Piotr Borwin

Popularność: 904
Bardzo dobry coach (31)
Cześć! Nazywam się Piotr Borwin i jestem certyfikowanym coachem kariery dla osób poszukujących swojej drogi zawodowej oraz coachem relacji dla wszystkich tych, którzy chcą lepiej komunikować się z drugim człowiekiem w rodzinie, pracy i związku. Wspieram managerów na początku ich drogi zawodowej, sprzedawców w lepszym rozumieniu Klientów, a poszukujących pracy w sprawnej przeprawie przez świat rekrutacji. Stworzyłem wiele programów rozwojowych dla managerów i sprzedawców. Jestem autorem książki dla osób chcących świadomie kreować swoją drogę zawodową – „Weź sobie tę pracę!” – Praktycznego przewodnika od A do Z po ścieżce kariery. Wierzę w unikalną wewnętrzną wartość i potencjał każdego człowieka. Uważam, że każdy człowiek posiada wszelkie niezbędne zasoby do realizacji własnego potencjału. Moje wartości to wolność, współczucie i miłość. W moim rozumieniu świata, życie jest drogą a błędy, lekcjami do odrobienia. Uważam, że w życiu spotykamy wyłącznie przyjaciół i nauczycieli. W mojej pracy kieruję się zasadą, że jakakolwiek droga rozwoju, która nie prowadzi nas do codzienności i nie wspiera człowieka w codziennych wyborach, to droga na manowce. Miarą prawdy jest życiowa użyteczność. Bez niej słowa i teorie pozostają jedynie pustymi sloganami. Pracuję indywidualnie z Klientami, którzy chcą odnaleźć swoją własną drogę kariery, zaplanować ją i zdobyć pracę która im służy. Pracuję z Klientami, którzy chcą budować i pielęgnować wysokiej jakości relacje z innymi ludźmi, dbając przy tym o siebie i o własne granice. Współpracuję z managerami, liderami zespołów i przedsiębiorcami na początku ich drogi zawodowej pomagając zyskać kompetencje, dzięki którym ich komunikacja z zespołem i pracownikami jest efektywna biznesowo i wspierająca dla obu stron. Uczę jak delegować i monitorować zadania oraz przekazywać wspierającą informację zwrotną, która motywuje i rozwija. Pomagam sprzedawcom w komunikacji z Klientami, tworzyć oferty, negocjować i swobodnie rozmawiać przez telefon POMAGAM ROZMAWIAĆ Z DRUGIM CZŁOWIEKIEM. W pracy, w związku i rodzinie… Prywatnie podróżnik i zapalony backpacker. W wolnym czasie spotkasz mnie na górskim szlaku i łonie natury. Pasjonat i praktyk filozofii ZEN. Uwielbiam historie dawnych kultur i obyczajów. Hobbystycznie zajmuję się tematyką związaną z kreowaniem wizerunku, zdrowym trybem życia i medytacją.
Kontakt
+48 791-511-618
Specjalizacje
Miasta
Bielsko - Biała, Łódź, Warszawa, Poznań, Katowice, Trójmiasto, Szczecin, Wrocław, Kalisz, Gorzów Wielkopolski, Kielce, Gliwice, Opole, Rzeszów, Kraków, Olsztyn, Białystok,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Tak się złożyło, że trafiłem do Piotra na coaching. Zanim zacząłem, miałem jakieś mgliste pojęcie na czym polega cały ten proces, ale bardziej mgliste niż pojęcie. Przegadałem z Piotrem łącznie 20 godzin. Po tym czasie mogę z całą pewnością powiedzieć, że jest niezwykle sympatycznym człowiekiem, że posiada sporą wiedzę teoretyczną na temat działania ludzkiej psychiki oraz rozwinięty zmysł obserwacyjny. Mile wspominam czas, jaki razem spędziliśmy. Piotr potrafi znaleźć balans między byciem akceptującym słuchaczem, wspierającym powiernikiem, a asertywnym zauważaniem, że temat ucieka gdzieś na bok i przywracaniem swojego podopiecznego na odpowiednie tory. Żart czy dwa także się zdarzą. Natomiast co do kwestii, czy po programie osiągnąłem zamierzony cel? Nie ten o którym pierwotnie myślałem, bo zamiast tego wypracowaliśmy coś bardziej istotnego. Piotr nie miał problemu z poddaniem celu z jakim do niego trafiłem, w wątpliwość, pytaniami drążąc coraz głębiej. W efekcie większość spotkań dotyczyła czegoś zupełnie innego niż pierwotnie chciałem. Ale jednak po tych kilkunastu spotkaniach dostrzegam, że inaczej myślę w niektórych tematach, inaczej się zachowuję i czasami inaczej czuję różne życiowe sytuacje. Ciężko mi wskazać, co dokładnie wpłynęło na tę zmianę i kiedy ona nastąpiła, ale jej istnienie jest faktem. Podsumowując, teraz jestem innym człowiekiem niż byłem przed rozpoczęciem współpracy z Piotrem i oceniam tę zmianę na plus. Chociaż jeżeli miałbym teraz opisać na czym polega coaching, to miałbym chyba jeszcze większe problemy niż na początku :-). Polecam tego allegrowicza, dobrze zainwestowane pieniądze.
28 maja 2023 Jakub - Software Developer / Team Leader
Bardzo dobry coach
Nasze drogi się spotkały i jestem za to ogromnie wdzięczna
13 kwietnia 2023 Agata - Artystka
Bardzo dobry coach
Piotrek jest osobą, która szybko buduje zaufanie i otwartość we współpracy. Wykazuje wysoki poziom empatii, z jednoczesnym nastawieniem na cel. Chętnie dzieli się wiedzą i spostrzeżeniami, które pomagają nabrać nowej perspektywy. Dodatkowo, bardzo cenię w Piotrku umiejętność słuchania i szybkiego wyłapywania aspektów, które są ważne w odniesieniu do celu. Pytania zadawane przez Piotrka nie zawsze są wygodne, ale zawsze są w punkt i dają duże pole do rozwoju. Polecam Piotrka wszystkim, którzy pragną dokonać pozytywnej zmiany w swoim życiu.
28 luty 2023 Katarzyna Z. - Senior Manager
Bardzo dobry coach
Na sesję do Piotra trafiłam przypadkiem. ,,Znalazłam go" kiedy po zakończeniu toksycznego związku okazało się że straciłam dotychczasową pracę. Byłam wewnętrznie wykończona i nie wiedziałam w jakim kierunku zawodowym chce się rozwijać. Couch bardzo szybko pomógł mi odnaleźć drogę zawodową zgodną z moimi predyspozycjami i zdolnościami przez co dziś mam pracę w której czuje się świetnie. Piotr towarzyszył mi przez cały proces i zawsze mogłam liczyć na jego wsparcie. Polecam Pana Piotra wszystkim ktorzy spotykaja pewne przeszkody na swojej ścieżce lub też pragną się ukierunkować. Dziękuję Panie Piotrze za wszystko
26 luty 2023 Justyna - Pracownik produkcji zwierzęcej
Bardzo dobry coach
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Piotrem. Pierwsze efekty pojawiły się już po pierwszych sesjach coachingowych. Wszystko to za sprawą profesjonalizmu, wiedzy i ludzkiego podejścia Piotra, który ma niesamowite zdolności słuchania i rozumienia drugiego człowieka. Jego pasja i entuzjazm dosłownie zarażają! Do komentarzy, że po przeczytaniu książki Piotra "Weź sobie tą pracę" można od razu znaleźć nową pracę podchodziłam sceptycznie. Jednak tak stało się i w moim przypadku. Moje poszukiwania pracy wzbogaciłam o wskazówki zawarte w książce i faktycznie po ok. 1,5 miesiąca "znalazłam sobie tę pracę".
24 luty 2023 Joanna Portugalia - Team Leader/Finance Automation Manager
Bardzo dobry coach
Piotr to wyjątkowa osoba. Od pierwszego spotkania nasze energie połączyły się dzięki czemu nasza praca stała się czystą przyjemnością. Bardzo szybko pomgól mi zajrzeć w głąb siebie i znaleźć co czego pragnę. Pełne zrozumienie, wsparcie a w dopowiednim momecie dodanie energi i motywacji abym to ja sam zrobił krok w przód. Serdecznie polecam.
6 luty 2023 Stefan - Osteopata
Bardzo dobry coach
Jestem bardzo zadowolony z pracy z Piotrem. Przez cały proces był on świetnym doradcą, motywatorem i mentorem, który pomógł mi osiągnąć moje cele. Zawsze starał się zrozumieć moje perspektywy i pomóc mi znaleźć najlepsze rozwiązania. Jego metody coachingowe były skuteczne i pomocne, a jego wsparcie było nieocenione podczas trudnych chwil. Dzięki jego pomocy udało mi się przezwyciężyć trudności i osiągnąć sukcesy, o których wcześniej nie myślałem, że są możliwe Jestem bardzo wdzięczny za jego pomoc i zdecydowanie polecam go innym jako coacha. Jestem przekonany, że jego umiejętności i doświadczenie mogą pomóc wielu innym osobom osiągnąć ich cele i marzenia.
26 stycznia 2023 Dawid - Sprzedawca
Bardzo dobry coach
Słuchający, wspierający i inspirujący Coach. Towarzysz na ścieżce zmian, gotowy podać rękę, wysłuchać, ale pracę wykonać trzeba samemu, tak jak kierunek wyznaczyć i cele. Wzmacnia, motywuje, a przy tym ciepły, ciekawy człowiek, z którym się fantastycznie rozmawia. Daje przestrzeń na odnalezienie odpowiedzi na trudne pytania, spotkanie z cieniem, buduje bardzo bezpieczne pole do zmian i działania. Polecam bardzo!
25 listopada 2022 Katarzyna Koczwara -
Bardzo dobry coach
Sesje z Piotrem otworzyły mi oczy na moje problemy , pokazały najbardziej upierdliwe słabości i razem pracujemy nad narzędziami, aby przekuć je w moją siłę. Zaczęliśmy na moim zakręcie, a teraz mam odwagę sięgać po swoje marzenia. Dzięki Piotrze!
5 października 2022 Anna - Lekarz weterynarii
Bardzo dobry coach
"Kiedy uczeń jest gotów pojawia się mistrz." Współpraca (choć może lepiej użyć słowa relacja) z Piotrem zaczęła się od moich poszukiwań doświadczonego menadżera, który poinstruował by mnie jak stawiać pierwsze kroki w tej roli. Po wstępnej rozmowie nie miałem wątpliwości, że pukam do właściwych drzwi. Szkolenie rozpoczęliśmy od podstawowych technik zarządzania. Następnie Piotr pomógł mi spojrzeć głębiej w mój świat zawodowy i prywatny. Dzięki temu poczułem się pewnie na nowym stanowisku ale co ważniejsze uporządkowałem wartości i pragnienia również w życiu prywatnym. Każde nasze spotkanie owocowało nowymi obszarami do przemyśleń lub rozwoju. Nie zmarnowaliśmy tego czasu! Z wyrazami wdzięczności i życzeniami samych sukcesów,
22 września 2022 Bernard - IT Team Leader
Bardzo dobry coach
Z dużą pomocą Piotra zdobyłem pracę marzeń i przemyślałem wiele spraw, układając je lepiej. Bardzo sympatyczny człowiek, świetny coach i przewodnik. Pomaga zrozumieć czego się samemu chce, niczego nie narzucając i nie podpowiadając a jedynie zadając właściwe pytania. Spotykaliśmy się zarówno osobiście jak i online, zawsze elastycznie co do dni i godzin. Razem wyznaczaliśmy cele dla mnie, ale to ja się z nich rozliczałem, Piotr tylko pilnuje procesu i pomaga, odpowiada na pytania, daje narzędzia. Zero presji, pełna akceptacja, to daje dużo siły! Dziękuję Ci Piotrze za wszystko i do zobaczenia (na pewno się odezwę przy okazji kolejnych wyzwań życiowych, bo wiem, że razem z Tobą łatwiej je przejdę :)
31 grudnia 2020 Łukasz Matuszewski - CTO / Programista
Bardzo dobry coach
Są osoby, które nawet po jednym, krótkim spotkaniu pamięta się całe życie. Są też lekcje, które pamięta się całe życie. Taki jest właśnie Piotr i jego szkolenia coachingowe. Życzę wszystkim możliwości wzięcia w nich udziału - są niezapomnianą wędrówką w głąb siebie z doskonałym i profesjonalnym przewodnikiem.
24 sierpnia 2020 Anna - właściciel firmy
Bardzo dobry coach
Zacząłem prowadzić swoją działalność gospodarczą i w pewnym momencie doszedłem do wniosku, że te umiejętności które mam są niewystarczające żeby wejść na poziom wyżej. Szczęśliwie trafiłem do Piotra u którego wiele nauczyłem się a przede wszystkim zrozumiałem jak mogę zmienić swoje podejście do wielu spraw nie tylko w życiu zawodowym. Serdecznie polecam!
8 czerwca 2020 Maciej Jozwiak -
Bardzo dobry coach
W trakcie sesji z Piotrem znalazłem dokładnie to po co przyszedłem, choć na samym początku nawet nie wiedziałem, że to właśnie tego szukam. Piotr potrafi w znakomity sposób zbudować bezpieczną przestrzeń i pełną zaufania relację. Jest doskonałym wsparciem w trakcie drogi samorozwoju i samopoznania. Nigdy nie zawiódł mojego zaufania zarówno jako coach, przewodnik, mentor jak i przyjaciel.
27 kwietnia 2020 Michał - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Nie byłam przekonana do tego typu pomocy, ale moja sytuacja zawodowa skomplikowała się tak bardzo, że postanowiłam spróbować. Już po pierwszym spotkaniu z Piotrem wiedziałam, że przychodząc do Niego podjęłam dobrą decyzję. Coaching pozwolił mi spojrzeć na wiele problemów z innej perspektywy i wyposażył mnie w umiejętności i wiedzę których, nie posiadałam. Po każdym spotkaniu z Piotrem wychodzę zmotywowana i pełna nowych pomysłów. I choć czasem mam wątpliwości "czy to się uda" Jego rady zawsze się sprawdzają.W czasie spotkań Piotr stwarza fantastyczną atmosferę, co pozwala się otworzyć nawet nieufnym osobom. Jest doskonałym słuchaczem i obserwatorem, a także wesołym i dowcipnym człowiekiem. Dziś moja sytuacja zawodowa jest zupełnie inna. Do pracy przychodzę z radością, pewna, że poradzę sobie z problemami. Polecam sesje z Piotrem z pełną odpowiedzialnością :)
27 kwietnia 2020 Joanna - wykładowca akademicki
Bardzo dobry coach
Piotr pomógł mi odnaleźć w sobie siłę do działania. Pomógł mi przewartościować swoje życie i cele zawodowe. Dzięki pracy z nim uświadomiłam sobie, że to ja mam siłę sprawczą i tylko ode mnie zależy jak będzie wyglądać moje życie. Dziękuję :)
23 maja 2019 Sylwia - mama powracająca na rynek pracy
Bardzo dobry coach
Piotr ma umiejętność wydobywania z nas myśli, o których nie wiemy lub nie chcemy ich wypowiedzieć na głos. Ale jest to doskonała droga do poznania siebie i nakierowania samego siebie na dobre tory. Dzieki pytaniom Piotra, prawie na samym początku sesji dostałam "oświecenia" i już wiedziałam co chce robić w życiu. Później już tylko pozostało doprecyzować plany, co też poszło bardzo sprawnie. Sesje dotyczą nie tylko sfery zawodowej, lecz także, jeśli trzeba - prywatnej, która ma ogromny wpływ na tą pierwszą, czy tego chcemy czy nie. Dzięki temu kompleksowy sukces jest niemal gwarantowany
22 maja 2019 Natalia - Asystentka
Bardzo dobry coach
Od pierwszego spotkania z Piotrkiem, wiedziałam, że jest to osoba, z którą chcę pracować. Coaching pozwolił mi spojrzeć na pewne sprawy z niego innej perspektywy, poukładać poszczególne sfery życia i zdobyć większą świadomość siebie. Po każdym spotkaniu wychodzę zmotywowana, pełna nadziei i optymizmu. Piotr jest doskonałym słuchaczem i obserwatorem, daje poczucie bezpieczeństwa i stwarza atmosferę zaufania. Jest charyzmatyczny, elastyczny i bardzo świadomy. Sesje z Piotrkiem to jedna z moich najlepszych inwestycji. Polecam z pełną odpowiedzialnością :)
22 maja 2019 Karolina - Manager
Bardzo dobry coach
Poszukiwałam ciekawego szkolenia managerskiego. Nie zawiodłam się. Piotr to profesjonalista i perfekcjonista w każdym calu. Osoba od pierwszego spotkania budząca zaufanie, zarażająca swoją pozytywną energią, radością i chęcią rozwoju. Zawsze przygotowany, świetny słuchacz i obserwator. Każdemu życzę aby spotkał Piotra na swojej ścieżce zawodowej. Polecam w 100%
20 maja 2019 Milena - Manager
Bardzo dobry coach
Piotr jest świetnym i wnikliwym słuchaczem, z niesamowitym poczuciem humoru, a współpraca z ludźmi, zaangażowanie i chęć pomocy są u niego szczere. Polecam serdecznie, jest to bowiem właściwa osoba na właściwym miejscu.
17 maja 2019 Sylwia - Księgowa
Bardzo dobry coach
Mieliśmy razem chyba 9 spotkań, na każdym uczyłem się czegoś nowego o sobie. Bezproblemowo odnajduje elementy, nad którymi chcesz pracować i wspólnie rozkładamy je na czynniki pierwsze. Czy to w sferze biznesu, życia prywatnego czy takich problemów jak np. uregulowanie snu. Dowiedziałem się też o nowych i bardzo ciekawych metodach, które zacząłem stosować w życiu codziennym. Myślę, że nasza współpraca na tym się nie skończy, mam dla Ciebie Piotr jeszcze kilka ciekawych zadań ;) Dziękuję Ci bardzo. Piotr.
27 października 2018 Piotr - Nieruchomości
Bardzo dobry coach
Współpraca z Piotrem była jedną z moich najlepszych życiowych decyzji. Wartość, która przekazał oraz wydobył ze mnie w zaledwie 5 sesjach jest po prostu niesamowita. Dzięki Piotrowi skuteczniej realizuje swoje cele oraz pokonuje wszystkie bariery, które pojawiają się na mojej drodze. Uważam, że KAŻDY bez żadnego wyjątku powinien korzystać z usług coachingowych. Dokonałem naprawdę wiele z pozoru prostych zmian w moim nastawieniu umysłowym, co przełożyło się na o wiele lepsze wyniki w każdej sferze mojego życia. Jestem po prostu zakochany w usługach Piotra.
12 października 2018 Filip - Właściciel Agencji Marketingowej
Bardzo dobry coach
Pojawiają się w życiu zapewne u każdego z nas chwile zwątpienia, które generują w głowie myśli nie dam rady! nie chce mi się! po co mi to ! to niemożliwe! ja tak nie potrafię! doprowadzając tym samym do spadku jakości naszego życia, nic bardziej mylnego - uświadamia mi to przy każdym spotkaniu Piotr, osoba dzięki której to co było ciemne w życiu nabiera kolorów i satysfakcjonuje :) zaskoczyło mnie to że odpowiadając tylko na pytania można na nowo poznać siebie i odkryć swoją siłę oraz możliwości. Polecam bo wiem że warto :) Piotr dziękuje i oczywiście do zobaczenia !
28 czerwca 2018 Magda - doradca klienta/ bankowość
Bardzo dobry coach
Piotrek jest człowiekiem, któremu można przede wszystkim zaufać. Właściwa osoba na właściwym miejscu. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Z takim towarzyszem można śmiało wyruszać w świat swoich dobrych i złych myśli, zwalczyć wewnętrzne demony i iść dalej. To była dla mnie wspaniała podróż, bardzo dużo się nauczyłam i teraz jest mi zdecydowanie LEPIEJ.
8 marca 2018 Justyna - Asystentka
Bardzo dobry coach
Piotr- to couch, który potrafi wydobyć z wnętrza człowieka najbardziej irytujące słabości, i sprawić by podopieczny uczynił z nich siłę. W codzienności - miejsce u Piotra to dobry przystanek, by się zatrzymać ....i poczuć się ....pięknym człowiekiem. Dziękuję.
31 maja 2017 Katarzyna - wychowawca młodzieży
Bardzo dobry coach
W kilku słowach mogę napisać, że Piotr to świetny słuchacz i obserwator. Najbardziej podczas wielu sesji zaskoczyło mnie to, czego można się dowiedzieć o sobie, odpowiadając jedynie na pytania coacha. Piotr bardzo obiektywnie i z różnych perspektyw naświetlił mi różne moje zachowania. Czułem się słuchany; wreszcie ktoś prawdziwie zainteresował się moją historią. Byłem u kilku innych coachów i z pełną odpowiedzialnością polecam Piotra - uważam, że jest najlepszym coachem w Polsce!
23 stycznia 2017 Bartek - Dyrektor Finansowy
Bardzo dobry coach
W wielu kwestiach czuję to tak jakby ktoś pokazał mi w końcu w którym miejscu włącza się światło w ciemnym pokoju :) Z pozoru wszystko wydaje nam się takie oczywiste - jednak, aby to odkryć potrzebna jest osoba, która zada nam odpowiednie pytania :) Tak więc co Wy z tą wiedzą teraz zrobicie!? ;)
12 września 2016 Justyna - Analityk finansowy
Bardzo dobry coach
Współpraca z Piotrem przyniosła wiele pozytywnych zmian w moim podejściu. Jednym z kluczowych aspektów było uświadomienie sobie swojej wewnętrznej siły i kontroli nad co robię i jak, a także tego jak znaleźć się w miejscu do którego dążę. Serdecznie polecam!
12 września 2016 Paweł - FX Trader
Bardzo dobry coach
Na początku nie byłam pewna, czy jest mi potrzebny ktoś taki jak coach. Dzięki pracy z Piotrem przekonałam się, że to działa. Uświadomiła mi, że warto, bo wszystko co chcę osiągnąć jest we mnie. Osiągam swoje cele i realizuje sibie. Dziękuje
6 sierpnia 2016 Monika - doradca kredytowy
Bardzo dobry coach
Piotra poznałam w trudnym momencie mojego życia. Był moim managerem a później coachem. Dzięki niemu patrzę na siebie i świat z zupełnie innej perspektywy. Jest dobrze i jestem przekonana, że będzie coraz lepiej. Dzięki Piotr
29 lipca 2016 Jolanta - doradca finansowy
Bardzo dobry coach
Wspierający i słuchający coach. Pytania zawsze w sedno. Z początku byłem sceptycznie nastawiony do coachingu. Piotr pokazał, że to działa. Osiągam to po co przychodzę. Polecam z pełną odpowiedzialnością.
29 lipca 2016 Tomasz - Manager
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj