Karolina Stefańska

Popularność: 155
Bardzo dobry coach (4)
Dzień dobry :) Witam na mojej stronie. Jako coach bardzo dużą uwagę poświęcam na budowaniu zaufania co jest podstawą sesji coachnigowych. Działam według standardów etycznych kodeksu ICF ( International Coaching Federation). Wierzę w ludzi i w to że mogą osiągnąć cele, które na chwilę obecną wydają się być dalekie i iluzoryczne. Sesje pozwolą Ci przyjrzeć się Twoim zasobom, rozwinąć kompetencje i uwolnić potencjał. Podczas naszych spotkań to Ty jesteś najważniejsza/y i możesz liczyć na moje wsparcie i bezstronność. Jestem: - certyfikowanym coachem w trakcie akredytacji ACC ICF, - trenerem certyfikowanym jako Business Trainer oraz International Trainer z doświadczeniem około 1000 godzin szkoleniowych na ziemi jak i w powietrzu, - managerem, z 15 letnim doświadczeniem w branży lotniczej ( jako Trener, Instruktor i Manager), - zarządzam dużym zespołem i rekrutuję. Współpracuję między innymi z członkami personelu pokładowego, wspieram w rozwoju i pomagam odnaleźć nową ścieżkę. Serdecznie zapraszam na sesję wstępna- bezpłatne, niezobowiązujące spotkanie podczas którego będziemy mieć okazję porozmawiać o Twoich potrzebach, a także się poznać. Spotkanie to jest dla Ciebie abyś mogła/mógł zadecydować czy chcesz rozpocząć ze mną współpracę. Do zobaczenia.
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Trójmiasto, Gdynia, Sopot, Gdańsk, Koszalin,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Karolina jest ciepłą i miłą osobą, na spotkaniu potrafi stworzyć atmosferę wsparcia i akceptacji. Dzięki naszym spotkaniom znacznie poprawiła się moja samoocena. Podczas sesji zapoczątkowaliśmy wiele istotnych procesów zmian dla mnie a w szczególności budowanie pewności siebie i rozwijanie umiejętności radzenia sobie w sytuacjach stresowych. Po zakończeniu sesji czuje pewność i motywacje do dalszego rozwoju i pracy nad sobą.
9 września 2021 Paulina - Line trainer
Bardzo dobry coach
Jako osoba pracująca ponad 8 lat w handlu spotkałam się z wypaleniem zawodowym. P. Karolina otworzyła mi głowę i pokazała jak w inny sposób mogę postrzegać swoją pracę. Teraz do firmy chodzę z uśmiechem na twarzy. Za to jestem bardzo wdzieczna
23 sierpnia 2021 Ela - Ekspert ds. Sprzedaży
Bardzo dobry coach
Kilka sesji z Karoliną zmieniło mi perspektywę patrzenia na problem z którym przyszedłem. Karolina to osoba cierpliwa , która z pełną uważnością słucha. Polecam za życzliwość, zaangażowanie i zaopiekowanie się moją osobą.
23 sierpnia 2021 Jurek - przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Pani Karolina bardzo mi pomogła. Dzięki coachingowi zyskalam dużo motywacji i osiągam lepsze wyniki, co w pracy sprzedawcy przekłada się na lepsze zarobki ;) Gorąco polecam wszystkim Panią Karolinę!!!
22 sierpnia 2021 Ania - Konsultant ds. sprzedaży
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj