Marzena Krysiak

Popularność: 115
Bardzo dobry coach (4)
Każde działanie rozpoczyna się od właściwej motywacji. Wiem, jak trudno jest zacząć, a jeszcze trudniej wytrwać w realizacji tego, czego pragniesz. Nazywam się Marzena Krysiak - jestem coachem i wspieram ambitnych przedsiębiorców w rozwoju ich biznesów, również na etapie rozpoczynania działalności. Pomagam w opracowaniu strategii działania, a poprzez odpowiednie narzędzia poprowadzę do zmiany nawyków tak, abyś był gotowy na wszelkie wyzwania, jakie mogą pojawić się na Twojej drodze. W ciągu ostatniego roku 90% klientów po zakończonym ze mną procesie coachingowym, z powodzeniem prowadzi własne biznesy i zwiększyło swoje przychody o ok. 30 % przy jednoczesnym zachowaniu balansu między życiem osobistym a zawodowym. Czego możesz się spodziewać? Najpierw przyjrzymy się Twojej obecnej sytuacji. Z czego jesteś zadowolona, a z czego nie. Pomogę Ci doprecyzować, jak ma wyglądać Twoje życie zawodowe w przyszłości. Następnie przyjrzymy się Twoim mocnym stronom i sprawdzimy, jak i gdzie możesz je wykorzystać. Odkryjemy też, czego jeszcze potrzebujesz i co pozostaje do zrobienia, by osiągnąć cel. Porozmawiamy o emocjach i przekonaniach, które Ci towarzyszą. Stworzysz z moją pomocą plan działania. Skupisz się na efektywnym działaniu i krok po kroku wdrożysz swój plan, a ja wesprę Cię obiektywnymi obserwacjami, a także zmotywuję i zainspiruję. Więcej informacji na stronie www.marzenakrysiak.pl
Kontakt
tel. 668-479-886

Prowadzę sesje online i stacjonarnie.
Specjalizacje
Miasta
Katowice, Gdańsk, Wrocław, Łódź, Warszawa, Szczecin, Poznań, Rzeszów, Opole,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Polecam pracę z Marzeną. Otworzyła mój umysł, dodała mi odwagi do wprowadzania zmian i pomogła w utrzymaniu wytrwałości. Wiara w sukces, z którą Marzena towarzyszy swoim klientom, sprawiła, że nie obawiałam się iść do przodu. To niewiarygodne jak wiele zmieniło się w moim życiu w ostatnim czasie. Marzena wyciągnęła ze mnie to, co najcenniejsze, sprawiła, że swoje mocne strony przekułam na realne zmiany. Z pewnością wrócę jeszcze do niej.
2 maja 2023 Marta - Manager
Bardzo dobry coach
Polecam Marzenę z całego serca. Jest odpowiedzialnym, doświadczonym i mądrym przewodnikiem w zmianach. Wspierała mnie wiele razy w różnych sytuacjach i zawsze dobierała najskuteczniejsze narzędzia pracy. Każde spotkanie z Marzeną to zastrzyk pozytywnej energii!
27 kwietnia 2023 Monika - Projektant
Bardzo dobry coach
Z Marzeną współpracowałam kilkakrotnie, za każdym razem skutecznie. Dzięki niej rozwiązałam wieloletni problem, z którym nijak nie mogłam ruszyć z miejsca. Marzena pomogła mi przełamać impas i wyjść z niego z sukcesem, za co serdecznie jej dziękuję. Wiem z całą pewnością, że jest doskonała w tym co robi, ponieważ zna się na tym, a w swoją pracę wkłada serce oraz pasję. Spotkania z nią zawsze przynoszą dobre zmiany w głowie, które przekładam na realne rezultaty w rzeczywistości. Cóż więcej mogę dodać? Pracę z Marzeną polecam serdecznie wszystkim!!!
27 maja 2022 Monika - Urzędnik
Bardzo dobry coach
Spotkania z Marzeną odmieniły moje życie prywatne i zawodowe. Sesje pomogły mi zrozumieć jakie są prawdziwe źródła mojej frustracji w pracy, ciągłych zmian pracy i nieumiejętności zagrzania sobie miejsca na dłużej. Już podczas pierwszej sesji zrozumiałem o wiele więcej niż podczas wszystkich wcześniejszych spotkań z różnymi trenerami, terapeutami czy coachami. Spotkania z Marzeną zawsze sprawiają, że człowiek "otwiera oczy", wszelkie problemy, które do tej pory przesłaniały widok przestają się liczyć. Zawsze wychodzę od niej z głową pełną pomysłów i siłą, która popycha mnie do przodu. Jestem bardzo wdzięczny za nasze sesje i nie mogę się doczekać kolejnego spotkania kiedy znowu napotkam na swojej zawodowej drodze problemy, które będą potrzebowały "szerszego spojrzenia" i "planu". Pozdrawiam! :)
19 stycznia 2022 Mateusz - UX Designer
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj