Karolina Stefańska

Popularność: 334
Bardzo dobry coach (9)
Witaj, Jako coach, pracuję z osobami, które utknęły na pewnym etapie swojego życia, zastanawiają się jaki powinien być ich następny krok i czują gotowość/potrzebę wyjścia z utartych schematów. Pomagam zrozumieć co jest dla nich najważniejsze, obrać odpowiedni kierunek i ułożyć zgodny z nimi plan działania, dzięki któremu znajdą to czego szukają i pragną. Jeżeli masz wrażenie że Twoje życie biegnie obok, a czas przelatuje Ci przez palce - zapraszam do współpracy. Na bezpłatnej sesji wstępnej, bez zobowiązań opowiem Ci jak pracuję i jak coaching może Cię wzmocnić. Działam według standardów etycznych kodeksu ICF ( International Coaching Federation). Mam na imię Karolina i jestem: - certyfikowanym coachem z akredytacjią ACC ICF, - trenerem certyfikowanym jako Business Trainer oraz International Trainer z doświadczeniem około 1000 godzin szkoleniowych na ziemi jak i w powietrzu, - managerem, z 15 letnim doświadczeniem w branży lotniczej ( jako Trener, Instruktor i Manager), - zarządzam dużym zespołem i rekrutuję. Współpracuję między innymi z członkami personelu pokładowego, wspieram w rozwoju i pomagam odnaleźć nową ścieżkę. Serdecznie zapraszam na sesję wstępna- bezpłatne, niezobowiązujące spotkanie podczas którego będziemy mieć okazję porozmawiać o Twoich potrzebach i celach. Spotkanie to jest dla Ciebie abyś mogła/mógł zadecydować czy chcesz rozpocząć ze mną współpracę. Do zobaczenia.
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Trójmiasto, Gdynia, Sopot, Gdańsk, Koszalin,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Karolina uświadomiła mi, że droga, którą podążam nie koresponduje z moimi potrzebami. Dzięki jej pytaniom, po głębokiej refleksji znalazłam odpowiedni kierunek. Dziękuję za pomoc, której mi udzieliłaś, za to, że mogę teraz rozpocząć nowy rozdział swojej zawodowej historii w zgodzie ze sobą.
1 marca 2022 Natalia - Lekarz
Bardzo dobry coach
Stosujac rozmaite techniki coachingowe Karolina pomogla podjac mi wazne decyzje zawodowe. Dzieki jej wsparciu, motywacji, umiejetnosci sluchania i zadawania odpowiednich pytan bylem w stanie odpowiedziec sobie na pytanie czego chce i podjac odpowiednie decyzje dzieki czemu moje zycie zmienilo sie 360 stopni. Zdecydowanie polecam!
12 stycznia 2022 Marcin - Kierownik zespolu
Bardzo dobry coach
Sesje z Karoliną dla mnie zawsze były otwierające - dosięgały sedna, którego istnienia nie podejrzewałam, albo tez uruchamiały emocje, których wcześniej nie potrafiłam poczuć. Bardzo dobrze mi robiły. Z całego serca polecam! Ja spotykałam się online i mimo początkowych oporów do takiego sposobu, okazało się że sprawdza się idealnie.
20 października 2021 Ewa - Kierownik działu audytu
Bardzo dobry coach
Karolina is a fantastic coach. She is attentive and non-judgemental. She will ask the right questions when necessary. She assisted me in making some key decission in my professional life and owing to the conversations with Karolina I was actually able to make them. She has a very friendly and professional attitude. Hugely recommended for life and business coaching, especially for development in managerial roles.
21 września 2021 Agnieszka Tyczyńska - EFL specialist
Bardzo dobry coach
Coaching z Karoliną to doświadczenie pełne akceptacji i poczucia bezpieczeństwa oraz zaufania. Karolina poprzez otwarte pytania i przy użyciu wielu wartościowych narzędzi umożliwiła mi lepsze poznanie samej siebie oraz słuchanie swoich potrzeb. Trafiała idealnie w najistotniejsze treści, z wyczuciem podążając za mną! Z całego serca polecam!
17 września 2021 Agata - Specjalista ds. HR
Bardzo dobry coach
Karolina jest ciepłą i miłą osobą, na spotkaniu potrafi stworzyć atmosferę wsparcia i akceptacji. Dzięki naszym spotkaniom znacznie poprawiła się moja samoocena. Podczas sesji zapoczątkowaliśmy wiele istotnych procesów zmian dla mnie a w szczególności budowanie pewności siebie i rozwijanie umiejętności radzenia sobie w sytuacjach stresowych. Po zakończeniu sesji czuje pewność i motywacje do dalszego rozwoju i pracy nad sobą.
9 września 2021 Paulina - Line trainer
Bardzo dobry coach
Jako osoba pracująca ponad 8 lat w handlu spotkałam się z wypaleniem zawodowym. P. Karolina otworzyła mi głowę i pokazała jak w inny sposób mogę postrzegać swoją pracę. Teraz do firmy chodzę z uśmiechem na twarzy. Za to jestem bardzo wdzieczna
23 sierpnia 2021 Ela - Ekspert ds. Sprzedaży
Bardzo dobry coach
Kilka sesji z Karoliną zmieniło mi perspektywę patrzenia na problem z którym przyszedłem. Karolina to osoba cierpliwa , która z pełną uważnością słucha. Polecam za życzliwość, zaangażowanie i zaopiekowanie się moją osobą.
23 sierpnia 2021 Jurek - przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Pani Karolina bardzo mi pomogła. Dzięki coachingowi zyskalam dużo motywacji i osiągam lepsze wyniki, co w pracy sprzedawcy przekłada się na lepsze zarobki ;) Gorąco polecam wszystkim Panią Karolinę!!!
22 sierpnia 2021 Ania - Konsultant ds. sprzedaży
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Przypływ i odpływ/ Ebb and flow
14 lipca 2022
Jeszcze do niedawna myślałam, że zawsze trzeba "coś robić" ,że nie wypada być "nieproduktywnym" i wręcz grzechem jest marnować czas na rzeczy, które niczego nas nie uczą.............