Katarzyna Habowska

Popularność: 669
Bardzo dobry coach (4)
Zdobyłam certyfikat EPC po ukończeniu kompleksowego kursu prowadzonego przez Erickson College International ( "The Art and Science of Coaching") jednego z najbardziej rozpoznawalnych w międzynarodowym środowisku coachów akredytowanych programów szkoleniowych. Posiadam certyfikat ukończenia studiów podyplomowych z zakresu coachingu oraz dyplom ukończenia projektu „Coaching –innowacja w zarządzaniu, inspiracja w rozwoju” Jestem certyfikowanym Konsultantem Zarządzania Wiedzą, co oznacza, że zajmuje się doradztwem dla firm w zakresie zarządzania wiedzą. Od 18 lat pracuje w korporacjach i we własnych projektach, zmieniając branże i środowisko dobrze poznałam specyfikacje w różnych miejscach na rynku pracy. To co mnie wyróżnia wśród innych coachów to inspirujące procesy coachingowe stworzone dla aktywnych, przedsiębiorczych kobiet, które stawiają na swój rozwój. Coaching ze mną to podróż do korzeni swoich wartości, a potem mocny motywacyjny kopniak byś co przegadasz wdrożył w życie! W 2009 roku odnalazłam swoje powołanie w coachingu, który poznałam jako klientka, co zaowocowało wieloma pozytywnymi zmianami w moim życiu. Mam Mini Morrisa, możecie mnie spotkać w zielonym cudeńku na krakowskich ulicach. Akumulatory ładuję na rockowych koncertach, od lat nieprzerwanie jestem wierną fanką Krzysztofa Grabaża Grabowskiego. Lubię pisać stąd pomysł na prowadzenia bloga. Pisząc stawiam na autentyczność i szczerość, więc to dobre miejsce aby mnie lepiej poznać. Moja pasja to rysunek, od 3 lat z powodzeniem szlifuję swój warsztat. Do życia podchodzę z łagodnością, wierząc, że aby osiągnąć pełnie szczęścia, nie od razu trzeba wskakiwać w ‚nowe”, a wystarczy spojrzeć na „stare” w nowy sposób.
Kontakt
696 469 954 lub katarzyna.habowska@gmail.com
Specjalizacje
Miasta
Warszawa, Kraków,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Rok temu skorzystałam z serii spotkań z Kasią w celu doprecyzowania planów związanych z pracą i zmiany ścieżki zawodowej. Wspólnie stworzyłyśmy plan działania, który udało mi się zrealizować. Osiągnęłam zamierzone cele i wszystko ułożyło się dokładnie tak jak chciałam. Polecam wszystkim zainteresowanych zmianą współpracę z Kasią, która nie tylko potrafi uważnie słuchać innych, ale również podąża za potrzebami swoich klientów.
18 marca 2023 Magdalena - psychoterapeuta/nauczyciel
Bardzo dobry coach
Kasia zainspirowała mnie do małych zmian, które przyniosły ogromne efekty. Pomogła nazwać problemy, a później znaleźć najlepsze rozwiązania. Sesje były ciekawe, za każdym razem odkrywałam nowe „ja”, które chętnie wspierałam w rozwoju, w efekcie jest nowa praca i nowa pasja. Dzięki kursowi z Kasią uwierzyłam ze mogę…. i zrobiłam to! Kasiu dziękuje!
25 kwietnia 2022 Patrycja - Specjalistka - Administracja Publiczna
Bardzo dobry coach
Kasia jest bardzo empatyczną i wspierającą towarzyszką. Pomogła mi nazwać i sprecyzować ważne dla mnie w tamtym czasie cele, a także poprzyglądać się co może się pod nimi kryć. Polecam wszystkim, którzy chcą w empatycznym kontakcie lepiej poznać siebie.
11 kwietnia 2022 Justyna - Prawnik
Bardzo dobry coach
Dzięki Pani Kasi, określiłam priorytety swojego biznesu od nowa. Pomogła mi poukładać cele i stworzyć plan długofalowy na ich zrealizowanie. Dziękuje za poświęcony czas i masę inspiracji.
6 kwietnia 2022 Agata - Menager
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj