Robert Jerzy Błaszczyk

Popularność: 523
Bardzo dobry coach (2)
Nazywam się Robert Jerzy Błaszczyk. Od 1992 roku jestem dziennikarzem radiowym oraz telewizyjnym i zarządcą mediów. Tworzyłem stacje radiowe i telewizyjne. Pełniłem wiele menadżerskich funkcji. Byłem dyrektorem w stacji radiowej, kierownikiem produkcji w telewizji, redaktorem naczelnym lokalnego medium o znacznym zasięgu, kierowałem grupami ludzi. Jako biznesmen produkowałem programy radiowe i telewizyjne, także o ogólnopolskim zasięgu. Jako pasjonat skutecznej komunikacji i dziennikarz z wykształcenia, zostałem wykładowcą akademickim. Od lat uczę skutecznie moich studentów, jak poprzez kreatywne myślenie osiągać zawodowe sukcesy. Gdy zostałem dyrektorem rozgłośni radiowej zrozumiałem jak ważne jest efektywne zarządzanie. Wówczas usłyszałem po raz pierwszy termin coaching. Zacząłem interesować się coachingiem w praktyce. Zrozumiałem, że wszedłem na właściwą drogę i dla własnej kariery. Od lat coachuję moich współpracowników, znajomych i Klientów. Mam według Nich wysoką skuteczność. Ale to Oni sami osiągają dzięki coachingowi ze mną swoje sukcesy w biznesie oraz prywatnym życiu. Coaching pozwala odkryć potencjał, który jest w każdym z nas. Pozwala poprzez właściwie zadawane pytania oraz stosowane przeze mnie techniki, osiągnąć Twoje cele. Wzmaga efektywność i skuteczność. Niektórzy z moich znajomych mawiają do mnie "przyjaciel od zmian". Największą radością dla Coacha jest słyszeć podczas sesji zachwyt Coachee nad własnymi dokonaniami. Uważam, że coaching jest prostą nieinwazyjną metodą określania celów i dokonywania prawdziwych zmian w życiu. Mój duchowy Mistrz, Anthony de Mello, namawiał ludzi do przebudzenia. Jeśli chcesz się przebudzić naprawdę, szukaj drogi w sobie. Coaching jako metoda pomoże Ci w tym procesie. A na końcu drogi czeka sukces. Dodatkowo dzięki ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu jako znawca mediów, zajmuję się profesjonalnymi szkoleniami z zakresu ich tworzenia i rozwoju. Moich Klientów szkolę również wraz z grupą sprawdzonych trenerów z szeroko pojmowanej komunikacji z mediami. Jestem także współtwórcą programu i trenerem Studium Komunikacji Medialnej. O mojej praktyce piszę na coach24.com.pl Zapraszam Cię na coaching. Specjalizuje się w rozwoju osobistym.
Kontakt
telefon 0790 404 484
e-mail: robert@coach24.com.pl
Cena
250zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Wałbrzych, Jelenia Góra, Legnica, Wrocław,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Wykształcenie:
doktorant dziennikarstwa, ukończone Pierwsze Studium Trenerów, szereg szkoleń i kursów
Innowacyjność sesji:
Sesje telefoniczne +48 790 404 404
Polub mnie:
www.fb.com/ErbenKoncept

Zapraszam Cię na skuteczny coaching.

Opinie

Bardzo dobry coach
Komunikatywny, uważnie słuchający człowiek. Taktowny i kulturalny. Korzystaliśmy z soul coachingu, po lekturze tekstów pana Roberta. Jeśli ktoś jest zdecydowany na swój niezawodowy rozwój, to dobry wybór.
16 maja 2014 Krystyna - księgowa
Bardzo dobry coach
Bardzo dobry coach. Posiada w sobie dużo empatii. Jest z Tobą i dla Ciebie. Istotne jest to, że możesz mu zaufać i traktować jak przewodnika. Wysokie standardy pracy oraz doświadczenie sprawiają, że jest jednym z nielicznych coachów we Wrocławiu, którzy wykonuja swoja pracę z powołaniem.
20 lipca 2012 Radossław - trener
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Wizualizacja. Prosta metoda na poważne zmiany?
10 grudnia 2013
O procesie wizualizacji, jako elemencie metody na zmiany w procesie soul coachingu.
Myśl jest najważniejsza. Rzecz o soul coachingu.
7 listopada 2013
O znaczeniu coachingu duchowego, o możliwości jego zastosowania i sile oddziaływania opowiada Robert J. Błaszczyk.
Pusta przestrzeń marzeń?
5 listopada 2013
Wszystkich marzących i trenujących swoją wyobraźnię zapraszam w wolnej chwili na mojego bloga coach24.com.pl, gdzie dzisiaj opublikowałem krótki tekst o tym, jak marzenia zmieniają się w materię.
Odwiedź swoją piramidę
31 października 2013
O piramidach w Gizie i piramidzie neurologicznej. O kosmitach i Dilts'u. O soul coachingu i innych treningach pisze Robert J. Błaszczyk.
Myśl jest najważniejsza; wstęp do filozofii.
29 października 2013
Autorskie spojrzenie na nową filozofię, ciekawie uzupełniającą działania coacha w ramach rozwoju osobistego i coachingu duszy.
Polsko, do coachingu.
28 października 2013
Warto korzystać z coachingu. Jednak wyniki badań i doświadczenia nie są optymistyczne dla life coachingu.