Karolina Stefańska

Popularność: 354
Bardzo dobry coach (10)
Witaj, Jako coach, wspieram osoby, które realizując cele narzucone przez innych, często zapominają o swoich własnych potrzebach. W trakcie wspólnej pracy przyglądamy się różnym obszarom życia, dążąc do przywrócenia równowagi pomiędzy spełnianiem oczekiwań zewnętrznych a troską o własne cele i dobrostan. Moją rolą jest pomóc zidentyfikować kluczowe wartości, wyznaczyć właściwy kierunek oraz opracować spersonalizowany plan działania, umożliwiający osiągnięcie pożądanych celów. Jeśli odczuwasz gotowość lub potrzebę wyjścia z utartych schematów, moją misją jest być dla Ciebie wsparciem. Opierając się na podejściu coachingowym, unikam udzielania konkretnych porad czy wskazań dotyczących tego, co jest najlepsze. Wierzę, że to, co jest dobre dla mnie, może nie być takie dla innych. Jestem certyfikowanym coachem z akredytacją ACC ICF oraz trenerem biznesu. Mam za sobą siedemnaście lat praktyki w sektorze lotniczym jako Szefowa Pokładu, Trener i Menedżer bazy lotniczej. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu szkoleń o tematyce lotniczej, rekrutacji na stanowisko personelu pokładowego i szefów/szefowych pokładu, a także w zarządzaniu dużym zespołem. Brałam udział projektach rozwojowych o zasięgu międzynarodowym dedykowanym rozwojowi Menedżerów, którzy zarządzają dużymi zespołami personelu pokładowego. Swoją wiedzę wciąż poszerzam, studiuję psychologię i jestem praktykiem Mindfulness. Moja strona karolinastefanska.pl
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Koszalin, Trójmiasto, Gdynia, Sopot, Gdańsk,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Dzięki Pani Karolinie z uśmiechem na ustach idę do pracy. Nie ukrywam, że w momencie rozpoczęcia terapii nie byłam pewna, czy podążam właściwa droga. Dzięki Pani Karolinie wiem już, ze tak jest. Uwierzyłam w siebie, uwierzyłam, ze to co robię ma sens i daje mi dużo motywacji i radości. Bardzo dziękuje i każdemu, kto zmaga się z tzw wypaleniem zawodowym i nie tylko serdecznie polecam. Dziękuje Pani Karolino, za wszystko!
24 sierpnia 2023 KSS - Branża medyczna
Bardzo dobry coach
Karolina uświadomiła mi, że droga, którą podążam nie koresponduje z moimi potrzebami. Dzięki jej pytaniom, po głębokiej refleksji znalazłam odpowiedni kierunek. Dziękuję za pomoc, której mi udzieliłaś, za to, że mogę teraz rozpocząć nowy rozdział swojej zawodowej historii w zgodzie ze sobą.
1 marca 2022 Natalia - Lekarz
Bardzo dobry coach
Stosujac rozmaite techniki coachingowe Karolina pomogla podjac mi wazne decyzje zawodowe. Dzieki jej wsparciu, motywacji, umiejetnosci sluchania i zadawania odpowiednich pytan bylem w stanie odpowiedziec sobie na pytanie czego chce i podjac odpowiednie decyzje dzieki czemu moje zycie zmienilo sie 360 stopni. Zdecydowanie polecam!
12 stycznia 2022 Marcin - Kierownik zespolu
Bardzo dobry coach
Sesje z Karoliną dla mnie zawsze były otwierające - dosięgały sedna, którego istnienia nie podejrzewałam, albo tez uruchamiały emocje, których wcześniej nie potrafiłam poczuć. Bardzo dobrze mi robiły. Z całego serca polecam! Ja spotykałam się online i mimo początkowych oporów do takiego sposobu, okazało się że sprawdza się idealnie.
20 października 2021 Ewa - Kierownik działu audytu
Bardzo dobry coach
Karolina is a fantastic coach. She is attentive and non-judgemental. She will ask the right questions when necessary. She assisted me in making some key decission in my professional life and owing to the conversations with Karolina I was actually able to make them. She has a very friendly and professional attitude. Hugely recommended for life and business coaching, especially for development in managerial roles.
21 września 2021 Agnieszka Tyczyńska - EFL specialist
Bardzo dobry coach
Coaching z Karoliną to doświadczenie pełne akceptacji i poczucia bezpieczeństwa oraz zaufania. Karolina poprzez otwarte pytania i przy użyciu wielu wartościowych narzędzi umożliwiła mi lepsze poznanie samej siebie oraz słuchanie swoich potrzeb. Trafiała idealnie w najistotniejsze treści, z wyczuciem podążając za mną! Z całego serca polecam!
17 września 2021 Agata - Specjalista ds. HR
Bardzo dobry coach
Karolina jest ciepłą i miłą osobą, na spotkaniu potrafi stworzyć atmosferę wsparcia i akceptacji. Dzięki naszym spotkaniom znacznie poprawiła się moja samoocena. Podczas sesji zapoczątkowaliśmy wiele istotnych procesów zmian dla mnie a w szczególności budowanie pewności siebie i rozwijanie umiejętności radzenia sobie w sytuacjach stresowych. Po zakończeniu sesji czuje pewność i motywacje do dalszego rozwoju i pracy nad sobą.
9 września 2021 Paulina - Line trainer
Bardzo dobry coach
Jako osoba pracująca ponad 8 lat w handlu spotkałam się z wypaleniem zawodowym. P. Karolina otworzyła mi głowę i pokazała jak w inny sposób mogę postrzegać swoją pracę. Teraz do firmy chodzę z uśmiechem na twarzy. Za to jestem bardzo wdzieczna
23 sierpnia 2021 Ela - Ekspert ds. Sprzedaży
Bardzo dobry coach
Kilka sesji z Karoliną zmieniło mi perspektywę patrzenia na problem z którym przyszedłem. Karolina to osoba cierpliwa , która z pełną uważnością słucha. Polecam za życzliwość, zaangażowanie i zaopiekowanie się moją osobą.
23 sierpnia 2021 Jurek - przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Pani Karolina bardzo mi pomogła. Dzięki coachingowi zyskalam dużo motywacji i osiągam lepsze wyniki, co w pracy sprzedawcy przekłada się na lepsze zarobki ;) Gorąco polecam wszystkim Panią Karolinę!!!
22 sierpnia 2021 Ania - Konsultant ds. sprzedaży
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Badanie
25 luty 2024
W ramach badań rynku, które przeprowadzam sama i na potrzeby własnego biznesu coachingowego, szukam osób, które realizując narzucone im cele, często zapominają o swoich własnych potrzebach
Wewnętrzny sabotażysta
7 sierpnia 2023
Co mówi Ci Twój wewnętrzny sabotażysta kiedy na drodze pojawiają się nowe marzenia, cele?
Podróż/ Journey
2 lipca 2023
To nie jest łatwa droga- dlatego nie wszyscy w nią wyruszają. It is not easy trip - that's why not everyone starts it.
Przypływ i odpływ/ Ebb and flow
14 lipca 2022
Jeszcze do niedawna myślałam, że zawsze trzeba "coś robić" ,że nie wypada być "nieproduktywnym" i wręcz grzechem jest marnować czas na rzeczy, które niczego nas nie uczą.............