Agnieszka Matera

Popularność: 208
Bardzo dobry coach (5)
Słowo coaching pochodzi od nazwy węgierskiego miasteczka, w którym produkowano powozy. Tak jak powóz, coaching pomaga dostać się z miejsca, gdzie jesteś teraz, do tego, gdzie chcesz być. To Ty prowadzisz powóz; ja siedzę obok i towarzyszę Ci, obserwując, czy nie zbaczasz z drogi albo nie wracasz do punktu wyjścia. Ponieważ prowadzę coaching w duchu chrześcijańskim, podczas procesu coachingowego staramy się odkrywać Bożą wolę i otwierać się na Jego prowadzenie. W jakich obszarach pomagam jako coach? wzmacnianie poczucia własnej wartości, odkrywanie powołania życiowego i zawodowego, odkrywanie i rozwijanie mocnych stron, talentów, zarządzanie czasem, tworzenie życia pełnego uważności i równowagi, budowanie ścieżki rozwoju zawodowego w oparciu o talenty i pasje, budowanie świadomych, empatycznych relacji z bliskimi, poprawa komunikacji, zarządzanie finansami, tak by pieniądze jak najlepiej służyły Bogu i Tobie, zmiana stylu życia w taki sposób, by lepiej zadbać o swoje zdrowie, planowanie podróży życia, skuteczna realizacja działań społecznych (dla pracowników i wolontariuszy ngo, aktywistów oferuję coaching w obniżonej cenie). O mnie: Kocham marzyć i podążać za marzeniami. Kocham też wspierać w tym innych, stąd mój wybór zawodu. Od 2007 roku towarzyszę ludziom w ich rozwoju, prowadząc sesje indywidualne i warsztaty. Aby lepiej realizować moje powołanie, skończyłam studia psychologiczne oraz szkołę coachingu. Duży wpływ na moje życie i pracę wywarła praktyka uważności w codziennym życiu, którą poznałam, podążając ścieżką medytacji chrześcijańskiej. Nauczyła mnie ona dostrzegać małe cuda, które co dzień się zdarzają i przyjmować z wdzięcznością wszystko, co otrzymuję. Ważną częścią mojego życia są podróże i spotkania z ludźmi, których Bóg stawia na mojej drodze w różnych miejscach świata. Ukończone szkolenia i kursy: Szkoła Profesjonalnego Coachingu, Instytut Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego, Kraków Studium Terapii przez Sztukę, Teatr Ludowy, Kraków Kreatywne metody w pracy trenera, CivisPlus, Ateny Kurs trenerski I stopnia Szkoły Trenerów PKR, 11 Muz Innowacje w Kulturze Program Edukacji Psychologicznej w Zakresie Psychoterapii, Instytut Terapii Gestalt, Kraków Szkolenie w zakresie wybranych metod psychoterapii, Lindau, Niemcy
Kontakt
https://www.facebook.com/agnieszka.matera.5
Cena
100zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Łódź,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Agnieszka jest świetnym coachem. Bardzo szybko zaczełam widzieć pierwsze efekty naszej wspólnej podróży do celu. Agnieszka nie narzuca swojej wizji i osobowości, jest bardzo uważna i zadaje bardzo celne pytania. Polecam ją gorąco.
6 maja 2016 Małgorzata - manager
Bardzo dobry coach
Agnieszka jest bardzo dobrym coachem. Pomogła mi zaplanować zmianę, a zwłaszcza rozłożyć ten duży, trudny do ogarnięcia projekt na części składowe. Precyzyjnymi pytaniami, zachęcaniem do wizualizacji i podobnymi ćwiczeniami pomogła mi w szukaniu w sobie motywacji i dyscypliny do realizacji celu. Towarzyszyła mi, była uważna i nie narzucała swojej interpretacji.
30 marca 2016 Monika - muzealnik
Bardzo dobry coach
Na coachingu u Angieszki byłam bardzo krótko - 3 miesiące. Dlaczego? Bo to tak dobry coach, że dzięki jej wnikliwym pytaniom dotarłam do źródeł motywacji, które teraz będą mnie "ciągnąć w górę". Pytania Agnieszki są dociekliwe, ale nie dające rozwiązań. To klient dochodzi do sposobów przybliżających do celu. Do tego dochodzą pytania konkretne, pomagające wzizualizować rzeczywistą realizację celu. Po prostu super!!!
18 marca 2016 Basia - freelancer
Bardzo dobry coach
Agnieszka to świetny, uważny coach. Jest spokojna, przenikliwa i otwarta. Nie podaje gotowych rozwiązań ale uczy krok po kroku, jak samemu na nowo stworzyć swoje otoczenie, tak aby odpowiadalo naszym obecnym planom i prawdziwym potrzebom. Co dla mnie bylo ważne, spotkania z Agnieszką uczą też jak żyć bez Niej ;-) jak samemu stawiać odpowiednie pytania i formułować odpowiedzi, które pobudza do działania. Z całego serca polecam!
16 marca 2015 Krystyna - Nauczyciel
Bardzo dobry coach
Pani Agnieszka jest doskonałym towarzyszem podróży do poznania siebie, odkrycia największych potencjałów. Zdecydowanie ma ogromny dar empatii, wrażliwości i uważności, a dzięki różnorodnym metodom i narzędziom którymi się z lekkością posługuje, spotkanie z nią jest bezpieczne, pełne szacunku i wnoszące do życia wiele dobrego. Mój sukces, moje nowe JA dedykuję Pani Agnieszce. Dziękuję.
26 stycznia 2015 Izabela - Wykładowca
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Inspiracja z pchlego targu
14 kwietnia 2018
Prawdziwa opowieść o młodej niewidomej dziewczynie, która wyrusza w samotną podróż do Tybetu, by stworzyć pierwszą w tym kraju szkołę dla niewidomych dzieci.
Jedyną odpowiedzią na zło jest dobro
14 kwietnia 2018
Myślę, że to wielki dar, umieć dostrzegać potrzeby wokół siebie i mieć odwagę na nie odpowiadać. Potrzeba tu uważności, empatii i otwartości serca. A Ty jakie potrzeby wokół siebie widzisz?
Na co mają wpływ nasze marzenia?
14 kwietnia 2018
Co zmienia się, gdy idziemy za marzeniami? Pierwsza odpowiedź, która się nasuwa, jest taka, że nasze życie. Jednak każde WIELKIE MARZENIE, które zostaje spełnione, powoduje też zmianę w świecie.
Gdy trudne doświadczenia stają się źródłem siły
14 kwietnia 2018
Jak reagujesz, gdy na Twojej drodze pojawiają się przeciwności, gdy sprawy idą nie po Twojej myśli? Co myślisz, gdy Twoje wyobrażenia rozbijają się o rzeczywistość?
Mały krok zaufania, czyli o przyjmowaniu prezentów
14 kwietnia 2018
Uświadomiłam sobie, że wystarczył ten jeden krok zaufania, pomimo lęku, żeby dostać od Boga tyle niesamowitych prezentów. Pięknych chwil, spotkań, przyjaźni. Obawa przed ewentualnymi eksplozjami sprawiła, że tym intensywniej wszystkiego doświadczałam, z większą radością, większą wdzięczności
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom