Slawomir Mrugowski

Popularność: 52
Bardzo dobry coach (3)
Witam, nazywam się Sławomir Mrugowski. Jestem coachem z dyplomem Wyższej Szkoły Bankowej Merito, a także mgr inż. budownictwa po Politechnice w Bydgoszczy. Przez ostatnie 25 lat pracowałem jako manager w firmach prywatnych, oraz w szczeblu dyrektora sklepów i dyrektora regionalnego w międzynarodowej korporacji zatrudniającej w Polsce ponad 10 tysięcy pracowników. Miałem przyjemność uczestniczenia w budowaniu karier wielu ambitnych ludzi i współpracy z zespołami w ramach projektów biznesowych, rozwojowych i restrukturyzacyjnych. Zapraszam firmy oraz osoby prywatne do współpracy w ramach wsparcia coachingowego realizowanych projektów, w procesach zmiany, lub dla odnalezienia właściwych ścieżek rozwoju osobistego i zawodowego. Proponuję sesje "na żywo", a także "on-line". Life Coaching - wsparcie w realizacji celów osobistych, przełamywania barier utrudniających realizację tych celów, a także barier w relacjach społecznych - pomoc w zakresie aktywizacji zawodowej, po zmianie pracy, w procesie poszukiwania pracy etc. - asystę coachingową w każdym temacie, z którym nie umiemy sobie poradzić, a jest dla nas ważny Coaching Biznesowy - wspieranie managerów w procesie zmiany stanowiska, roli, zakresu obowiązków i odpowiedzialności - pomoc w rozwoju zawodowym i odnajdywaniu najlepszych kierunków tego rozwoju - współpraca coachingowa z firmami w czasie restrukturyzacji i w realizacji ważnych celów biznesowych Zapraszam do współpracy.
Kontakt
Zapraszam do kontaktu drogą mailową.
Numer telefonu; +48 514 602 161

Pierwsze spotkanie 30 minut jest darmowe. Jest to sesja "kontraktowa".
Proponuję procesy 4-7 sesji w zależności od złożoności celu i wyboru klienta.
Możliwe są zarówno spotkania stacjonarne jak i sesje on-line.
Wiele ważnych informacji o Coachingu i o mojej ofercie znajdziecie Państwo na autorskiej stronie internetowej.
Zapraszam!
Cena
450zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Grudziądz, Nakło, Inowrocław, Toruń, Bydgoszcz,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Myślisz, że wciąż pozostajesz w sytuacji bez wyjścia, bez perspektyw i nadziei? Po raz kolejny zignorowałaś własne pragnienia, marzenia, wewnętrzne wołanie o pomoc i o zmianę? To idealny czas, by "zapukać do drzwi" Pana Sławomira! Ja tak zrobiłam i już nie mam tych wątpliwości, czarnych myśli i wiecznego czekania, że "coś" się zmieni! Pan Sławomir poprzez szereg celnych pytań, wpłynął na kompletną zmianę mojego sposobu myślenia i postrzegania siebie. Nie ignoruję już wewnętrznego głosu! Żyję! Zaczynam budować nową, zmotywowaną, lepszą SIEBIE. To dopiero początek, ale czuję, że jestem na prostej i że może już być tylko lepiej! Dziękuję Panie Sławku.
26 czerwca 2023 Katarzyna - przedstawiciel medyczny
Bardzo dobry coach
Ogromna wiedza i ciepłe, dobre serce! Dzięki sesjom coachingu odbywanym ze Sławkiem dowiedziałam się więcej o sobie, wsłuchałam się w siebie, sprecyzowałam swoje cele i zmodyfikowałam je tak, aby móc je zrealizować. To bezcenne! Gorąco Polecam!
26 czerwca 2023 Adrianna - Menedżer operacyjny
Bardzo dobry coach
Jeżeli po raz kolejny zastanawiasz się co dalej, dlaczego wciąż tkwisz w tej sytuacji?…NIE ZWLEKAJ! Koniecznie umów się na konsultację ze Sławkiem! Od pierwszego spotkania z Nim, wiedziałam, że jest to osoba, z którą chcę pracować! Proces coachingu z jego indywidualnym podejściem pomoże Ci odkryć siebie, spojrzeć na sprawy z innej perspektywy i dojść do własnego, unikalnego rozwiązania Twojego wyzwania. Wielka empatia Trenera i doświadczenie sprawiły, że zbudowałam większe poczucie bezpieczeństwa i poczucie własnej wartości wynikające z tego, kim jestem. Nauczyłam się rozróżniać moje cele i pragnienia oraz podejmować decyzje zgodnie z moimi potrzebami i wartościami. Dziś żyję w zgodzie i w harmonii sama ze sobą. Coaching ze Sławkiem to inwestycja we własną przyszłość i bardziej spójne, zrównoważone życie. Proces coachingu pochłania energię oraz emocje, ale rezultat jest wart wysiłku. Polecam!
26 czerwca 2023 Alicja - Specjalista ds.Personalnych
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Rozwijać się czy wyginąć?!
9 września 2023
Rozwijać się czy wyginąć?! Pytanie na pozór wydaje się retoryczne, jednak czy myśląc o planie rozwoju potrafimy powiedzieć; "Tak, mam i wiem, do czego zmierzam!" A przecież brak takiego planu, świadomego i przemyślanego, to gotowa recepta na porażkę. Nie uważacie
Uwięzieni w przeszłości.
26 sierpnia 2023
Niezwykle często strach przed nowym i rozwój zastępujemy wspominaniem chwil ubiegłych i stwierdzeniami, że kiedyś było lepiej. Częściej jeszcze zagrzebujemy się w historii, która była trudna, w której zostaliśmy zranieni i wtedy te blokady stanowią jeszcze wyższy mur do pokonania. W jednym i drugim przypadku tkwienie w przeszłości utrudnia nam znacząco zrozumienie teraźniejszości i poczynienie kroku naprzód. Niby wiemy, że nie da się zmienić tego, co już się stało i nie mamy na to już żadnego wpływu, a jednak żyje to w nas, krąży w żyłach jak trucizna, albo wciąż upaja, mimo że smak dawnych sukcesów uleciał
Pułapki dojrzewania.
12 lipca 2023
Nic więcej się nie liczy, niż to kim jesteśmy, żyjmy więc zgodnie z własnym sercem, bo to życie jest nasze - śpiewa James Hetfield.
Czy Coaching to coś użytecznego?
26 czerwca 2023
Czy Coaching to coś użytecznego? A może jedynie pasja, albo element większej całości? Co jest jego istotą, a co jedynie mitem? A może to „zawracanie głowy” - jak już kilka razy słyszałem…
Szklanka do połowy…
26 czerwca 2023
W tym porzekadle tkwi prawda o tym, że nic nie jest idealne. To cios dla perfekcjonistów i rozczarowanie dla idealistów, ale realiści są w raju, bo mogą powiedzieć swoje „a nie mówiłem!". Realizacja projektów, to dążenie do skutecznych rozwiązań problemów. Niekiedy wystarczy, by szklanka była w połowie pełna, lecz zwykle to za mało, a kompromis nie zadowala nikogo i jeśli daje efekty, to tylko krótkotrwał
Czy zdarza Wam się nie dokańczać projektów na samym finale?
26 czerwca 2023
To frustrujace, gdy cel jest zrealizowany np. w 80%, a okoliczności, otoczenie, zdrowie, czy spadek motywacji, powodują, że porzucamy go. Pół biedy, jeśli zaniechanie takie wynika z oceny kosztów i zysków. Wiele wskazuje wtedy, że błędnie oceniliśmy je na wstępie. Straconego czasu nie odzyskamy. Porzucone projekty piętrzą się.
Czy cel uświęca środki?
26 czerwca 2023
Zagadnienie oczywiście dotyka etyki, a zajęliśmy się nim we dwoje, czyli coach Anna Lemańska i Sławek Mrugowski.