Piotr Borwin

Popularność: 522
Bardzo dobry coach (16)
Certyfikowany Coach EPC®, licencjonowany trener Structogram® IBSA Institut für Biostruktur-Analysen w Szwajcarii i certyfikowany project manager. Absolwent Erickson College International i Uniwersytetu Łódzkiego. Wiedzę zdobywał od praktyków coachingu z Polski, Europy, USA i Kanady. Poszerzał horyzonty na wykładach Briana Tracy’ego, Macieja Bennewicza i wielu innych. Wieloletni praktyk sprzedaży i zarządzania z ponadprzeciętnymi wynikami. Dzięki swojemu doświadczeniu, znakomicie rozumie specyfikę pracy menadżera i prowadzenia biznesu. Doświadczył pracy i edukacji za granicą. Dziś wspiera Klientów w obszarze życia na emigracji, pewności siebie i samoakceptacji a także w wyznaczaniu i osiąganiu celów, wzmacnianiu umiejętności komunikacyjnych oraz kompetencji menedżerskich. Specjalizuje się w coachingu relacji, kariery i w obszarach biznesowych. Jako jeden z pierwszych w Polsce licencjonowanych trenerów Structogram® pokazuje odbiorcom jak rozpoznać silne strony i predyspozycje oraz wykorzystać je w praktyce na co dzień. Uczy jak w bardzo prosty sposób nauczyć się rozpoznawać osobowość i strukturę mózgu u drugiego człowieka i wreszcie jak to wykorzystać w biznesie w kontekście sprzedaży i zarządzania. Prywatnie podróżnik i zapalony backpacker. Pasjonat i praktyk filozofii ZEN. Fascynat storytellingu. Wielbiciel gier karcianych i wszelkiej maści kryminałów. Hobbystycznie zajmuje się tematyką związaną z kreowaniem wizerunku, zdrowym trybem życia i medytacją.
Kontakt
+48 791-511-618
Specjalizacje
Miasta
Wrocław, Warszawa, Łódź,
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Coaching na Emigracji
Obecnie poza granicami kraju przebywa około 2,5 miliona Polaków, jednocześnie w 2016 roku po raz pierwszy w historii więcej nas wróciło niż wyjechało. Emigracja i życie za granicą przestały być doświadczeniem wybranych, a stało się stałym elementem życia naszego społeczeństwa. W tym samym momencie migracje ludności zaczęły być przedmiotem żywej dyskusji środowisk medialnych, socjologicznych i politycznych. Jednak są to jedynie suche liczby w tabelkach statystycznych. Jak w tym wszystkim masz odnaleźć się Ty – jako ktoś, kto wzbogacił swoje życie pobytem za granicą? Co dla Ciebie oznacza życie z dala od rodzinnego domu, rodziny czy choćby polskiego jedzenia i innych elementów naszej kultury?

Opinie

Bardzo dobry coach
Piotr pomógł mi odnaleźć w sobie siłę do działania. Pomógł mi przewartościować swoje życie i cele zawodowe. Dzięki pracy z nim uświadomiłam sobie, że to ja mam siłę sprawczą i tylko ode mnie zależy jak będzie wyglądać moje życie. Dziękuję :)
23 maja 2019 Sylwia - mama powracająca na rynek pracy
Bardzo dobry coach
Piotr ma umiejętność wydobywania z nas myśli, o których nie wiemy lub nie chcemy ich wypowiedzieć na głos. Ale jest to doskonała droga do poznania siebie i nakierowania samego siebie na dobre tory. Dzieki pytaniom Piotra, prawie na samym początku sesji dostałam "oświecenia" i już wiedziałam co chce robić w życiu. Później już tylko pozostało doprecyzować plany, co też poszło bardzo sprawnie. Sesje dotyczą nie tylko sfery zawodowej, lecz także, jeśli trzeba - prywatnej, która ma ogromny wpływ na tą pierwszą, czy tego chcemy czy nie. Dzięki temu kompleksowy sukces jest niemal gwarantowany
22 maja 2019 Natalia - Asystentka
Bardzo dobry coach
Od pierwszego spotkania z Piotrkiem, wiedziałam, że jest to osoba, z którą chcę pracować. Coaching pozwolił mi spojrzeć na pewne sprawy z niego innej perspektywy, poukładać poszczególne sfery życia i zdobyć większą świadomość siebie. Po każdym spotkaniu wychodzę zmotywowana, pełna nadziei i optymizmu. Piotr jest doskonałym słuchaczem i obserwatorem, daje poczucie bezpieczeństwa i stwarza atmosferę zaufania. Jest charyzmatyczny, elastyczny i bardzo świadomy. Sesje z Piotrkiem to jedna z moich najlepszych inwestycji. Polecam z pełną odpowiedzialnością :)
22 maja 2019 Karolina - Manager
Bardzo dobry coach
Poszukiwałam ciekawego szkolenia managerskiego. Nie zawiodłam się. Piotr to profesjonalista i perfekcjonista w każdym calu. Osoba od pierwszego spotkania budząca zaufanie, zarażająca swoją pozytywną energią, radością i chęcią rozwoju. Zawsze przygotowany, świetny słuchacz i obserwator. Każdemu życzę aby spotkał Piotra na swojej ścieżce zawodowej. Polecam w 100%
20 maja 2019 Milena - Manager
Bardzo dobry coach
Piotr jest świetnym i wnikliwym słuchaczem, z niesamowitym poczuciem humoru, a współpraca z ludźmi, zaangażowanie i chęć pomocy są u niego szczere. Polecam serdecznie, jest to bowiem właściwa osoba na właściwym miejscu.
17 maja 2019 Sylwia - Księgowa
Bardzo dobry coach
Mieliśmy razem chyba 9 spotkań, na każdym uczyłem się czegoś nowego o sobie. Bezproblemowo odnajduje elementy, nad którymi chcesz pracować i wspólnie rozkładamy je na czynniki pierwsze. Czy to w sferze biznesu, życia prywatnego czy takich problemów jak np. uregulowanie snu. Dowiedziałem się też o nowych i bardzo ciekawych metodach, które zacząłem stosować w życiu codziennym. Myślę, że nasza współpraca na tym się nie skończy, mam dla Ciebie Piotr jeszcze kilka ciekawych zadań ;) Dziękuję Ci bardzo. Piotr.
27 października 2018 Piotr - Nieruchomości
Bardzo dobry coach
Współpraca z Piotrem była jedną z moich najlepszych życiowych decyzji. Wartość, która przekazał oraz wydobył ze mnie w zaledwie 5 sesjach jest po prostu niesamowita. Dzięki Piotrowi skuteczniej realizuje swoje cele oraz pokonuje wszystkie bariery, które pojawiają się na mojej drodze. Uważam, że KAŻDY bez żadnego wyjątku powinien korzystać z usług coachingowych. Dokonałem naprawdę wiele z pozoru prostych zmian w moim nastawieniu umysłowym, co przełożyło się na o wiele lepsze wyniki w każdej sferze mojego życia. Jestem po prostu zakochany w usługach Piotra.
12 października 2018 Filip - Właściciel Agencji Marketingowej
Bardzo dobry coach
Pojawiają się w życiu zapewne u każdego z nas chwile zwątpienia, które generują w głowie myśli nie dam rady! nie chce mi się! po co mi to ! to niemożliwe! ja tak nie potrafię! doprowadzając tym samym do spadku jakości naszego życia, nic bardziej mylnego - uświadamia mi to przy każdym spotkaniu Piotr, osoba dzięki której to co było ciemne w życiu nabiera kolorów i satysfakcjonuje :) zaskoczyło mnie to że odpowiadając tylko na pytania można na nowo poznać siebie i odkryć swoją siłę oraz możliwości. Polecam bo wiem że warto :) Piotr dziękuje i oczywiście do zobaczenia !
28 czerwca 2018 Magda - doradca klienta/ bankowość
Bardzo dobry coach
Piotrek jest człowiekiem, któremu można przede wszystkim zaufać. Właściwa osoba na właściwym miejscu. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Z takim towarzyszem można śmiało wyruszać w świat swoich dobrych i złych myśli, zwalczyć wewnętrzne demony i iść dalej. To była dla mnie wspaniała podróż, bardzo dużo się nauczyłam i teraz jest mi zdecydowanie LEPIEJ.
8 marca 2018 Justyna - Asystentka
Bardzo dobry coach
Piotr- to couch, który potrafi wydobyć z wnętrza człowieka najbardziej irytujące słabości, i sprawić by podopieczny uczynił z nich siłę. W codzienności - miejsce u Piotra to dobry przystanek, by się zatrzymać ....i poczuć się ....pięknym człowiekiem. Dziękuję.
31 maja 2017 Katarzyna - wychowawca młodzieży
Bardzo dobry coach
W kilku słowach mogę napisać, że Piotr to świetny słuchacz i obserwator. Najbardziej podczas wielu sesji zaskoczyło mnie to, czego można się dowiedzieć o sobie, odpowiadając jedynie na pytania coacha. Piotr bardzo obiektywnie i z różnych perspektyw naświetlił mi różne moje zachowania. Czułem się słuchany; wreszcie ktoś prawdziwie zainteresował się moją historią. Byłem u kilku innych coachów i z pełną odpowiedzialnością polecam Piotra - uważam, że jest najlepszym coachem w Polsce!
23 stycznia 2017 Bartek - Dyrektor Finansowy
Bardzo dobry coach
W wielu kwestiach czuję to tak jakby ktoś pokazał mi w końcu w którym miejscu włącza się światło w ciemnym pokoju :) Z pozoru wszystko wydaje nam się takie oczywiste - jednak, aby to odkryć potrzebna jest osoba, która zada nam odpowiednie pytania :) Tak więc co Wy z tą wiedzą teraz zrobicie!? ;)
12 września 2016 Justyna - Analityk finansowy
Bardzo dobry coach
Współpraca z Piotrem przyniosła wiele pozytywnych zmian w moim podejściu. Jednym z kluczowych aspektów było uświadomienie sobie swojej wewnętrznej siły i kontroli nad co robię i jak, a także tego jak znaleźć się w miejscu do którego dążę. Serdecznie polecam!
12 września 2016 Paweł - FX Trader
Bardzo dobry coach
Na początku nie byłam pewna, czy jest mi potrzebny ktoś taki jak coach. Dzięki pracy z Piotrem przekonałam się, że to działa. Uświadomiła mi, że warto, bo wszystko co chcę osiągnąć jest we mnie. Osiągam swoje cele i realizuje sibie. Dziękuje
6 sierpnia 2016 Monika - doradca kredytowy
Bardzo dobry coach
Piotra poznałam w trudnym momencie mojego życia. Był moim managerem a później coachem. Dzięki niemu patrzę na siebie i świat z zupełnie innej perspektywy. Jest dobrze i jestem przekonana, że będzie coraz lepiej. Dzięki Piotr
29 lipca 2016 Jolanta - doradca finansowy
Bardzo dobry coach
Wspierający i słuchający coach. Pytania zawsze w sedno. Z początku byłem sceptycznie nastawiony do coachingu. Piotr pokazał, że to działa. Osiągam to po co przychodzę. Polecam z pełną odpowiedzialnością.
29 lipca 2016 Tomasz - Manager
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom