Adriana Chudy

Popularność: 1532
Bardzo dobry coach (5)
Wierzę, że jeśli kobieta jest szczęśliwa i w harmonii ze sobą, to jest także piękna. Chcesz wziąć szczęście we własne ręce? Każda z nas posiada potencjał do zmiany, by stawać się coraz lepszą od siebie samej i z radością tworzyć własne życie w poczuciu sensu, wolności i spełnienia. Pracuję z kobietami po przejściach, które chcą poukładać swoje życie na nowo i z wiarą w siebie podążać swoją drogą. Pomagam im lepiej poznać siebie, wyrazić swoje naturalne piękno i wewnętrzną siłę, by mogły cieszyć się życiem na własnych warunkach i spełniać w tym, co dla nich ważne. Co mnie wyróżnia? Jestem Life coachem, stylistką i trenerką pracy z ciałem i ruchem. A przede wszystkim jestem kobietą po przejściach. 40 wiosen już za mną. Chętnie podzielę się moją wiedzą i doświadczeniem. Pasjonuję się zgłębianiem tajników sztuki życia w oparciu o mądrość Wschodu. Kocham podróże, naturę i jestem kolekcjonerką szczęśliwych par. Inspiruje mnie również wyrażanie i poznawanie siebie poprzez sztukę. Moim SPA, które zapewnia mi poczucie prawdziwej wolności, a jednocześnie siłę spokoju i radość jest - taniec oraz medytacja. To w jaki sposób kobiety odkrywają swoją moc jest dla mnie cudowne i zachwycające. Porusza mnie mądrość i piękno kobiet. Wierzę, że w dużej mierze to, jak wyglądamy i przeżywamy świat odzwierciedla to, jaki mamy stan umysłu i jak się czujemy.
Kontakt
Zadzwoń teraz lub odwiedź moją stronę i umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ!

Adriana Chudy
tel. 695 239 408


Cena
100zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Umów się na GRATISOWĄ KONSULTACJĘ!
Pierwsze wstępne spotkanie coachingowe ma charakter zapoznawczy i jest BEZPŁATNE!

Poznajmy się i bądźmy zmianą, którą chcemy widzieć w życiu.
Zmiana to rozwój! Nie odkładaj swojego szczęścia na potem!
Zapraszam do współpracy - dzięki niej osiągniesz to, co w pojedynkę jest niemożliwe.
Jeśli chcesz wziąć życie we własne ręce i podążać swoją drogą - to zapraszam Cię w taką niezapomnianą podróż życia. Pomogę Ci spojrzeć w głąb siebie i zobaczyć to, co już teraz jest w Tobie wyjątkowego, mocnego i naturalnie pięknego. Zainspiruję Cię do realizacji wyzwań, które doprowadzą Cię do doświadczenia zmiany jakiej potrzebujesz do życia w radości i spełnieniu.

Zapraszam na sesje indywidualne i grupy rozwojowe.
Co możesz zyskać dzięki współpracy ze mną?
- Zaczniesz świadomie kreować swoje życie osobiste i zawodowe;
- Obudzisz w sobie chęć do zmiany na lepsze i siłę do wytrwałego działania;
- Lepiej poznasz siebie – swoje potrzeby, wartości, wizję życia - i będziesz się samorealizować;
- Nauczysz się wyznaczać i z odwagą osiągać swoje cele - ruszysz do przodu;
- Zbudujesz silną pewność i wiarę w siebie potrzebną do realizacji Twoich marzeń;
- Nauczysz się akceptować i kochać siebie, by pokazać światu najlepszą wersję siebie;
- Zmienisz swoje niekorzystne nawyki funkcjonowania na wspierające Twoje działania;
- Będziesz świadoma swojej wartości i umiejętnie radziła sobie z krytyką;
- Zbudujesz oparcie w sobie i będziesz potrafiła siebie wspierać z większą siłą spokoju;
- Osiągniesz wewnętrzną równowagę i będziesz bardziej stabilna emocjonalnie;
- Odkryjesz swoje mocne strony, talenty i zaczniesz żyć bardziej twórczo i z pasją;
- Będziesz wiedzieć kim jesteś, czego chcesz od życia i po co to robisz;
- Staniesz się kobietą z klasą i stworzysz swój własny styl, który wyraża to, kim jesteś;
- Wydobędziesz swoje naturalne piękno i zaczniesz poruszać się z gracją i kobiecym wdziękiem;
- Rozbudzisz w sobie zamiłowanie do naturalnego tańca jako twórczej formy wyrazu swoich emocji;
- Zwiększysz swoją świadomość ciała i roli ruchu;
- Uwolnisz się od napięcia zwiększając dostęp do naturalnych zasobów energii;
- Poczujesz się dobrze sama ze sobą i poprawisz relacje z innymi i ze światem;
- Zaczniesz żyć na własnych warunkach i czerpać radość z życia w harmonii ze sobą;
- Twoje życie nabierze więcej sensu i będziesz dzielić się ze światem tym, co w Tobie najlepsze.

Opinie

Bardzo dobry coach
Polecam coaching u Adriany. Jest zaskakująco skuteczna w diagnozowaniu problemu i prowadzeniu do rozwiązania tu i teraz, bez grzebania w zaszłościach. To inspirująca przewodniczka, która potrafi rozbudzić siłę w człowieku gotowym na zmiany oraz ukierunkować uwagę i działania na tą jasną stronę życia. Jak prawdziwy przyjaciel zagrzewa serce do walki, by stawać się lepszym od siebie i z poczuciem humoru pomaga pokonać wszelkie przeszkody w poszukiwaniu spełnienia. Profesjonalnie i efektywnie pod okiem dobrej trenerki :)
30 lipca 2017 Jarosław - Tyby - Przedsiębiorca - muzyk
Bardzo dobry coach
Adriana pomogła mi zrozumieć potrzebę i mechanizm zmian oraz towarzyszyła w drodze ich dokonywania. Widzę ogromne zmiany w swoim rozwoju firmy i potencjał do dalszego samodoskonalenia. Wzrosła moja pewność siebie, motywacja i energia do działania. Najważniejszym doświadczeniem dla mnie była wizualizacja celu. W efekcie jestem bardziej wydajny w pracy, zorganizowany i z zaangażowaniem skupiony na konkretnych celach. Poprawiły się też moje relacje z innymi. Adriana jest inspirującym i efektywnym coachem! Komunikacja w naszej relacji funkcjonowała znakomicie. Na sesjach wykazała się wysokim nastawieniem na wsparcie i empatią. Najlepszą cechą Adriany jest cierpliwość i spokój.
25 czerwca 2017 Łukasz - biznesman - ksiegowy
Bardzo dobry coach
Ada jest świetna w tym co robi. Potrafi słuchać i naprawdę zmusza do realizacji celów biznesowych. Szczerze polecam. Potrafi być zarówno wyrozumiała jak i ostra kiedy trzeba. Ada dała się poznać jako osoba empatyczna, ciepła, godna zaufania, a jednocześnie szalenie profesjonalna – skupiona na tym, aby pomóc osiągnąć założone cele.
25 czerwca 2017 Adrian - zawodowy przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Coaching biznesu z Adą to 8 miesięcy wspólnej pracy, która wyniosła moją firmę na nowy, wyższy poziom. Ada pomogła mi nie tylko w sprawach czysto biznesowych, ale przede wszystkim w podniesieniu jakości mojego życia poprzez uporządkowanie i zaplanowanie działań, co przełożyło się na coraz lepsze wyniki finansowe uzyskiwane przez firmę oraz większy spokój i porządek w moim życiu. Polecam Adrianę Chudy, gdyż współpraca z nią to przyjemność, a nawet jeśli bywa ciężko w drodze do celu, to efekty pracy to wynagradzają.
22 czerwca 2017 Arek - Przedsiębiorca IT
Bardzo dobry coach
Wcześniej w ogóle nie rozpatrywałam możliwości skorzystania z pomocy coacha. Jednak postanowiłam spróbować, bo niektóre sprawy coraz bardziej zaczęły wymykać się spoza mojej kontroli. Ada doskonale słucha i wyciąga wnioski, czego efektem były naprawdę świetnie zadawane pytania. Podczas naszych spotkań czułam się dobrze w jej towarzystwie, co pozwoliło mi w pełni się otworzyć. Szczerze polecam Adę Chudy w roli coacha. Dzięki wspólnej pracy nauczyłam się akceptować to co było, wyciągać wnioski, zmieniać pewne nawyki i schematy, w których tkwiłam. Nabrałam odwagi do realizacji marzeń. Ada emanuje spokojem. Cenna była dla mnie jej empatia, wrażliwość a także cierpliwość.
1 sierpnia 2015 Kasia - pracownik biurowy
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj