno marki jaki i osobistego. Najlepszy motywator - poczujecie jakby ktoś wpompował w Wasze żyły paliwo rakietowe :) Gorąco polecam!!!!!
2 października 2017 Agnieszak - Specjalista ds. marketingu
Bardzo dobry coach
Pani Kamila to ciepła, wspaniała osoba pełna empatii i zrozumienia. Nie ocenia, jest za to cierpliwa i podąża za klientem. Bardzo mi pomogła mimo, że rozmawiałyśmy tylko przez telefon. Serdecznie polecam :-)
31 lipca 2017 Małgorzata - Nauczyciel wychowania przedszkolnego
Bardzo dobry coach
Pani Kamila jest fantastyczna w tym co robi. Jest osobą pełną pasji, energii i zaangażowania. Tą niesamowitą energię przekazuje na ludzi z którymi współpracuje. Szkolenie z nią to mega przyjemność a przede wszystkim wiedza praktyczna, którą się chętnie dzieli. Zdecydowanie polecam!!!
23 maja 2017 Agnieszka - Manager
Bardzo dobry coach
Pani Kamila to profesjonalistka w każdym calu, świetnie zorganizowana, energiczna, posiadająca ogromną wiedzę i doświadczenie i znająca się na swoim fachu, zarażająca swoim optymizmem i pozytywnym nastawieniem do świata i drugiego człowieka. To nie tylko świetny coach, mentor, terapeuta, ale przede wszystkim ciepła i życzliwa osoba, gotowa pomóc w każdej sytuacji. Współpraca z nią była niezwykle cennym i dobrym doświadczeniem, dzięki terapii i spotkaniom z Panią Kamilą uporałam się z wieloma problemami i trudnymi kwestiami, z którymi od dłuższego czasu nie mogłam sobie sama poradzić, zyskałam także nowe spojrzenie na otaczający mnie świat, pewność siebie, wiarę we własnie możliwości, motywację do działania, dobrą energię, nowe - lepsze podejście i nastawienie do życia. Bardzo cieszę się, że zdecydowałam się na sesje z Panią Kamilą, to był bardzo dobry krok w moim życiu. Szczerze polecam każdemu, kto szuka i potrzebuje porad, pomocy i profesjonalnego wsparcia, Pani Kamila na pewno wyciągnie pomocną dłoń i zmieni Twoje życie na lepsze! :)
8 października 2016 Ismena - Tłumacz, nauczyciel/lektor j. niemieckiego
Bardzo dobry coach
Na kurs do Pani Kamili trafiłam zupełnie przypadkowo-dzięki fundacji wspierającej osoby niepełnosprawne. Był to akurat bardzo trudny okres w moim życiu związany ze zdrowiem zarówno fizycznym jak i psychicznym. Bardzo się bałam, że sobie nie poradzę. Jednakże postawa Pani Kamili, sposób prowadzenia zajęć oraz zarażająca energia sprawiły, iż uwierzyłam, że moje życie zawodowe nie jest zakończone i mogę działać na rynku pracy pewnie dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu. Kurs uczył bowiem nie tylko teorii, ale także zawierał zadania praktyczne, dzięki czemu można było poznać proces rekrutacji zarówno od strony kandydata do pracy jak i rekrutera. Mnie dało to też coś więcej. Otworzyłam się i zaczęłam pokonywać własne lęki. Efekt? Znalazłam pracę zgodną z kwalifikacjami i mam zamiar dalej się rozwijać. Dziękuję bardzo za wiedzę, umiejętności i terapię jednocześnie :)
10 lipca 2016 Karolina - Specjalista ds. rekrutacji
Bardzo dobry coach
Pani Kamila - niesamowity wulkan energii , ogromne doświadczenie , które z łatwością umie przekazać i zarazić pozytywną energią wszystkich w koło. Bardzo wnikliwa i uważna umiejąca słuchać. Bardzo Bardzo POLECAM :)
6 lipca 2016 Paulina - doradca zawodowy
Bardzo dobry coach
Pani Kamila emanuje pozytywną energią. Świetnie motywuje do działania. Doskonale zorganizowana. Skutecznie przekazuje jak planować i osiągać sukces osobisty i zawodowy. Posiada spory zasób doświadczenia trenerskiego. Jest osobą godną zaufania. Profesjonalistka o nienagannej aparycji. Z przyjemnością będę kontynuował dalszą współpracę.
4 lipca 2016 Krystian Maćkowiak - NAUCZYCIEL
Bardzo dobry coach
Energia, doświadczenie, profesjonalizm i mocny, niski głos, który ułatwia słuchanie i pracę z Panią Kamilą. Zawsze przygotowana, chętna do udzielania pytań. Prowadzony przez nią kurs Specjalisty ds. HR przygotowany był skrupulatny, rzeczowy, konkretny. Zdecydowanie polecam! ;)
27 czerwca 2016 Ewelina - nauczyciel/ lektor j.angielskiego
Bardzo dobry coach
Brałam udział w szkoleniu prowadzonym przez Panią Kamilę. Bogata wiedza, doświadczenie zawodowe, energia, zaangażowanie oraz komunikatywność sprawiają, że wiedza, którą przekazuje Pani Kamila jest na wysokim poziomie oraz dostarcza mnóstwo materiałów do nauki wykraczające poza obszar danej dziedziny. Jestem bardzo zadowolona z udziału w szkoleniu prowadzonym przez Panią Kamilę oraz stanowczo polecam.
26 czerwca 2016 Edyta - Kierownik
Bardzo dobry coach
Jeśli wydaje Ci się, że to co robisz w życiu straciło sens oraz cel, Jeśli cieszysz się na zewnątrz, a nie na duszy, to jest to odpowiedni moment, aby spotkać się z Panią Kamilą. Wystarczy parę zadanych pytań przez Panią Kamilę, a można odzyskać grunt pod nogami i ruszyć dalej działać z jeszcze większą energią. Pani Kamila jest profesjonalistką w swoim zawodzi, ale przede wszystkim człowiekiem, który pragnie pomóc drugiej osobie. Z czystym sumieniem polecam Wszystkim:)
26 czerwca 2016 Małgorzata - studentka
Bardzo dobry coach
Bardzo polecam kursy-szkolenia z Panią Kamilą, nie tylko można wynieść wiedzę teoretyczną ale i zdobyć praktykę i doświadczenie. Można się dzięki temu odpowiednio ukierunkować na przyszłość. Sama Pani Kamila jest osobą z dużą ilością pozytywnej energii, młodą, ambitną, pracowitą, zarażającą swoim nastawieniem innych.
25 marca 2016 Jessica - Specjalista ds. Rekrutacji z językiem niemieckim
Bardzo dobry coach
Pani Kamila jest osobą konkretną i energiczną. Stosowanymi technikami i swoją osobowością zagrzewa do zmiany i pilnuje efektów. Jest to prawdziwa praca wymagająca dyscypliny i wglądu w siebie. W moim wypadku takie podejście okazało się bardzo skuteczne by lepiej poznać siebie i odważyć na wyjście z błędnego koła przeszłości. Polecam sesję coachingowe z Panią Kamilą!
29 luty 2016 Ewa - Manager Zespołu
Bardzo dobry coach
Wnikliwość Kamili w trakcie wspólnej pracy jest stałym elementem zaskoczenia. Z pojedynczych zlepków wypowiedzi tworzy kaskady znaczeniowe oświetlające osobiste zagadnienia w sposób, który otwiera oczy i daje podwaliny do potężnych zmian. Z każdym spotkaniem dociera się do nowych wyzwań, do nowych planów, do nowych celów i ostatecznie do realizacji marzeń. Niesamowitym i najczenniejszym doświadczeniem jest możliwość zobaczenia siebie w odbiciu jej oczu, które cały czas spoglądają na Ciebie jak na człowieka, który jest w stanie osiągnąć wszystko. Często ten wzrok daje dużą porcje motywacji do przełamywania kolejnych barier.
21 luty 2016 Grzegorz - Student
Bardzo dobry coach
Kamila jest niesamowitym człowiekiem. Coach w pełnym tego słowa znaczeniu - wyciągnęła mnie z bardzo zaawansowanej nerwicy, następnie wskazała mi na to jak mam myśleć i planować swoje życie aby podążało ono na moja korzyść. Dzięki sesjom uzyskałam kontrolę nad własnym życiem i ciałem, i dodatkowo mam wiarę w siebie i dużo motywacji do działania. Moje życie odmieniło się zupełnie! Dziękuję Ci Kamila z całego serca.
12 luty 2016 Klara - Adwokat
Bardzo dobry coach
Jestem pod ogromnym wrażeniem sesji coachingowych, które prowadziła Kamila. Nasze spotkania zaowocowały podjęciem ogromnych zmian w moim życiu. Kamila to coach, który swoimi pytaniami trafia w sedno. Podczas sesji czułam się bezpiecznie i komfortowo. Odbyłyśmy razem 8 sesji,po których widzę ogromną zmianę w swoim zachowaniu i postrzeganiu siebie oraz świata. Mogę z pełną świadomością polecić ją jako Coacha!
2 luty 2016 Anna - Menadżer
Bardzo dobry coach
Kamila to profesjonalistka, ktora potrafi swietnie poprowadzic sesje coachingowa, doskonale posluguje sie technikami motywujacymy do ogolnego rozwoju. Na jej sesjach možna odnalezc swoja droge rozwoju oraz wyznaczyc cele, ktore krok po kroku bedzie mozna realizowac. Sposob prowadzenia sesji jest bardzo przyjemny, pozwala na otworzenie sie na przyszlosc, wzmacnia poczucie wlasnej wartosci oraz uswiadamia, co jestesmy w stanie osiagnac w naszym zyciu. Bardzo serdecznie polecam :i)
2 luty 2016 Jola - Pedagog
Bardzo dobry coach
Świetna i energiczna osoba, zarażająca pozytywną energią i radością do świata. Świetny słuchacz i mentor. Na kazdym spotkaniu omawialismy inna dziedzine zycia, dzieki czemu poprawilem komfort swojego zycia na wielu plaszczyznach. Szczerze polecam !
2 luty 2016 Marcin - Fizjoterapeuta
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj