Piotr Borwin

Popularność: 792
Bardzo dobry coach (22)
Cześć! Nazywam się Piotr Borwin i jestem certyfikowanym coachem kariery dla osób poszukujących swojej drogi zawodowej oraz coachem relacji dla wszystkich tych, którzy chcą lepiej komunikować się z drugim człowiekiem w rodzinie, pracy i związku. Wspieram managerów na początku ich drogi zawodowej, sprzedawców w lepszym rozumieniu Klientów, a poszukujących pracy w sprawnej przeprawie przez świat rekrutacji. Stworzyłem wiele programów rozwojowych dla managerów i sprzedawców. Jestem autorem książki dla osób chcących świadomie kreować swoją drogę zawodową – „Weź sobie tę pracę!” – Praktycznego przewodnika od A do Z po ścieżce kariery. Wierzę w unikalną wewnętrzną wartość i potencjał każdego człowieka. Uważam, że każdy człowiek posiada wszelkie niezbędne zasoby do realizacji własnego potencjału. Moje wartości to wolność, współczucie i miłość. W moim rozumieniu świata, życie jest drogą a błędy, lekcjami do odrobienia. Uważam, że w życiu spotykamy wyłącznie przyjaciół i nauczycieli. W mojej pracy kieruję się zasadą, że jakakolwiek droga rozwoju, która nie prowadzi nas do codzienności i nie wspiera człowieka w codziennych wyborach, to droga na manowce. Miarą prawdy jest życiowa użyteczność. Bez niej słowa i teorie pozostają jedynie pustymi sloganami. Pracuję indywidualnie z Klientami, którzy chcą odnaleźć swoją własną drogę kariery, zaplanować ją i zdobyć pracę która im służy. Pracuję z Klientami, którzy chcą budować i pielęgnować wysokiej jakości relacje z innymi ludźmi, dbając przy tym o siebie i o własne granice. Współpracuję z managerami, liderami zespołów i przedsiębiorcami na początku ich drogi zawodowej pomagając zyskać kompetencje, dzięki którym ich komunikacja z zespołem i pracownikami jest efektywna biznesowo i wspierająca dla obu stron. Uczę jak delegować i monitorować zadania oraz przekazywać wspierającą informację zwrotną, która motywuje i rozwija. Pomagam sprzedawcom w komunikacji z Klientami, tworzyć oferty, negocjować i swobodnie rozmawiać przez telefon POMAGAM ROZMAWIAĆ Z DRUGIM CZŁOWIEKIEM. W pracy, w związku i rodzinie… Prywatnie podróżnik i zapalony backpacker. W wolnym czasie spotkasz mnie na górskim szlaku i łonie natury. Pasjonat i praktyk filozofii ZEN. Uwielbiam historie dawnych kultur i obyczajów. Hobbystycznie zajmuję się tematyką związaną z kreowaniem wizerunku, zdrowym trybem życia i medytacją.
Kontakt
+48 791-511-618
Specjalizacje
Miasta
Bielsko - Biała, Łódź, Warszawa, Poznań, Katowice, Trójmiasto, Szczecin, Wrocław, Kalisz, Gorzów Wielkopolski, Kielce, Gliwice, Opole, Rzeszów, Kraków, Olsztyn, Białystok,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
"Kiedy uczeń jest gotów pojawia się mistrz." Współpraca (choć może lepiej użyć słowa relacja) z Piotrem zaczęła się od moich poszukiwań doświadczonego menadżera, który poinstruował by mnie jak stawiać pierwsze kroki w tej roli. Po wstępnej rozmowie nie miałem wątpliwości, że pukam do właściwych drzwi. Szkolenie rozpoczęliśmy od podstawowych technik zarządzania. Następnie Piotr pomógł mi spojrzeć głębiej w mój świat zawodowy i prywatny. Dzięki temu poczułem się pewnie na nowym stanowisku ale co ważniejsze uporządkowałem wartości i pragnienia również w życiu prywatnym. Każde nasze spotkanie owocowało nowymi obszarami do przemyśleń lub rozwoju. Nie zmarnowaliśmy tego czasu! Z wyrazami wdzięczności i życzeniami samych sukcesów,
22 września 2022 Bernard - IT Team Leader
Bardzo dobry coach
Z dużą pomocą Piotra zdobyłem pracę marzeń i przemyślałem wiele spraw, układając je lepiej. Bardzo sympatyczny człowiek, świetny coach i przewodnik. Pomaga zrozumieć czego się samemu chce, niczego nie narzucając i nie podpowiadając a jedynie zadając właściwe pytania. Spotykaliśmy się zarówno osobiście jak i online, zawsze elastycznie co do dni i godzin. Razem wyznaczaliśmy cele dla mnie, ale to ja się z nich rozliczałem, Piotr tylko pilnuje procesu i pomaga, odpowiada na pytania, daje narzędzia. Zero presji, pełna akceptacja, to daje dużo siły! Dziękuję Ci Piotrze za wszystko i do zobaczenia (na pewno się odezwę przy okazji kolejnych wyzwań życiowych, bo wiem, że razem z Tobą łatwiej je przejdę :)
31 grudnia 2020 Łukasz Matuszewski - CTO / Programista
Bardzo dobry coach
Są osoby, które nawet po jednym, krótkim spotkaniu pamięta się całe życie. Są też lekcje, które pamięta się całe życie. Taki jest właśnie Piotr i jego szkolenia coachingowe. Życzę wszystkim możliwości wzięcia w nich udziału - są niezapomnianą wędrówką w głąb siebie z doskonałym i profesjonalnym przewodnikiem.
24 sierpnia 2020 Anna - właściciel firmy
Bardzo dobry coach
Zacząłem prowadzić swoją działalność gospodarczą i w pewnym momencie doszedłem do wniosku, że te umiejętności które mam są niewystarczające żeby wejść na poziom wyżej. Szczęśliwie trafiłem do Piotra u którego wiele nauczyłem się a przede wszystkim zrozumiałem jak mogę zmienić swoje podejście do wielu spraw nie tylko w życiu zawodowym. Serdecznie polecam!
8 czerwca 2020 Maciej Jozwiak -
Bardzo dobry coach
W trakcie sesji z Piotrem znalazłem dokładnie to po co przyszedłem, choć na samym początku nawet nie wiedziałem, że to właśnie tego szukam. Piotr potrafi w znakomity sposób zbudować bezpieczną przestrzeń i pełną zaufania relację. Jest doskonałym wsparciem w trakcie drogi samorozwoju i samopoznania. Nigdy nie zawiódł mojego zaufania zarówno jako coach, przewodnik, mentor jak i przyjaciel.
27 kwietnia 2020 Michał - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Nie byłam przekonana do tego typu pomocy, ale moja sytuacja zawodowa skomplikowała się tak bardzo, że postanowiłam spróbować. Już po pierwszym spotkaniu z Piotrem wiedziałam, że przychodząc do Niego podjęłam dobrą decyzję. Coaching pozwolił mi spojrzeć na wiele problemów z innej perspektywy i wyposażył mnie w umiejętności i wiedzę których, nie posiadałam. Po każdym spotkaniu z Piotrem wychodzę zmotywowana i pełna nowych pomysłów. I choć czasem mam wątpliwości "czy to się uda" Jego rady zawsze się sprawdzają.W czasie spotkań Piotr stwarza fantastyczną atmosferę, co pozwala się otworzyć nawet nieufnym osobom. Jest doskonałym słuchaczem i obserwatorem, a także wesołym i dowcipnym człowiekiem. Dziś moja sytuacja zawodowa jest zupełnie inna. Do pracy przychodzę z radością, pewna, że poradzę sobie z problemami. Polecam sesje z Piotrem z pełną odpowiedzialnością :)
27 kwietnia 2020 Joanna - wykładowca akademicki
Bardzo dobry coach
Piotr pomógł mi odnaleźć w sobie siłę do działania. Pomógł mi przewartościować swoje życie i cele zawodowe. Dzięki pracy z nim uświadomiłam sobie, że to ja mam siłę sprawczą i tylko ode mnie zależy jak będzie wyglądać moje życie. Dziękuję :)
23 maja 2019 Sylwia - mama powracająca na rynek pracy
Bardzo dobry coach
Piotr ma umiejętność wydobywania z nas myśli, o których nie wiemy lub nie chcemy ich wypowiedzieć na głos. Ale jest to doskonała droga do poznania siebie i nakierowania samego siebie na dobre tory. Dzieki pytaniom Piotra, prawie na samym początku sesji dostałam "oświecenia" i już wiedziałam co chce robić w życiu. Później już tylko pozostało doprecyzować plany, co też poszło bardzo sprawnie. Sesje dotyczą nie tylko sfery zawodowej, lecz także, jeśli trzeba - prywatnej, która ma ogromny wpływ na tą pierwszą, czy tego chcemy czy nie. Dzięki temu kompleksowy sukces jest niemal gwarantowany
22 maja 2019 Natalia - Asystentka
Bardzo dobry coach
Od pierwszego spotkania z Piotrkiem, wiedziałam, że jest to osoba, z którą chcę pracować. Coaching pozwolił mi spojrzeć na pewne sprawy z niego innej perspektywy, poukładać poszczególne sfery życia i zdobyć większą świadomość siebie. Po każdym spotkaniu wychodzę zmotywowana, pełna nadziei i optymizmu. Piotr jest doskonałym słuchaczem i obserwatorem, daje poczucie bezpieczeństwa i stwarza atmosferę zaufania. Jest charyzmatyczny, elastyczny i bardzo świadomy. Sesje z Piotrkiem to jedna z moich najlepszych inwestycji. Polecam z pełną odpowiedzialnością :)
22 maja 2019 Karolina - Manager
Bardzo dobry coach
Poszukiwałam ciekawego szkolenia managerskiego. Nie zawiodłam się. Piotr to profesjonalista i perfekcjonista w każdym calu. Osoba od pierwszego spotkania budząca zaufanie, zarażająca swoją pozytywną energią, radością i chęcią rozwoju. Zawsze przygotowany, świetny słuchacz i obserwator. Każdemu życzę aby spotkał Piotra na swojej ścieżce zawodowej. Polecam w 100%
20 maja 2019 Milena - Manager
Bardzo dobry coach
Piotr jest świetnym i wnikliwym słuchaczem, z niesamowitym poczuciem humoru, a współpraca z ludźmi, zaangażowanie i chęć pomocy są u niego szczere. Polecam serdecznie, jest to bowiem właściwa osoba na właściwym miejscu.
17 maja 2019 Sylwia - Księgowa
Bardzo dobry coach
Mieliśmy razem chyba 9 spotkań, na każdym uczyłem się czegoś nowego o sobie. Bezproblemowo odnajduje elementy, nad którymi chcesz pracować i wspólnie rozkładamy je na czynniki pierwsze. Czy to w sferze biznesu, życia prywatnego czy takich problemów jak np. uregulowanie snu. Dowiedziałem się też o nowych i bardzo ciekawych metodach, które zacząłem stosować w życiu codziennym. Myślę, że nasza współpraca na tym się nie skończy, mam dla Ciebie Piotr jeszcze kilka ciekawych zadań ;) Dziękuję Ci bardzo. Piotr.
27 października 2018 Piotr - Nieruchomości
Bardzo dobry coach
Współpraca z Piotrem była jedną z moich najlepszych życiowych decyzji. Wartość, która przekazał oraz wydobył ze mnie w zaledwie 5 sesjach jest po prostu niesamowita. Dzięki Piotrowi skuteczniej realizuje swoje cele oraz pokonuje wszystkie bariery, które pojawiają się na mojej drodze. Uważam, że KAŻDY bez żadnego wyjątku powinien korzystać z usług coachingowych. Dokonałem naprawdę wiele z pozoru prostych zmian w moim nastawieniu umysłowym, co przełożyło się na o wiele lepsze wyniki w każdej sferze mojego życia. Jestem po prostu zakochany w usługach Piotra.
12 października 2018 Filip - Właściciel Agencji Marketingowej
Bardzo dobry coach
Pojawiają się w życiu zapewne u każdego z nas chwile zwątpienia, które generują w głowie myśli nie dam rady! nie chce mi się! po co mi to ! to niemożliwe! ja tak nie potrafię! doprowadzając tym samym do spadku jakości naszego życia, nic bardziej mylnego - uświadamia mi to przy każdym spotkaniu Piotr, osoba dzięki której to co było ciemne w życiu nabiera kolorów i satysfakcjonuje :) zaskoczyło mnie to że odpowiadając tylko na pytania można na nowo poznać siebie i odkryć swoją siłę oraz możliwości. Polecam bo wiem że warto :) Piotr dziękuje i oczywiście do zobaczenia !
28 czerwca 2018 Magda - doradca klienta/ bankowość
Bardzo dobry coach
Piotrek jest człowiekiem, któremu można przede wszystkim zaufać. Właściwa osoba na właściwym miejscu. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Z takim towarzyszem można śmiało wyruszać w świat swoich dobrych i złych myśli, zwalczyć wewnętrzne demony i iść dalej. To była dla mnie wspaniała podróż, bardzo dużo się nauczyłam i teraz jest mi zdecydowanie LEPIEJ.
8 marca 2018 Justyna - Asystentka
Bardzo dobry coach
Piotr- to couch, który potrafi wydobyć z wnętrza człowieka najbardziej irytujące słabości, i sprawić by podopieczny uczynił z nich siłę. W codzienności - miejsce u Piotra to dobry przystanek, by się zatrzymać ....i poczuć się ....pięknym człowiekiem. Dziękuję.
31 maja 2017 Katarzyna - wychowawca młodzieży
Bardzo dobry coach
W kilku słowach mogę napisać, że Piotr to świetny słuchacz i obserwator. Najbardziej podczas wielu sesji zaskoczyło mnie to, czego można się dowiedzieć o sobie, odpowiadając jedynie na pytania coacha. Piotr bardzo obiektywnie i z różnych perspektyw naświetlił mi różne moje zachowania. Czułem się słuchany; wreszcie ktoś prawdziwie zainteresował się moją historią. Byłem u kilku innych coachów i z pełną odpowiedzialnością polecam Piotra - uważam, że jest najlepszym coachem w Polsce!
23 stycznia 2017 Bartek - Dyrektor Finansowy
Bardzo dobry coach
W wielu kwestiach czuję to tak jakby ktoś pokazał mi w końcu w którym miejscu włącza się światło w ciemnym pokoju :) Z pozoru wszystko wydaje nam się takie oczywiste - jednak, aby to odkryć potrzebna jest osoba, która zada nam odpowiednie pytania :) Tak więc co Wy z tą wiedzą teraz zrobicie!? ;)
12 września 2016 Justyna - Analityk finansowy
Bardzo dobry coach
Współpraca z Piotrem przyniosła wiele pozytywnych zmian w moim podejściu. Jednym z kluczowych aspektów było uświadomienie sobie swojej wewnętrznej siły i kontroli nad co robię i jak, a także tego jak znaleźć się w miejscu do którego dążę. Serdecznie polecam!
12 września 2016 Paweł - FX Trader
Bardzo dobry coach
Na początku nie byłam pewna, czy jest mi potrzebny ktoś taki jak coach. Dzięki pracy z Piotrem przekonałam się, że to działa. Uświadomiła mi, że warto, bo wszystko co chcę osiągnąć jest we mnie. Osiągam swoje cele i realizuje sibie. Dziękuje
6 sierpnia 2016 Monika - doradca kredytowy
Bardzo dobry coach
Piotra poznałam w trudnym momencie mojego życia. Był moim managerem a później coachem. Dzięki niemu patrzę na siebie i świat z zupełnie innej perspektywy. Jest dobrze i jestem przekonana, że będzie coraz lepiej. Dzięki Piotr
29 lipca 2016 Jolanta - doradca finansowy
Bardzo dobry coach
Wspierający i słuchający coach. Pytania zawsze w sedno. Z początku byłem sceptycznie nastawiony do coachingu. Piotr pokazał, że to działa. Osiągam to po co przychodzę. Polecam z pełną odpowiedzialnością.
29 lipca 2016 Tomasz - Manager
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj