Michał Chudziński

Popularność: 78
Bardzo dobry coach (3)
Przedsiębiorca, Manager, Audytor, Trener oraz Coach. Kilkunastoletnie doświadczenie pracy z międzynarodowymi korporacjami, spółkami skarbu państwa, lokalnym biznesem oraz klubami sportowymi. Absolwent Clark Universtity (USA), Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz Krakowskiej Szkoły Biznesu. Liczne szkolenia i kursy m.in. ukończone 4 poziomy Coachingu na Uniwersytecie SWPS. "Przeszkody zamieniam w wyzwania, problemy w szanse, a marzenia w cele. Pomagam zrobić krok naprzód." Jak to wygląda w praktyce? Interaktywny proces składający się z 6-10 spotkań na żywo lub online w odstępach 2-3 tygodni polegający na wspólnym odkrywania wewnętrznych potrzeb i celów oraz ich realizacji w danym obszarze. Pierwsza sesja BEZPŁATNA. Specjalizuję się w następujących rodzajach coachingu: -> COACHING BIZNESOWY - chcesz coś zmienić w swojej karierze biznesowej? chcesz awansować? chcesz być lepszym szefem? chcesz znaleźć pracę? -> COACHING SPORTOWY - uprawiasz jakiś sport lub chcesz zacząć? chcesz osiągać lepsze wyniki? Twoje cele są inne niż cele trenera lub drużyny? chcesz mieć lepszą kondycję? -> COACHING ŻYCIOWY - chcesz coś zmienić w swoim życiu? złe nawyki przeszkadzają Ci w rozwoju? potrzebujesz motywacji aby zrobić kolejny krok? Jeśli na choć jedno pytanie odpowiedź jest pozytywna - dany rodzaj coachingu jest właśnie dla Ciebie, napisz do mnie, a pokażę Ci jak wprowadzić zmiany! "Coaching to sztuka wspierania ludzi pragnących przekształcać marzenia w cele i podejmować wysiłek ich realizacji." Sidor-Rządkowska
Kontakt
Zapraszam do kontaktu mailowego, przez stronę internetową oraz LinkedIn:

linkedin: www.linkedin.com/in/michal-chudzinski/
Specjalizacje
Miasta
Wieliczka, Gdynia, Sopot, Kraków, Gdańsk, Łódź, Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Polecam !!! Michał to profesjonalista z wysokimi umiejętnościami . Każda konsultacja potrafi wiele rozjaśnić. Współpraca z Michałem jest przyjemnością. Spotkania byly prowadzone w milej atmoswerze.Znakomicie rozpoznaje czlowieka i jego potrzeby. Z pewnością w razie dalszej potrzeby w kontekście coachingu , wrócę do naszej współpracy . Cel osiągnięty!!
15 marca 2023 Olga - Specjalista ds planowania produkcji
Bardzo dobry coach
Miałam przyjemność pracować z Michałem, stawiane przez niego pytania coachingowe pomogły mi wzbudzić ciekawość w dążeniu do celu w oparciu o własne zasoby. Spotkania były prowadzone w miłej atmosferze.
28 listopada 2022 Magdalena - Wellbeing officer
Bardzo dobry coach
Coaching na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm oraz wysoka skuteczność. Sesje pozwalają wypracować samodzielnie najlepsze rozwiązania i pomagają w realizacji założonego celu. Stosowane liczne narzędzia i techniki coachingowe. Miła atmosfera i dobry kontakt z prowadzącym. Polecam w 100%.
2 listopada 2022 Paulina - Twórca innowacyjnej marki kosmetycznej
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj