Agnieszka Matera

Popularność: 389
Bardzo dobry coach (6)
Słowo coaching pochodzi od nazwy węgierskiego miasteczka, w którym produkowano powozy. Tak jak powóz, coaching pomaga dostać się z miejsca, gdzie jesteś teraz, do tego, gdzie chcesz być. To Ty prowadzisz powóz; ja siedzę obok i towarzyszę Ci, obserwując, czy nie zbaczasz z drogi albo nie wracasz do punktu wyjścia. W jakich obszarach pomagam jako coach? Wzmacnianie poczucia własnej wartości, odkrywanie powołania życiowego i zawodowego, odkrywanie i rozwijanie mocnych stron, talentów, tworzenie życia pełnego uważności i równowagi, budowanie ścieżki rozwoju zawodowego w oparciu o talenty i pasje, budowanie świadomych, empatycznych relacji z bliskimi, poprawa komunikacji, praca z przekonaniami i nawykami, dotyczącymi pieniędzy, skuteczna realizacja działań społecznych. Co będzie się działo podczas procesu coachingowego? Wspólnie przyjrzymy się temu, gdzie jesteś teraz i temu, gdzie pragniesz się znaleźć. Następnie wytyczysz drogę do Twojego celu i określisz kroki, jakie Cię do niego doprowadzą. Na każdym etapie otrzymasz moją uważność, wsparcie, empatię, inspirujące pytania. Kiedy pojawią się przeciwności, pomogę Ci spojrzeć na nie w twórczy sposób i przemienić je w szanse. Zmiana wiąże się z pozostawieniem za sobą tego, co znane i bezpieczne, dlatego budzi lęk, niepewność- obecność i wsparcie drugiej osoby jest tu bardzo pomocne. Jeśli jesteś osobą wierzącą, to do naszych rozmów możemy włączyć aspekt duchowy, przyglądając się Bożemu prowadzeniu w Twoim życiu. Jak wygląda coaching? Coaching składa się z indywidualnych sesji, trwających po ok. 50 minut. Odbywają się one co tydzień lub co dwa, w formie online. Długość procesu coachingowego zależy od Ciebie i od Twojego celu. Czasem jest to kilka, czasem kilkanaście sesji. Ile kosztuje coaching? Opłata za sesję to 120 zł brutto za sesję. 10% dochodów z coachingu przeznaczam na cele społeczne. Jeśli chcesz zdecydować, na jaką konkretną organizację czy projekt ma zostać przeznaczona część Twojej inwestycji, możemy wspólnie podjąć tę decyzję. O mnie: Kocham marzyć i podążać za marzeniami. Kocham też wspierać w tym innych, stąd mój wybór zawodu. Od 2007 roku towarzyszę ludziom w ich rozwoju, prowadząc sesje indywidualne i warsztaty. Aby lepiej realizować moje powołanie, skończyłam studia psychologiczne oraz szkołę coachingu. Duży wpływ na moje życie i pracę wywarła praktyka uważności w codziennym życiu, którą poznałam, podążając ścieżką medytacji chrześcijańskiej. Nauczyła mnie ona dostrzegać małe cuda, które co dzień się zdarzają i przyjmować z wdzięcznością wszystko, co otrzymuję. Ważną częścią mojego życia są podróże i spotkania z ludźmi, których Bóg stawia na mojej drodze w różnych miejscach świata. Coaching to moje powołanie i pasja. To niesamowita radość, gdy widzę, jak ludzie podążają za głosem serca i odważnie sięgają po marzenia. Wiem, że przynosi to owoce nie tylko w ich życiu, ale dobro zatacza szersze kręgi.
Kontakt
agni.matera@gmail.com
Cena
120zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Łódź,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Cóż, Agnieszkę poznałam prawie rok temu, bo tyle trwała moja droga do szukania siebie, do mojego "wewnętrznego ja". Oczywiście bez pomocy Agi nie byłoby to takie osiągalne. Dlaczego?...gdyż patrząc wstecz ,przez ten rok udało mi się wiele moich celów osiągnąć, celów zgodnych z własną intuicją ,podążając za głosem serca. Dlatego też, życzę Ci Agnieszko z tego ów serca wszystkiego wspaniałego no i oczywiście dalszych sukcesów coachingowych:) Dzięki!
27 października 2021 Sabina - Recepcjonistka
Bardzo dobry coach
Agnieszka jest świetnym coachem. Bardzo szybko zaczełam widzieć pierwsze efekty naszej wspólnej podróży do celu. Agnieszka nie narzuca swojej wizji i osobowości, jest bardzo uważna i zadaje bardzo celne pytania. Polecam ją gorąco.
6 maja 2016 Małgorzata - manager
Bardzo dobry coach
Agnieszka jest bardzo dobrym coachem. Pomogła mi zaplanować zmianę, a zwłaszcza rozłożyć ten duży, trudny do ogarnięcia projekt na części składowe. Precyzyjnymi pytaniami, zachęcaniem do wizualizacji i podobnymi ćwiczeniami pomogła mi w szukaniu w sobie motywacji i dyscypliny do realizacji celu. Towarzyszyła mi, była uważna i nie narzucała swojej interpretacji.
30 marca 2016 Monika - muzealnik
Bardzo dobry coach
Na coachingu u Angieszki byłam bardzo krótko - 3 miesiące. Dlaczego? Bo to tak dobry coach, że dzięki jej wnikliwym pytaniom dotarłam do źródeł motywacji, które teraz będą mnie "ciągnąć w górę". Pytania Agnieszki są dociekliwe, ale nie dające rozwiązań. To klient dochodzi do sposobów przybliżających do celu. Do tego dochodzą pytania konkretne, pomagające wzizualizować rzeczywistą realizację celu. Po prostu super!!!
18 marca 2016 Basia - freelancer
Bardzo dobry coach
Agnieszka to świetny, uważny coach. Jest spokojna, przenikliwa i otwarta. Nie podaje gotowych rozwiązań ale uczy krok po kroku, jak samemu na nowo stworzyć swoje otoczenie, tak aby odpowiadalo naszym obecnym planom i prawdziwym potrzebom. Co dla mnie bylo ważne, spotkania z Agnieszką uczą też jak żyć bez Niej ;-) jak samemu stawiać odpowiednie pytania i formułować odpowiedzi, które pobudza do działania. Z całego serca polecam!
16 marca 2015 Krystyna - Nauczyciel
Bardzo dobry coach
Pani Agnieszka jest doskonałym towarzyszem podróży do poznania siebie, odkrycia największych potencjałów. Zdecydowanie ma ogromny dar empatii, wrażliwości i uważności, a dzięki różnorodnym metodom i narzędziom którymi się z lekkością posługuje, spotkanie z nią jest bezpieczne, pełne szacunku i wnoszące do życia wiele dobrego. Mój sukces, moje nowe JA dedykuję Pani Agnieszce. Dziękuję.
26 stycznia 2015 Izabela - Wykładowca
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Wystarczy tylko wyruszyć
17 marca 2021
Jestem w Istambule. Właściwie na nowym lotnisku około 30 kilometrów od miasta. Przesiadamy się tu i mamy jeszcze sporo czasu do lotu do Warszawy. Jesteśmy mocno zmęczeni, w drodze od wczorajszego późnego popołudnia. Lot do Istambułu był nad ranem, zdrzemnęliśmy się tylko chwilę. Linie Turkish Airlines dopiero co przeniosły loty na to lotnisko, mamy wrażenie, że kwestie transportu do miasta i z powrotem mogą nie być jeszcze idealnie ogarnięte. Moi towarzysze podróży odpuszczają zwiedzanie; postanawiają się przespać. Ja byłam w Istambule ponad 10 lat temu, przyjechaliśmy tu wtedy z moim mężem autostopem z Krakowa. Jednak jest niedziela i bardzo chcę pójść na Mszę. Przez chwilę się waham. Trochę się boję jechać sama do centrum. Czy ja ogarnę, jak wrócić? Czy zdążę na samolot? Czy się nie zgubię w tym wielkim mieście, z moją fatalną orientacją w terenie, a właściwie jej całkowitym brakiem?
Nie wierz w DDA!
20 października 2018
Jakiś czas temu w Krakowie spotkałam wspaniałego człowieka- Tima Guénarda, a ostatnio sięgnęłam po jego książkę „Silniejszy od nienawiści”. Jeśli masz wrażenie, że z powodu trudnych doświadczeń, zranień ciężko Ci iść do przodu w życiu; jeśli nasłuchałeś/aś się psychologicznych teorii o DDA, DDD i innych nieszczęściach; jeśli wierzysz, że dzieciństwo warunkuje Twoje dorosłe życie i że w Twoim przypadku działa to na niekorzyść- koniecznie sięgnij po książkę Tima.
Inspiracja z pchlego targu
14 kwietnia 2018
Prawdziwa opowieść o młodej niewidomej dziewczynie, która wyrusza w samotną podróż do Tybetu, by stworzyć pierwszą w tym kraju szkołę dla niewidomych dzieci.
Jedyną odpowiedzią na zło jest dobro
14 kwietnia 2018
Myślę, że to wielki dar, umieć dostrzegać potrzeby wokół siebie i mieć odwagę na nie odpowiadać. Potrzeba tu uważności, empatii i otwartości serca. A Ty jakie potrzeby wokół siebie widzisz?
Na co mają wpływ nasze marzenia?
14 kwietnia 2018
Co zmienia się, gdy idziemy za marzeniami? Pierwsza odpowiedź, która się nasuwa, jest taka, że nasze życie. Jednak każde WIELKIE MARZENIE, które zostaje spełnione, powoduje też zmianę w świecie.
Gdy trudne doświadczenia stają się źródłem siły
14 kwietnia 2018
Jak reagujesz, gdy na Twojej drodze pojawiają się przeciwności, gdy sprawy idą nie po Twojej myśli? Co myślisz, gdy Twoje wyobrażenia rozbijają się o rzeczywistość?
Mały krok zaufania, czyli o przyjmowaniu prezentów
14 kwietnia 2018
Uświadomiłam sobie, że wystarczył ten jeden krok zaufania, pomimo lęku, żeby dostać od Boga tyle niesamowitych prezentów. Pięknych chwil, spotkań, przyjaźni. Obawa przed ewentualnymi eksplozjami sprawiła, że tym intensywniej wszystkiego doświadczałam, z większą radością, większą wdzięczności