Agnieszka Ługowska

Popularność: 260
Bardzo dobry coach (14)
Dzień dobry :) mam na imię Agnieszka i mam pewność, że spotykamy się nie przez przypadek. Jestem psychologiem i certyfikowanym coachem w trakcie akredytacji International Coaching Federation (ICF). Głęboko wierzę w ideę coachingu, iż każdy ma w sobie nieograniczony potencjał i wszystkie potrzebne, lecz często nieuświadomione zasoby, odpowiedzi. W swojej pracy kieruję się autentycznością i indywidualnym podejściem. W coachingu jesteśmy partnerami, dlatego uczę samodzielności, a nie gotowych rozwiązań, a swoją uważnością, intuicją towarzyszę Tobie w znalezieniu sensu w chaosie myśli i przekonań, w lepszym poznaniu siebie, swoich marzeń, potrzeb, wartości, abyś mógł rozwinąć skrzydła i polecieć. Sesje prowadzę w języku polskim i niemieckim. Pracuję w oparciu o podejście skoncentrowane na rozwiązaniach, zgodnie ze standardami etycznymi wyznaczonymi przez International Coaching Federation (ICF). ----------------------------COACHING PODRÓŻY--------------------------- dla osób mieszkających lub zainteresowanych przeprowadzką zagranicę Pracując ze mną możesz: - lepiej odnaleźć siebie w nowej kulturowej rzeczywistości, - zdefiniować wartości, sposób widzenia świata decydujące o Twojej satysfakcji z życia, - zwiększyć poczucie pewności siebie, - osadzić się w nowym miejscu zamieszkania i na nowym stanowisku pracy, - poprawić komunikację, - nauczyć lepiej radzić sobie w sytuacjach stresowych/konfliktowych. --------------------------------LIFE COACHING--------------------------------- Pracując ze mną możesz: - wreszcie "rozgościć się w sobie”, - lepiej poznać siebie, by móc tworzyć życie w zgodzie ze sobą, - podjąć ważną decyzję życiową, - rozwinąć umiejętność zarządzania sobą w czasie, - poprawić jakość relacji z samym sobą i innymi, - stać się bardziej asertywną--nym w relacjach z innymi. ----------------------------COACHING KARIERY------------------------------ Pracując ze mną możesz: - znaleźć swoją drogę zawodową, - uświadomić sobie, jaki masz potencjał zawodowy oraz go rozwinąć, - przygotować się do powrotu na rynek pracy lub zmiany / odejścia z pracy, która Cię frustruje, - poznać swoje wartości, zainteresowania, co Cię motywuje / demotywuje, - przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, - zorganizować pracę tak, by mieć więcej czasu dla siebie, swoich bliskich, - odzyskać utraconą motywację, siłę, zwiększyć efektywność. Jeśli chcesz kogoś, kto będzie Cię wspierał w każdym Twoim przedsięwzięciu i wizji, jednocześnie pracując ku osiągnięciu konkretnych celów i rezultatów, to dobrze trafiłaś/-eś. Nie wahaj się - rozgość się w sobie!
Kontakt
„Nie potrzebujesz bardziej kreatywnych rozwiązań, potrzebujesz bardziej kreatywnych pytań” (Andy Green, pilot RAF).

Zapraszam Cię na 45-minutową konsultację online z narzędziami coachingowymi, gdzie będziemy mogły się lepiej poznać i przybliżę Ci szczegóły wzajemnej współpracy (m.in. omówimy cele, oczekiwania, częstotliwość spotkań, zasady itp.)

Tel.: (+48) 501 177 907
Cena
200zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
POZNAJMY SIĘ
- Moje zainteresowania człowiekiem zainspirowały mnie do ukończenia studiów magisterskich na kierunku Psychologia na Uniwersytecie Wrocławskim i zainteresowania się coachingiem.
- Coaching jest dla mnie pasją i połączeniem dotychczasowych doświadczeń. W 2021 roku zostałam certyfikowanym coachem - ukończyłam kilkumiesięczne szkolenie coachingowe z najwyższą aprobatą ACTP ICF Mistrz coachingu, organizowane przez Szkołę Coachów Meritum. Od tego momentu towarzyszę Klientom w ich zawodowej zmianie i prywatnym rozwoju. Jestem wdzięczna, że miałam przywilej rozgoszczenia się w sobie już tylu wyjątkowym osobom.
- Podróżuję po świecie i mieszkam zagranicą – obecnie w Portugalii, wcześniej w 5 innych państwach – w Polsce, Niemczech, Hiszpanii, Grecji i Austrii. Mówię w 4 językach - polskim, niemieckim, angielskim i hiszpańskim.
- Regularnie uczestniczę w szkoleniach i warsztatach samorozwojowych. Obecnie zgłębiam techniki uwalniania opracowane przez dr. Davida R. Hawkinsa.
- Zawodowo mam za sobą kilkunastoletnie doświadczenie w pracy zagranicą w branżach produkcyjnej, turystycznej, hotelarskiej i eventowej.
- Prywatnie bardzo cenię sobie połączenie z naturą, minimalizowanie, harmonijne życie i rozwój duchowy. Regularnie praktykuję medytację m.in.. Vipassanę i jogę (od 2020 roku jestem dyplomowaną instruktorką Hatha jogi).

Opinie

Bardzo dobry coach
Jestem ekspatką, która mieszka za granicą od kilku lat i miałam sporo wątpliwości, co robić dalej. Zmagałam się z tym, co naprawdę jest dla mnie ważne. I z tymi wątpliwościami przyszłam na sesje coachingu z Agnieszką. Już po pierwszej sesji odkryłam wiele rzeczy o sobie, a moje wątpliwości zostały rozwiane. Na kolejnej sesji Aga wykorzystała narzędzie, które bardzo do mnie trafiło, zainspirowało mnie do zmian i spojrzenia z dystansem na siebie. Pomimo, że cały proces był krótki, bardzo dobrze czułam się z Agą, która ma w sobie dużo pokładów empatii, uważnie słucha, a podczas coachingu wykorzystuje też swoją wiedzę i doświadczenie psychologiczne, które pomaga jej w lepszym dotarciu do klienta. Zdecydowanie polecam Agę!
19 lipca 2023 Natalia - Coach
Bardzo dobry coach
Agnieszka to niezwykle empatyczna i serdeczna osoba. Stwarza tak ciepłą atmosferę, że od początku nie miałam problemów z otworzeniem się przed nią. Podczas sesji czułam się wysłuchana i zrozumiana. Mogłam się otworzyć i szczerze porozmawiać o wszystkich moich lękach bez uczucia, ze ktoś mnie ocenia. Sesje coachingowe choć były krótkie dały mi możliwość lepszego poznania siebie, zajrzenia w swoją głębie, odkrycia własnego „JA’’ i dzięki temu zyskać spokój wewnętrzny . Uwierzyłam w swoje wartości, w swoje możliwości, w siebie i teraz inaczej patrzę na wyzwania. Widzę pozytywne zmiany w moim myśleniu i zachowaniu. Jestem bardziej otwarta na zmiany i stałam się także spokojniejsza. Z całego serca polecam Agnieszkę !
11 czerwca 2023 Monika - animator osób starszych
Bardzo dobry coach
Moje doświadczenie z Agnieszką jest bardzo pozytywne.Jestest ona naprawdę wyjątkowym coachem, którego umiejętności i zaangażowanie są godne podziwu. Coaching z Agnieszką był na najwyższym poziomie. Potrafiła stworzyć bezpieczną i otwartą przestrzeń, w której mogłam swobodnie dzielić się swoimi obawami, celami i ambicjami. Jej umiejętności słuchania są niezrównane, a umiejętność zadawania trafnych pytań pomagały mi spojrzeć na różne perspektywy i odkrywać nowe możliwości. Ahnieszki umiejętności komunikacyjne są niesamowite, potrafila wnikliwie analizować moje słowa i pomagać mi wydobyć istotne wnioski. Jest nie tylko doskonałym coachem, ale również wspaniałą osobą. Agnieszki wsparcie, ciepło i empatia sprawiały, że czułam się naprawdę zrozumiana i doceniona. Dzięki niej czułam się komfortowo i swobodnie, co umożliwiało mi skoncentrowanie się na swoich celach i rozwoju osobistym. Dziękuję
22 maja 2023 Asia - Obsługa klienta
Bardzo dobry coach
Agnieszka posiada bardzo dobre umiejętności w słuchaniu i docenianiu perspektyw klienta. Potrafiła stworzyć przyjazną i bezpieczną przestrzeń dla naszej współpracy, co pozwoliło mi czuć się swobodnie w trakcie sesji. Jej podejście było bardzo spersonalizowane i dopasowane do moich indywidualnych potrzeb. Agnieszka jest również świetnym motywatorem, który pomaga swoim klientom osiągnąć swoje cele i pozwala im na rozwój na wielu poziomach. Jej cierpliwość i pozytywne nastawienie przyciągają klientów, którzy chcą wprowadzić zmiany w swoim życiu i osiągnąć sukces. Za to jej empatyczne podejście i piękne usposobienie zawsze poprawiają nastrój i wprowadzają pozytywną atmosferę. Praca z Agnieszką była dla mnie ogromną przyjemnością, którą bardzo doceniam. Dziękuję za miły czas :)
21 kwietnia 2023 Agnieszka - Coach/Mediatorka
Bardzo dobry coach
Pracowałam z Agnieszką przez trzy sesje coachingowe i jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy. Agnieszka jest nie tylko znakomitym coachem, ale także osobą, która potrafi wprowadzić spokojną i zrozumiałą atmosferę podczas sesji. Zawsze wie, jakie pytania zadać, aby wyciągnąć z nas autentyczne odpowiedzi i pomóc nam znaleźć rozwiązania, które są dla nas najbardziej odpowiednie. Mieszkam w Turcji, ale Agnieszka była w stanie stworzyć silną relację ze mną, co pozwoliło mi swobodnie wyrażać swoje myśli i uczucia. Dzięki temu udało mi się przybliżyć do moich celów, mimo ograniczonej liczby sesji. Agnieszka jest coachem, który potrafi pomóc w osiąganiu celów, ale także w odkrywaniu naszych potrzeb i pasji. Gorąco polecam Agnieszkę jako coacha dla każdego, kto szuka wsparcia w osiągnięciu swoich celów życiowych. Jej umiejętności i doświadczenie sprawiają, że praca z nią jest nie tylko efektywna, ale także przyjemna i inspirująca!
20 kwietnia 2023 Izabela - Coach
Bardzo dobry coach
Agnieszka jest ciepla mila I usmiechnieta osoba. Jest bardzo pozytywnie nastawiona do swiata i ludzi. Zawsze byla na czas - co sobie bardzo cenie. W momencie rozpoczecia coachingu bylam na rozstaju drog. Zastanawialam sie nad swoja zawodowa przyszloscia wynikajaca glownie z miejscem zamieszkania - Wielka Brytania. Sesje z Agnieszka otworzyly mi oczy na mozliwosci ktore stoja przedemna I sa w zasiegu reki. Dzieki temu ze zostalam uslyszana przez coacha uswiadomilam sobie jak duzo juz posiadam, zobaczylam moje zycie z innej perspektywy, jakby puzle trafily na swoje miejsce-pouklqdaly sie. Agnieszka z racji swojego stylu zycia I doswiadczen z ludzmi mieszkajacymi poza granicami kraju ma duza wiedze na ten temat I jest pelna zrozumiania. Z coachingu u niej wyszlam z nowymi SMART celami i planem dzialania, ktory realizuje krok po kroku.
22 marca 2023 Kate - Nauczyciel matematyki
Bardzo dobry coach
Agnieszka erzeugt einen sicheren und komfortablen Raum, in welchem es möglich ist tiefer zu gehen. Ohne es wirklich zu bemerken, schafft sie es durch gezielte Fragen einen selbst an die Lösung des Problems oder den nächsten Schritt heranzuführen. In unserer Einheit wurde ganz klar, wie meine optimale Arbeitssituation aussieht und welche Art der Unterstützung ich benötige. Wir besprachen die nächsten Schritte genau durch. Zwei Tage später stolperte ich ganz zufällig über einen Kurs welcher mir genau das Besprochene geben würde bzw. den passenden Rahmen mich professionell weiterzuentwickeln. Ich kann sie und ihre Arbeit nur wärmstens weiterempfehlen, für alle die ein konkretes Anliegen haben und nicht wissen, wo ansetzen oder wie Weitertun. Vielen Dank für die kompetente Unterstützung, Agnieszka!
7 marca 2023 Lena - Yoga Trainerin
Bardzo dobry coach
Świetna. Jako osoba i jako "narzędzie". Kojąca, konkretna, konsekwentna, dobrze wraca do tematów,, jak również je zmienia, fajnie wrzuca pytania, zostawia przestrzeń, ale też nie tworzy uczucia bycia samym w tym procesie. Bardzo pogodna, wyciszający głos. Lubię z nią rozmawiać, bardzo dobrze się z nią pracuje. polecam
24 luty 2023 Dominika Cwynar - terapeutka
Bardzo dobry coach
Coaching z Agnieszką był bardzo przyjemnym i mobilizującym doświadczeniem. Warto zainwestowac czas we własny rozwój. Warto sprawdzić, gdzie się jest w życiu i czy coś da się ulepszyć. Dzięki coachingowi można wiele spraw popchnąć do przodu i cieszyć się z szybszych rezultatów.
14 luty 2023 Marta - ----
Bardzo dobry coach
Dziękuję Agnieszce za tak transformującą przygodę duchową. Dzięki naszym rozmowom zajrzałam wgłąb siebie i przybliżyłam się do realizacji swoich planów oraz marzeń. Agnieszka pomogła mi zrozumieć siebie w tych dążeniach. Bardzo swobodnie się przy niej czułam. Mam nadzieję, że nie będę musiała wracać:) ale gdybym miała wrócić to tylko do Agnieszki !
26 stycznia 2023 Marta - Office Manager
Bardzo dobry coach
Agnieszka dobrze mnie poprowadzila kiedy bylam w rozterce zawodowej; potrafila poprzez kilka pytan i aktywne sluchanie tak ustawic moj tok myslenia, abym przestala sie chronic za kurtyna wygody i w swoim tempie i z ufnoscia we wlasne mozliwosci podjela nowe wyzwania.
24 stycznia 2023 Karolina - HR Business Partner
Bardzo dobry coach
Po współpracy z Agnieszką stałam się świadoma siebie i swoich potrzeb, jak nigdy przedtem. To tak, jakby przez lata widzieć niewyraźnie, po czym iść do okulisty i założyć dopasowane okulary. Agnieszka podczas współpracy ze mną zapewniała mi ciągły komfort psychiczny, czułam się bezpieczna i wysłuchana bez oceniania i presji czasu. To ja decydowałam, kiedy jestem gotowa na kolejne spotkanie i co chcę w sobie przepracować. Agnieszka nie zarzucała mnie pytaniami, lecz nawigowała mnie w stronę samopoznania, dając swobodę mówienia o sobie i dyskretnie pomagała mi zrozumieć schematy, w które popadałam. W efekcie dzisiaj rozumiem swoją emocjonalną stronę i wiem, że nic i nikt nie przejmie więcej nade mną kontroli. Cierpliwość, życiowa mądrość i spokój ducha Agnieszki pomógł mi zrealizować cele. Dziś jestem panią swojego losu!
18 stycznia 2023 Magdalena - Historyk sztuki
Bardzo dobry coach
Coaching z Agnieszką był dla mnie bardzo cennym doświadczeniem na etapie zmian zawodowych. Było dla mnie sporym wyzwaniem, by odzielić życie prywatne od zawodowego, a nasze spotkania bardzo mi w tym pomogły. Czasem odpowiedzi są na wyciągnięcie ręki, właściewie są w nas, natomiast trzeba się zatrzymać spojrzeć z innej perspektywy, dać sobie czas na refleksję. Agnieszka tworzy właśnie taką bezpieczną przestrzeń, ktora sprzyja lepszemu poznaniu siebie. Pracowałyśmy głęboko, co było dla mnie prawdziwie transformujące. Agnieszka potrafi słuchać uważnie, empatycznie, dzięki czułam się zaopiekowana, bezpieczna, dzięki czemu zmiany we mnie następowały szybko. Zawsze, z każdego spotkania wychodziłam wzmocniona, z efektami, których pragnęłam. Dziękuję za wsparcie!
17 stycznia 2023 Agnieszka - Dyrektor ds. marketingu
Bardzo dobry coach
Zanim rozpocząłem cykl spotkań z Agnieszką, nie miałem wcześniejszej styczności z coachingiem, ale szukałem konstruktywnego impulsu w moim życiu i okazało się, że warto było spróbować. Podczas kilku spotkań intensywnie przeczesaliśmy kilka ważnych dla mnie obszarów z różnych dziedzin życia, zarówno kwestii zawodowych jak i życiowych. Pomogło mi to uporządkować priorytety i wypowiedzieć na głos rzeczy, których wcześniej nie do końca umiałem sobie jasno postawić. Wyszedłem z tych spotkań zmotywowany i z głową pełną planów. Ogólnie polecam - Agnieszka jest bardzo profesjonalna oraz potrafi wysłuchać i naprowadzić na trop.
16 stycznia 2023 Piotr - Senior Application Analyst
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj