Małgorzata Biniek

Popularność: 4044
Bardzo dobry coach (23)
Jestem Psychologiem i Coachem. Od roku 2016 zajmuję się coachingiem, aby pomagać, motywować, wspierać i inspirować do zmian. Sama odbyłam długą wędrówkę, by odnaleźć właściwą ścieżkę i dzisiaj spełniać się w roli Coacha, dlatego wiem, że odpowiednio zmotywowani ludzie mogą “góry przenosić” i skutecznie zmieniać siebie, a co za tym idzie - swój świat. Mam na swoim koncie ponad 600 godzin doświadczenia w coachingu indywidualnym. W ramach job coachingu pomagam osobom na różnych etapach kariery w sytuacjach wypalenia zawodowego, zmiany pracy, stanowiska, przekwalifikowania się, a także trudności w relacjach zawodowych. Kiedy istnieje potrzeba, coaching kariery łączę z nowoczesnym doradztwem zawodowym. W ramach life coachingu wspieram w procesach radzenia sobie ze stresem, tworzenia dobrych, wartościowych relacji, zwiększenia samooceny, automotywacji, samoświadomości i kreatywności. Wierzę, że poszerzenie stanu świadomości i wiedzy o sobie jest pierwszym i najważniejszym krokiem do zmiany na bardziej satysfakcjonujące i szczęśliwsze życie. Więcej o mnie: Ukończyłam Uniwersytet Humanistyczny SWPS na kierunku Psychologia Społeczna ze specjalizacją Trener i Doradca zawodowy (2005 r) oraz Podyplomowe Studia Coachingu i Mentoringu ( 2016 r). Wciąż się dokształcam, korzystam z superwizji, poszerzam swoją wiedzę poszukując nowych dróg rozwijania się i pomagania innym w rozwoju. Mam za sobą kilkunastoletnie doświadczenie biznesowe w marketingu i sprzedaży. Byłam związana zawodowo m.in. z Grupą Onet (Key Account Manager, 2005 – 2008) i Grupą Orange (Brand Manager, 2008 – 2015), Moim pierwszym wyborem zawodowym było aktorstwo. Jestem absolwentką Państwowego Studium Wokalno-Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni (1998 r). Połączenie całej mojej wiedzy i doświadczeń zarówno psychologicznych, korporacyjnych, jak i artystycznych tworzy unikalny wachlarz umiejętności i narzędzi do pracy z ludźmi w wielu obszarach. Jednak za najcenniejsze kompetencje coachingowe uważam empatię, umiejętność słuchania oraz zdolność budowania relacji opartej na zaufaniu i szacunku.
Kontakt
tel. 501 899 290
skype: malgosia.biniek
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Bardzo się cieszę, że zdecydowałem się na zmianę i walkę ze swoimi problemami właśnie z Gosią. Przeczytałem gdzieś kiedyś, że do Gosi nie idzie się po pomoc, tylko po MOC. To prawda! Po każdym spotkaniu czułem się, jak bym mógł góry przenosić. Zdecydowanie polecam, naprawdę warto korzystać z usług Gosi.
12 maja 2023 Maciej - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Trafiłam do Gosi w trudnym okresie na studiach. Studiuję prawo i od dłuższego czasu zastanawiałam się czy napewno to moja droga. Wystarczyło jedno spotkanie i już zmieniło w mojej głowie dużo. Bardzo miła atmosfera, od razu miałam Gosia zdobyła moje zaufanie. Naprawdę bardzo polecam coaching z Małgosią :)
7 kwietnia 2023 Oliwia - Studentka
Bardzo dobry coach
Bardzo się cieszę, że szukając wsparcia w postaci coachingu, natrafiam na Małgosię Biniek. Nie jest łatwo, po dwudziestu paru latach pracy, odważyć się na całkowitą metamorfozę zawodową, a od jakiegoś czasu taką właśnie potrzebę (wręcz konieczność) czułam. Brak pewności siebie i natłok niepokojących myśli nie pozwalały mi na zmianę - nie wierzyłam, że mogę, że potrafię i że ma to sens. Z Gosią zaczęło wychodzić. Pomogła mi odkryć w sobie zdolności, których nie dostrzegałam, docenić swoje dotychczasowe osiągnięcia i odnaleźć w sobie pokłady kreatywności. Wszystko to bezpośrednio wpłynęło na moją motywację i odwagę do działania. Efekty naszej wspólnej pracy nie byłyby możliwe bez atmosfery zaufania, jaką Gosia w bardzo naturalny sposób potrafi zbudować, bez jej empatii, wrażliwości oraz wiedzy i posiadanego doświadczenia. Z całego serca polecam sesje coachingowe z Gosią!
30 marca 2023 Renia - w trakcie metamorfozy zawodowej
Bardzo dobry coach
Odbyłam z Małgosią 4 sesje online. To był strzał w dziesiątkę! Podczas spotkań poznałam bliżej siebie, spojrzałam na wiele spraw z innej perspektywy. Gosia pomogła wyeksponować moje zalety i pozytywne cechy. Zainspirowała adresami stron, o których istnieniu nie miałam pojęcia . Dzięki Gosiu za ten czas, byłaś świetnym słuchaczem, potrafisz zmotywować człowieka i tchnąć w niego nową energię. Twój uśmiech, życzliwość i empatia działały jak balsam, kojący moją duszę. Dzięki Tobie jestem gotowa na nowe wyzwania. Wszystkiego dobrego.
7 luty 2023 Kasia - Customer Service
Bardzo dobry coach
Zdecydowałam się na coaching, ponieważ poczułam potrzebę pracy nad sobą i moimi słabościami. Szczerze przyznam, że wahałam się między terapią a coachingiem, ale ponieważ zależy mi, żeby pracować nad sobą głównie w aspekcie rozwoju zawodowego i ważne jest dla mnie aby zrozumieć i wydobyć mój potencjał, a jak pisze Gosia na swoim blogu, „na coaching idziesz nie tyle po pomoc co po MOC”, zdecydowałam się właśnie na to rozwiązanie :) i nie żałuje, bo po sesjach z Gosią tę moc się czuje :) Jestem nadal w trakcie przemiany, ponieważ pracujemy dopiero 2 miesiące, ale już czuje że jestem na dobrej drodze do osiągnięcia tego na czym mi zależy: nawiązania kontaktu ze sobą i swoimi emocjami, zrozumienia siebie i, mam nadzieje dzięki temu również, zwiększenia samooceny i wiary w siebie. Na sesjach u Gosi czuje się wysłuchana. Nawet gdy miewam „słowotok” i czuję mętlik w głowie, Gosia potrafi mnie naprowadzić na właściwe tory, zadać odpowiednie pytanie i skupić moją uwagę rownież na pozytywach ( myślę ze miewam tendencje do czarnowidztwa, co zapewne wynika z zaniżonej samooceny i stawiania dużych wymagań względem siebie samej). Oprócz samych sesji, Gosia również zachęca do pracy własnej między sesjami, oferując zadania, ćwiczenia, testy osobowościowe, co również działa uświadamiająco i przyspiesza proces przemiany. Polecam sesje coachingowe z Gosią!
9 stycznia 2023 Agnieszka - Release Train Engineer/ Chief of Scrum Masters
Bardzo dobry coach
Spotkania z Gosią pomogły mi uwierzyć w moją sprawczość i po prostu w samą siebie. Po każdym z nich miałam mnóstwo rozwijających przemyśleń i wniosków, które stopniowo pchnęły mnie do zmian w moim życiu, o których wcześniej nawet nie pomyślałam. Z etapu frustracji, wypalenia zawodowego przeszłam do etapu działania w zgodzie z samą sobą i rozwoju. Gosia tworzy bardzo kameralną i przyjazną atmosferę. Pytania zawsze są trafne, ale jednocześnie zadane w delikatny sposób - odpowiadając na nie uświadomiłam sobie wiele istotnych kwestii w moim życiu zawodowym i prywatnym.
6 października 2022 Gosia - Manager, Nieruchomości
Bardzo dobry coach
Brak dystansu, brak kontroli nad emocjami oraz przejmowanie sie każdą oceną innych-tak sie czulam przed spotkaniam z Gosia. Dzieki spotkaniom zrozumialam na czym mi zależy, jaką osobą jestem i nabrałam dystansu do problemów życia codziennego. Gosia jest wspanialym czlowiekiem i swietnym psychologiem. Spotkania z takim profesjonalista sa inwestycja w siebie, ktora na pewno sie zwróci;))
28 sierpnia 2022 Marika - Prawnik
Bardzo dobry coach
Dzięki kilkumiesięcznej pracy z Małgorzatą udało mi się uszeregować swoje priorytety w życiu, a także zwiększyć swoją samoocenę i pewność siebie. Co jest istotne nie podaje ona gotowych recept, a sama pozwala dojść do rozwiązania swojego problemu - bardzo to pomaga w późniejszej pracy nad sobą poza gabinetem. Gorąco polecam każdemu! :)
19 kwietnia 2022 Maciej - Student
Bardzo dobry coach
Dzięki spotkaniom z Małgorzatą, moja planowana, ale ciągle odkładana zmiana zawodu i pracy nabrała realnych kształtów. Dowiedziałem się zarówno o bardzo przydatnych rzeczach, które mogą być pomocne, ale przede wszystkim uświadomiłem sobie, że nikt mi w tym nie pomoże, jeśli sam sobie nie pomogę i nie będę miał wystarczającej determinacji do zmian. A jak to zrobić? Wystarczy tylko mieć sesje z Małgorzatą. Podczas sesji czuję się wysłuchany i subtelnie nakierunkowany w taki sposób, że sam odkrywam w sobie wiele zalet, kompetencji i siły potrzebnych do metamorfozy. Wydaje się to oczywiste, ale to Gosia potrafi nadać temu odpowiedni kształt i wyciągnąć na wierzch to, co drzemie w środku nas gdzieś tam głęboko zakopane i zapomniane.
14 kwietnia 2022 Rafał - monter :)
Bardzo dobry coach
Małgorzata pomogła mi rozwiązać problem, z którym zmagam się całe życie. Wysłuchała mnie i z dużą dozą zaangażowania starała się mnie zrozumieć. Dzięki temu, sam zrozumiałem siebie dużo lepiej, ale także zrozumiałem naturę trudności z którymi się zmagam. Coaching Małgorzaty to dialog, w którym nie byłem pozostawiony sam sobie, a to bardzo dużo mi pomogło. Czułem po prostu, że ona jest w tym procesie ze mną i mnie wspiera. Z całą pewnością mogę polecić Małgorzatę wszystkim tym, którzy chcą dokonać pozytywnej przemiany w swoim życiu. 
30 marca 2022 Marek - Prawnik
Bardzo dobry coach
Do Małgosi trafiłam wtedy, kiedy mimo faktu, że odnosiłam sukcesy zawodowe nie potrafiłam odnaleźć dystansu, a praca zawodowa kosztowała mnie zbyt wiele. Podczas przemiłych, profesjonalnych sesji zaczynałam odkrywać siebie na nowo i znalazłam odpowiedzi na wiele nurtujących pytań. Teraz wiem jak dalej realizować się w życiu zawodowym jak rówież to, że wiele zależy już ode mnie. Bardzo polecam coaching z Gosią!
27 marca 2022 Karolina - Manager
Bardzo dobry coach
Jak to zawsze bywa trafiłem do Małgorzaty przypadkowo bo potrzebowałem pomocy w transformacji życiowej. Polecę Małgosię po swojemu posługując się cytatem kontrowersyjnej postaci "Ten, kto wie dlaczego żyje, zawsze poradzi sobie z tym, jak żyć". Czasami na drodze życia zapominamy dlaczego żyjemy i warto wtedy szukać odpowiedzi i pomocy.
26 marca 2022 Grzegorz - Board Member
Bardzo dobry coach
Z Małgosią zdecydowałem się spotkać w momencie pewnego zastoju zawodowego. Nie wiedziałem czy to co robię, jest tym o co mi chodziło, czy wybrałem prawidłową dla siebie scieżkę kariery i czy to wszystko zmierza w dobrym kierunku, a nader wszystko nie byłem pewien swoich umiejętności. Wystarczyły mi 3 spotkania żebym na nowo nabrał pewności siebie, uwierzył w swoje umiejętności i zyskał pewną odwagę pozwalająca mi wyjść ze strefy komfortu, która zaowocowała zmianą pracy. Dziękuję!
26 lipca 2021 Bartek - Analityk Biznesowy
Bardzo dobry coach
Dzięki Małgosi wiele się zmieniło w mojej głowie, a co za tym idzie - życiu. Spotkania z Małgosią uświadomiły mi moją wartość, osobowość i wartości, które bardzo cenię i są ważne w moich życiowych wyborach. Każde spotkanie pomagało mi zrozumieć moje życiowe trudności i spojrzeć na nie z innej perspektywy, z nadzieją i wiarą, że mogę sprostać temu, co wydaje się trudne i nie do przeskoczenia
9 luty 2021 Aleksandra - Etyk
Bardzo dobry coach
Bardzo polecam Gosię. Trafiłem do niej poszukując rozwoju swoich umiejętności miękkich potrzebnych przy zarządzaniu zespołem i codziennej komunikacji w miejscu pracy oraz z szeregiem wątpliwości dotyczących obranej ścieżki kariery. Osiem sesji które razem odbyliśmy podbudowały moją pewność siebie, otrzymałem realne porady nad czym powinienem pracować oraz utwierdziły w przekonaniu, że idę w dobrym kierunku zgodnym z moimi planami. Gosia jest osobą bardzo inteligentą i empatyczną która potrafi doskonale słuchać i zadawać odpowiednie pytania. Na początku nie byłem do końca przekonany czy coach jest mi w ogóle potrzebny ale po kilku tygodniach pracy z Gosią jestem przekonany, że była to świetna inwestycja.
17 czerwca 2020 Stanisław - Menadżer
Bardzo dobry coach
Małgosia bardzo mi pomogła w nakreśleniu dalszej ścieżki zawodowej. Pół roku temu tkwiłam w nielubianej pracy, traciłam poczucie własnej wartości, w sobotę z niepokojem myślałam o poniedziałku, coraz szczelniej zamykałam się przed najbliższymi. Potrzebowałam radykalnej zmiany. Zmiany, ale i pomocy w jej wdrażaniu. Sesje coachingowe z Małgosią, jej trudne (naprawdę trudne) pytania i zadania domowe, pokazały mi moje mocne strony i ułatwiły wybór kierunku, w którym ostatecznie poszłam. A raczej idę, oczywiście z nadzieją, że dojdę : ) Na rekruterskie pytanie „Co chciałaby Pani robić za 5 lat?” nie muszę już szukać odpowiedzi w internecie. Po prostu wiem, co chciałabym robić za 5 lat. I mówię prawdę. Coaching dotykał nie tylko sfery zawodowej, pomagał mi też w osobistym rozwoju. Sam proces przemiany okazał się niesamowitą przygodą prowadzącą m.in. przez salon tajskiego masażu (serio). Małgosia to profesjonalistka, Coach przez „duże C”, osoba pełna empatii, zrozumienia, cierpliwości, pomysłów. Mentorka, nauczycielka, przyjaciółka.
18 luty 2020 Marta - Analityk
Bardzo dobry coach
Na coaching zdecydowałem się w momencie życiowego zastoju – zarówno w sferze prywatnej, jak i zawodowej. Co prawda listę moich bolączek, braków i ograniczeń miałem mniej więcej ułożoną, lecz od czego zacząć i jak zacząć nie miałem pojęcia. Takie poczucie braku sprawstwa prowadzi dość szybko do frustracji, więc miałem sporo szczęścia, że w odpowiednim momencie trafiłem właśnie do Małgosi. Przede wszystkim, pomogła mi w uporządkowaniu moich licznych przemyśleń i bardzo szybko ułożyliśmy konkretny plan działania, który zacząłem małymi kroczkami, acz konsekwentnie wdrażać w życie. Małgosia łączy w sobie dwie bardzo pożądane z punktu widzenia coachingu cechy: z jednej strony jej inteligencja i empatia pozwalają dobrze zrozumieć drugą osobę, jej problemy, emocje i sposób myślenia, dzięki czemu plan jest skrojony indywidualnie i na miarę; z drugiej strony – jest bardzo konsekwentna w rozliczaniu z konkretnych podejmowanych działań, co w moim przypadku okazało się chyba jeszcze ważniejsze. Szczerze polecam Małgosię jako coacha. Po pięciu miesiącach i chyba ośmiu sesjach jestem już w zupełnie innym, lepszym miejscu i mam poczucie graniczące z pewnością, że od teraz będę już sam w stanie konsekwentnie podążać w wybranym kierunku.
20 kwietnia 2019 Jan - menadżer w firmie ubezpieczeniowej
Bardzo dobry coach
Trafiłam do Pani Małgosi poszukując doradcy zawodowego w celu zdefiniowania ścieżki kariery, ale nasza wspólna praca wykroczyła daleko poza te początkowe założenia. Dzięki naszym spotkaniom mogłam poukładać wszystkie moje oczekiwania i plany zawodowe. Pracowałyśmy nad bardzo "technicznym" zagadnieniami jak dobre CV albo rozmowa kwalifikacyjna. Ale też nad ogólnym podejściem do rozwoju i wybierania długoterminowego celu. Dzięki spotkaniom zyskałam pewność siebie i siłę na podjęcie nowych wyzwań nie tylko w pracy ale i w życiu prywatnym.
15 września 2018 Dorota - Project Manager
Bardzo dobry coach
Kiedy trafiłem do p. Małgosi nie wiedziałem kto jest mi bardziej potrzebny - psycholog doradztwa zawodowego czy coach. Okazało się że jest jednym i drugim. Spotkaliśmy się właśnie gdzieś między psychologią a coachingiem realizując w międzyczasie wspólny projekt związany z moimi mocnymi stronami. Delikatna i subtelna, ale jednocześnie z błyskiem w oku i iskrą w rozmowie nigdy nie narzucała własnej wizji, a ja miałem pewność że mimo rzadkich spotkań mam solidną pomoc. I do tego artystyczna dusza. Polecam!!!
19 lipca 2017 Rafał - po prostu Rafał
Bardzo dobry coach
Jesteśmy grupą nauczycieli, którzy poświęcają pracy z dziećmi większą część swojego życia. Angażując się w wychowanie i nauczanie najmłodszego pokolenia poczuliśmy, że jesteśmy zmęczeni, że pomimo chęci i dużego zaangażowania coś zaczyna ulegać zmianie. Nie czerpaliśmy już takiej satysfakcji z pracy, którą ukochaliśmy. W tej sytuacji zdecydowaliśmy się na udział w warsztatach relaksacyjno-motywujących z Gosią. Pierwszy kontakt z prowadzącą odebraliśmy niezwykle pozytywnie. Uśmiech Gosi, jej ciepłe spojrzenie i otwartość na nas sprawiły, że przekraczając próg malowniczego miejsca, w którym odbywały się warsztaty, zostawiliśmy troski na zewnątrz. Pojawiła się realna szansa na odbudowanie nadszarpniętej przez intensywną pracę motywacji do dalszych działań. Kilkugodzinne warsztaty pozwoliły nam zrozumieć siebie. Dowiedzieliśmy się gdzie tkwi źródło naszego wypalenia. Gosia wskazała nam szereg możliwości jak indywidualnie, każdy na swój sposób można wskrzesić w sobie na nowo motywację do pracy oraz czerpać satysfakcję z funkcji, które pełnimy. Gosia „otwierała nas” powoli, ale konsekwentnie. Mimo grupowej formy warsztatów, każdy z nas miał szansę zajrzeć w głąb siebie, dostrzec to, co dobre, to co należy poprawić lub wyeliminować z życia, by radość i motywacja wróciły. Wszystkie „zadania”, ćwiczenia, stymulacje miały ściśle określony cel – obudzić nas na nowo, odzyskać motywację i radość. Podczas warsztatów przeszliśmy drogę, dzięki której pokonaliśmy bariery duchowe, które trzymały nas na uwięzi, W efekcie spotkania z Gosią ogień zapłonął ponownie. Wspaniała prowadząca sprawiła, że znowu urosły nam skrzydła u ramion. Odnaleźliśmy to, co w codziennym życiu naszpikowanym obowiązkami zdawało się czymś nie do odzyskania – motywację do pracy i radość płynącą z codziennych obowiązków. Czekamy na Gosia 2.0
16 lipca 2017 Jerzy - Dyrektor placówki oświatowej
Bardzo dobry coach
Trafiłam do Gosi w trudnym zawodowo okresie. Pomogła mi spojrzeć na pewne sprawy z niego innej perspektywy. Przekonała, że potrzeba częstych zmian nie jest zła, że taka po prostu jestem i nie mogę z tym walczyć. Oswoiła lęki – przed utratą pracy, brakiem pieniędzy. Uświadomiła mi, że mój pomysł na własną firmę, o którym myślałam od dawna, jest gotowy do realizacji i zmotywowała do działania. Gosia dała się poznać jako osoba empatyczna, ciepła, godna zaufania, a jednocześnie szalenie profesjonalna.
13 lipca 2017 Kasia - Finance Manager
Bardzo dobry coach
10.10.2016 Małgosia swoim spokojem i empatią buduje atmosferę ogromnego zaufania, co bardzo wspiera cały proces coachingowy (bo jak tu otworzyć się przed kimś, kogo ledwo znamy:-)). To dzięki niej zrozumiałam, że nie chcę już tak "pędzieć" i podjęłam jedną z ważniejszych dla mnie w decyzji, która pomogła mi naprawić relację z moim synkiem. Serdecznie polecam, coaching z Małgosią to jedna z lepszych inwestycji jaką można dla siebie zrobić.
12 października 2016 Anna - Manager ds. Szkoleń i Rozwoju
Bardzo dobry coach
Po kilku tygodniach pracy z Małgosią moje myślenie zmieniło się o 180 stopni! Po całym procesie lepiej rozumiem moje emocję związane z pracą, odkryłam powody codziennych frustracji i lepiej radzę sobie w sytuacjach podbramkowych. Najważniejszym elementem sesji była dla mnie decyzja o zdobyciu dodatkowych kwalifikacji, niezwiązanych z pracą - wreszcie zrozumiałam, że można zmienić zdanie i robić to co się po prostu lubi.
3 października 2016 Dominika - Doradca klienta/Optometrysta
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Jesteś zwycięzcą
13 marca 2023
Motywowanie w coachingu nie polega na zakllinaniu, że „Możesz wszystko”, „Dasz radę”, „Jesteś zwycięzcą” , itp. Tak nie robimy i takich deklaracji na sesji coachingowej raczej nie usłyszysz.
Kto to jest coach i jaka jest jego rola?
3 grudnia 2022
Na czym polega coaching w swojej czystej postaci? Jaka jest różnica między coachingiem, a psychoterapią, doradztwem, mentoringiem, szkoleniem, czy “guruizmem”? Czym prawdziwy, uczciwy i profesjonalny coaching na pewno NIE JEST? Niewykluczone, że gdyby wszyscy to znali odpowiedzi na te pytania, częściej wybieraliby właśnie taką formę rozwoju, dlatego postaram się wyjaśnić