Rafał Szczepanik

Popularność: 93
Bardzo dobry coach (4)
Rafał Szczepanik nie pracuje na co dzień jako typowy coach. Specjalizuje się bowiem przede wszystkim w technikach mentoringu oraz w indywidualnym doradztwie dla menedżerów najwyższego szczebla i kluczowych specjalistów w przedsiębiorstwach. Prowadzi spotkania i warsztaty związane z myśleniem i planowaniem strategicznym, komunikacją międzykulturową i zarządzaniem zespołami oraz strukturami międzynarodowymi z zarządzaniem projektami, innowacyjnym myśleniem a także spotkania rozwijające umiejętności publicznego przemawiania i prowadzenia prezentacji. Rafał Szczepanik jest też znanym mówcą i wykładowcą inspiracyjnym. Prowadzi przemówienia motywacyjne związane z pracą i postawami litera, przywódcy i szefa oraz dotyczące efektywności zespołowej i budowania wybitnych zespołów. Swoje doświadczenia menadżerskie zdobywał przede wszystkim jako jeden z założycieli i były wiceprezes firmy Pracuj.pl a później prezes Fundacji Training Projects i portalu HRmapa.pl. W ramach Fundacji prowadzi też nieodpłatne szkolenia i doradztwo dla zespołów wolontariuszy i managerów projektów niedochodowych w tak zwanym trzecim sektorze. Prywatnie jest alpinistą, zdobywcą obu biegunów ziemi i jednego z himalajskich ośmiotysięczników. Podczas swoich spotkań i wykładów inspiruje uczestników do nieschematycznego i nieszablonowego myślenia dzieląc się przykładami i doświadczeniami ze swoich wypraw. Rafał Szczepanik wcześniej mieszkał w Danii i Gwatemali, dużą część swojego życia spędził także w Nepalu i Tybecie oraz na południu Hiszpanii co daje mu różnorodne doświadczenia wykorzystywane podczas sesji rozwojowych związanych z wielokulturowością.
Kontakt
Cena
500zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Kraków, Wrocław, Warszawa, Katowice, Gliwice,
Cała Polska: Tak
Prowadził szkolenia m.in. dla:
ING, BZ WBK, Unilever, Grupa Żywiec, Alstom, ArcelorMittal, Carrefour, Wrigley, Bosch Siemens, KGHM, HP, Bayer, PWC, Kaufland, Philips, ABB, Novartis, Decathlon, Polpharma,
Nike, International Paper, Mondi Świecie PZU, Shell,
Microsoft, Avon, Danfoss, Dell, Credit Suisse
Jaki ma styl pracy?
• Zdecydowany i dynamiczny
• Spora dawka humoru
• Nieformalny, z dużym luzem
• Konkretny: myślenie twardo biznesowe i strategiczne
• Mnóstwo inspirujących, rzeczywistych przykładów biznesowych i z wypraw polarnych

Opinie

Bardzo dobry coach
Szkolenie z przywództwa inspirującego do innowacyjnego i strategicznego myślenia było fenomenalne. Jako uczestnik wyszedłem nakarmiony i narzędziami i inspiracją i planem do konkretnych działań. Plus fajne symulacje które pozwoliły mi sprawdzić się w roli lidera i kreatora nowych idei. Bardzo polecam
11 marca 2019 Tadek - Dyrektor IT
Bardzo dobry coach
Prawdopodobnie najlepszy w Polsce mentor w zakresie budowania innowacyjnych zespołów, kreowania innowacji, innowacyjnych modeli biznesowych i kreatywnych strategii. A przy tym bardzo bezpośredni i naturalny facet, dobry kontakt, i inspirujące przykłady z biznesu - z doświadczeń własnych i z inych firm.
7 marca 2019 Katarzyna - HR Specialist
Bardzo dobry coach
Znakomity mentor w zakresie przywództwa i zarządzania strategicznego, także w kontekście międzynarodowym i wielokulturowym. Na kazde pytanie odpowiada nie teorią ale przykładem z konkretnej firmy: a to o strategii Ryanaira, a to o modelu biznesowym Google, a to o innowacyjnej kulturze 3M.... Z przyjemnością analizuje się z nim realne problemy, realne narzędzia i realne rozwiązania. Łyżka dziegciu: nieco nieestetyczne materiały poszkoleniowe.
22 luty 2019 Arek - CFO
Bardzo dobry coach
Pierwszy coach, który poprowadził dla mnie zajecia oparte o realną biznesową praktykę (a nie para-pseudo-coachingowe techniki), skupił się na moich potrzebach a nie na podręczniku, poza tym proponował pomysły odnoszace się do naszej firmy - naprawde wgryzł się w naszą strategię i spróbował ją zrozumiec.
1 lipca 2018 Maciek - menedżer zakupów
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom