Sylwia Natsumi

Popularność: 523
Bardzo dobry coach (19)
Każdy sukces wymaga jasno określonego celu, determinacji w działaniu i jest efektem po prostu ciężkiej pracy! Zdefiniowanie i świadomość swoich mocnych stron to dopiero początek. Warsztaty grupowe oraz indywidualne odbywają się w Wielkiej Brytanii i w Polsce, a także ostatnio we Francji, Włoszech i Turcji. Every Capital Moment to miejsce tworzone dla ludzi, których celem jest rozwój kompetencji z zakresu świadomego wyboru ścieżki kariery, gdzie światowej klasy trenerzy wspierają ich w kształtowaniu tej drogi poprzez przybliżanie wiedzy trudno dostępnej na polskim rynku, gwarantując jednocześnie solidną dawkę motywacji i kompleksowe przygotowanie do konfrontacji z rynkiem pracy w Polsce i na świecie.
Kontakt
Polska (0048) 784 744 234
Wielka Brytania (0044) 789 528 4476Specjalizacje
Miasta
Kraków, Warszawa, Gdańsk, Olsztyn,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
She's fuckin' awesome. Working with Sylwia was an unforgetable experience. Her services are priceless. I feel I will need some consultancy soon…
24 czerwca 2014 Ania - Prezes
Bardzo dobry coach
Niezwykle komunikatywna, kompetentna i profesjonalna! Współpraca z Sylwią daje inspirację do działania, odkrywania własnego potencjału i konsekwentnego realizowania zamierzonych celów. Coach z ogromnym zaangażowaniem i pasją.
19 marca 2014 Ilona - Specjalista ds. Rozwoju Produktu
Bardzo dobry coach
I know Sylwia for many years now and I always admired her ambition and creativeness to improve things. She is not afraid to take over new challenges, on the contrary, She is very enthusiastic about being able to deal with it. All this, as well as her open and friendly way, make her a great partner to work with and to find new solutions.
28 luty 2014 Krzysztof - Account Director
Bardzo dobry coach
Sylwia swoim entuzjazmem, optymizmem sprawia że człowiek dostaje porządny zastrzyk energii do dalszego działania. Bardzo optymistyczna i pozytywnie nastawiona osoba która pozwala uwierzyć w siebie. Szczerze polecam.
25 luty 2014 Tomasz - Inżynier
Bardzo dobry coach
According to my experience with Sylwia that she clarify everything clear. She made me feel that i can talk to her about everything, because with her,problem has a positive meaning. She very well knows that private life does not have place in her career. I strongly recommed her as a consultant.
25 luty 2014 Talha - Economist
Bardzo dobry coach
Jak tylko widzę Sylwię, uśmiecham się automatycznie. Ona wzbudza w człowieku poczucie, że wszystko może się udać, a sukces to tylko kwestia odpowiedniego spojrzenia. Mieliśmy okazję współpracować kilka lat temu i już wtedy dało się zauważyć, że Sylwia wie czego chce i nie obawia się o tym mówić. Ona ma kluczową cechę - potrafi rozładować każdą stresującą sytuację! Zawsze pamiętam, że jak tylko wchodziła do biura dzień był jaśniejszy :)
17 luty 2014 Stefan - E-business consultant
Bardzo dobry coach
Sylwia is an excellent Business coach. I found her coaching top class. She made me look at problems in different ways. Sylwia is insightful and used creative ways to make me think ‘outside of the box’. I see things more clearly now. I feel empowered and more confident. Thank you Sylwia, your expertise and professionalism was very much appreciated. I highly recommend any business person or individual looking for business coaching!
31 stycznia 2014 Bruno Vaz - business consultant
Bardzo dobry coach
Sylwia jest naprawdę skutecznym trenerem, osiąga wyznaczone cele poprzez intensywną pracę, ale także ogromne zaangażowanie. Trening z nią daje poczucie, że człowiek zmienia się na lepsze z każdą sesją i uświadamia sobie swoje silne strony i widzi nad czym musi jeszcze popracować. To co uważam, za najważniejsze w tej współpracy to fakt, że Sylwia bardzo dba o relacje i budzi zaufanie. Jak sama mówi, dla niej najważniejsi są ludzie!
13 listopada 2013 Waldemar - Kierownik
Bardzo dobry coach
Pani Sylwia to ambitna i kreatywna osoba. Jest otwarta na nowe wyzwania i chętnie stosuje nowatorskie rozwiązania. Odpowiedzialna i serdeczna, posiadająca wysoką kulturę osobistą i bardzo dobry kontakt z uczestnikami szkolenia. To osoba energiczna, komunikatywna, szybko odnajdująca się w nowym otoczeniu i łatwo nawiązująca kontakty interpersonalne. Dużym atrybutem pracy z Panią Sylwią jest jej automotywacja do rzetelnego wykonywania pracy oraz głęboka lojalność i serdeczność wobec uczestników szkolenia.
3 października 2013 Ewa -
Bardzo dobry coach
Najbardziej doceniam to, że mogę uczyć się asertywności i przełamywać kolejne bariery w swoim życiu. Sylwia jest osobą, która potrafi przekazać innym wiarę, że wszystko jest możliwe, za to ją uwielbiam.
1 października 2013 Michał - Student
Bardzo dobry coach
Coaching kariery to rewelacyjne doświadczenie. Sylwia bardzo szybko pokazała mi na co zwrócić uwagę i jak panować nad emocjami w trakcie rozmów rekrutacyjnych. Teraz na szczęście jestem już po drugiej stronie i cenne uwagi przydają się także w relacjach biznesowych z moimi Klientami. Co mi się najbardziej podoba w pracy z Sylwią? Podejście do ludzi i jej sposób patrzenia na świat z właściwym dystansem.
12 września 2013 Agnieszka - Senior Negotiator
Bardzo dobry coach
Współpraca z Sylwią pozwoliła mi udoskonalić komunikację z moimi pracownikami. Dzisiaj do sytuacji konfliktowych podchodzę z większym dystansem, co pozwala mi na szybsze i bardziej skuteczne rozwiązanie problemu i pojawiających się konfliktów interesu. Dzięki sesjom zaczęłam spoglądać na problem z perspektywy innych osób, co przyniosło same pozytywne rezultaty. To przyjemność pracować z osobą taką jak Sylwia, która jednocześnie dbając o Klienta determinuje jego rozwój w pozbawiony inwazji sposób.
4 września 2013 Teresa - Dyrektor Zarządzajacy
Bardzo dobry coach
Sylwia is a brilliant person of outgoing personality. Exceptional communicative, managing and cooperative skills. Energetic, creative, trustworthy and easy-going young lady:) Real pleasure to deal with.
28 sierpnia 2013 Aldona Witczak - owner of Medical-Optical Centre Optillux
Bardzo dobry coach
Sylwia is the right person in the right place! If everyone would be engaged in what they do like she is, the world would become much better! She is on her amazing journey to discover in people something nobody ever did and as a result she is making people happier. She helps me a lot to understand the reason we are here and what are we created for.
21 sierpnia 2013 GIULIA - geologist
Bardzo dobry coach
„Kiedy ulepszasz coś odrobinę każdego dnia, wynikną z tego rzeczy wielkie". - John Wooden Sylwia bardzo łatwo nawiązuje kontakty interpersonalne, uwielbia nowatorskie rozwiązania. To wulkan pozytywnej energii! Coaching z Sylwią to gwarancja osiągnięcia celów osobistych oraz biznesowych, pomaga otworzyć się na zmiany oraz wdrożyć je w życie. Serdecznie polecam!
21 sierpnia 2013 Marta - Financial Analyst
Bardzo dobry coach
Z Panią Sylwią współpracuję od kilku lat. W życiu bywa różnie, jednak spotkania z Nią są zawsze siłą napędową do dalszego działania. Wiele własnych sukcesów zarówno na polu zawodowym jak i prywatnym dedykuję właśnie Pani Sylwii. Swoją pracę wykonuje bardzo profesjonalnie, jest niezwykle skrupulatna i zawsze pełna pozytywnej energii, którą dzieli się ze wszystkimi, a przy tym potrafi słuchać. Zawsze powtarza, że aby osiągnąć cel trzeba po prostu zacząć działać, a zanim się obejrzymy zadanie będzie wykonane. Uważa, że drobne sukcesy na drodze do celu dają ogromną siłę, a także wzmagają pewność siebie, dzięki czemu sięgamy szczytów własnych możliwości, a nawet wyżej. Jako usatysfakcjonowana klientka zdecydowanie polecam coaching prowadzony przez Panią Sylwię Bylińską każdemu kto potrzebuje iskry.
21 sierpnia 2013 Ewelina - Marketing and development Specialist
Bardzo dobry coach
Coaching z Sylwią rzeczywiście pozwala odkryć alchemię życia i bardziej zrozumieć siebie. Do tego pobudza kreatywność i motywację do dalszego działania. Każda sesja sprawia, że masz ochotę brać życie garściami i widzieć więcej pozytywnych stron. Jej optymizm udzieli się każdemu! Ogromny plus za niekonwencjonalne podejście oraz cenne uwagi na przyszłość. Polecam
15 sierpnia 2013 Arleta - Sales Director
Bardzo dobry coach
Sylwia is my angel, my soulmate, my best friend…these are only few synonyms for a person who was in a right moment on a right place to give me her helping hand. I love her empathy towards the others and her passion and enthusiasm in everything she does.
15 sierpnia 2013 Sonia - Contract controllor
Bardzo dobry coach
My coaching with Sylwia was a truly inspirational experience. She let me understand my priorities, identify the finest skills and focus on my strengths. She used every opportunity to remind you about small things that makes a big difference in a long run. Energetic, creative, trustworthy person, I strongly recommend her as a Life Coach.
14 sierpnia 2013 Michel - engineer
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Szczęśliwe życie to UDANE RELACJE z INNYMI & DOBRA PRACA
2 września 2014
Budowanie relacji w życiu i biznesie wymaga czasu i cierpliwości. To tak jakby Twoim celem było obranie jabłka: jednym cięciem i bez przerwania skórki :)
If it's meant to be ... it will be
25 marca 2014
Last times I had amazing opportunity to discover more about one great lady experiences, reading fascinating story about journey near to death. Till now I feel dizzy about this great lesson I took. I'm fascinated by every single thought which influenced me so deep. Sometimes we focus on our aims so strong but the result is still not coming
Power of observation, listening and trust!
20 luty 2014
Dla tych, którzy chcą poczytać po angielsku ;) I can’t imagine anyone being effective in business without having some insight into people.
Dlaczego świat potrzebuje Liderów?
28 października 2013
O sile, wizji i inspiracji - czyli Liderzy XXI wieku
Kilka obserwacji z „wielkiego świata”
30 sierpnia 2013
Kiedy potrafisz powiedzieć STOP wówczas otwierają się drzwi do głębokiego zrozumienia życia.
Hasło na dzisiaj!
21 sierpnia 2013
„JEŚLI POTRAFISZ COŚ WYMARZYĆ, POTRAFISZ TO TEŻ ZREALIZOWAĆ” - Walt Disney
Jesteś Szefem swojego życia!
20 sierpnia 2013
Jeżeli zaczniesz postrzegać siebie jako Szefa swojego życia, wszystko stanie się łatwiejsze! Wszystko w co angażujemy siły, ma swoje źródło w tym, co jest dla Nas ważne.