Marek Kuch

Popularność: 2767
Bardzo dobry coach (3)
Coachingiem zajmuję się od przeszło 5 lat. Swoje umiejętności zdobywałem i rozwijałem w czasie prawie 9-letniego pobytu w Australii, gdzie miałem przyjemność pracować z kilkoma setkami osób z ponad 30 krajów świata, w tym wielu menedżerów średniego i wyższego szczebla. Po powrocie do Polski aktywnie zaangażowałem się w idea promocji coachingu w Polsce. Jestem członkiem Stowarzyszenia Coachów Polskich i Izby Coachingu, gdzie pełnię funkcję przewodniczącego komisji rewizyjnej. Jestem absolwentem: Centrum Studiów Samorządu Terytorialnego i Rozwoju Lokalnego UW, Cambridge Collage Sydney Australia (Business Services), Central Queensland University (master of accounting), Podyplomowych Studiów Coachingu SGH. Uczestniczyłem również w wielu szkoleniach i warsztatach stacjonarnych jak również on-line. Jako jedyny w Polsce posiadam certyfikat CORE100 na Robbins-Madanes Center USA. Moje wszechstronne wykształcenia i doświadczenie w pracy w kilku branżach daje mi świetne fundamenty do pracy z ludźmi business`u. Prywatnie jestem w szczęśliwym związku ze wspaniałą kobietą, z którą mogę dzielić moją pasję do podróży, dobrej książki, filmu i oczywiście coachingu. Zapraszam wszystkich do kontakt i wspólnej pracy z Waszymi wyzwaniami!!
Kontakt
Telefon komórkowy: 88 88 56 556
Specjalizacje
Miasta

Opinie

Bardzo dobry coach
Marek is a good coach as he has a genuine interest in other people. He has been able to help me to understand my relationships from a broader perspective and to not get caught up in small details. This has been invaluable. Thanks Marek
12 marca 2014 Renee Symons - Social Worker
Bardzo dobry coach
Szczerze polecam pana Marka! Jego wiedza, spokój i doświadczenie pomogło mi poznać samego siebie a przede wszystkim przełamać moje wewnętrzne opory, które hamowały mnie przed osiągnięciem sukcesu. Również nasz praca związane z moim związkiem sprawiła, że jeszcze nigdy pomiędzy mną i moją żoną nie było tak dobrze.
8 marca 2014 Marcin - Właściciel
Bardzo dobry coach
Marek helped me to understand myself better then ever,After few conversations with him I am much faster in bringing decisions,I do not blame myself for everything,I see that problem is always just one,and plenty of solutions.New me at 49-not bad!Do not hesitate to call him!
5 marca 2014 Ljiljana - Jagodic
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj