Agnieszka Orczyk

Popularność: 342
Bardzo dobry coach (18)
Trenerka Liderek, Coachka, Mentorka w Fundacji Liderek Biznesu, Trenerka Mentalna, Trenerka Mentalna Juniorów, Liderka i Menedżerka. Do życia i pracy podchodzę z wizjonerskim spojrzeniem, szybko łączę kropki i tłumaczę to, czego nie da się wytłumaczyć. Pomagam kobietom w przebiciu szklanego sufitu, odkryciu swoich talentów i wykorzystaniu ich w drodze do awansu. Współpracuję z liderkami i menedżerkami w prowadzeniu zespołów w zgodzie ze swoimi wartościami. Wspieram kobiety rozpoczynające własną działalność. A tak naprawdę pomagam osiągać ponadprzeciętne wyniki, być zawsze gotową do wyzwań i zachować przy tym równowagę, mieć poczucie sensu, być spełnioną i szczęśliwą. Z klientem indywidualnym pracuję w trakcie coachingu lub mentoringu z elementami treningu mentalnego nad: - utratą pewności siebie, jako efekt izolacji w czasach COVID-19 - odnalezieniem poczucia sensu - towarzyszącym wewnętrznym krytyku – nie jestem wystarczająco dobra_y - budowaniem relacji z ludźmi w hybrydowym świecie - przygotowaniem do lub wsparciem w trakcie trudnych wydarzeń życiowych - okiełznaniem stresu i radzeniem sobie z presją - pozwoleniem sobie na radość i szczęście, osiągnięciem wewnętrznego spokoju - utrzymaniem koncentracji, motywacji i determinacji w świecie pełnym bodźców - onboardingiem menedżera, Z zespołami i grupami w trakcie szkoleń i wykładów pracuję nad: - zarządzaniem stresem w zmiennych warunkach pracy w okresie post pandemicznym - budowaniem pewności siebie - zespołową motywacją do osiągania wspólnych celów - komunikacją w zespole wielokulturowym i wielopokoleniowym, - efektywnością osobistą, planowaniem i realizacją celów - zarządzaniem sobą w czasie, - feedbackiem i feedforewardem - oporem – czym jest, i jak go pokonać - wellbeingiem online i offline - obsługą klientów
Kontakt
Zapraszam do kontaktu:
tel. +48 505 971 142
email: kontakt@agnieszkaorczyk.pl
Więcej informacji znajdziesz na linktr.ee/trenerkaliderek
Specjalizacje
Miasta
Bezpłatna konsultacja
Jeśli towarzyszy Ci myśl, żeby spróbować – próbuj. Każdą współpracę z klientem rozpoczynam od bezpłatnych i niezobowiązujących konsultacji. Dajemy sobie 30 min na to, aby się zapoznać, wyczuć swoje energie i sprawdzić, czy nadajemy na podobnych falach. W tym czasie obydwoje, Ty i ja podejmujemy decyzję o współpracy.
Zarezerwuj swój termin na https://calendly.com/trenerkaliderek/konsultacja
Miejsce spotkania
Sesje coachingowe i mentoringowe stacjonarne w gabinecie we Wrocławiu, online z użyciem Zooma lub Google Meets.
Czas spotkania
60 min
Fanpage
Chcesz zobaczyć o czym mówię? Odwiedź moje social media. Link znajdziesz na https://linktr.ee/trenerkaliderek
Specjalizacja
Life coaching, coaching menedżerski, coaching kariery i zmiany zawodowej, coaching biznesowy. Mentoring (z elementami treningu mentalnego) dla menedżerów, liderów i kierowników, także tych na początku swojej kariery, przedsiębiorców. Trening mentalny sportowców. Trening mentalny juniorów. Trening mentalny dzieci i młodzieży.

Opinie

Bardzo dobry coach
Agnieszka ma niesamowicie dobry warsztat coacha. Zna i świetnie porusza się w metodach, sposobach i modelach rozwiązywania problemów i wyzwań,z którymi się do niej przychodzi. Najlepsze jest jednak to, że jest genialnym obserwatorem i potrafi słuchać z empatią, dzięki czemu zadaje tak celne pytania, które otwierają głowę i inspirują do podjęcia działania. Praca z Agnieszką pozwoliła mi przepracować tematy, które mnie blokowały i teraz mogę działać wykorzystując w pełni swój potencjał.
15 marca 2023 Tomek - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Agnieszka jest super! Spotkania z nią pomogły mi ruszyć z miejsca i rozwinąć swoją karierę. Niesamowita osoba z charyzmą! Niezwykła motywacja podczas spotkań rownież na plus. Skłania do generowania pomysłów i późniejszych działań. Polecam każdemu kto nie wie jak i w którą stronę
12 marca 2023 Ola Z - Manager
Bardzo dobry coach
Aga to świetny coach oraz mentor! Oaza spokoju, a jednocześnie wulkan energii! Ma niesamowitą umiejętność słuchania drugiego człowieka i potrafi zadać pytania, które dają do myślenia tygodniami. Serdecznie polecam :-) 
10 luty 2023 Monika - Psycholog
Bardzo dobry coach
Z Agnieszką mam okazję pracować mentoringowo przy budowaniu marki własnej. Jej zaangażowanie, wsparcie i towarzyszenie mi w tej drodze jest bezcenne. Energia, którą przekazuje, sposób jej pracy sprawia, że druga osoba wzrasta. Widać, że praca jest jej pasją. Pracuje na własnych doświadczeniach i to jest jej ogromnym zasobem. Empatyczna, otwarta na otaczający ją świat i ludzi. Gorąco polecam współpracę z Agnieszką.
10 luty 2023 Karolina - HR Manager
Bardzo dobry coach
Agnieszka przynosi szczęście ;-) Nie tylko dlatego, że szczęściem jest na nią trafić. Po 3 spotkaniach, pełna pewności siebie, zdobyłam pracę marzeń, po 4 latach bezskutecznych poszukiwań. Energetyczna, a zarazem maksymalnie skupiona. Słuchająca więcej, niż dociera do uszu. Obecna. Kiedy trzeba, jest coachem, kiedy nadchodzi moment wymagający mentora - jest i ona. Polecam, polecam i polecam. I pozdrawiam :-)
29 października 2022 Justyna - Menadżerka kultury
Bardzo dobry coach
Agnieszka w paru spotkaniach pomogła mi znaleźć ponownie drogę, którą chciałbym podążać w moim życiu zawodowym. Pomogła mi rozszerzyć moje horyzonty i otworzyć się na nowe propozycje, które blokowałem wewnątrz siebie.
2 października 2022 Mariusz - ABAP - Specialist
Bardzo dobry coach
Do Agnieszki zgłosiłam się, bo mój partner nie mógł już patrzeć, jak szukam pracy. Mój telefon po prostu milczał, kiedy ja wysyłałam dziennie kilkanaście aplikacji. Sytuacja zmieniła się bardzo, gdy ustaliłam w końcu sama ze sobą, czego chcę. Nie wiem, jak to się stało, ale moja pewność siebie bardzo wzrosła. Agnieszka udzieliła mi wielu wskazówek, jak poprawić CV, jak zachować się w trakcie rozmowy. Od kilku miesięcy mam pracę. Jeszcze nie jest to ta wymarzona, ale wiem, jak tam dojdę. Dziękuję :)
14 września 2022 Anna - Specjalistka
Bardzo dobry coach
Pracowałyśmy razem nad moją karierą, w sumie to byłam trochę nad rozdrożu, trochę wiedziałam, czego chcę. Bardzo podobało mi się, że robiłyśmy konkretne zadania, które mocno usystematyzowały moje talenty, umiejętności i kompetencje. Dzisiaj jestem też dużo bardziej pewna siebie, mam swoją elevator pitch i wychodzę do ludzi na networkingu. Aga przećwiczyła ze mną kilka razy rozmowy rekrutacyjne, pomogła przygotować cv. Urzekło mnie to, że kilkanaście minut przed rozmową dostałam smsa - wierzę w Ciebie :)
28 sierpnia 2022 Ewa - PM/AM
Bardzo dobry coach
To był mój pierwszy raz, jeśli chodzi o współpracę z trenerką mentalną, czy coachem. Doszłam do ściany w mojej sytuacji i już nie wiedziałam, co zrobić. Agnieszkę zobaczyłam w socialach i poczułam, że może mnie zrozumieć. Nie pomyliłam się. Okazała się bardzo ciepłą i otwartą osobą. Nie oceniała mnie, ani moich działań, co sprawiło, że poczułam duże wsparcie. I kiedy stawiałam czoła sytuacji czułam się bardzo mocna, bo przerobiłyśmy wszystkie warianty tej rozmowy. Bardzo miłe było to, że dostałam smsa przed “Trzymam kciuki. Jestem z Tobą :)”. Jeśli praca z TM i C tak wygląda, to ja namawiam wszystkich. Super!
21 lipca 2022 Monika - Kierownik
Bardzo dobry coach
Od dawna w pracy towarzyszył mi strach i czułam panikę. Nie wiedziałam co to, do czasu, kiedy zorientowałam się, jakie sytuacje powodują te uczucia. I tak trafiałam na sesje coachingowe. Wybrałam Agnieszkę, bo ma historię podobną do mojej w korpo. Wiedziałam, że dokładnie będzie wiedzieć o czym mówię. Nie spotykamy się już od jakiegoś czasu, ale ja się pozbyłam tego okropnego uczucia.
27 czerwca 2022 Kasia - Manager
Bardzo dobry coach
Kontakt z Agą poleciła mi moja przyjaciółka, której od jakiegoś czasu mówiłam, że chciałabym awansować. Już na konsultacji zaimponowało mi to, że plan, jaki mi Aga przedstawiła był bardzo konkretny. Niemal od razu przystąpiłyśmy do działania. Dostałam kilka zadań domowych, przygotowałam CV i przećwiczyłam kilka rozmów. To było kilka miesięcy temu. Dzisiaj kieruję działem - awansowałam.
4 maja 2022 Bibiana - kiedyś KAM, dziś kierownik KAMów
Bardzo dobry coach
Zgłosiłam się do Agnieszki po kilku miesiącach bezskutecznego poszukiwania nowej pracy. Agnieszka po rozmowie ze mną przejrzała moje CV i od razu wypunktowała błędy oraz zwróciła uwagę na wiele rzeczy, które warto byłoby dodać, a o których nie pomyślałam. Poprawione dzięki pomocy Agnieszki CV natychmiast wysłałam do kilku firm, z czego dwie odezwały się w ciagu 4-5 dni, a kolejna - w ciagu dwóch tygodni. Nie minął następny miesiąc, a już miałam podpisaną umowę o pracę. Agnieszka to prawdziwa profesjonalistka i zdecydowanie polecam współpracę z nią.
7 kwietnia 2022 Aleksandra - Prawnik
Bardzo dobry coach
Z awansu cieszyłam się bardzo. Przyszedł niespodziewanie, ale ukończyłam kilka kursów i wiedziałam, że sobie poradzę. Niestety, po miesiącu zaczęło się istne piekło. Postanowiłam się nie poddawać i zgłosiłam się do Pani Agnieszki, którą poleciła mi moja przyjaciółka. Muszę przyznać, że na początku podchodziłam z dużym dystansem do jej metod. Niepotrzebnie. Już po pierwszym spotkaniu wprowadziłam szereg wskazówek, zaczęłam też pracę nad sobą. Zmieniłam styl komunikacji i pracy z zespołem, nauczyłam się stawiać granice i jasno i precyzyjnie mówić czego chcę. Po kolejnych spotkaniach już nie tylko mój dyrektor zachwycał się tym, jak sobie radzę, ale też prezes był pod wrażeniem. Wiem, że Pani Agnieszka ułożyła program naszych konsultacji pode mnie. Zmieniała go też pod to, co akurat działo się w moim zespole. To co mnie zaskoczyło to to, że dzieliła się przykładami ze swoich zespołów. Dobrze wspominam te spotkania i rozmowy.
3 kwietnia 2022 Joanna - Manager Biura Obsługi Klienta
Bardzo dobry coach
Do Agnieszki zgłosiłam się po opinię dotyczącą mojego CV. Znalazłam ogłoszenie o pracę we firmie, w której bardzo chciałabym się znaleźć. Otrzymałam dużą pomoc. Odświeżyłam CV, także graficznie, i uzupełniłam o kompetencje, które Agnieszka wyciągnęła ze mnie w ciągu kilku minut, po krótkiej rozmowie. Nigdy nie sądziłam, że potrafię tak dużo rzeczy. Przećwiczyłyśmy też rozmowę kwalifikacyjną. Takie podstawowe pytania, jakie mogą pojawić się w trakcie. Na sam koniec dodam, że wysłałam CV i zostałam zaproszona na rozmowę! Warto było przyjść na konsultację.
3 marca 2022 Paulina - Specjalista ds. Administracji
Bardzo dobry coach
Spotkania z Agnieszką zakończyłam już kilka tygodni temu. Ale wiem jedno - warto było przyjść. Moim problemem był duży mętlik w głowie, bo nie wiedziałam, jak zdobyć pozycję kierownika działu. Chciałam awansować, ale cały czas myślałam, że jestem szarą myszką i mi się ten awans nie należy. To, w jaki sposób Aga otworzyła mi głowę sprawiło, że dzisiaj jestem kierownikiem. Podobały mi się nasze rozmowy, ćwiczenia, i o dziwo prace domowe. Poznałam swoje mocne strony, nabrałam pewności siebie i odwagi. Dzisiaj już się nie boję, dzisiaj to ja tworzę swoją pracę i przyszłość. Polecam!
2 luty 2022 Iwona - Kierownik działu digital
Bardzo dobry coach
Z Agnieszką pracowaliśmy zaraz po tym, jak awansowałem na kierownika zespołu. Przyniosłem ze sobą bagaż jego części, co sprawiało mi dużą trudność. Po kilku spotkaniach nabrałem niezwykłej pewności siebie i ułożyłem sobie kilka procesów. Przy okazji poruszyliśmy kwestie związane z pierwszymi niepowodzeniami na nowym stanowisku. Dzisiaj, z perspektywy kilku miesięcy, mogę powiedzieć, że czuję zadowolenie z pracy i chęć kolejnych zmian.
30 listopada 2021 Michał - Kierownik zespołu
Bardzo dobry coach
Jestem zadowolony z pracy z panią Agnieszką. Szybko pomogła mi z moim problemem. Dzisiaj jej metody wykorzystuję codziennie. Bardzo podobało mi się to, że spotkaliśmy się tylko kilka razy. I że nie było zbędnego gadania. Polecam
28 listopada 2021 Jakub - Trener osobisty
Bardzo dobry coach
Do Agnieszki zgłosiłam się przed ważną prezentacją na 300 osób. Dzięki współpracy pokonałam śmiertelny stres i otrzymałam nagrodę za najlepszą przemowę. Polecam, bo metody są bardzo proste, a same spotkania były inspirujące.
23 listopada 2021 Zofia - Dyrektor Regionalny
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj