Piotr Baron

Popularność: 5016
Bardzo dobry coach (5)
Nazywam się Piotr Baron. Mieszkam w Opolu. Jestem certyfikowanym coachem ICC oraz Business Coachem ICC. Jestem terapeutą dźwiękiem i arteterapeutą. Jestem członkiem zwyczajnym Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i wiceprzewodniczącym Sekcji Arteterapii PTP. Jestem praktykiem NLP. Ukończyłem staż w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie oraz Szkołę Profesjonalnego Coachingu w Krakowie. Jestem specjalistą w zakresie pracy z głosem, pracy z ciałem. Jestem trenerem w zakresie wystąpień publicznych. Prowadzę szkolenia interpersonalne dla firm (także medycznych) Moją życiową pasją jest muzyka, którą wykonuję zawodowo. www.piotrbaron.pl Posiadam tytuł doktora habilitowanego sztuk muzycznych. Jestem profesorem nadzwyczajnym Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie oraz Górnośląskiej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości im. K. Goduli w Chorzowie. Jestem także profesorem gościnnym Uniwersytetu Muzycznego w Wiedniu. Członek Komitetu Naukowego Międzynarodowej Konferencji Coachingu w Warszawie. Od kilku lat prowadzę regularny coaching dla placówek medycznych, pracując zarówno z kadrą kierowniczą, lekarzami oraz personelem medycznym. Jestem właścicielem Instytutu Coachingu i Szkoleń w Opolu, działającego w ramach PIOTR BARON GROUP. Towarzyszę przedsiębiorstwom i instytucjom w tworzeniu metod pozwalających zdobyć większe doświadczenie i osiągnąć sukces. Pomagam w dotarciu do własnych zasobów i kompetencji, które pozostawały w ukryciu. Pomagam indywidualnym osobom i rodzinom w odnalezieniu w swoim życiu ładu, szczęścia, miłości, dobrobytu i sukcesu, które należą się każdemu. Towarzyszę w procesie przezwyciężania trudnych sytuacji życiowych. Wielu moich klientów podjęło pracę nad sobą nie wierząc, że mogą osiągnąć jakikolwiek sukces, a jednak go osiągnęli i odnaleźli w sobie radość życia i silę do kreowania własnej rzeczywistości. Coaching jest procesem, procesem zmiany, którą steruje Klient, czyli Ty sam. Coach jest towarzyszem Twojej zmiany. „Wszelka moc pochodzi z wewnątrz, a tym samym znajduje się pod Twoja kontrolą” Robert Collier (1885 – 1950) Pracuję indywidualnie lub w grupach u Klienta biznesowego. Istnieje też możliwość pracy grupowej w moim gabinecie. Łączę muzykę z coachingiem, wykorzystując misy dźwiękowe do pracy z klientem. Wykonuję też masaż dźwiękiem. W Peter Hess Institut w Niemczech uzyskałem certyfikat uprawniający mnie do masażu dźwiękiem. Pracuję z personelem - lekarzami i personelem średnim - placówek medycznych w zakresie komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej oraz podniesienia jakości usług poprzez poprawę komunikacji z pacjentami. W pracy wykorzystuję narządzie MindSonar, którego jestem certyfikowanym konsultantem. Coaching w języku polskim lub niemieckim Coaching in deutscher Sprache Coaching indywidualny w gabinecie w Opolu lub u Klienta (po uzgodnieniu warunków)
Kontakt
Cena
500zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Certyfikaty
certyfikowany coach ICC, Business Coach ICC, Praktyk NLP, Arteterapeuta,certyfikowany terapeuta dźwiękiem (Certyfikat Peter Hess Institut w Uenzen / Niemcy), superwizor terapii dźwiękiem, specjalista terapii dźwiękowej w działaniach prozdrowotnych (certyfikat Peter Hess Institut w Uenzen), trener, MindSonar Professional,
COACHING
Coaching holistyczny Life coaching Coaching indywidualny dla biznesmenów VIP Coaching
Szkolenia
Szkolenia interpersonalne dla właścicieli firm
Szkolenia z rozwiązywania konfliktów i zarządzania konfliktami
Wykształcenie
Profesor nadzwyczajny, Doktor habilitowany, specjalista emisji głosu (Podyplomowe Studium Emisji Głosu), przewodniczący Rady Naukowej X Międzynarodowej Konferencji Coachingu w Warszawie
Trener
Trener nowoczesnej i efektywnej komunikacji interpersonalnej Trener wystąpień publicznych Trener skutecznej obsługi Klienta
Trener skutecznej obsługi Pacjenta

Opinie

Bardzo dobry coach
Poszukiwałam ciekawego szkolenia managerskiego. Nie zawiodłam się. Piotr to profesjonalista i perfekcjonista w każdym calu. Osoba od pierwszego spotkania budząca zaufanie, zarażająca swoją pozytywną energią, radością i chęcią rozwoju. Zawsze przygotowany, świetny słuchacz i obserwator. Każdemu życzę aby spotkał Piotra na swojej ścieżce zawodowej. Polecam w 100%.
19 maja 2019 Milena - Manager
Bardzo dobry coach
Ja również polecam gorąco Piotra. Pracuje intensywnie, wielopłaszczyznowo. Jest profesjonalistą w swoim fachu a przede wszystkim kocha ludzi. Jest ich ciekawy i pragnie im pomóc. Pomaga w odnalezieniu sensu życia oraz radości życia. Gorąco polecam Nie zgadzam się z opinią Pana Damiana. A może Pan Damian boi się konkurencji na rynku i pisze niepochlebne opinie. Dobrze pisze się takie opinie gdy nie trzeba podać pełnych danych. Piotrze polecam Cię znajomym!!!
13 czerwca 2013 Anna - Dyrektor
Bardzo dobry coach
Polecam Piotra! Pomógł mi odnaleźć sens pracy, sens życia i przede wszystkim poprawić moje relacje z rodziną. Dzięki Piotrze! Ciekawe jest to, że Piotr pomaga sobie w pracy muzyką. Ostatecznie jest muzykiem.
23 grudnia 2012 Andrzej - urzędnik
Bardzo dobry coach
Polecam tego coacha. Patrzy wielopłaszczyznowo na problem. Dzięki pracy z nim, mogłam rozwiązać moje problemy i znalazłam rozwiązanie na przyszłość. Chciałem, żeby mi doradził a on "zmusił" mnie do poszukania rozwiązania. Wściekałam się na niego, ale to doprowadziło mnie do zmiany. Dzięki Piotrze! Poleciłam Cię znajmomym!
8 września 2012 Anna - Dyrektor
Bardzo dobry coach
Praca z Piotrem jest bardzo intensywna. Dla mnie skuteczna. Dzięki! Nie pozwala na gadanie o byle czym. Szybko definuiuje problem i ciśnie aż do końca. Byłem już nawet zły, że tak dokładnie wierci dziurę w brzuchu, ale to dobrze.
14 czerwca 2012 Wojtek - Muzyk
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Postanowienia świąteczno – noworoczne
18 grudnia 2014
O świętach, postanowieniach noworocznych i o nas samych
Szczęście w pracy, szczęście z pracy? Jak to jest możliwe?
8 sierpnia 2014
Dążenie do szczęścia jest pragnieniem każdego człowieka. Co zrobić by być bardziej szczęśliwym? Zatroszcz się o siebie i bądź wdzięczny.
Wykład dla lekarzy
27 kwietnia 2013
Piotr Baron o szczęściu w pracy i z pracy
Masaż dźwiękiem
12 czerwca 2012