Agnieszka Nadstawna

Popularność: 547
Bardzo dobry coach (16)
Trener i coach (zespołowo i indywidualnie) oraz prelegent od ok. 2007-2008 roku, zaś w branży spotkań biznesowych – a szczególnie w szkoleniowo-eventowej obecna jest od 1992 roku – początkowo we Francji, potem w Polsce. Specjalizuje się w obszarach biznesowych i emocjach – pracuje w szczególności z przedsiębiorcami i ich bliskimi oraz z zespołami, ma także dobre wyniki w pracy z osobami w okresie zmiany zawodowej, jej trzecią znaczącą grupą docelową są single (dla których pracuje od 2008 roku). Jej treningi kreatywne połączone z grami coachingowymi i psychometrią MindSonar rozbudzają wyobraźnię, wspomagają pomysłowość, prowadzą do odkrywania szybkich i skutecznych rozwiązań w biznesie i życiu osobistym. Integrują ludzi. Specjalizuje się w trenowaniu kreatywności i twórczego potencjału we wszystkich obszarach życia w szerokim kontekście kształtowania inteligencji emocjonalnej, stąd też zagadnienia przywództwa, komunikacji są jej bardzo bliskie. Prowadzi autorskie treningi rozwoju osobistego w formie kreatywnego warsztatu i/lub coachingu - dedykowanego zmianie. Pracuje łącząc różne techniki i metody: od arteterapii przez coaching, narzędzia trenerskie, team-building, włącza elementy treningu twórczości, narzędzia kreatywne, psychologię zabawy, psychomotorykę i inne. Posiada licencję na prowadzenie gier coachingowych „Sto Map do Celu” oraz „Kry-zys(k)”, ponadto swobodnie posługuje się wszystkimi narzędziami metod „Klanza”. Jest także oficjalnym testerem w Polsce systemu płytek Trick-Logic, jako narzędzia trenerskiego. Także autorka wielu gier własnego pomysłu. Obecnie przygotowuje swoją kolejną publikację: opowiadania coachingowe. A ponadto: doświadczony event planner. W swoich programach szkoleniowych i warsztatowych nie waha się korzystać z ponad 20-letniego doświadczenia w branży eventowej :-) Ma opinię skutecznej – jej scenariusze spełniają cele uczestników oraz cele zleceniodawców. Referencje - na stronie internetowej oraz na Facebooku. Na życzenie także kontakty referencyjne. • Więcej: nadstawna.pl, blog.nadstawna.pl, single.nadstawna.pl • Kontakt: agnieszka@nadstawna.pl, tel. +48 604204253. • Gabinet do indywidualnej pracy coachingowej: Warszawa - Plac Zawiszy; jest także możliwość pracy w miejscu wskazanym przez klienta lub przez skype.
Kontakt
Proszę na początek o mail :-)
Później się spotkamy w realu lub virtualu (skype).
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Aga jest bardzo ciepłą, serdeczną i godną zaufania osobą. Spotkania z Nią były bardzo merytoryczne, dające siłę do podejmowania trudnych decyzji i zrozumienia siebie i innych. Polecam pracę z Agą, która ma wspaniałe podejście do ludzi.
27 września 2018 Dorota - przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Agnieszkę poznałam na konferencji, była jednym z prelegentów, po jej wykładzie razem ze wspólniczką podjęłyśmy decyzję aby się z nią spotkać. Była to najlepsza decyzja jaką mogłyśmy podjąć! Aga jest wspaniałym coachem oraz cudowną i ciepłą osobą. Dzięki jej wsparciu, dziś mogę bez wahania powiedzieć, że jest tak jakbym sobie tego nigdy nawet nie wyśniła. Aga pomogła przejść nam te najtrudniejsze chwile w firmie, dodała spokoju oraz wspomogła nas w podjęciu najtrudniejszych decyzji. A prywatnie Aga odmieniła moje życie, z zakompleksionej i pełnej niepewności siebie osoby stałam się silną i pełną poczucia własnej wartości kobietą. Polecam z czystym sumieniem, Aga to wspaniały i doświadczony coach!
14 września 2018 Ania - przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Na każde spotkanie z Agnieszką czekałam z niecierpliwością. Pomogła mi na nowo odkryć siebie i odzyskać poczucie własnej wartości. Zrozumiałam , że mogę mieć własne potrzeby i że powinnam od innych żądać szacunku, bo zasługuję na to. Dzięki niej znalazłam się na drodze porządków i zmian w moim życiu. A teraz działam…. i Bardzo dziękuję !!!!
9 sierpnia 2018 Matka i Żona - pracownik biurowy
Bardzo dobry coach
Agnieszkę na tle innych coachów cechuje bardzo duża empatia oraz doświadczenie życiowe, które bardzo pomagają w całym procesie coachingowym. Jest bardzo zaangażowana w cały proces i czuć od niej żywą chęć wsparcia dla osoby, z którą pracuje. Dostałem więcej niż szukałem i właśnie dlatego uważam, że jest to osoba warta polecenia.
8 sierpnia 2018 Krzysztof - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Wspaniała specjalistka i profesjonalistka. Do tego cudowny człowiek, dzięki czemu współpraca z Agnieszką była tak bardzo owocna! Dzięki wspólnej pracy przeszłam bardzo dobrze etap zmiany w biznesie, na czym bardzo mi zależało. Dziękuję
1 sierpnia 2018 Dominika - www.kobietaipieniadze.pl
Bardzo dobry coach
Praca z Agnieszką sprawiła, że w mojej głowie zapanował spokój. W końcu zrozumiałam czego chcę w relacjach z ludźmi i o które z moich życiowych celów chcę walczyć najbardziej. Mam teraz spokój w głowie bo Agnieszka pomogła mi w niej posprzątać i poukładać. Czasem to układanie bolało ale to tak jak z ćwiczeniem mięśni - jak boli to znaczy, że robią się silniejsze. I ja też jestem teraz silniejsza. Silniejsza i bardziej świadoma siebie. P.S. Hobbystycznie studiuję psychologię kliniczną i jestem z tych bardzo sceptycznych - podczas spotkań nie raz pytałam o badania czy podstawy naukowe tego co robiłyśmy - Agnieszka poza niewątpliwym doświadczeniem i intuicją ma naprawdę imponujące podstawy teoretyczne.
30 lipca 2018 Ewa - przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Niesamowite pół roku, które totalnie zmieniło mój sposób myślenia i postrzegania siebie. Wizyty nigdy nie były takie same, a ilość różnych metod, które stosuje Agnieszka robi wrażenie i przede wszystkim działa. Bardzo bardzo polecam!
27 lipca 2018 Julia - Studentka
Bardzo dobry coach
Agnieszka pomogła mi lepiej poznać samego siebie oraz odblokować moją twórczą energię. Otworzyła mi oczy na to co dla mnie jest najważniejsze i zaopatrzyła mnie w zestaw "narzędzi" do sięgania po to czego chce. Poleca. Pozdrawiam i dziękuję.
5 czerwca 2016 Artur - specjalista
Bardzo dobry coach
Profesjonalistka, skupiona na człowieku i uważna w obserwacjach, konsekwentnie i efektywnie przemierza zakamarki ludzkiego wnętrza, wyciągając na światło dzienne nieznane... A przy okazji dobra, uczciwa i niezawodna osoba!
21 marca 2016 Małgorzata - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Często zamykamy się we własnych przemyśleniach, własnych opiniach i nie słuchamy innych, nawet tych, którzy mogą mieć rację. Agnieszka potrafi naprowadzić na drogę, o której często wiemy, że jest, ale nie umiemy jej odnaleźć, albo boimy się... Polecam, Agnieszka pomoże Ci ruszyć właściwą drogą.
30 lipca 2015 Piotr - menadżer, mówca
Bardzo dobry coach
Agnieszka odmieniła moje życie :) Doprowadziła mnie do stanu równowagi. Nie miałam pojęcia, że tak szybko mnie można naprawić i co najważniejsze zrobiłam to sama!! :) Napisanie do niej było jedną z najlepszych decyzji :) Polecam!!
18 lipca 2015 Róża - artysta
Bardzo dobry coach
Zdecydowalam sie na coaching, bo nie wiedzialam do konca na co postawic w swoim zyciu zawodowym, co rozwijac,a co zakonczyc. Agnieszka wziela sprawe w swoje rece. Zaufalam jej, bo kiedys pracowalysmy razem i wiedzialam z kim bede miec przyjemnosc. Dzieki Adze moja motywacja i zaanazowanie w dopracowywaniu moich planow zawodowych nabraly duzego rozmachu. Burza mozgow sprawila ze pojawila sie decyzja o wyborze konkretnej dyscypliny zawdowej. Nie odpuszczam, szkole sie, bo jest we mnie sila lwa, ktora przekazala mi Aga – osoba profesjonalna, zaangazowana, uczciwa, nie owija w bawelne, konkretnie podchodzi do sprawy. Ma osobowsosc twardzielki i daje przyslowiowego kopa na krok do przodu. Moj ideal zawodowy. Polecam kazdej zagubionej owieczce spotkania twarza w twarz z Anieszka Nadstawna
30 grudnia 2014 Magda - Body&Soul Instruktor
Bardzo dobry coach
Praca z Agnieszką do droga pełna przygód, inspiracji, ciekawych doświadczeń i wrażeń. Przeżycia w trakcie sesji głębokie - motywujące do dalszej pracy. Pomogła mi przejść przez trzy ważne tematy i w każdym efektywnie, twórczo zostały wyciągnięte zasoby, zrobiony krok do przodu. Ciekawe metody pracy, dopasowanie, elastyczność i profesjonalizm Agnieszki mianuje ją na COACH'A XXI wieku. Polecam każdemu sesje z Agnieszką - kto chce rozwinąć skrzydła.
4 grudnia 2014 Gerta - pedagog, coach
Bardzo dobry coach
Agnieszka pomogla mi dojsc do siebie w trudnym okresie mojego zycia. Ma bardzo indywisualne podejscie i celne uwagi. Nasze sesje odbywaly sie przez skype'a, a mimo odleglosci byly doskonale. Szczerze polecam.
26 marca 2014 Anna - Human Resources
Bardzo dobry coach
Spotkanie z Agnieszką obfitowało w twórczą energię i intensywny coaching, który zaowocował ważnymi decyzjami. Merytoryka szła w idealnej parze z praktyką. Jestem pod wrażeniem umiejętności i zdolności.Polecam serdecznie i pozdrawiam
27 sierpnia 2013 Edyta - animator kultury
Bardzo dobry coach
Agnieszka prezentuje pełen profesjonalizm. Mocno zaangażowała się w nurtujący mnie problem.Szczegółowe pytanie i indywidualne podejście,pomogło mi w podjęciu decyzji co robić dalej. Już szykuję się na kolejną sesje! POLECAM, POZDRAWIAM M.Ł.
18 czerwca 2013 Magda - księgowa
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Agnieszka o ARTECOACHINGU
18 czerwca 2013
A cóż to? Że niby dla artystów? O niekoniecznie proszę państwa. Artecoaching to taka sobie hybryda - coaching z arteterapią zmiksowane blenderem mojego pomysłu.