Radosław Pleskot

Popularność: 730
Bardzo dobry coach (4)
Jesteś managerem, freelancerem, właścicielem biznesu? Czytaj dalej! Moich klientów wspieram w zwiększeniu efektywności pracy na co dzień oraz w występowaniu publicznym. Pomyśl, czy przypadkiem: 1. Masz trudności w przeniesieniu wiedzy na praktyczne działanie w życiu/biznesie/finansach? 2. Brakuje Ci stałej motywacji lub samodyscypliny, by codziennie robić rzeczy trudne, ale konieczne do osiągnięcia sukcesu? 3. Nie masz strategii, które pozwolą Ci radzić sobie z problemami i rozwijać biznes/karierę czy relacje w życiu prywatnym? 4. Masz mnóstwo pomysłów, energii, chęci do działania – ale nie umiesz zarazić innych swoimi ideami, „sprzedać siebie”? 6. Jesteś ambitny, ale i tak ciągle stoisz w miejscu – mówiąc krótko: wyników brak? Bez względu na to, jaka jest Twoja odpowiedź, przekonałem się już o jednym: –> Te trudności i wyzwania, które stawia Ci życie i prowadzenie biznesu nigdy nie znikają same z siebie! Jeśli jednak masz «sprawdzoną metodę», która po prostu działa: – Możesz generować ponadprzeciętne wyniki pracując mniej niż teraz. – Możesz prześcignąć swoją konkurencję. – Możesz zdobyć umiejętności przekładania wiedzy na działanie. – Możesz odkryć źródło motywacji i zbudować skuteczną strategię rozwoju. Dzięki unikatowemu połączeniu doświadczenia księdza i nauczyciela oraz umiejętności coacha, trenera i managera sprawiam, że zmiany są trwałe. Sięgam bowiem do głębi i traktuję człowieka całościowo (holistycznie): pracuję nad wartościami, przekonaniami, nie tylko nad celami i planami. Efektem tego moi klienci: – zyskali zwrot w myśleniu o swojej karierze, związkach, mentalności, myśleniu o finansach; – odkryli źródła energii i kreatywności; – wyrobili trwałe nawyki. – odkryli sens i cel tego, kim są i co robią, a to pozwoliło im stać się niezwykle skutecznymi i efektywnymi.
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Wykształcenie
Szkoła Głowna Handlowa – Akademia Profesjonalnego Coacha, Coach Wise® – Coaching Advanced, Papieski Wydział Teologiczny w Warszawie – magister nauk humanistycznych 

Opinie

Bardzo dobry coach
Radosław jest najcenniejszym spośród mentorów których spotkałem na swojej drodze. Cierpliwy i sumienny, w jego wszystkich słowach, pytaniach i radach jest chrześcijańska troska o drugiego człowieka. Wśród znanych mi jego klientów ma opinię rzetelnego i uczciwego kierownika rozwoju osobistego.
15 sierpnia 2018 Piotr - Agent ubezpieczeniowy
Bardzo dobry coach
Jeśli nie możesz się zmotywować i przłamać ograniczeń w głowie aby ruszyć do przodu zdecydowanie polecam Radosława. Lekcje których udziela Radosława dają dużo motywacji i pozwolą Ci odpowiedzieć co robisz nie tak. Zdecydowanie polecam.
4 sierpnia 2018 Artur - Specjalista ds. sprzedaży
Bardzo dobry coach
Radosław Pleskot dał się poznać jako osoba empatyczna, ciepła, godna zaufania, a jednocześnie szalenie profesjonalna - skupiona na tym, aby pomóc osiągnąć cele. Sesje coachingu z Radosławem spowodowały, że na niektóre sprawy patrzę inaczej... Zwrócił mi uwagę na rzeczy, których wcześniej nie widziałam. Jestem bardzo zadowolona ze spotkań i zaskoczona ile może dać konstruktywna rozmowa. Zdecydowanie polecam Radosława jako coacha!
2 sierpnia 2018 Bogumiła - Ekonomista
Bardzo dobry coach
Mój pierwszy kontakt z osobą jaką jest coach. Powiedziałbym, że Radek charakteryzuje się kompleksowym podejściem, cierpliwością oraz nastawieniem na wymierne rezultaty. Profesjonalny i godny polecenia!
2 sierpnia 2018 Jan - Audytor instytucji finansowych
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

5 sekretów szczęśliwego związku
2 sierpnia 2018
Złośliwcy mogliby zapytać, co były ksiądz może wiedzieć o związkach. Otóż, być może to zaskakujące, wydaje mi się, że całkiem nie mało. :P
10 kroków ku harmonii
2 sierpnia 2018
A może by tak rzucić to wszystko i wyjechać w Bieszczady? Jeśli jeszcze nie wybierasz się w góry i nie masz domku nad przełęczą, a jednak marzysz o spokoju, zastosuj się do poniższych 10 kroków.
Czy coaching to bzdura?
2 sierpnia 2018
Wobec wszechobecnego hejtu w internecie miewam niekiedy myśli, by pozwolić na zdelegalizowanie rozwoju osobistego i coachingu. A najlepiej to zlikwidować wszystkie branże usługowe...