Anita Orzechowska

Popularność: 1308
Bardzo dobry coach (9)
Coach, Superwizor, Trener Magister Doradztwa i Coachingu - CDV Poznań, Akredytowany Coach Izby Coachingu, Coach ACC ICF Master Praktyk NLP - PANLP, Absolwent Podyplomowych Coaching - WSG Bydgoszcz, Wykładowca w CDV Poznań, Katedra Coaching i Zarządzanie, Prowadzi: szkolenia, doradztwo, coaching, superwizję, Rozwija kompetencje: managerskie, sprzedażowe, komunikacji interpersonalnej, coachingowe, Pracuje z: managerami, handlowcami, prezesami i właścicielami firm, pracownikami wszelkiej maści, młodzieżą, studentami. Wspiera organizacje w: definiowaniu Misji, Wizji i Wartości, budowaniu zespołów, w tworzeniu strategii sprzedażowych. W procesach Coachingu Kariery wspiera klientów: w wyznaczaniu celów zawodowych i tworzeniu strategii ich realizacji, zmiany pracy, awansie, otwieraniu własnego biznesu. Współpracuję z Collegium Da Vinci i podczas zajęć pomaga w definiowaniu ścieżki kariery studentów oraz opracowywaniu strategii realizacji celów. Właściciel firmy CST Coaching, firmy szkoleniowej oferującej usługi rozwojowe z możliwością dofinansowania w BUR do 80% dla MMŚ, współtwórca marki Spichlerze Rozwoju. Członek Prezydium Izby Coachingu. ......"Zakończenie Reasumując prace pod względem całościowym ukazuje ona ewidentnie, że coaching wpływa na obie strony procesu, ludzi, rodziny, grupy, organizacje. Nie zależnie z jakim problemem, marzeniem, celem przyjdzie na proces dana osoba, bądź grupa, ulegnie ona zmianie, która może być małym krokiem w całej drodze jej życia, bądź stanowić fundamentalne źródło przeobrażenia paradygmatu myślenia. Starożytni mieszkańcy ziemi, potrafili odnaleźć sens życia i istnienia. Gdzieś w zawierusze dziejów, ludzkość się pogubiła. Na szczęście człowiek, jako istota rozumna potrafi jak archeolog, odtworzyć, co zapomniane i od kilkudziesięciu lat całe społeczeństwa zastanawiają się nad rozwojem managerów, zespołów, firm, rodzin, młodzieży, jednostki, człowieka. Wejrzeć w głąb siebie, to popatrzeć z innej perspektywy na to, co dzieje się w organizacji, grupie, rodzinie, związku i w pojedynczym organizmie. Coaching sprawdza się w tym znakomicie. Czasami długi proces, a niejednokrotnie jedno, małe, niewinne pytanie potrafi zmienić wszystko. Ludzie, organizacje, każdy kto ma wątpliwość, chęć zrobienia czegoś, bądź wie, że coś nie działa, ale nie wie z jakiego powodu, powinien skorzystać z usług profesjonalnego coacha, to mogłoby uchronić wielu, przed nieoczekiwanymi, bądź niechcianymi konsekwencjami. Wszystko powyższe dowodzi, że coaching ma pozytywny wpływ na otaczający nas świat. Jest potrzebny, nam ludziom współczesnym, dla zdrowego podejścia do innych, ale przede wszystkim, do siebie samych. Aby zrozumieć pozostałych ludzi i to co nas otacza, powinniśmy w pierwszej kolejności rozumieć to, kim jesteśmy i dokąd zmierzamy"? Źródło: A. Orzechowska, "Wpływ coachingu na karierę zawodową i życie osobiste osób wchodzących w obszar zawodowy i już pracujących". - praca dyplomowa. Dobrych zmian i powodzenia Anita Orzechowska
Kontakt
telefonicznie 691 213 623
Specjalizacje
Miasta
Gdańsk, Warszawa, Poznań, Bydgoszcz, Olsztyn, Słupsk, Koszalin, Gniezno, Chełmno, Nakło, Szubin, Inowrocław, Włocławek,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Mini sesja Coaching kariery
https://youtu.be/sllvFtu5dRw
Członek Izby Coachingu
http://www.izbacoachingu.com/czlonkowie-izby-coachingu/cst-coaching-anita-orzechowska/
Członek Prezydium Izby Coachingu
http://www.izbacoachingu.com/o-izbie/wladze-izby/
Członek ICF Polska
https://icf.org.pl/user/anita/
Dofinansowanie procesów coachingowych
Możliwość dofinansowania dla MMŚ i ich pracowników do 80% inwestycji w proces. Wystarczy z zarejestrować się w BUR https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/podmioty/view?id=9689 , skontaktować się ze mną, a udzielę informacji w jaki sposób uzyskać dofinansowanie. W każdym województwie są inne zasady, dlatego warto najpierw skontaktować się ze mną.

Opinie

Bardzo dobry coach
Pani Anita rzetelnie i z pasja podchodzi do swej pracy, stawia zadania, mobilizuje. Wkłada w zajęcia mnóstwo pozytywnej energii, która się udziela. Posiada predyspozycje do prowadzenia coachingu, potrafi inteligentnie prowadzić sesje. Dzięki kilku spotkaniom spojrzałam na swoje życie zawodowe i prywatne z nieco innej strony, nabrałam dystansu, który był konieczny, aby dokładnie określić i skutecznie realizować swoje cele. Mimo zakończenia procesu korzystam nadal z bezcennych wskazówek. Szczerze polecam.
17 maja 2018 Iwona - lekarz
Bardzo dobry coach
Nic dodać nic ująć! Kompetencje, szacunek, etyka zawodowa na najwyższym poziomie. Odpowiedzialne podejście skierowane na rozwój klienta. Pozdrawiam, doceniam i dziękuję bardzo za wspólne doświadczenie.
31 stycznia 2017 Klaudia - Dyrektor handlowy
Bardzo dobry coach
Praca z panią Anitą to przyjemność. Coach dodaje chęci i siły do pracy nad samym sobą, pomaga określić cele i problemy z którymi trzeba się zmierzyć by dojść do zamierzonego celu. Dzięki pani Anicie wytrwale dążę do celu i wierzę w swój sukces.
18 kwietnia 2016 Aleksandra - uczennica technikum
Bardzo dobry coach
Serdecznie polecam sesje coachingowe z Panią Anitą, dzięki niej znalazłem w sobie motywacje do działania, odkryłem swoje prawdziwe wartości oraz nabrałem pewności siebie. Sesje były prowadzone w fantastycznej i sprzyjającej wymianie poglądów atmosferze. Jeżeli poszukujesz profesjonalnego coacha to właśnie go znalazłeś :). Pozdrawiam Panią Anitę!
31 sierpnia 2015 Mateusz - Student
Bardzo dobry coach
Spotkania coachingowe z Anitą spowodowały, że na niektóre sprawy patrzę inaczej. Zwróciła mi uwagę na rzeczy, których wcześniej nie widziałem. Cieszę się ze spotkania, jestem zaskoczony ile może dać konstruktywna rozmowa. Zachęcam do poświęcenia Anicie godziny swojego czasu podczas konsultacji, gwarantuję, że nie będzie to zmarnowana godzina, więc jestem pewny, że ten czas zachęci do dalszego rozwoju.
17 maja 2015 Jacek - pracownik biurowy
Bardzo dobry coach
Anita to Coach z krwi i kości, osiąganie celu sesja po sesji z Anitą u boku to prawdziwa głębia odkrywania siebie. Dziękuję. Polecam Anitę wszystkim, tym którzy chcą zmiany, bo na pewno pomoże, tym którzy nie są pewni lub boją się zmian, uświadomi jak konieczne jest w życiu osiąganie celów i że zawsze jest czas na zmiany.
19 marca 2015 Aleksandra - Coach /trener sprzedaży
Bardzo dobry coach
Praca z panią Anitą ta zastrzyk pozytywnego myślenia. Dzięki rozmowie z nią można odnaleźć w sobie zasoby możliwości, o jakie człowiek wcześniej siebie nawet nie podejrzewał. Polecam osobom chcącym coś zmienić w swoim życiu.
11 marca 2015 Patrycja - pracownik biurowy
Bardzo dobry coach
Pani Anita to żywiołowa i energiczna Osoba, potrafi dzielić się z nią innymi gdy brakuje nam sił na walkę z trudnościami życia. Dzięki temu odnajdujemy swoją wewnętrzną siłę. Pani Anita potrafi zajrzeć wgłąb duszy, wspólnie z klientem rozwiązuje kreatywnie problemy. Dzięki Pani Anicie zaczęłam realizować się zawodowo i w końcu odnalazłam swoją ścieżkę w życiu. Zdaje sobie sprawę, że to moja zasługa, ale i tak jestem wdzięczna Pani Anicie za piękne słowa i wsparcie. Polecam!
11 marca 2015 Natalia - Student
Bardzo dobry coach
Dzięki Pani Anicie uwierzyłem w siebie, udoskonaliłem metody sprzedaży, znalazłem cel i do niego dążę, nauczylem się słuchać, wdrożyłem plan i go realizuję nie reagując na przeciwności.
8 luty 2015 Zbigniew - Technical Sales Reprsentative
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom