Małgorzata Mieloch

Popularność: 1049
Bardzo dobry coach (9)
W swojej codziennej praktyce zawodowej łączę pracę trenerską z coachingiem indywidualnym. Coaching traktuję jako wyjątkową metodę pracy z drugim człowiekiem, która pozwala mu znaleźć właściwy cel, ale też sens i znaczenie w życiu zawodowym. Moim największym sukcesem w pracy jest moment, w którym mogę spokojnie zamknąć etap współpracy z klientem, ponieważ wziął on pełną odpowiedzialność za swoje działania i osiągnął zamierzony w procesie coachingu cel. Natomiast jako trener specjalizuję się w szkoleniach z obszaru: - komunikacji interpersonalnej, - asertywności, - negocjacji, - motywowania zespołów, - efektywnego przywództwa, - woli zwycięstwa, - budowania relacji z klientem, - współpracy z trudnym klientem. - budowania relacji między lekarzem stomatologiem a pacjentem. Posiadam też wieloletnie doświadczenie sprzedażowe i trenerskie wyniesione z pracy w międzynarodowych korporacjach: Solvay Pharmaceuticals, Novo Nordisk, Novartis Poland. Obecnie od kilku lat na stałe współpracuję z firmami Animal Pharma oraz Visimind Polska. Działam też jako trener/coach freelancer.
Kontakt
nr tel. +48 504 046 838
Specjalizacje
Miasta
Elbląg, Warszawa, Trójmiasto, Olsztyn,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Widać pasję do zawodu i duże przygotowanie.Pełen profesjonalizm i oddanie. Pani Małgorzata dzięki temu, że robi to co lubi jest niezwykle zaangażowana w pracę z klientem. Potrafi fantastycznie słuchać i zadawać odpowiednie pytania co otwiera okno możliwości. Potrafi tak poprowadzić rozmowę, by każdy był w stanie sam odpowiedzieć na pytania, określić swoje cele oraz drogi ich osiągnięcia. Spotkanie z Panią Małgorzatą bardzo mi pomogło oraz pokazało wiele nowych rozwiązań, których wcześniej nie widziałam. Serdecznie polecam!
3 stycznia 2017 Agnieszka - sprzedawca
Bardzo dobry coach
Miałam przyjemność pracować z Małgosią przez dłuższy czas i na pewno nie był to czas stracony. Jest ona profesjonalnym coachem a przede wszystkim robi to z wielką pasją i zaangażowaniem. Szkolenie spełniło wszystkie moje oczekiwania co miało odzwierciedlenie w wynikach mojej pracy. Z pełnym przekonaniem polecam Małgosię jako trenera, który świadczy swoje usługi rzetelnie i skutecznie.
3 stycznia 2017 Oliwia - Sprzedawca
Bardzo dobry coach
Bardzo sobie cenię współpracę z Panią Małgorzatą. Wyrobiła we mnie umiejętność "aktywnego" słuchania oraz "kreowania" potrzeb u potencjalnych klientów, co wykorzystuję w mojej codziennej pracy zawodowej. Pani Małgorzata po każdym spotkaniu szkoleniowym omawiała i analizowała za mną przebieg spotkani i jego skuteczność. Pełen profesjonalizm i bardzo duże doświadczenie w zakresie coachingu. Polecam!
4 stycznia 2015 Kasia - lekarz weterynarii
Bardzo dobry coach
Bardzo dobry coach-szkolenia prowadzone przez Panią Gosię bardzo ułatwiły mi pracę na moim stanowisku, dawały dużą satysfakcję z widocznych postępów w pracy z klientami oraz dużego kopa motywacyjnego do działania. Ciepła, serdeczna, ale też stanowcza. Szczerze polecam!
27 października 2014 Sylwia - przedstawiciel handlowy
Bardzo dobry coach
Małgorzata jest godnym polecenia coach'em, potrafi słuchać, rzetelnie i klarownie wyjaśniać jak powinno się reagować w konfrontacji z "trudnym" rozmówcą, jak "aktywnie" słuchać innych, jak zarządzać czasem - by znalazło się go nieco więcej dla bliskich oraz jak skutecznie pracować w zespole.Moją opinię wyrażam na podstawie wieloletniej współpracy, którą Małgorzata prowadzi z firmą w której pracuję oraz licznych szkoleń przeprowadzonych "na sucho" jak i "w praniu". Zdecydowanie polecam jako coach'era na polu zarówno zawodowym jak i prywatnym. Jestem pewien, że nie ma nic lepszego jak pełna satysfakcja z odniesionego sukcesu w pracy dzięki efektom pracy Małgorzaty.
12 października 2014 Szumon - Lekarz weterynarii
Bardzo dobry coach
Panią Małgorzatę poleca zarówno jako coacha osobistego jak i coacha do pracy zespołowej. Dzięki współpracy z Panią Małgosią wzrosła moja świadomość posiadanych kompetencji menadżerskich. Pani Małgosia pomogła mi odkryć obszary w których muszę doskonalić swoje umiejętności niezbędne do zarządzania i motywowania współpracowników. Ponadto Pani Małgosia prowadziła team coaching z podległym mi zespołem sprzedażowym ucząc jak pracować aby osiągać wyznaczone cele. Pani Małgosia to coach z pasją!!! Polecam
3 października 2014 Dorota - Menager
Bardzo dobry coach
Panią Małgorzatę poznałem kilka lat temu na szkoleniu związanym z zarządzania zespołem. Szkolenie zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Doceniłem wiedzę jaką dysponuje Pani Małgorzata a także ciekawy i przyjazny sposób prowadzenia szkolenia. Na kolejnych spotkaniach miałem okazję poznać tematykę i różne techniki, zarządzania ludźmi, motywacji pracowników czy rozwiązywania konfliktów i asertywności. Zdobyta wiedza pomogła mi w wykonywaniu codziennych obowiązków. Kolejnym etapem był coaching indywidualny. Szereg spotkań pomógł mi zrozumieć swoje potrzeby, co na początku nie było oczywiste :) Dzięki wnikliwości Pani Małgorzaty udało mi się zrealizować założone cele. Obecnie lepiej rozumiem różne stanowiska ludzi, z którymi współpracuję. Myślę, że wysokie kompetencje i doświadczenie zawodowe Pani Małgorzaty, bezpośrednio przekłada się na zrozumienie różnych aspektów firmy gdzie pracuję. Pani Małgorzata bez większych problemów poradziła sobie z „wtajemniczeniem” w szczegóły naszej pracy, która poprzez zaawansowane technologie nie jest prosta i oczywista.
24 września 2014 Sławomir - Kierownik
Bardzo dobry coach
Osobiście miałem przyjemność pracować z Małgorzatą i uważam, że jest to osoba bardzo kompetentna i przede wszystkim praktycznie podchodząca do szkoleń. Współpracowaliśmy ze sobą w trakcie licznych szkoleń oraz diagnozowaliśmy potrzeby w tzw "polu". W coachingu przeprowadzanym indywidualnie zawsze udawało się uzyskać zamierzone cele. Polecam, ponieważ w swojej karierze zawodowej spotkałem wielu coachów i niewielu uważam za tak kompetentnych jak Panią Małgorzatę.
9 września 2014 Ryszard - kierownik
Bardzo dobry coach
Pani Małgorzata Mieloch prowadziła w mojej firmie (80 osób) szereg szkoleń m.in. na temat asertywności, współpracy z klientem, rozwiązywania konfliktów, komunikacji i motywacji pracowników. Szkolenia dotyczyły głównie, ale nie tylko, wyższego i średniego szczebla zarządzającego. Jako osoba zarządzająca firmą i dbająca o podnoszenie kompetencji pracowników, osobiście uważam, że Pani Małgorzata dysonuje dużym doświadczeniem i cechami odpowiednimi do prowadzenia tego typu szkoleń, a tym samym do wprowadzania pożądanych zmian w zachowaniach i postawie kadry pracowniczej. Po pracy wykonanej na przestrzeni blisko dwóch lat, widzę znaczącą poprawę w kompetencjach i postawie pracowników firmy, którzy odbyli szkolenia. Pani Mieloch sprawdziła się również znakomicie w coachingu indywidualnym dostosowanym do potrzeb kluczowych osób w firmie. Osobiście miałem okazję się o tym przekonać :) Reasumując polecam Panią Małgorzatę jako dobrego i godnego polecenia coacha.
9 września 2014 Robert - Prezes
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj