Monika Rodzinka

Popularność: 0
Bardzo dobry coach (9)
Jestem Certyfikowanym Coachem Kognitywnym Soul, Life & Business. Kształciłam się w Instytucie Kognitywistyki Bennewicz. Swoją ofertę kieruję do osób poszukujących wsparcia w procesie zmiany i rozwoju osobistym, dla których ważne jest przygotowanie coacha w szkole o wysokich standardach merytorycznych, postawa coacha dająca poczucie bezpieczeństwa i tym samym sprzyjająca kreatywnemu odkrywaniu własnych zasobów i nowych rozwiązań. Zapraszam na sesje coachingu kognitywnego jeżeli: - chcesz wprowadzić zmiany w różnych obszarach swojego życia - chcesz mieć osobiste poczucie wpływu na swoje życie - jesteś w procesie zmiany i potrzebujesz towarzyszenia i wsparcia - poszukujesz swojego miejsca zawodowego - zmagasz się z trudnościami w komunikacji w życiu zawodowym oraz prywatnym - doświadczasz przemęczenia - chcesz lepiej zrozumieć i poznać siebie oraz swoje motywacje do działania - dotrzeć do swoich głębokich potrzeb, misji, wartości oraz tego co cię ogranicza, aby prawda o tobie mogła uwidocznić się w codziennych wyborach i dążeniach - oraz jeżeli po prostu pragniesz żyć pełniej swoim własnym życiem w zgodzie ze swoimi najgłębszymi potrzebami, wartościami, czuć się wolnym i jednocześnie działać w ekologii z otoczeniem, ekologii rozumianej w skrócie jako "Nie czyń drugiemu, co tobie nie miłe" . Jak pracuję Pracuję w oparciu o metody i modele kognitywistyczne oferując coaching który jest: - treningiem rozwoju osobistego opartym na metodach i modelach przyspieszających proces osiągania celów, a tym samym jest podejściem praktycznym, dzięki któremu klient poprzez osobiste doświadczenie zmienia swoją postawę, nawyki i stereotypowe wzorce, dokonując zaprojektowanych przez siebie zmian; - jest procesem uświadamiania oraz integracji nieuświadomionych przez klienta potrzeb, zasobów oraz strategii; - jest procesem o charakterze kognitywnym czyli wykorzystującym wiedzę, badania i potwierdzone naukowo eksperymenty z dziedzin takich jak: psychologia, językoznawstwo, socjologia, neurobiologia, antropologia kulturowa, zarządzanie ludźmi, projektami i innych. Doświadczenie Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy warsztatowej z małżeństwami, co daje mi dodatkowe kompetencje w wspieraniu innych w budowaniu zdrowszych relacji. Moje kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku eksport managera w różnych organizacjach pozwala mi skutecznie wspierać pracowników firm w różnych aspektach ich rozwoju. Jako mama dwójki już prawie dorosłych dzieci, sama doświadczam wyzwań wychowawczych, dlatego dzieląc się swoim doświadczeniem oraz pracując metodą coachingu kognitywnego pomagam rodzicom w budowaniu zdrowszych relacji z dziećmi oraz wspieraniu ich w rozwoju. Zapraszam do kontaktu.
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Kursy i szkolenia
Certyfikowany Coach Kognitywny, Kurs MBSR (Mindfulness-Based Sress Reduction) - redukcja stresu w oparciu o trening uważności, Kurs MBCL (Mindfulness-Based Compassionate Living) - życie pełne współczucia w oparciu o uważność
Wykształcenie
Mgr Zarządzania i Marketingu, Studia podyplomowe Coaching i NLP, certyfikat Coach ICI

Opinie

Bardzo dobry coach
Czekam z ciekawością i niecierpliwością na każdą kolejną sesję z Moniką. Jako coach potrafi świetnie dopasować ćwiczenia i stawia trafne pytania dzięki którym po sesji mam poczucie, że zrobiłam krok do przodu w pracy ze sobą. W pracy jest bardzo empatyczna i uważna na potrzeby klienta. Pełen profesjonalizm. Bardzo polecam!
16 maja 2024 Monika - Pedagog
Bardzo dobry coach
Korzystałam z sesji coachingowych u Moniki. Cenię w niej dociekliwość i zaciekawienie, które pomaga mi zaglądać coraz głębiej w moją motywację i potrzeby. Doceniam życzliwość Moniki, jej poczucie humoru. To daje taką bezpieczną bazę do pracy nad sowimi celami.
15 maja 2024 Marta - psychoterapeuta
Bardzo dobry coach
Bardzo lubię pracować z Moniką. Jej profesjonalne przygotowanie jest bardzo wspierające. Odbieram ją zawsze jako osobę ciepłą i dociekliwą, potrafi świetnie pogłębiać refleksję odpowiednimi pytaniami. Serdecznie polecam!
25 kwietnia 2024 Artur - coach, trener
Bardzo dobry coach
Polecam pracę coachingową z Moniką. W trakcie sesji czuć zaangażowanie, podążanie i zaciekawienie sprawami klienta. Coacherka przygotowana, posługuje się ciekawymi i skutecznymi narzędziami. Atmosfera pracy bezpieczna i życzliwa.
22 kwietnia 2024 Anna - Coacherka, Trenerka
Bardzo dobry coach
Polecam Monikę do sesji, potrafi ona ukierunkować we właściwą stronę, uświadomić sobie swoje potrzeby i to co jest dla nas najważniejsze. Cechuje ją wysoka empatia i inteligencja emocjonalna.Zdecydowanie polecam!!!
19 kwietnia 2024 Ania - Naukowiec
Bardzo dobry coach
Monika była jedną z osób, z którymi wspaniale mi się współpracowało - zaczynając od atmosfery sprzyjającej swobodnemu przepływowi myśli, przez narzędzia, które pobudzały do myślenia o danej kwestii w inny sposób niż wcześniej. W ogóle podstawą w nurcie coachingowym Moniki są narzędzia i rzeczywiście robią robotę
18 kwietnia 2024 ALEATORA - Heurysta
Bardzo dobry coach
Spotkania z Moniką otworzyły mi oczy na wiele spraw i pomogły ukierunkować działania zgodnie z moim wewnętrznym potencjałem. Profesjonalnie i naturalnie, a do tego w oparciu o świetne, skuteczne narzędzia coachingu kognitywnego. Zdecydowanie polecam!
9 kwietnia 2024 Radek - Manager
Bardzo dobry coach
Polecam Monikę jako coacha. Sesje prowadzone w sposób profesjonalny i z ogromną uważnością na drugiego człowieka. Ciekawe i skuteczne narzędzia i ćwiczenia coachingowe, dokładnie dopasowane do konkretnych tematów i wyzwań. Jestem wdzięczna Monice za ogromną pomoc i wsparcie w procesie zmiany.
9 kwietnia 2024 Natalia - trener
Bardzo dobry coach
Monika tworzy bezpieczną przestrzeń, w której możesz całkowicie się otworzyć i rozgościć. Dzięki sesjom uświadomiłam sobie ukryte przekonania i obawy a potem ruszyłam z nowym projektem. Polecam. Dziękuję!
9 kwietnia 2024 Kasia - Trener
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj