Paweł Muzyczyszyn

Popularność: 807
Bardzo dobry coach (2)
Jako trener i coach pracuję od ponad 11 lat. Prowadzę coachingi dla sprzedawców oraz coaching rozwojowy dla managerów średniego i wyższego szczebla oraz dla przedsiębiorców (właścicieli firm). Jestem absolwentem stosunków międzynarodowych i historii (Uniwersytet Mikołaja Kopernika) oraz studiów podyplomowych Akademia Trenera Biznesu (Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu). Przez kilkanaście lat pracowałem w obszarach sprzedażowych (B2B / B2C) oraz zarządzałem sprzedażą, gdzie odpowiadałem za rekrutację, coaching, wdrażanie i szkolenie pracowników z zakresu technik sprzedaży, kompetencji managerskich i osobistych. Poza szkoleniami i coachingiem zajmuję się historią organizacji w celu analizy procesów budowania brandów oraz marek personalnych. Obszary specjalistyczne: biznes coaching; coaching grupowy; mowy motywacyjne; budowanie efektywności zespołów metodami outdoor. Jestem entuzjastą triathlonu (jako uczestnik oraz trener mentalny zawodników) a także eksploracji czyli poszukiwania śladów przeszłości w zgodzie z archeologami. Obecnie coraz więcej przestrzeni zawodowej poświęcam transferowi historii do teraźniejszości czyli budowaniu marki osobistej przez historyczne postaci, które mogą być przykładem dla współczesnych liderów.
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Toruń, Bydgoszcz, Włocławek, Grudziądz, Poznań, Płock, Warszawa, Gniezno, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Olsztyn,
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Coach wybrany z tej strony przez HR. To jak ze mną pracował potwierdziło, że nie ma co się bać wyboru coacha z internetu. Chociaż zanim zaczęliśmy pracę sprawdziliśmy opinię :) I byłem już pewien. Jest naprawdę dobry.
1 luty 2016 Janusz - Dyrektor Sprzedaży
Bardzo dobry coach
Jeżeli ktoś był w stanie odważnie i przy tym opiekuńczo mnie poukładać, to był to stanowczo Paweł Muzyczyszyn. Nadał cel moim działaniom, dbając jednocześnie o mój osobisty komfort. Coach z prawdziwym sercem i wiedzą. Taki Anioł Stróż, który zjawił się, kiedy właśnie tego potrzebowałam.
22 listopada 2015 Joanna - menedżer
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj