Agata Limanówka

Popularność: 1145
Bardzo dobry coach (13)
Jestem psychologiem i praktykiem biznesu, trenerem rozwoju osobistego, coachem ICF, w trakcie akredytacji Professional Certified Coach (PCC). Prowadzę sesje coachingowe, szkolenia, udzielam konsultacji psychologicznych. Specjalizuję się w coachingu kariery oraz coachingu biznesowym. Jestem przekonana, że najważniejsi są ludzie. Pracuję zarówno z klientami indywidualnymi i korporacjami, jak IMPEL S.A. czy MPK sp. z o.o. Wrocław, dzielę się wiedzą m.in. na Uniwersytecie Dzieci, publikuję, piszę blog o rozwoju osobistym. Pomagam klientom odnaleźć satysfakcję z wykonywanej pracy i osiągać jak najlepsze rezultaty. Pasjonuje mnie internet i nowe technologie. Uważam, że proces zmiany trwa przez całe życie i nigdy się nie kończy. To wyzwanie, które uwielbiam i podejmuję z przyjemnością. Referencje moich klientów znajdują się tutaj: http://agatalimanowka.pl/klienci/
Kontakt
Tel.: 501 397 021
Specjalizacje
Miasta
Facebook
Polub mój profil na Facebooku: https://www.facebook.com/agatalimanowkapl?ref=hl
Zapisz się na DARMOWY kurs
"JAK ZYSKAĆ 2 TYGODNIE W ROKU?" i odbierz swój BONUS! http://jakzyskac2tygodniewroku.gr8.com/

Opinie

Bardzo dobry coach
Pani Agata jest bardzo dobrym coachem. Jako jedna z niewielu, ma doświadczenie i rozeznanie w branży Transport-Spedycja-Logistyka. Rozmowa jest bardzo miła, ale prowadzona w sposób profesjonalny. Pytania zadawane przez P. Agatę są bardzo trafne i inspirują do działania i szukania nowych możliwości.
6 października 2015 Sylwester - branża TSL
Bardzo dobry coach
Profesjonalistka , wszystkie spotkania na bardzo wysokim poziomie . pełne ekspresji .Niezwykły spokój i opanowanie pozytywy ,które od niej emanują wskazują na wysoką jakość i dają energię do działania. Wszystkim bardzo polecam!!
29 września 2015 Ma,lgorzata - Pracownik kadr
Bardzo dobry coach
Agata to zdecydowana osoba, o silnym charakterze, która daje ogromne poczucie bezpieczeństwa i po prostu wiesz, że ona wie, co robi:) Ciepła i życzliwa, a z drugiej strony nieustępliwa i wymagająca. Wspiera, ale zmusza do działania. Jeśli chcesz ruszyć z miejsca, to tylko z Agatą!
22 września 2015 Jola - manager
Bardzo dobry coach
Jedyna osoba, której mogę w 100% zaufać i jestem pewna, że poprowadzi mnie w dobrym kierunku. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, pasja. Każde spotkanie to czysta przyjemność mimo konieczności olbrzymiej pracy nad sobą. Jeśli szukasz pomocy i pragniesz zmian - polecam z całego serca!
21 września 2015 Justyna - Koordynator
Bardzo dobry coach
Polecam Agatę jako coacha. Zdecydowanie - profesjonalistka, fachowa i zawsze uśmiechnięta ;) Widać, że ma duże doświadczenie w tym co robi. Polecam bo to naprawdę bardzo dobry coach. Powodzenia Aga ;-)
21 września 2015 Arkadiusz - Coach
Bardzo dobry coach
Miałam ogromną przyjemność brać udział w szkoleniach i coachingach prowadzonych przez Panią Agatę. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że były najlepsze w jakich uczestniczyłam. Pełen profesjonalizm, doskonałe przygotowanie, punktualność, nietuzinkowe podejście do tematu, skupienie uwagi na istotnych kwestiach. Pani Agata posiada ogromne doświadczenie zawodowe, wiedzę i bardzo wysoką kulturę osobistą. Sesje z nią pozwoliły mi rozwinąć siebie i mój talent oraz podejmować właściwe decyzje zawodowe i życiowe. Wszystkiego co najlepsze Pani Agato :D
21 września 2015 Magdalena - Pracownik Biurowy
Bardzo dobry coach
Współpracę z Agatą mogę polecić każdemu kto chce poprawić własne niedociągnięcia oraz dla kogo ważny jest rozwój osobisty i zawodowy. Plan działania został skutecznie nakreślony i wdrożony w życie.
21 września 2015 Adam - właściciel firmy
Bardzo dobry coach
Polecam Agatę bo jest skuteczna, profesjonalna i już po chwili widać jak duże ma doświadczenie. Wystarczyło zaledwie kilka sesji, abym stworzyła skuteczny plan działania, a następnie wdrożyła go w życie. Cel został osiągnięty, a ja jestem bardzo zadowolona i pełna energii. Świetny coach - polecam!!!
14 września 2015 Marta - właścicielka firmy
Bardzo dobry coach
Pełen profesjonalizm, uśmiech, dobre podejście do klienta - czułam się komfortowo i swobodnie, jak byśmy się znały od lat. Fachowe podejście do "problemów", celne pytania, dające do myślenia. Zgrabnie przeprowadzona rozmowa. Bardzo polecam.
17 czerwca 2014 Ana - architekt
Bardzo dobry coach
Świetny coach, mnóstwo pozytywnej energii, zaskakujące efekty , pełen profesjonalizm a jednocześnie luz i swobodna partnerska atmosfera. Mobilizuje wszelkie zasoby szarych komórek do wytężonej pracy :) Polecam z całego serca!
28 maja 2014 Anna - manager
Bardzo dobry coach
Świetna współpraca. Brak oporów podczas sesji coachingowych, rozmowy są bardzo mile wspominane. Profesjonalne podejście do każdego z zagadnień nad których chciałem pracować. Jak chcesz PRACOWAĆ nad sobą to zdecydowanie polecam tego trenera - po rozmowie z nią już nigdy nie poczujesz się tak samo jak wcześniej. W późniejszym czasie przynosi to niesamowity efekt. Pewne i zdecydowane : POLECAM!!!
26 maja 2014 Paweł - student
Bardzo dobry coach
Profesjonalizm, sumienność w przygotowaniu tematu, spokój i punktualność to tylko nieliczne pozytywy pracy z Panią Agatą. Świetny couch, dający energię do działania i pozwalający odkryć właściwą drogę działania. Polecam bo to naprawdę bardzo dobry couch.
22 maja 2014 Piotr - Kierownik Sprzedaży
Bardzo dobry coach
Co tu dużo mówić. Po prostu profesjonalista i tyle. Spokojna, opanowana, mająca odpowiedz na każde pytanie. Każda sesja to moc nowych doświadczeń, pomysłów i inspiracji. Trzeba Pani Agacie przyznać że umie człowieka "ciągnąć za język" :) Samych sukcesów!!!
21 maja 2014 Janusz - Manager
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Czy warto korzystać z coachingu, aby się rozwijać?
10 czerwca 2014
Czy coaching jest potrzebny?
Czym nie jest coaching?
7 maja 2014
Czym jest, a czym na pewno nie jest coaching?