Lidia Kućmierz

Popularność: 370
Bardzo dobry coach (5)
Dzień dobry, czy myślałeś kiedyś jak zmieniłoby się Twoje życie gdybyś miał osobistego trenera szczęścia? Pomagam ludziom przeżyć życie szczęśliwie, bo najnowsze badania dowodzą, że każdy może podnieść swój poziom szczęśliwości. Mój kurs sprawi, że zaczniesz dostrzegasz w swoim życiu wszystkie możliwości i cieszyć się z życia. Będziesz dziękował, że trafiłeś na mnie i było wolne miejsce dla Ciebie, bo to kolejny dowód na to, że jednak jesteś szczęściarzem. Moja definicja szczęścia: Delektować się życiem zgodnym ze swoimi wartościami. Poniżej możesz przeczytać opinię niektórych kursantów, którzy chcieli być szczęśliwi i zdecydowali się na współpracę ze mną. Nie do przecenienia jest ich wysiłek jaki włożyli w przekraczanie swoich barier i chciałam im tu też podziękować za to, że zaufali mi i odważyli się na wyjście ze złudnej klatki i wypłynąć na szerokie wody, zdecydowali się zrealizować swoje marzenia. Przeczytaj jak ich decyzja i współpraca ze mną zmieniła ich życie. Jeśli nie masz przekonania do coachów, to świetnie Cię rozumiem, ale nie wszyscy coachowie są praktykami. Ja jestem praktykiem, który wciąż trenuję szczęście w swoim życiu zawodowym i prywatnym. Indywidualny kurs, dopasowany do Twoich potrzeb jest możliwy telefonicznie lub przez inne komunikatory (np. messenger). Treningi odbywają się raz w tygodniu w dogodnym dla Ciebie i mnie terminie. Jednym z ważnych umiejętności, której możesz się nauczyć już dzisiaj jest medytacja, bo stworzyłam kurs dla początkujących. Jest on w formie audiobooka. Ma tytuł: "Kursu dla zabieganych" i jest dostępny w serwisie Audioteka: https://audioteka.com/pl/audiobook/kurs-dla-zabieganych---kurs-medytacji
Kontakt
Jeśli chciałabyś/ chciałbyś sprawdzić "ile szczęścia jesteś w stanie znieść" to zapraszam do kontaktu mailowego lub smsowego. mail: lidiakucmierz@gmail.com tel.+48507189933
Specjalizacje
Miasta
Kraków,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Certyfikaty
Kurs psychologii pozytywnej (The University of North Carolina at Chapel Hill) prowadzony przez prof. Barbara Fredrickson.
konkretne umiejętności
trenerka nawyków szczęścia, nauczycielka medytacji oddechu, specjalistka od "pracy" nad myślami Byron Katie, profesjonalistka NVC, autorka metody WMC

Opinie

Bardzo dobry coach
Jeżeli ktoś chce dowiedzieć się więcej na temat medytacji, poznać różne techniki medytacji, nauczyć się medytacji i wprowadzić ją w swoje życie to z całego serca rekomenduję Lidię. Dzięki pracy z Lidią medytacja stała się dla mnie łatwa, prosta, przyjemna a co najważniejsze efektywna :)
17 października 2017 Urszula - Trener sprzedaży
Bardzo dobry coach
Lidia jest moim coachem od wielu lat. Spotykamy sie przede wszystkim dzieki komunikatorom internetowym, a to ze wzgledu na blisko 800 kilometrow odleglosci miedzy nami. Lidia slucha z uwaga i zadaje pytania. Zawsze JEST w tej wlasnie rozmowie i w tej jedynej chwili. Kieruje sie wiara w zasoby i mozliwosci, ktore sa we mnie.Otwiera oczy na to, co jest TERAZ i jest rzeczywiste, a nie wymyslone lub zinterpretowane. Lidia czasem prowokuje i stawia mnie przed lustrem. Nie zawsze sie zgadzamy. Za to zawsze wiem, ze wierzy we mnie i wspiera moje kroki. Akademia Szczescia tetni jej szczesciem, bo Lidia jest szczesliwa kobieta i chce sie tym dzielic z innymi. Ufam jej, bo praktykuje to, co przekazuje.
14 sierpnia 2017 Ela - kieruje Fundacja
Bardzo dobry coach
Praca nad szczęściem pod okiem Lidii to czas, który zaowocował dużymi zmianami w moim życiu: umiejętnością doceniania najdrobniejszych powodów do wdzięczności, regularną praktyką dziękowania, medytacją, świadomością jak dużo z tego co nazywamy 'problemami' to tylko myśli, nad którymi możemy pracować i które możemy podważyć. Gorąco polecam jeżeli ktoś chce zaryzykować bycie szczęśliwszym :-)
8 sierpnia 2017 Grażyna - Własna działalność
Bardzo dobry coach
Zajęcia z Akademii Szczęścia zmieniły moje spojrzenie na świat i codzienność. Zaczęłam dostrzegać pozytywne strony KAŻDEJ sytuacji (co wydawało mi się niemożliwe). Coraz częściej również doceniam to co mam, prawie wypleniłam porównywanie z innymi. Prowadząca zajęcia Lidia indywidualnie traktuje każdego, zawsze słucha i stara się zrozumieć człowieka. Akademię Szczęścia polecam każdemu człowiekowi na tym globie!
4 sierpnia 2017 Anna - Muzyk
Bardzo dobry coach
Spotkania z Lidią bardzo mi pomogły. Dzięki regularnej pracy, która trwa ok.1,5 roku moje nastawienie do życia zmieniło się na lepsze. Stany depresyjne pojawiają się dużo rzadziej, a nawet jak są to trwają dużo krócej i mniej intensywnie. Pamiętam o pewnych (mogłabym rzec) nawykach. Widzę ogromną zmianę i wiem, że to nie koniec poprawy.
3 sierpnia 2017 Karolina - Muzyk instrumentalista- altowiolistka
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Co innego jest znać drogę, a co innego iść nią
2 maja 2017
Dobrze wiadomo, że nawyki są tym co tworzy nasze życie. Ale wiedzieć to jedno, a realizować to drugie. Dobrze jest poznać jakie nawyki nam służą, ale ważniejsze jest wyrobienie nawyku. Jak to zrobić?
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom